BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.2

12 lata 1 miesiąc temu #341060 przez a!gusia
hej
u nas noc prawie super,Jerzyk spal od 20 do 6:45 bez pobudki :) :) :) ale babcia u mnie zostala i chrapala wiec ja nie zabardzo spalam :) :) :)

Adee wszystkiego najlepszego Kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341063 przez Asik
Wszystkiego najlepszego dla KORNELKI !!!!! :D :D :D

Kiniaa aaa no to wiecej dzieci diabełków jest :D heheheh :D no i poczytaj poczytaj bo to chyba sie własnie zaczęło dwa tyg temu :D

Agusia :D hahaha no proszę jaka zamiana .. :D :D a może Jerzyka usypia chrapanie?? ;) :D :D

100 lat Adee !

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341078 przez Asik
Pisałam do moderatorów w sprawie wirusów i nic już nie ma :) wczoraj cos niecoś jeszcze mogło niektórym blokować ale popołudniu już była sprawa załatwiona :)

co do naszego starego ciążowego forum to trwają prace nad przywróceniem wszystkiego ale niestety nie wiadomo jak długo to potrwa, miejmy nadzieję że już niedługo i w rocznicę naszych porodów powspominamy sobie nasze wiadomości z sali porodowe, porody on line :D :D fajnie by było :D

ja dalej mam zdjęcia dzieci bo zdążyłam na kompa przerzucić :D smsy mi poszły.... jak siadła mi komórka ale najważniejsze że wspomnienia w pamięci mamy :D tak czasem sobie leżę i przypominaja mi się smsy z Viszką :) Pippin która do mnie pisała jak leżałam na porodówce :D potem gratulacje od Was wszystkich :) ... ojjjj ale mi się sentymentalnie zrobiło :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341082 przez madzia0507
Jak powiedziałam na blogu, tak zrobiłam. W sondzie wygrało forum, więc jestem na forum i to tutaj składam nasze Adee życzenia urodzinowe.

Kochana Adee...
...Życzę Ci
...spokojnego snu i radosnego przebudzenia;
...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć;
...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile;
...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania;
...abyś zawsze była komuś potrzebna;
...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochaną osobę na końcu peronu;
...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia;
...abyś znalazła szczęście, którego szukasz.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341086 przez domii
Hej

Asikja tez Blazejka o 23 wzielam do lozka,no juz sie pogodzilam z kopaniem chwytaniem za wlosy itp :laugh: ale jak od 5-6 nie spal tylko gadal i sie przewracal z boku na bok to myslaalm ze nie wytrzymam i wstane,ale usnal jakos i spalismy do 7.45 :(

Adee STO LAT :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

KORNELKO BUZIAKI I WSZYSTKIEGO NAJ


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341089 przez madzia0507
Pozwolicie, że nadrobię to co dzisiaj napisałyście, bo nie jestem w stanie nadrobić tych wszystkich dni, kiedy byłam na blogu.

Angellika, pytałam na blogu, ale nikt mi nie odpisał: jak się zakończyła sprawa z tym twoim L4?

100 lat dla Kornelki! :kiss: :kiss: :kiss:

Domii coś wspominała o kryzysie 8-go miesiąca. Muszę chyba bardziej zgłębić ten temat. :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341096 przez domii
madzia0507 napisał:

Pozwolicie, że nadrobię to co dzisiaj napisałyście, bo nie jestem w stanie nadrobić tych wszystkich dni, kiedy byłam na blogu.

Angellika, pytałam na blogu, ale nikt mi nie odpisał: jak się zakończyła sprawa z tym twoim L4?

100 lat dla Kornelki! :kiss: :kiss: :kiss:

Domii coś wspominała o kryzysie 8-go miesiąca. Muszę chyba bardziej zgłębić ten temat. :dry:


Tu macie to fajnie wyjasnione: www.ciazowy.pl/artykul,mamo-nie-odchodz-...aca-zycia,979,1.html


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341109 przez madzia0507
Laski wymiatają!!! Jak to zobaczyłam, to odsmarkałam klawiaturę:
www.wiocha.pl/194172,Dadada
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341111 przez aneta2611
hej.

u nas bez zmian. Fifi nadal chory, a gorączka trzyma dziesiąty dzień :(
Nie podałam Mu antybiotyku. Coś mi mówiło, że nie jest Mu potrzebny. Przynajmniej jeszcze nie teraz. W niedziele wieczorem zadzwoniłam do naszego pediatry, nakreśliłam sytuację i kazał przyjechać. Okazało się, że osłuchowo jest czysciutki (a wg pani doktor miał zacieki na oskrzelach :ohmy: ) no i gardło woszem lekko zaczerwienione ale to infekcja wirusowa a nie bakteryjna więc antybiotyk w niczym nie pomoże :ohmy:
Skierował nas na badania moczużeby wykluczyć infekcję i krwi, by potwierdzić, że to nie zapalenie płuc. byłam wczoraj z Filipkiem na badaniach, potwierdziły diagnozę i mamy czekać aż przejdzie. Jeśli nie przejdzie w ciągu 3 dni to mamy znowu pojechać do pediatry i będziemy się zastanawiać co dalej.
co za lekarze pracują w tym pogotowiu :unsure: :ohmy: już nigdy nie wezwę lekarza do domu, chyba że nie będę miała wyjścia.
W związku z tym, że za 2 tyg operacja dzwoniłam dziś do krakowa, rozmawiałam z lekarzem prowadzącym... Powiedział, że jeśli badania wyszły ok i osłuchowo jest czysty, a ja zdążę go wyleczyć do przyszłego tygodnia to On przeciwwskazań do operacji nie widzi. :)
Dziś trochę się przestraszyłam, bo Filipowi znowu zaczyna się lać z noska a katarku się już pozbyliśmy.
Mam nadzieję, że nie przeziębił się wczoraj na tych badaniach. W całym szpitalu nie ma przewijaka więc żeby sprawdzić, czy Fifi nasikał do woreczka musiałam Go rozbierać na ławce w korytarzu :ohmy: wkurzę się, jeśli przez to znowu wszystko zacznie się od poczatku.
Przepraszam Was że się nie udzielam ale padam na twarz a Fifi wymaga 100% uwagi
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341118 przez Asik
Anetkoo :* :* zdrówka dla Filipkaaaa a co do szpitala.... to znasz moje zdanie...

Domii !!!! to prawie wszystko o Szymkuuuu !!! oprócz tego lęku separacyjnego :D

Madzia hahahah :D a znasz oryginał?? to dwóch chińczyków robiło kiedyś :D



aaaaa maja tego fuuuulllll :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341123 przez madzia0507
Domii, to nie jest o Szymku! To jest o Julicie! Wypisz, wymaluj moje dziecko!
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341130 przez domii
Anetka zdrowka dla synka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczyny to jest o Błazejku,Szymku Julitce i pewnie wielu innych dzieciach :(


[url=http://www.suwaczki.com
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341132 przez Asik
Madzia ... to uhhhh no kurcze musisz mieć sajgon w domuuu !!!! współczuję... Szymke ma własnie wahania nastrojów itp ale sam może być w pokoju i z moimi rodzicami zostaje ,, z tym problemu nie mam aa jeszcze ja nie ogarniam tego jego wspinania sie i chodzenia przy szafklach ,, baaa nawet pionowe sciany to nie problem.. zeby wypalcować , wylizać ...
a jak Julitka??

Domii tak tak tak masz rację .. pomału reszta babolców też dołączy do szacownego grona

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu #341134 przez madzia0507
Anetka, oby Fifi wyzdrowiał.
Temat został zablokowany.
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #341138 przez Edyta
Zdrowka dla Filipka Anetko :) :kiss:
madzia fajnie ze jestes znami :) tu spowrotem i mam do Ciebie pytanie jak Julitki znamie wchclania sie juz troszke bo nasze tak :)
unas slonko wiec na spacer jak najbardziej teraz to az zal w domu siedziec :)
wstawie wam fotki jak silvia dobiera sie do szuflad :silly:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl