BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2011 cz.3

11 lata 11 miesiąc temu #380016 przez a!gusia
Adee jak tam?
Jusia jak Wiki?
wiecie jakie jaja? poszlam do polskiego sklepu z Jerzem..i pani przy kasie mu robila papa wiec mowie ze on jeszcze nie umie a ten Skurczybyczek co?odmachal jej!!!3 razy :)az sie wzruszylam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380048 przez Kasiek
my juz po nastepnym spacerku :) m na siłowni a my z Igusią czekamy az tatus wróci i dziecię wykapie :laugh:

Adee co sie stało? :kiss:

Agusia masz stresa przed pracą? :( i ja lubie miec posprzątane ale z reguły porządek u nas trwa tylko chwilę :dry: widzisz jednak Jerzyk umie papa :) super :)

ja Igi nie uczyłam tak dawac buziaków, nie mam pojęcia skąd sie nauczyła :laugh: ale dzis to non stop powtarza i sie cieszy przy tym :laugh:
ale kosi kosi nie umie, cześć tez nie, musze pouczyć.

Kinia zaraz przeczytam :) to Bella zdolniacha skoro juz pilotem wyłącza tv :laugh: wysypka juz zeszła?

Jusia kurcze zdrówka dla Wikusi :kiss: przypomnialas mi ze i ja musze kupic sensowny termometr bo ten co mamy to długo mierzy i Iga sie denerwuje :dry:

Pippin to fajnie musi wygladac jak Antoś tak śmiechem wybucha :laugh:

ja tu sobie pisze a Iga własnie wywala wszystko z dolnej szuflady :laugh: i siedzi cichutko jak myszka cwaniara mała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380067 przez adee84
Aguś dzięki już mi lepiej, ale z czego to nie mam pojęcia :unsure:
nadrobiłam dzień, więc zacznę od tego,
Flower nie miałam okazji Cię przywitać u nas, a więc Witaj :) córcię masz słodką i śliczną, kuruj Ją bidulkę skoro chora :kiss: , a wylewu Taty ogromnie współczuję :(
Onka tą pseudo nianię to bym j^bnęła łbem o ścianę chyba :angry:
Haniu współczuję remanentu :kiss:
Kinia Bella zdolniacha :) a jak Jej wysypka?
Jusia ucałuj ode mnei Wiki :kiss:
Agusia polecieli Rodzice? widzisz, mówiłam Ci, ze Jerzyś umie to co chce, tylko On woli się z tym ukrywać, żeby robić Ci niespodzianki :)
Kasiek Iga widzę, ma ta samą zabawę, Maja wywala wszystko z szuflad a jak Jej chowam to na mnie krzyczy :)
pewnie jak już weszłam to żadnej nie będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380071 przez a!gusia
hehe u nas now Jerzyk podchodzi pod szafke pod tv,staje i klepie w tv.. i tez wtedy nie marudzi :)
Kasiek mam stresa ale chyba do mnie nie dociera ze o juz..ze na zawsze..wydaje mi sie ze tylko jutro mnie nie bedzie a potem bedzie jak zwykle..ale niestety..nie ma tak dobrze.. :( jutro o tej porze bede dopiero od godziny w domu!!!!a rano wychodze o 7:25.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380076 przez adee84
Agusia będę z Tobą sercem żeby Ci się lżej siedziało :kiss: wiem, że to nie pomoże ale i tak będe o Tobie myśleć, o Jerzysiu też :)
Maja też klepie tv, robi zresztą tysiąc innych rzeczy, które są be ale Jej to nie obchodzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380077 przez kiniaa
dzieki dziewczyny, wysypka juz zeszla prawie calkowicie. Jeszcze troszke jest na buzi ale trzeba sie wpatrzec i nie ma porownania z tym co bylo pare dni temu :)

Agusiasuper ze Jerzus papa zrobil :):):)

Jusia jesli bardzo wysoka goraczka nie dajaca sie zbic to trzydniowka na bank :huh: buziak dla Wiki

Kasiek moja tez lubi wszystko wywalac z szuflady, ostatnio mi wywalila zawartosc torebki , fajnie bo dzieci grzeczniutkie wtedy sa, szkoda tylko ze trzeba to pozniej sprzatac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380095 przez adee84
oglądacie mecz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380119 przez jusia
Dzieki dziewczyny, goraczka spadla, nie jest az taka wysoka, max 38,7. Mała teraz spi :) wiec ja zabieram sie za sprzatanie, milego wieczorku

PS zostały mi 3 tyg pracy i szczerze mowiac coraz bardziej mi sie nie chce :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380122 przez a!gusia
ja ogladam mimo ze Jaska nie ma ;) ale zaraz ide szykowac rzeczy ..do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380132 przez martucha
Hej laski przepraszam Was za moja dłuższą nieobecnośc,ale cały czas pracuję no i do tego to euro....codziennie mamy gości na meczach tak że same rozumiecie :lol:

Chciałam Wam sie pochwalić że Borys już 100% raczkuje :lol: :lol: :lol: także na internet równiez mam mniej czasu bo jego cel to kameleon,szafki i lodówka :P

Zdrówka dla maluszków
Onka ta opiekunka jakas rabnieta
Viszka jak tam zajadasz się truskawkami i arbuzem :unsure: :silly:
Happymamma foty Jasia w szufladzie wymiatają hehe
Adee jak tam Maja??
Domii gratki dla małego Błażki za nowe umiejętności :lol:
Agusia Jerzyk będzie motocyklistą :unsure: laski beda szalały :lol:
Flower wspólczuję :kiss:
Kinia hejka :lol: jakieś nowości wyczaiłaś ostatnio :unsure: :silly: :lol:
Hania Ty chyba tez masz mały sajgon w pracy co??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380214 przez adee84
Martucha gratulacje dla Boryska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380507 przez Kasiek
heeej :( ale mialam noc :( nie mam pojecia co było mojej Idze ale to była masakra :( wieczorem normalnie ją położylam a ona po połgodzinie zaczeła płakać a potem dostała jakiejś histerii, ululałam ja na rękach, położylam a za 45 minut wstała z takim płaczem ze az sie zachodziła. Nie dawalismy sobie rady. Juz światło włączyłam, włączyłam nawet tv a Iga jakby w amoku była. Nic do niej nie docierało. Daliśmy nawet Ibum w syropie bo nie wiedzielismy juz co robic :dry: Tak płakała ze po godzinie ja juz byłam skłonna wzywac pogotowie :( :( bo kompletnie nie wiedzialam czy ją cos boli czy co jej jest :( az sie zachodziła i z tego placzu oddechu nie mogła złapać. Po godzinie wyczerpana zasnęła mi na rękach i przez sen jeszcze z półgodziny z trudem oddech łapała :( przez sen jeszcze płakała. Wzięłam ją do siebie do łózka i ja prawie całą noc nie spałam bo czuwałam nad nią czy oddycha, zreszta Iga i tak co godzinę sie przebudzała.
Czy któraś ma pomysł co to było? :( dzis juz jest normalna, tylko niewyspana. Zasnęła półgodziny temu i ja chyba tez sie zaraz położe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #380528 przez flower188
nie wszytskim odpisze pwenie wiec z gory pzrepraszam:
Kasiek - no idea u nas wczoraj tez Karolcia strasznie wyła jedząc wieczorem kaszkę (a ona praktycznie w ogole nam nie placze) za goraca nie byla, glodna sie wydawala ale nie az tak i tez nie wiem o co chodzilo - u tatusia na rekach ja karmilam juz pozniej
dzięki dziewczyny za życzenia zdrówka chyba miały skutek bo:
Karolinka wczoraj na kontroli lekarskiej zdrowa jak rybka tylko musimy ja jeszcze w domku przetrzymać żeby się "odkurowała" po antybiotykach - waży 9kg z groszami i ma 74 (jezlei wierzyc tej miarce bo ona się starsznie wiercila)
Tata - mial bardzo delikatny ten wylew i nie ma żadnego paraliżu ani niedowładu ale do wtorku na obserwacji w szpitalu bo udary lubia iść seriami (oj co moja mama ma z tym marudą!)

Pipiin
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Co do umiejętności Karolinki to: umie bić sobie brawo (mały narcyzek), kiwa pięknie główką na tak i wcozraj zaczęła probować na nie ale jakoś ta koordynacja jej nei wychodzi i tak słodko kreci wokoło myląc z kiwaniem na tak - komicznie to wygląda, macha papa jak jej sie zechce, aaa! i uwielbia się chować za np moją apaszką (co tez czasem jej srednio wychodzi), no i on atak jakby cały czas na coś "dmucha" robiąc taki śmieszny dziubek (wczoraj nawet udało jej się przy tym gwizdnąć) no i robi z tym dziubkiem takie uuu, uuu jak sówka mała
no i jak coś zbroi (np wywali zawartość mojej torebki, kosmetyczki, porozrzuca płyty, zabierze kable/ładowarki itp to potrafi bardzo szybko uciekać na czworakach :P

i reszty nie pamiętam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #380625 przez kiniaa
czesc dziewczyny

nie ma co nadrabiac :( ale pustki dzis

Flower to super Karolinka wazy i brawa za jej umiejetnosci. Trzymam kciuki zeby Tata szybko wyzdrowial :)

Kasiek tez nie wiem co to moglo byc. Moze jakis koszmar ?? A miala otwarte oczy czy plakala z zamknietymi?? Oby sie juz wiecej nie powtorzylo :kiss:

ja bylam dzis na wazeniu z Bella i wazy 6870 g :huh: a juz mialam nadzieje ze bedzie ponad 7 :dry:
do tego przy parkowaniu porysowalam auto :angry: :angry: :angry: az tak bardzo nie widac ale sam fakt mnie zdolowal. Bo kilka lat jezdzilam bez wypadku i bez ryski. No trudno musi byc ten pierwszy raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #380679 przez Pippin
hej no faktycznie okropne pustki

flower jeszcze raz zdrówka dla taty i
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

i fajnie Karolcia juz duuuużo potrafi :ohmy: :ohmy: :ohmy:

kiniaa no kiedyś musi być ten pierwszy raz :) ja na razi ezbieram na prawko :/ póki co cała uzbieraną kasę na jedzenie musiałąm dać także niech kule biją takie zbieranie pieniędzy :angry:

ponadto nawiedziłam dziś moich rodziców jtr do pracy a ma byc elegancka pogoda :dry: ale pocieszam się faktem ze weekend też ma być fajny :)

Kasiek nie mam pojęcia :( :( :( :( :( oby była to jednorazowa sytuacja moze sie jej coś śniło?? :( :( :( :( :(

no dziewczyny tak poza tym to zaciskamy poślady mobilizujemy się i piszemy piszemy piszemy nie pozwólmy naszej tak długiej znajomości umrzeć bo coś się między którymiś tampopsuło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl