BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 4 miesiąc temu #272181 przez Biedronka160
Kurcze dziewczyny moja Madziula też w ogóle się nie obraca. Ani z brzuszka na plecki ani z plecków na brzuszek :( Chyba będę musiała o tym powiedzieć lekarzowi skoro większość waszych dzieciaczków już ma tą czynność opanowaną.

My też wprowadzamy nowości i mamy skorupkę na twarzy, ale lekarz powiedział, że to od skazy a nie od nowych produktów. Mylił się ?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272187 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272190 przez adee84
Happymama my tez tylko tylko na cycu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272191 przez domii
Hej

Ide was nadrobic,ale chcialam powiedziec ze jestem wkurzona i chce nasze stare forum z postami i zdjeciami :angry:


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272200 przez happymamma
Ja juz się do tego przyzwyczaiłam, tu zaczynałam starać się o ciążę, tu robiłam test i tutaj z Wami w tej ciąży "chodziłam" ;) Chyba nie odnalazłabym się gdzie indziej... Mam tylko nadzieję, że nasz watek sie odnajdzie i problemy znikną :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272208 przez adee84
pamiętacie jak Wam pisałam, że mamy wesele 4 lutego?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272211 przez domii
happymamma to teraz nie denerwuj Ali bo cie jeszcze na lopatki polozy :laugh: to dobrze ze jestescie tylko na cycu,nam pediatra mowil zeby dawac zupke i jak sie czesto bedzie budzil to kaszke no i tak dajemy

jusia jeszcze raz sto lat,a ktore urodziny mialas ;) :unsure:

adee super ze Majka taka zdrowiutka

madzia :kiss:

agusia no widzisz twoj sie nie obraca ale juz siada i staje,a moj nie tylko ostatnio gada i gada calymi dniami i turla sie na boczki,wiec sie nie martw bo nie jest powiedziane ze musi na brzuszek sie obracac,moze ominac ten etap :) a to jednak wracacie do IR :( a aj myslalam ze na wiosne bedziemy z Blazejkiem Jerzyka odwiedzac i chodzic na spacery :(

biedronka a jak ta skorupka na buzi wyglada po tej skazie?i to sie powieksza?bp moj ma taki mini placuszek tak na 1 cm na policzku :unsure:

asik super ze Szymek tak sie przekreca

pippin suoper jakby ci ten wyjazd wypalil

Zuza Aleks tez silny ze juuz sie przekreca

martucha a co ty wczoraj taka smutna minke wstawilas?


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272215 przez Asik
Happymamma ło materdyjooooo no to teraz będziesz workiem treningowym dla Ali :) :)

a tu cos dla mamus z Poznania :D www.domosfera.pl/wnetrza/56,93232,109002...e_w_Poznaniu,,5.html
fajnie urządzone :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272219 przez domii
Asik Błażej ur,09.08.2011 o 9.35 dl.56cm waga 3580g


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272232 przez happymamma
O właśnie, Asik


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Domii, nam właśnie pediatra nie kazała, a może powinnam :unsure: Z drugiej strony Jaś ładne przybiera, a i Ala do 6-go m-ca nic innego nie jadła :) No i Maja też daje radę :)

Asik, workim treningowym został tata i to chyba nawet z przyjemnością ;) Ucieszył się, że Ala wolał Aikido od baletu i nie będzie musiał biegać w spódnicy po salonie :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272240 przez adee84
JUSIA NIECH TWÓJ M SOBIE ZOBACZY:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272241 przez Biedronka160
Domii my nie mamy na policzku, tylko tak na skroniach jakby i nad noskiem między brwiami. Jak znajdę jakieś stare zdjęcie to wkleję. Teraz mamy w podobnych miejscach, ale o wiele mniej.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #272259 przez adee84
Happymama a kiedy zaczynasz coś dawać Jasiowi?
Biedronka dobrze, że to Madzi schodzi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #272267 przez Asik

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #272271 przez a!gusia
Domii nawet jesli wrocimy to dopiero w czewcu wiec wiosna na spacerki jak najbardziej :)
Happymamma ja Jerzyka wlasciwie tez tylko na piersi mam...kaszke mu dalam dzis okazjonalnie-zreszta polowe juz zwymiotowal, cycus i tak byl po kapieli..poza tym ja mam piersi pelne mleka wiec szkoda mi to marnowac... a z owocow to mu strasznie smakuje gerbera jablko z suszona sliwka...a jakie kupy ida! ale daje mu po pol sloiczka dziennie...
Asik ale Jerzyk sam jeszcze nie staje! tylko jak go np na kolanach trzymam..
Biedronka moj synek jest o miesiac starszy od Twojej corci i tez sie nie obraca wiec spoko :)
ciekawe czy nas Edytka znajdzie :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl