BezpiecznaCiaza112023

Moja historia - strata dziecka

11 lata 6 miesiąc temu #452879 przez anoda89
Lekarz w szpitalu kazał brać dopóki piersi nie powrócą do stanu z przed ciąży i tak zrobiłam. Teraz leci mi mleko i bolą. Nie chcę brać bromerganu bo źle się po nim czułam. Jak za kilka dni nie ustąpi to pójdę do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452930 przez sylka
Anoda szaławia ogranicza laktacje. Pij rano i wieczorem napar z szałwi nie zaszkodzi a moze pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452951 przez Gosia27
Anoda, tak jak koleżanka napisała powyżej, pij napar z szałwii, ogranicz picie wody i tak się zastanawiam, spórbuj wrzucić na parę godzi jakieś pieluchy jak masz albo mniejsze ręczniki do zamrażalki i potem obłóż nimi piersi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #452990 przez anoda89
Dzięki dziewczyny, spróbuję waszych sposobów. Mam nadzieje że pomogą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453001 przez sylka
Jak masz obrzęknięte to pomoże krem z wyciągiem z kapusty lub zwykła biała kapusta (liście) utłuczone młotkiem do schabowych tak aż puszczą sok i włożone do stanika. Pomaga na obrzeki jak i zapalenia piersi w czasie karmnienia i nawałów pokarmu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453244 przez iwonta_kg
sylka napisał:

Jak masz obrzęknięte to pomoże krem z wyciągiem z kapusty lub zwykła biała kapusta (liście) utłuczone młotkiem do schabowych tak aż puszczą sok i włożone do stanika. Pomaga na obrzeki jak i zapalenia piersi w czasie karmnienia i nawałów pokarmu.


To też pomaga. Położna mówiła o tym w szkole rodzenia. Dużo kobiet podobno to stosuje.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453377 przez anoda89
Kapusty w domu nie mam ale mniej pije i jakby lepiej. Muszę poszukać szałwii. Wczoraj wieczorem miałam taki wyciek mleka i wielkie plamy na piżamie. Mam nadziej że obędzie się bez interwencji lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454126 przez kasia2610
Anoda
Przeczytałam Twoją historię i się popłakałam :(
Ja równiez straciłam moje dziecko, moją Córeczkę. Po jutrze mija rok jak się urodziła, w sobotę minie rok jak umarła. Urodziła się w 25 tygodniu tez przez cc jak Twój Marcelek. O moją córeczkę walczyliśmy od 21 tygodnia. Nie udało się jej uratować, a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić. Dziś już pewnie mówiłaby do mnie mamo, a do męża tato.
Rok po nadal nie jestem w ciąży ale myślę o tym. Przede mną jeszcze sporo badań, ale mam nadzieję że końcem przyszłego roku zostanę mamą. Mi lekarz w szpitalu powiedział, że powinno się odczekać 1,5 do 2 lat między porodami jeśli chce się po cc rodzić naturalnie. A znów inny lekarz "starej daty" powiedział, że powinnam czekać jeszcze kolejny rok bo rana goi się 2 lata hmmm nie zamierzam tyle czekać.
Rok temu myślałam że rok to za dużo czasu, teraz niewiem kiedy minął. Marzę o dziecku, każdego dnia o tym myślę. Marzę by mieć jeszcze Córeczkę, ale zdrową, chcę mieć przy sobie moje dziecko. Oddałabym wszystko żeby mieć Ją przy sobie.
Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454127 przez iwonta_kg
Ja myślę, że powinnaś się przemęczyć i brać troche tego bromergonu jeszcze bo to jedyny lek z tego co wiem wstrzymujący laktację i bez niego raczej będzie dalej Ci ciekło z piersi - nawet długo. Ale zadzwoń do swojego gina i zapytaj.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454338 przez anoda89
kasia Jakie to jest przykre, że też musiało nas to spotkać. Nie ma sekundy żebym nie myślała o swoim synku. Lekarz w szpitalu powiedział że po CC najlepiej rok odczekać. Najlepiej pogadać ze swoim lekarzem i niech on zadecyduję. U nas jedna dziewczyna czekała 6 miesięcy ale jedynym warunkiem była kolejna cesarka. Myślę o tym i gdyby lekarz dał mi taką opcje to nie będę chyba czekać. Czuje że to mi trochę pomoże. Jeśli u Ciebie minął rok to przebadaj się i do dzieła.

iwonta już od wczoraj jest dużo lepiej. Dziękuję za rady :kiss:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455922 przez iwonta_kg
Ja nie wyobrażam sobie teraz rodzić naturalnie. Biorę tylko cesarkę pod uwagę. Będę chciała jeździć do większego miasta do lekarza i tam w szpitalu umawiać się na CC.

Trzymajcie się dziewuszki moje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456255 przez anoda89
Pamiętam jak leżałam na pooperacyjnej i mówiłam że nigdy więcej CC a teraz zmieniam zdanie, trochę ochłonęłam i zaczynam na to inaczej patrzeć. Wcześniej nasłuchałam się dziewczyn po CC które mówiły że tak długo dochodzi się do siebie a mnie jakoś to ominęło. W poniedziałaek mija 3 tygodnie od cesarki a ja czuje się bardzo dobrze. Najgorsze pierwsze 2 doby bo wszystko boli i przynajmniej ja cały czas na środkach przeciwbólowych jechałam, później ich nie potrzebowałam. Teraz cięcie trochę ciągnie ale wszystko jest jeszcze świeże. Gdybym miała Synka przy sobie to było by cudownie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #543594 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #544697 przez iwonta_kg
Tak, ja wierze w to że dusza mojego synka do mnie wróciła i teraz jest w innym ciałku.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #544757 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl