BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #377748 przez domii
Hej

Martucha to super ze Cie Borysek z M w pracy odwiedzaja i ze masz nie daleko :) a co do Irlandczykow to daj spokoj :angry: a mowia ze Polacy bydlo robia za granica a oni co nie lepsi :angry:
Co do Boryska to biedny ale jak sie smial to znaczy ze mu nic nie jest,zreszta juz kiedys pisalam ze takie malutkie dzieciaczki maja jeszcze kosci miekkie i dlatego roznego rodzaju upadki i siniaki nie sa takie grozne, u nas Blazej dwa razy spadl raz mi raz Lukaszowi :( a jak spi ze mna to biore od sciany a naokolo poduszki rozkladam :)


Kinia jak tam wysypka Belli zmniejsza sie cos????

Adee pisz co u was :( :( jak Majeczka???

Agusia pytalam sie wczoraj co sobie kupilas i zkim Jerzyk bedzie jak M pojdzie do pracy :( :( :(

Jusia ja nie mam wozka typowej parasolki tylko spacerowke od kpl wlasnie X-landera jestem bardzo zadowolona tylko jest ciezka-te spacerowki sa lekkie i kolka musze sciagac bo sie nie mieszcza do baganika a spacerowce nie ma takiego problemu

U nas dzis ladnie wiec na pewno duzo czasu spedzimy na zewnatrz :)


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377757 przez martucha
Dzięki dziewczyny za pocieszenie ehmmm troche sie zestresowałam,teraz śpi ten mały urwis a ja musze się ogarnąć i lecimy z m na zakupy-musimy znaleźć jakies buty dla niego;] ja byłam wczoraj na giełdzie odziezowej i chcąc nie chcąć straciłam wszystko co miałam przy sobie;/...a miałam dzisiaj kupić dywan...miałam...;p

Czy u Was tez jest taka piekna pogoda?? :lol:

a Happymamma wyjechała :(

Jusia ja mam taką samą spacerówkę chyba jak Domii tak więc nie pomogę

Adee jak Maja??przeszło choróbsko??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #377785 przez a!gusia
hej
wiecie do ktorej dzis spalam?do 10...wstalam i Jerza na drzemke polozylam wiec niewiele sie z nim widzialam ;)
Martucha...Irlandczycy..znam to,tu co tydzien tak jest..piatek,sobota niedziela..jakbyscie widzialy te laski...wypindrzone,wymalowane,w miniowach a tak pijane ok 11 wieczorem ze sie po ziemi walaja!serio!nie raz juz dane mi bylo zobaczyc bielizne co poniektorych..a w poniedzialek w pracy, na mega kacu ogladaja zdjecia na aparacie zeby sobie przypomniec co robily! i ew z kim spaly..
Domi :kiss: :kiss: :kiss: na zakupki spozywcze bylam tym razem :) a co do przedszkola to pisalam ze m nie bierze tej pracy i zostaje z Maluchem..a wczoraj gadalam z kolezanka i moze sie uda ze zmienimy prace oboje ale nic nie pisze wiecej bo nie chce zapeszyc!
Martucha Jerzyk zawsze spi miedzy mna a m..a dzis w nocy tak sie wiercil ze chyba jakis rekord pobil!!!m mial jego nogi na twarzy kilka razy :) :D
a gdzie wyjechala Happymamma?
Adee co tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377837 przez Kasiek
Kinia wysłałam :) a wysypka jak? zaczyna schodzić powoli?

Agusia to mialaś spanie dziś, super, nie pamietam kiedy ja spałam do 10?. U nas dzis pobudka o 8.10 wiec tez nie moge narzekać :)

Martucha nie martw sie, Borys się pewnie tylko przestraszył ale po takim upadku raczej mu nic nie będzie :kiss: Iga tez sie smiala kilka minut po tym jak mi spadła :)
A co do kibiców to masakra :dry: nachleją się a potem burdy robią :dry: :angry:

Domii moja spacerówka tez ciężka, ale na szczęscie m ją znosi ze schodów codziennie rano i przypina kłódką do poręczy a wieczorem wnosi. Ja muszę tylko Igę i rzeczy wszelkie na spacer znieść i wózek odpiąć i mogę jechać.

Adee wlasnie jak wasze chorobska? zdrowiejecie?

a ja bylam wczoraj zrobić hennę i znowu dostałam uczulenia :( :( :( matko, wyglądam jak bokser po walce, powieki górne i dolne spuchniete, czerwone, i masakrycznie swędzą. Oszaleję zaraz :huh:
od niepamiętnych czasów robie henne ale po porodzie za kazdym razem dostaje takiego uczulenia :( wzięłam Zyrtec ale nie pomaga :(

my dzis znowu do tesciow jedziemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377861 przez Pippin
hej dziewczynki

zbieram sie na te urodziny i zamiast być zrelaksowana to mam megawyrzuty sumienia ze dziecko zostawiam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377866 przez kiniaa
Pippin gluptasie baw się dobrze bez wyrzutów :blink:

Dzięki dziewczyny, wysypka lekko zbladla więc może za pare dni zniknie zupełnie :) daje jej ten syropek 2 razy dziennie. Niby pisze na nim ze od roku można go stosować ale skoro lekarz przepisał to się nie boje.

Kasiek dzieki :kiss:

A my jesteśmy w centrum zabaw dla dzieci. Dzieci się bawią a my się nudzimy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377870 przez domii
Pippin bo Cie walne :angry: masz sie dobrze bawic,oprocz do pracy to nigdzie nie wychodzisz wiec Ci sie cos nalezy :kiss: a dzisiaj idziesz na disco???? :) :)

Kinia Centrum zabaw -fajnie :)

Agusia to trzymam kciuki :)

Kasiek o ktorej Iga chodzi spoac i ile spi w ciagu dnia? Blazej znowu sie po 5 obudzil ale po pol godziny udalo mi sie go uspic i wstalismy o 7.30 :) ale nie wiem czemu sie tak budzi :( oby mu tak nie zostalo :angry:


[url=http://www.suwaczki.com

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377945 przez a!gusia
Domii moze Blazejek sie z glodu budzi? Jerzus wataje o 6.... my bylismy na wycieczce i na plazy..ale bylo super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377951 przez Pippin
taa dzisiaj :lol: własnie się wybieram

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #377953 przez a!gusia
no to Pippinku baw sie dobrze!i zadnych wyrzutow sumienia!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #378014 przez adee84
Hej
Pippin udanej zabawy :)
Któraś pytała o Happymamę, otóż wyjechała do Puław.
Martucha jak Poznań?bardzo oborę robią Irlandczycy dziś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #378021 przez a!gusia
mowcie co chcecie ja jestem za Irlandia ;)
zaraz ide kapac Bobasa jak go poloze to bede mam nadzieje ze nie sama?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #378195 przez Kasiek
Kinia wysłalam Ci wiadomość :kiss:

hej dziewczynki ja wpadne za godzinke lub dwie bo moja siostra przyjechala to chce z nią pogadac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #378254 przez a!gusia
hej
oddalam dziecko do zlobka..troszke sie zapowiadalo na placz,podkowka byla na buzi ale ok,nie dzwonia ze mam go odebrac bo placze :) za to ja sie poryczalam..mieczak ze mnie,wiem..
na szczescie za pol godzinki jade go odebrac :)
mam nadzieje ze nie bedzie sie bal ze go zostawie znow i nie bedzie za mna chodzil krok w krok-do tej pory taki nie byl,moglam go zostawic z kimkolwiek-mama,babcia..
poza tym to u nas niezla pogoda naweyt,wiec jak wroci to wybywam na spacer,korzystac z ostatnich dni wolnosci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #378285 przez Pippin
hej
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


agusia i co?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl