BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #662614 przez kaska1982
Karolina nie bede oryginalna - super zdjęcia :)

Joasiu przyłączam sie, u nas też w Pepco mieli nową dostawe i te kocyki są śliczne :) sama wczoraj zakupiłam jeden :)

Emi mam tak samo :( jak można spac to człowiek nie może a jak ma wstać to wtedy najlepiej sie spi :)

mnie dziś obudził Mateusz :) od 6 rano broi i ćwiczy rózne pozycje w brzuszku :) ciekawe czy po porodzie tez bedzie taki aktywny :)

Planuje dzis drugi dzien ambitnych zakupów :) tylko dzis juz skromniej bo nie mam dzisiaj autka :( S mnie wczoraj nie udusił a nawet spytał czemu wiecej nie kupiłam :) cóz ciąża robi z mężczyzny :laugh: myslałam ze dostane opr a tu prosze jaka niespodzianka :P

Miłego dnia Mamusie :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662615 przez dziubasek
Hej brzuszki :laugh:
Ja tez ostani wekendzik w pracy :laugh:
Karolinafotki superowe :)
Milego dzionka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662627 przez kasiak
Dzieńdoberek :) nie śpimy już od godziny. Mąż w pracy, a ja leże i marzę...żeby boleć przestało :dry: łydki i kolana bolą, plecy pomińmy milczeniem :huh:
Idę cosik wszamać, muszę na szybko ogarnąć mieszkanie, bo znajoma ma przyjechać z rzeczami po swoim Bąblu. Pogoda ładna, może spacerek? Wczoraj wyszłam z mężem na chwilę to myślałam, że nie wrócę. :dry: droga idzie pod górkę i w połowie miałam dość, nawet tutejsze babiczki mają kondycję lepszą, a ja zasapana, prawie ze łzami w oczach i ze skurczem potwornym :(
Ale doszłam i padłam na kanapę.
Dzwonił wczoraj jakiś gościu i chce kupić naszego rzęcha...znaczy się nasze wychuchane cacuszko, klejnot motoryzacji :P trzeba było spuścić z ceny, ale mąż mówi, że i tak się opłaca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662683 przez bea2a
Dzień dobry mamcie,

Ja dziś wstałam o 7:00 ale dobrze mi się spało:) Wczoraj późno wróciłam do domu bo mieliśmy ostatni zajęcia w szkole rodzenia i się jakoś przedłużyło :) Na koniec była super położna, która pracuje ponad 20 lat w szpitalu, w którym chce rodzić i rozmawialiśmy o wszystkich szczegółach emocji jakie nam towarzyszą i będą towarzyszyć. Potem były standardowo ćwiczenia z rehabilitantką a mężowie poszli z Panią psycholog na pogawędkę. Nie wiem co tam im mówiła ale monsz od powrotu do domu jest dla mnie na maxa milutki i kochany :) Na koniec rozmawialiśmy już o wszystkich rozterkach, które nas martwią. Dostaliśmy też super gadżety wyprawkowe: proszek do prania, mydełko i kosmetyki marki Dzidziuś, smoczek Tommee Tipee i Canpol, dwie butelki Tommee Tipee 150ml, zniżkę 20% na pampersy, mnóstwo ulotek, próbek różnych kosmetyków i wkładek laktacyjnych i poradniczki. Ogólnie muszę podsumować wybór szkoły rodzenia jako udany. Jestem bardzo zadowolona.

A jak u Was szkoły rodzenia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662705 przez Beata1990
Witam przyszłe mamusie.Jestem w 31 tygodniu ciąży,termin mam na 23 lipca. Jestem szczęśliwa,ale troszkę sie boje porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662731 przez Beata1990
Witam,jestem w 31 tygodniu ciąży,i najszczesliwsza osoba na swiecie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662737 przez uniuni
Witajcie dziewczyny :)

Carmelove współczuję tego niedosypiania, ja po 2-3 takich nocach jedną prześpię jak zabita więc się wyrównuje :blink:

Emi,Dziubasek ja chylę czoła przed wami wszystkimi pracującymi w zaawansowanej ciąży! Jesteście prze - pipy!

Kaska1982 Widzisz jaki mąż wyrozumiały i kochany :) Wszystko dla Was teraz :) Żałuję, że nie byłam w Pepco jak byłam w PL :( Tutaj takiego kocyka nie kupię. Może poproszę mamusię, żeby mi kupiła i wysłała razem ze wszystkimi rzeczami, które już zakupiła wnusiowi :silly:

KAsiak bidactwo! Sypiesz się czy się przeciążyłaś jakoś? Wehikuł czasu pójdzie w dobre ręce :D

Bea Pranie mózgu im zrobiła!! Krótkie ale skuteczne :D A może pani psycholog pytała o ich obawy i jak już się wygadali, to się czuli 'lżej'? Chętnie poszłabym na taką szkołę rodzenia, ale coś takiego tu nie istnieje. 11.06 idziemy razem na spotkanie informacyjne z położną na 2-3h i już ;)

Beata witaj wśród lipcóweczek :) kogo nosisz w brzuszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662742 przez patrysia305
joanna wiem, że ten z biedry jest inny, ja go mam , a moja siostra ma ten co Ty i o to mi chodziło ze jest sprawdzony, a ten z biedrony tez jest fajny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662782 przez bea2a
Dziewczyny przesyłam linka do tabelki z wagą i wysokością ciała maluszka w brzuszku. Może komuś się przyda. Tabelka na podstawie siatek centylowych.

pasjamamy.blogspot.com/2013/05/tygodnie-...kosc-maluszka-w.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662792 przez agusiaa26
Witajcie!
Zapowiada sie brzydki i zimny dzień, może bym cos upiekla... Macie moze jakies sprawdzone przepisy na proste ciasta ciasteczja?? Bo ostatnio nic mi nie wychodzi a coś bym zjadła:)

Joanna piękny kocyk az sama dziś pojade może jeszcze będą:)

Witam również nowa mamcie:)

Mój emus ostatnio mnie powalił, bo z rana smyral brzus i wyczuł czkawe u malego i mówi do mnie: szybko napij sie bo malemu pić się chce i ma czkawke:):) no i co, musialam sie napic, niech sie tatek cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662814 przez moonia154
Witam Kobietki :laugh: Pogoda dziś u mnie do niczego, niskie ciśnienie chyba, bo wszystko mnie boli- głowa, brzuch, ręce i cały lewy bok :dry: Do tego jeść nie mogę (zjadłam z rańca jeden jogurt i chyba zbiera mi się na wymioty :unsure: ). Ale humor i tak dopisuje :blink:
emi87 też mi się wydawało, że mój konował (hihi) nie przepisał mi Uroseptu, bo niby wszystko ok, ale coś mi się zdaje, że za te dwa tygodnie znowu bakterie pójdą w górę. Jeśli chodzi o picie, to staram się jak najwięcej(wody- rzecz jasna :woohoo: ), zaś soczku z żurawiny jeszcze nie spotkałam, bo już się na nią nastawiłam :huh: Przed ciążą nie miałam problemów z moczem, bo piłam piwka i nerki same się oczyszczały, a teraz... hmmm :dry:
Beata1990 witamy serdecznie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662816 przez magdalenagal
Cześć Dziewuszki,

Zbieram się do sprzątania. Czuję że to będzie dłuuuga robota.

Agusia polecam www.mojewypieki.com/przepis/sernik-londynski-london-cheesecake robiłam go kiedy jeszcze mogłam. Dekorowałam truskawkami.

Cześć Nowa Mamo :-)

Miłego dzionka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662841 przez dziubasek
uniuni przepipa to ja byłam w ciąży z Miss ;) pracowałam do 38tc a potem 3 tygodnie zamulalam w domu i marudzilam ze chce do pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662883 przez Joanna89
Witajcie mamki:)
pogoda do bani, więc biorę się za sprzątanko i obiadek..mąż pojechał do firmy także chwila wolności :)

NataliaK jaki model x-landera kupujesz? i jaka jest cena? kupujesz 3w1 czy sama gondolkę ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662916 przez Qltoorka
Dziewczyny, obadajcie to:
www.zrozumdziecko.pl

Mąż mi to podesłał... Początkowo myślałam, że to jakaś strona typu poradnik, a to jest URZĄDZENIE... Ponoć znajomi z pracy to mają i działa...
Dla mnie to jakiś absolutnie zbędny i dość zabawny gadżet... Ale pewnie jako prezent na baby shower, jak znalazł...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl