BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #340731 przez domii
Hej
Przedtem nie moglam wejsc bo znowu wyskakiwal mi ze jest wirus :angry:

Maga 4 sliczna siostra urodzila córeczke,a Ciebie podziwiam studia,praca i jeszcze dziecko

Asik a czy u was przypadkiem nie ma kryzysu 8 miesiaca?cyrki ze spaniem itp.?bo Szymek sie juz po terminie urodzil wiec wszsytko szybciej przechodzi-czytalas o tym? a fajnie to musi wygladac jak go ubierasz na siedzaco :) jak ja bym tak chciala :blush:

U nas zeby daja w kosc,w nocy sie wiercil strasznie i dopiero jak mu Dentinoxem posmarowalam to sie uspokoil :( a wieczorem jak spal wyciagnal smoczek z buzi i rzucil nim tak ze moj Maz w leb dostal i sie wystraszyl :laugh:

Kasiek to pieknie pospaliscie :) ja bym budzila zeby miaal dwie drzemki w ciagu dnia-przynajmniej ja tak robie a po poludniu nie pozwalam juz spac dluzej niz 1,5 h i nie pozniej niz do 17.a zapomnialam Ci napisac u nas tez w przychodni mlodzi ze starszymi dziecmi no bo pediatra to chodza tacy nawet do 18 roku ale wole chodzic tu niz do przychodni starego typu gdzie dzieci z doroslymi ludzi full i duzo dalej mam

Edyta a jak wkoncu z tym Twoim zębem?

Angelika a co z tym L4? jestes dalej na nim?

Mnie kluje nad lewym sutkiem i nie wiem od czego :( Madzia mi napisalam zebym magnez z wiatmina B 6 zazywala :)


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340809 przez Edyta
domii jutro mam termin nastepny bo mam inna dziurke wiec spytam jak to ma byc wkoncu z tam tym :) milo ze pytasz i jaka pamiec kichana a co uwas jak Blazejek :)
bo silvia to masakra od dzis tak sie turla pelza ze szok :ohmy: ale ogarniam w poniedzialek ide kupic jakies oslony na szyflady
no i wogole czas zamowic cos na chrzciny do ubrania doradzcie czy czarne sponie i marynaka pasuje taki komplet chce zamowic czarny z OTTO do tego mam czarne buty na szpilce nie za duzej tylko nie wiem elegacki ten garniturek ale ja kapletnie nie wiem w co sie ubiera moja siostra bedzie miala spudnice i do tego marynarke i szpilki a ze ja nie za bardzo sukienki i spudniczki wiec spodnie wypada czy nie :unsure: doradzcie bo widzialam jak Jusia byla super odstrojona w super sukience to teraz sama nie wiem...co wy mialyscie na chrzcinach ubrane :unsure: no i powiem wam ze juz teraz za duzo zrobic nie moge bo silvie trzeba pilnowac jak nigdy teraz tez sie turla :laugh:
co do lekarza moze sie przejde narazie jest ok teraz mam troche zalatwiania z chrzcinami swietami bo robie u siebie wiec same rozumiecie ale bez szalu :silly: bedzie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340812 przez maga4
Edytko, ja mialam wlasnie czarne spodnie i buty na obcasie. Do tego jasna bluzke i sweterek elegancki bo chrzciny byly w zimie.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #340823 przez Edyta
mega4 Dziekuje pytam bo zebym sie nie wyglupila wiec zakladam ten kostium tylko musze go zamowic :) a teraz powstawiam wam fotki obiecane na hustawce :laugh: atu silvia zastanawia sie czy zjesc buta :laugh: yyyyyyyy musze leciec wpadne wieczorem to powstawiam bo ryk jest silvia juz zmeczona do pozniej a tu jak silvia zastanawia sie czy ugryz butka :laugh: no a tu go ugryzla :laugh: no i tu szamiemy buleczke :laugh: wpadne pozniej bo musze m kolacje przygotowac a raczej spozniony obiad :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340857 przez Viszka11
Edytka-ale sliczna Coreczka;) ranyy :lol:

jak sie miewacie???

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340861 przez Edyta
Viszka dobrze sie miewamy powiedz lepiej jak Ty sie czujesz i jak dzieci...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340863 przez Edyta
musze leciec Viszka bede pozniej...
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340872 przez Asik
Edytkooo śilvia śliiczna :) a jak fajnie butka zjada :) :)\



a Szymek sie drze w łóżeczku.. stoi i stoi i stoi i co go położę i wyjdę to on wstaje i się wydziera! no szlag mnie juz od tego krzyku trrafiaaa

Domii.... łożeszzzzzz/// no przenoszony o 12 dni... ehh sklerozaa zapomniałam o skokach :ohmy: :ohmy: :ohmy: no masz rację... wsio na to wskazuje że to kryzys !!!!


no zmykam kończyc sprzatanie burdelowni coby się do 20 wyrobić :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #340886 przez domii
Asik ale wogole nie chce spac wieczorem? to kiedy zasypia? a ty bierzesz go do siebie do lózka w nocy? bo slyszalam zeby przetrwac ten ciezki okres to najlepeij sie z dzieckiem w lozku polozyc wtedy sie tak nie buntuje i powinno spac :) A Marecki juz pojechał???

Edyta jak tylko nie lubisz sukienek lub spodnic to eleganckie spodnie i buty na szpilce jak najbardziej pasuja :) -Ja mialam sukienke :) Zdjecia swietne anajlepsze to jak opitala buleczke :laugh: a co to za nozka na 2 i 3 zdjeciu??? :P twoja stópka z czarnym pedicurem??? :) sezon japonkowy juz u was :unsure: u nas zimno ja dzis na spacerze w zimowej kurtce bylam :(

A gdzie Kasiek :unsure: :unsure: :unsure:

Viszka jak sie czujesz? jak z M? a Zumba to fitness z krokami z tancow latynoamerykanskich i tak jak Asik pisala na you tubie jest masa filmikow :)


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340905 przez Edyta
Asik domii :) no zajada ta moja corcia co jej pod reke wpadnie he he :laugh:
no to ubiore sie w marynarke spodnie buciki na obcasie :) Dziekuje za rady :kiss:
a co do Japonek Tak unas juz cieplo ze ja w japonkach smigam to moja stopka :silly: chodz czasem bylo zimno ale slonko nas nie opuszcza no i kurtek zimowych juz nie nosimy :)
powiedzcie mi czy teraz my mamy jakis skok bo silvi nie moglam ululac plakala ale juz spi naszczescie :dry:
Asik no wyobrarzam sobie ze moga puscic nerwy i sil brak na takiego Ancymonka :) :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #340984 przez Asik
Jesooo to Szymek jako jeden jedyny jeszcze ochrzczony nie będzie,,, :ohmy:

ehh no trudno.. jak już po wszystkim bedzie to go ochrzcimy :D może w maju... juz fajnie ciepło bedzie :)

Domii ogólnie z Szymka stał sie maruda... zawsze taki wesoły był a teraz wiecznie skwaszona minka.,,, bużka w podkówkę... o byle co płacze... nawet jak siądzie z pozycji stojącej ,, gdzie już się nie przewraca tylkko na pupkę elegancko siada,,, zasypia tragicznie nieważne czy dzien czy noc .... w nocy budzi się z płaczem... no masakraaa :(

Edytkooo gg mi siadaaaaaa !!!! ale jestem zła... jak coś dotarło z tego co pisałam to daj znać bo cos ta nowa wersja jest niestabilna :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #340994 przez Asik
a tu mój ancymonek z ulubioną szufladą :)

no i nabiłam posta! ojjj :)

a tutaj w kąpieli :) z kaczusią :)

no i kapiel już we wannie :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341015 przez Edyta
Dzien Dobry :)
my pobudka jak codzien 6 na mleczko wiec norma teraz zasypia :)
Asik sliczny Twoj Ancymonek :) i jaki sie robi do Mareckiego podobny sliczne oczka ma Szymus po Tatusiu :) Piekne fotki i jaki wesoly :) a Ty marudzisz ze on placzliwy eh... nie martw sie Silvia tez ostatnio marudna nie wiem czasem o co jej chodzi :huh:
co do chrzcin kazy chrzci kiedy moze wiec bez roznicy wazne ze go ochrzcicie po operacji :) no i mi gg tez wczoraj padlo... :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341022 przez Asik
:D hello :)

tej nocy wzięłam Szymka do siebie już o 23 bo od 22 zaczął się budzic co chwilkę. noc nie należała do udanych ale przynajmniej z łóżka nie wstawałam :D policzka wyszczypane, włosy powyrywane ale warto było :D

Edytkoo Szymek toi model jakich mało :D tylko jedno zdjęcie mamy jak ma podkówkę bo tak to zawsze zaraz pycho się śmieje :D

No dzisiaj mam zaplanowane małe przemeblowanko i ogólne odsuwanie mebli od ścian coby pomyć wsio więc emocji bedzie co niemiara... Szymek mi ich pewnie multum dostarczy :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341054 przez kiniaa
hej

u nas noc masakra :angry: od 2 dni placz nie wiadomo od czego :( pewnie zabki albo nie wiem co....zaraz poczytam o tym kryzysie 8 mca

Asik My chrzcimy dopiero w sierpniu :) takze nie bedziesz ostatnia :) pamietam ze ktos jeszcze chrzciny robi w wakacje, ale zapomnialam kto... chyba Marta?
Szymus sliczny :)

Edytka Silvia slodziutka jak zwykle zreszta :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl