BezpiecznaCiaza112023

STARANIE O CIAZE cz.2

8 lata 5 miesiąc temu #1019490 przez gosiak
Siurłam wczoraj :blink: 7dpt gdzie rzadko komu wychodzi w ogóle bladzioch, za dużo mam testów i zaswędziało :huh: no i wiadomo ani cienia cienia

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019493 przez Gosia 2712
Gosiu i teraz Mirella powinna wyciagnac armate :P tak dla przykladu :P kochana moze za wczesnie jest na testa poczekaj jeszcze pare dni :) kiedy @ powinnas dostac? ja tam wierze, ze sie udalo :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019504 przez Sevilla
Gosia ja też trzymam kciuki, a Mirella powinna armatę wyciągnąć. Poza tym kazali chyba Ci betę robić, bo może być jeszcze niziutka i nie wyjdzie z siuśku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019508 przez Madeline
Gosiak kochana ja raz myslalam, ze dostalam i polecialam do wc a tam nic. Takze glowa do gory! Bez stresu! Bo na tylek da! :kiss:

Wietrzyca i jak tam slonce? Jak po badaniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019516 przez Chudzinka
Gosiaku, jutro już będziesz wiedziała! Olej testy, w 7dpt to stanowczo za wcześnie. Będzie dobrze, Trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019527 przez Mirella
Gosiak, no kurde, tyle lat na staraczkach i taki szkolny błąd???? No sorry bardzo, ale na to nie mogę oka przymknąć :P


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019530 przez gosiak
Hahahahaha dzięki dziewczyny, tego mi trzeba było, nawet tej Mirellowej armaty, na widok której zawsze mam rogala :laugh:

betke nawet dość szybko mam zrobić bo 9dpt czyli jutro, a ja se sikałam dwa dni przed betą :S ale wiecie jak to jest, człowiek leży i czyta wujka google że tam komuś już w 7 dniu po transferze wyszło no i zaświeżbiło w łapki :laugh:

Już jestem grzeczniuch :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019564 przez moofka
Gosiak ja mam nadzieję, że to Twoje laboratorium to takie w miarę sprawne bo tu wszystkie jajka poznosimy jutro :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019573 przez Wietrzyca
Madeline, dzięki za pamięć. Wszystko jest dobrze, Bąbel okazał się być Zosią :) Nie spodobało jej się usg, cały czas głowicę (i mnie przy okazji) podczas badania kopała :P A jak Ty się czujesz? Wyjazd do PL i badanie coraz blizej :)

gosiak, ja zanim zrobiłam test to byłam pewna, że to będzie @ - dokładnie tak samo się czułam. Żadnego przekonania "udało się", wręcz przeciwnie! Dopiero jak @ nie przyszła, to test zrobiłam. Także nie jest to żaden wyznacznik :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019576 przez Sevilla
Gosia nie ma chyba reguły, z Maksem test wyszedł w 11dfl a tu w 8dfl. Przy czym z Maksem tyle razy się bzykaliśmy, że sama nie wiem kiedy dokładnie zaszłam, tu był jeden złoty strzał i innej możliwości nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019589 przez Madeline
Wietrzyca To super. Gratuluje corci :kiss: A ja? Masakra :( Mdlosci dopadly na maxa. Na glodnego atakuja ze zdwojona sila :( Zoladek muli caly dzien a mdlosci do ok 12-13. Cycuchy nie bola ale sutki sa podraznione. Brzucho powolewa od czas do czasu. A noo... Powiem Ci, ze juz odliczam. Juz sie doczekac nie moge. Chcialabym wiedziec ze wszystko ok z dzidzia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019600 przez Wietrzyca
Madeline, mój gin na temat dolegliwości ciążowych mawia, że im gorzej się czujesz, tym lepiej! Bo to znaczy, że hormony ciążowe szaleją :)
Za kilka dni się wszystkiego dowiesz, mam nadzieję, że pochwalisz nam się szybciutko :)
A mój mąż chciał syna :P Będzie musiał walczyć do skutku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019610 przez Madeline
Dwa razy mi się napisało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1019612 przez Madeline
Wietrzyca powiem Ci, że lepiej niech mnie mdli, bo wiem ze z dzidzia jest ok. Chciałabym się przenieść juz do tego 28 :( Ja juz nie wiem z czym mam jesc chleb, bo szynka ble, ser ble, serki ble, ostatnio robie sobie z Nutella, ale cienko posmarowane, bo tak ble, choć już jem drugi dzień i zaczyna się robić ble... Ale zniose wszystko byle z dzidzia było oki :(
Pewnie ze się pochwale :) Mam nadzieje, ze będzie czym :P
To Wasza pierwsza dzidzi? Jak tak to jeszcze będzie miał mozliwosc Twój mąż się wykazać i ucelować chłopca :P Nam się marzy córcia Nikolka, ale ważne by było zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019618 przez Sevilla
Madeline też sobie mówię, że im bardziej parszywie się czuje tym dzidzi lepiej się rozwija. Ja natomiast od tygodnia z rana tule w dzień w dzień kibel, potem względnie jest ok, gdyby nie huśtawka hormonalna, czyli wrzeszczę na męża i jednocześnie ryczę, że jestem zła i nie da się tego powstrzymać. Normalnie menda ze mnie ostatnio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl