BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 5 miesiąc temu #1018067 przez Madeline
Gosiak Bardzo chętnie bym założyła sierpnioweczki, ale nie chce zapeszac :P Choć nie wiem. Ja to dopiero dzidzi zobaczę kolo 8 tygodnia. Także jeszcze dalekooooo... A to, że będziesz z nami na sierpniowkach to jestem więcej niż pewna :kiss: ❤❤❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018082 przez Mirella
Sevilla, wszystko co dotyczy ciąży i porodu na bank, a co do całej reszty to właśnie nie wiem tak do końca, ale wydaje mi się, że też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018089 przez Madeline
Pytałam się szwagierki, która też tutaj mieszka kupę lat i mówiła ze nic nie wie o dentyście, ale jeśli chodzi o poród, tzn jeśli mieszkamy tutaj a bylibyśmy w Pl np na urlopie i urodziłoby sie w Pl dziecko to musielibyśmy płacić za poród. Tak jej niby położna stąd powiedziała, mimo że mamy niebieska kartę, to jest ubezpieczenie od nagłych wypadków na terenie UE.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018110 przez studentkaae
ojejjjjj jakiś wysyp 2 kreseczek :) cudnie :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kochane to ja tego syropku upędzić więcej muszę, co by dla każdej starczyło :)
Gosia - nic sie, nie martw, dla Ciebie syropku nie zabraknie :)
Gosiaku - jejuuuuuu, poniedziałek już pojutrze :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018114 przez gosiak
Tak studentko kochana już niedługo będę miała maluszka, od dziś zaczynam wcinać ananaska i pozytywne myślenie jak na razie mnie nie opuszcza. Musiałam zrezygnować z kinder imprezki mojej bratanicy bo cholercia od wczoraj niewyraznie się czuję, więc do pn musze się wykurować choć to tylko katarek, no ale lepiej dmuchać...także miodzio, czosneczek cytrynka poszły w ruch :cheer:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018119 przez Madeline
Gosiak zrób sobie gorące mleczko z 2 łyżkami miodu i 1 łyżka masła, pod kołdrę i się wypocic, ja tak wczoraj zrobiłam bo mnie gardło drapie i powiem Ci, że dziś lepiej się czuje :)
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018130 przez Gosia 2712
Hejka :)
Madelina gratuluje :kiss: :kiss:

Studentka hehe chyba cala produkcje bedziesz musiec otworzyc :whistle: bo ja to stwierdzilam ze jak donosze malego szczesliwie do konca to ze szczescia sie opije hehehe powacham i beda lezec :whistle: :P B)

Gosiaku kuruj sie tam, poniedzialek juz nie dlugo

Ja tez czekam na poniedzialek jak na zbawienie :-\ od wczoraj jestem w szpitalu i w poniedzialek mam miec zakladany szew, bo mi sie szyjka skraca i male rozwarcie mi sie juz robi :-\

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018134 przez gosiak
Gosiu trzymam kciuki by szybko ten szew założyli, cholercia, Piotruś dżeczny być nie strachaj mamusi i nie śpiesz się tak bo nic ciekawego się nie dzieje mówię Ci, u mamusi w brzuszku najlepiej Ci teraz jest :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018135 przez Gosia 2712
Gosiaku jestem w poniedzialek juz wpisana wiec jak nic im nie wypadnie to od razu mnie zaszyja :-) kurde no widzisz jakie te moje dzieci w goracej wodzie kapane :-P nie usiedza tam tyle ile trzeba :-\ tlumaze mu od wczoraj ze ma siedziec grzecznie to w nosie ma moje gadanie :-\ wierci se jakby mial adhd :-P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018140 przez Madeline
Gosia Oj słoneczko, trzymaj mocniutko nogi razem :kiss: Jeszcze tylko jutro i juz będziesz spokojniejsza. Najważniejsze, że jesteś w szpitalu i pod stałą kontrolą :kiss: Będzie wszystko dobrze, ja jestem tego więcej niż pewna :kiss: ❤❤❤

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018164 przez moofka
gosiak no co Ty pamiętasz jak ja zajszłam? bo ja nie pamiętam :P tak serio to pamiętam że laski mi kazały sobie "ukurary" kupić co by uwierzyć że widać bladziocha na teście :laugh:

studentka weź tego syropku i dla mnie zrób bo to chyba legendarny już napój forumowy a ja nie miałam okazji się załapać ;)

Gosia leż grzecznie i wszystko będzie okej! byle do poniedziałku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018184 przez gosiak
Tt

moofka napisał: gosiak no co Ty pamiętasz jak ja zajszłam? bo ja nie pamiętam :P tak serio to pamiętam że laski mi kazały sobie "ukurary" kupić co by uwierzyć że widać bladziocha na teście :laugh:

studentka weź tego syropku i dla mnie zrób bo to chyba legendarny już napój forumowy a ja nie miałam okazji się załapać ;)

Gosia leż grzecznie i wszystko będzie okej! byle do poniedziałku :kiss:


Moofka :laugh: :laugh: :laugh: no widzisz ktoś musi pamiętać jak żeś sama nie pamiętasz hahah :whistle:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018208 przez ona19
Gosiak trzymam kciuki. by do poniedziałku, dużo odpoczywaj i nie stresuj się, jesteś pod dobra opieką.

Ja dziś znalazłam jeszcze jeden test i przecież nie wytrzymałam i zorbiłam, dziś już krecha ładna, więc zaczynam się cieszyć. Mam tylko nadzieje, że po wizycie u lekarza tez będe taka w skowronkach :) Przy okazji mam prezent na mikołaja dla męza :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018213 przez Madeline
Ona To gratuluję :kiss:

Ja dziś z rana zrobiłam testa tego mojego ostatniego i wyszła grubasna krecha :) Także jestem szczęśliwa :)





Ale 8 zaczęła mi wychodzić i mam spuchniete dziaslo i buzi nie mogę za bardzo otwierać :( Trochę boli, ale daje rade bez jakichkolwiek leków, nawet apapu mię brałam. Poboli ze 2-3 dni i samo przejdzie. Od kilku lat tak mam. Ale na szczęście to już ostatnia ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018214 przez sylka
Gosiu dobrze, że założą Ci szew :) Będzie bezpieczniej i dotrwasz do bezpieczniejszego terminu porodu :) Ja nie wiedząc, że mam rozwarcie jak co miesiąc poszłam na kontrolę do swojego gina (32 tc). Zbadał mnie a tam 4 cm rozwarcia było już! Szybko szpital, porodówka, leki. Spodziewali się, ze urodzę ale wyleżałam jeszcze 4 tygodnie. 36 tc odstawili leki i tego samego dnia mały się urodził. Spieszyło mu się i wystarczył dzień bez leków, by wyszedł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl