BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 tygodni temu #637656 przez Qltoorka
Dorkiszon, pytanie o termometr zdradza, że nigdy w szpitalu nie leżałaś :P Przyznam, że ja leżałam pierwszy raz w życiu w lipcu i też nie wiedziałam, że termometr trzeba swój mieć i jak rano obudziła nas pielęgniarka z tekstem "mierzymy temperaturkę" to ja trochę skołowana byłam... Poszłam pożyczyć od pielęgniarki-miała jeden, ale tam każdy miał swój prywatny, więc mąż mi potem dowiózł. Zresztą fakt, jakby tak jeden termometr miał wędrować od jednej pachy do drugiej z samego rana, a wszyscy mierzą o tej samej porze trzy razy dziennie to wiesz... :P

Uniuni, Polka....i wszystko jasne.... fajną nam reklamę robi za granicą jędza jedna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637667 przez siwa342
Qltoorka u nas w szpitalu nie trzeba bo mają termometr bezdotykowy który zapamiętuje kilka temperatur,więc co szpital to szpital

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #637668 przez Qltoorka
Ooo, no widzisz... Chociaż termometr to w sumie żaden problem ;) Dużo miejsca nie zajmuje, a mężowi podczas naszej dwudniowej nieobecności w domu chyba się nie przyda :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637909 przez sloneczko33
hej witam was weekendowo w sobote co do ustapienia miejsca jechalam ostatnio busem do bielska bo mialam zalatwienie i kuzwa nikt miejsca nie zrobil cala droge stalam a w mzk rzadko sie zdarza zeby ktos miejsce zrobil a jeszcze z corcia bylam wtedy masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637934 przez karolinap
Kochane, nie nadrabialam postów, nie mam siły!
Wczoraj przeprowadzaliśmy się, zostawiliśmy samochód pod blokiem i... ukradli go :(
Jesteśmy jakieś 25tys w plecy :(
Do tego w samochodzie byla jeszcze nie wypakowana pościel, playstation, lustrzanka, cyfrówka, moja cala dokumentacja ciazy...

Staram się trzymać ale jest ciężko :(
Maz wspiera jak moze ale w głowie i tak wszystko siedzi :'(

Byle Pola nie odczula tego stresu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637939 przez Patrizia
hejka :)

karolinap jezu jaki pech zglosiliscie na policje moze uda im sie znalezc autko bo rzeczy to pewnie zaraz poukrywaja i sprzedadza ale auto to chyba nie takie latwe ale co za skurw..... :ohmy: polasili sie pewnie na te cenne rzeczy w srodku, wiem ze latwo powiedziec ale nie denerwuj sie bede trzymac kciuki aby wszystko sie dobrze skaczylo :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #637954 przez kaska1982
Karolinap Trzymaj się kochana :kiss: Masz prawo być zdenerwowana ale tak jak piszesz, stres może odbić sie na Poli. Spokojnie, może policja coś zrobi i chociaz autko namierzy. Trzymam kciuki, ale teraz to powinnaś odpocząć i dać Małej też odrobinę relaksu :) Przytulam mocno :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637961 przez NataliaK
karolinap ale numer z tym samochodem co za pech! przykra sprawa ale nerwy tu nie pomogą...szczególnie Twoje! może uda się odzyskać auto...

ja wczoraj odebrałam wyniki badań ale nic z nich nie rozumiem także czekam cierpliwie na poniedziałek i kontakt z fachowcem, o torbie do szpitala to jeszcze nie myśle bo ani nie mam koszuli, ani majtek po porodowych wszystko muszę kupić ale w sumie macie rację, że czas o tym pomyśleć :)a jeżeli chodzi o rzeczy dla dziecka to u na (na Polnej) jes tak, ze rzeczy się zabiera tylko na wyjście do szpitala a po porodzie dziecko wszystko dostaje w szpitalu więc za dużo pakowania nie będzie ewentualnie butelki i laktatator.

Wczoraj oglądałam kosmetyki dla dzieci i zdecydowałam, że na 1 miesiąc kupię Oliatum do kąpieli nie będę ryzykowała jakiś uczuleń a póżniej jeżeli nie będzie uczulenia to wchodzę całkowicie w Nivea albo bo ona jest dopiero od 1 miesiąca życia.

Jadę chyba do mamy na kawkę bo mężowi się nie chce ruszyć z domu a mi się nie chce w nim siedziec więc muszę sobie rozrywkę znaleść :) Miłego weekendu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637962 przez karolinap
Patrizia Wczoraj poszliśmy spać koło 5 rano, w sumie to dzisiaj.
Wczoraj komisariat, dzis od nowa przesłuchania.
Ale sama policja mowi ze złodzieje po kradzieży chowają auto do swojej "dziupli" tam rozkręcają, malują, sprzedają na części.

Cud by się zdazyl gdyby się znalazł albo rzeczy.
Oni nie polasili się na te rzeczy bo mieliśmy lekko przyciemniane szyby, oni ewidentnie chcieli to Audi a pech chciał ze było zapakowane, rano jeszcze zatankowane.
Takiego czegoś jeszcze nie przeżyłam :'(

Nawet nie wiem jak mam się z tym ogarnąć :|
Wiem, ze jest depresja poporodowa - u mnie zapowiada się na nową - przedporodowa :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637967 przez osobka85
karolinap- aż mnie ciary przeszły jak przeczytałam... co za pech i jeszcze tyle dobytku w środku... sprawdźcie może gdzieś w okolicy jest kamera miejska albo osiedlowa i uda się zobaczyć tych buraków, którzy zwinęli auto? trzymaj się kochana!! trzymam kciuki, żeby udało się odzyskać auto i chociaż część rzeczy...

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637972 przez osobka85
a przez Wasze wczorajsze posty o pakowaniu torby do szpitala i przez zajęcia w SR, bo też było o pakowaniu, miałam porypany sen... śniło mi się, że forum lipcówek miało zbiorowy poród nagle i kilka z Was nawet urodziła!! :) mnie się nie udało, stwierdzili, że jeszcze za wcześnie i pojechałam do domu :D ale sen :D :D aż się uśmiałam jak się obudziłam :)

synek- Jaś <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637985 przez Joanna89
hej kochane ! Tyle na stukałyście,że ciężko Was nadrobić :)
U mnie dziś gorąco , chodzę już w krótkich spodenkach co się będę pocić ;)
Na obiadek mam gołąbki z sosem grzybowym :)
Popołudniu idziemy na urodzinki babci :)
Dla mam które mają problem z zatrzymywaniem wody w organizmie polecam picie pokrzywy.

"Pokrzywa w ciąży jest zalecana przez lekarzy i dietetyków, ponieważ zawiera dużo wapnia, żelaza i witamin. Herbata z pokrzywy pita po urodzeniu dziecka wzmaga produkcję mleka w piersiach i pomaga w usuwaniu nadmiaru wody z organizmu. Obrzęki ciała po ciąży znikają bez znaku, łatwiejszy jest też powrót do dawnej sylwetki. Picia herbaty z pokrzywy nie zaleca się wyłącznie kobietom z niewydolnością nerek, ponieważ pokrzywa działa moczopędnie, co może obciążać te narządy. Lecznicze działanie pokrzywy doceniano od dawna w medycynie ludowej. Pokrzywa zwyczajna obfituje przede wszystkim w mikroelementy, witaminy, kwasy organiczne i związki aminowe."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #637987 przez dorkiszon
karolinap , ale to, gdzie Ty mieszkasz w Polsce, bo z tego co wiem to takie akcje są , ale w Irlandii no szkoda, ale jakies ubezpieczenie od kradzieży czy coś ? Co za ch..... sama bym chyba ryczała cały czas.
Jesli chodzi o termometr to ja wiem, że mierzą temperaturę w szpitalach, ale żeby posiadać swój termometr to poj.... ich chyba. Jak byłam na odwiedzinach nie raz u kogoś to pielęgniarka rozdawała ,a potem zbierała termometry więc chyba się coś zmieniło hahah w życiu nie przynoszę żadnego termometru niech mnie w dupe pocałują dobrze, że nie mam jeszcze przynosić swoich szczykawek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637989 przez dorkiszon
Joanna89 pokrzywa jest dobra moczopędna jak, każde zioło, ale dziadek mojego męża wpiernicza nawet jajecznice z pokrzywami wogóle nie choruje na nic kompletnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #637991 przez Joanna89
Dorkiszon ja sikam tak samo jak przed piciem :) tzn co 3-4 godzinki,al jak ktoś ma z tym problem to lepiej nie pić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl