BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272278 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272280 przez happymamma
Adee, myślę o lutym, czyli po skończonym 6 miesiącu :) Mam nadzieję, że będzie chciał, bo jak dotąd nawet deserku nie jadł, ba! nawet soczku nie pił :huh: Ale herbatkę lubi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272284 przez angellika1
Przyezytalam o obracaniu dzieci .. Niki też sie nie obraca ale spoko jedne dzieci robią cos szybciej inne pozniej Niki np juz siedzi :)
A co ze spotkankiem?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272287 przez adee84
a Maja nadal bardzo rzadko śmieje się w głos :(
no i jutro i tak ide z nią do okulisty, no i w związku z tym Madzia by mi się przydała.
i w ogóle to czuję się niekochana bo chciałam Wam o tym weselu napisać ale Wy nie chcecie :( :(
i znów mi się gula w cycku zrobiła, 3 raz w tym samym i to w tym samym miejscu i boli i zaczyna mnie to martwić ;) ja to w ogóle jakaś felerna jestem.
już nie smęcę :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272292 przez Biedronka160
Asik u nas to masakra jest. Madzi głównie na buzi wychodzi i plecki troszkę są w takiej wysypce. Ale brzusio, łapki, reszta wszystko czyste.
No i na pepti jesteśmy około 3 miesięcy a jej już 2 razy wróciły te nawroty wysypki na skórze.I nie wiem czy to tak powinno być.
W sobotę mamy prywatnie alergologa to może się czegoś dowiemy.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272294 przez angellika1
Ade a co z tym weselem??? masz juz te szpiliki ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272295 przez a!gusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tak w ogole to Angelika tiramisu jest
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
jeszcze nie zgestnialo ale pyyyycha!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272296 przez adee84
Maja nic nie chce, herbatki, wody, deserku, owoców, obiadków NIC NOTHING NULL ZERO ;)
ale też po 6 miesiącu będę próbować :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272298 przez a!gusia
Adee a nic wiecej Cie nie boli?bo japrzy tym zapaleniu to taka wlasnie bolesna gule mialam i czerwona piers...i goraczke i dreszcze i....ehhh

a sprobuj Maje polaskotac we wnetrze dloni...Jerzyj sie wtedy strasznie zasmiewa!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272299 przez happymamma
Adee, ale dupal ze mnie, zapomniałam zapytać, że tak, miałaś iść na wesele do kumpla, choćbyś nie miała kasy, tak, tak pamiętam, i? i? Mów, ja chcę!!! :kiss: i?????

A ta gula, to kanalik zatkany, mi też się tak czasami robi i to w jednej piersi i jednym miejscu, szczególnie po nocy - nagrzewam wtedy, ale nie masuję, nie wolno masować!!! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272300 przez angellika1
Agusia pycha i nawet niedrogo wychodzi :)
Adeeee!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272309 przez adee84
Angellika :kiss: właśnie nie mam szpilek
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272310 przez a!gusia
no moze bo ona w sumie ma 21 lat...ale nie wiem niby sie starali o dziecko,niby chciala..e nie wazne..tak tylko patrze na mojego Pipulka i sobie mysle...ze ja czasami tez mam dosc ale kocham go strasznie..i czego ak czego ale przytulania to mu nie brakuje...ja sie wrecz zastanawiam jak ja to przezyje jak sie skonczy karmienie piersia..w znaczeniu ze bede beczec :)

Adee butki fajne ale obcas za wysoki jak dla mnie... :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272311 przez Biedronka160
Agusia ja bym się chętnie zamieniła z tą co to dla niej 10 minut to było za długo karmić dziecko. Ja walczyłam o każdą kroplę. Mała wisiała na jednym cycku 30 minut i na drugim to samo, ale bardzo mi zależało na karmieniu. jednak nic z tego nie wyszło. Taki mój urok i po 6 tygodniu moje dziecko mojego pokarmu już nie uraczyło i nadal nad tym bardzo ubolewam :( W głowie mi się nie mieści jak można nie chcieć korzystać z takich naturalnych dobrodziejstw.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272314 przez adee84
no właśnie mi się też robi zawsze w jednym miejscu i tylko w jednej piersi, czerwona nie jest, ciepła owszem i boli jak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

ale dziwi mnie to, bo dziś mi się to zrobiło w ciągu dnia, mimo, że Maje przystawiałam często :unsure:
też bym wszamała tiramisu :P ale i tak nie pobije ono mojej przeogromnej chęci na fasolkę po bretońsku.
Happymama a czemu nie wolno masować??
ps. przepraszam, że nie edytowałam :blush:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl