BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 1 tydzień temu #663329 przez uniuni
Witaj Nala :) Nikt tu gaf żadnych nie robi :) Nie bądz dla siebie zbyt surowa ;) Pisz co Ci do głowy przyjdzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663335 przez Qltoorka
O, dwie nowe mamusie dzis do nas dołączyły :) Witamy w naszym wesołym plotkarskim gronie :)

Uniuni, nie zrobiłabym tego swojemu synowi :P I nawet jak się rozwiodę (co byś może nastąpi szybciej niż przypuszczam... :P ) to nie wrócę do swego panieńskiego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663341 przez nala
To może ja zadam moje pierwsze pytanie tutaj. Być może ten temat był już poruszany gdzieś tam daleko, ale nie zauważyłam.

Dziewczyny czy macie już kupione albo upatrzone do kupienia termometry do pomiaru temperatury ciała dziecka. Jest tyle opinii, że nie wiadomo na co się zdecydować, do ucha, do czoła do d... :) i jakiej firmy? Może już macie coś sprawdzonego przy starszych dzieciach (u mnie będzie to pierwsze dziecko więc dopiero raczkuje w tych tematach).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663349 przez kaska1982
Jestem niezdarą do potęgi ie wiem której :(

Sto razy dziennie wchodze po schodach w domu i dzis pech chciał, sie potknęłam :( nic sie chyba nie stało tylko kolana i łokcie obite, bo sie ratowałam a brzuch też ucierpiał :(
Masakra :( najgorsze jest to że na schodach mam nakładki i brzuchem przejechałam właśnie po takiej nakładce :( i zdarłam sobie troszkę skórę bo są dosyc szorstkie... kurcze wystraszyłam sie jak diabli, zaraz za telefon i do położnej... powiedziała ze to raczej nic strasznego, jeśli mały sie rusza i brzuch nie boli, ale jeśli dostanę skurczy albo zaczną mi sączyć wody to od razu kierunek szpital... Jak na razie nic sie nie dzieje :) leże na kanapie i odpoczywam, ale robota czeka :( niech czeka może sama sie zrobi :P
trzymać kciuki poproszę żebym nie musiała jechać do szpitala :blush:

A tak apropo to zauważyłam dziś że brzuch wyraźnie sie obniżył, lżej mi sie oddycha ale to świadczy że już niedługo kierunek porodówka :( oj boje sie strasznie...

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663358 przez karolinap
Kaska1982 Trzymamy kcuki, zeby wszystko było ok. Nie wstawaj z tej kanapy i odpoczywaj :* :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #663359 przez uniuni
Qltoorka no teraz musisz mi powiedzieć, bo mnie wyobraznia zaczęła ponosić.. pomyślałam, że może jakieś Wyrwignój, Pindolinda, Ciupka lub coś takiego? Gadaj! :)

Nala ja kupiłam bezdotykowy microlife. Do czółka, ale można nim też mierzyć temperaturę wody lub jaka jest w pomieszczeniu. Mimo to instrukcji obsługi tego termometru jest napisane, że najbardziej wiarygodne pomiary u dzieci uzyskuje się przez pomiar temperatury w odbycie. Mam zamiar kupić taki dodatkowy termometr z miękką końcówką, to nie kosztuje dużo, a dla świętego spokoju dobrze jest mieć ;)

Kaska cholera to pewnie niezle strachu się najadłaś! Współczuję kochana i trzymam kciuki byś jeszcze nie musiała jechać na porodówkę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #663367 przez kasiak
Kaśka spokojnie, póki się nieć nie dzieje to nie wolno panikować. A brzuch się może obniżył bo Mały się przewrócił inaczej? Mój też tak czasem ma. Raz wyżej, raz niżej, czasem na boki ;) a Sebek się nigdzie nie wybiera :P

Dziewczyny nie wiem jakim cudem, ale pierwszy raz w życiu zważyłam krem budyniowy! No normalnie papka a nie puszysta pyszność :ohmy: jak robię tyle razy tak to pierwszy przypadek. Tak się kończy testowanie nowego sprzętu, a chciałam sobie życie ułatwić i mam :dry: próbuję go jakoś odratować, ale pewnie trzeba będzie zrobić nowy :huh:

uniuni ja się nigdzie nie wybieram :P za dużo kaśków na forum i się miesza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663374 przez uniuni
heheh już się poprawiłam, wiedziałam, że nie o Ciebie chodzi - przepalcowanie małe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663379 przez nala
Uniuni, dziękuje za odpowiedź. Na pewno poszukam go w internecie :)

Kasiak, trzymam kciuki. Na pewno będzie wszystko w porządku. Tylko spokojnie i obserwuj czy maluch się rusza i nic się nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #663380 przez Patrizia
witam nowe mamusie :)
ja jestem po wizycie wskoczylam na fotel a lekarz oj grzybica :( i wadzil paluch i patrzy na mniemowi prosze na usg bo szyjka bardzo miekka musimy sprawdzic czy sie nie skrocila wiec ja chop na lozko i gin mi sprawdzai mowi a juz myslalem ze trzeba bedzie wypisywac skierowanie d szpitala ale na szczescie szyjka w porzadku (3cm) i jest oki dostalam luteine bo powiedzialam ze mialam takie dwa nocne skurcze mam ja brac do nastepne wizyty no i na ta grzybice tez dostalam macmiror mam go brac na noc przez 6 dni no i badania moczu i allociala musze zrobic nastepna wizyta 7czerwac no i z malym wszystko oki wazy 2300g niecale i jest zdrowiutki i ma w czym sie pluskac bo wod mam jeszcze duzo gin mowil ze powinno byc lacznie z trzech takich pecherzy 5cm a mi zmierzyl jeden i juz mial ponad 6cm wiec jest oki




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663395 przez kaska1982
Patrizia super ze wszystko ok :)

Leze i odpoczywam, maluch broi wiec to chyba tylko ja sie strachu najadłam :) pewnie bedzie siniak, ale przeciez skóra, macica i wody ochroniły maluszka, a az tak mocno nie uderzyłam, wiec mam nadzieje ze bedzie ok :) jakby cos to dam znac :)

Co do termometru to cały czas sie zastanawiam, jeszcze nic nie kupiłam ale chyba czas zdecydowac i wybrac :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663402 przez agusiaa26
Nowe Mamki witajcie:)
Kaśka1982 odpoczywaj i oszczędzaj się po tym poobijaniu:/

Patrizia fajnie że wszystko u ciebie w podwoziu ok:) pewnie mialas stracha jak ci lekarz mowil juz o szpitalu ;)

Nala jeśli chodzi o termometr kupuje go już w czerwcu i kupię na allegro pewnie taki ktory ma najwieksza popularność i problem z glowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663407 przez kasiak
Dobra podejście drugie, tamtą breję wylałam do kibla i ugotowałam już nowy budyń. A myślałam, że jak zwykle szybko pójdzie :dry: w międzyczasie wyszło, że mąż obiadu żadnego nie chce bo ma na grilla niby jechać do znajomych. Ja nie mam chęci, bo będzie posiadówa do nie wiadomo której godziny i mówię, że ja tak długo nie posiedze, "no to się położysz i poczekasz", tiaa powrót mężowskiej troski :angry: nawet mu nie będę mówić, że skurcze dzisiaj mialam bo mi powie, ze specjalnie tak mówię żeby nigdzie nie jechać :( a skurcze juz takie powiedziałabym, że nieco dłuższe i bardziej bolesne...ale to jeszcze nie to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #663408 przez Patrizia
agusia no nie powiem oczy mi sie otworzyly jak uslyszalam o tym szpitalu ale wazne ze jest w miare oki musze zwalczyc ta grzybice i bedzie dobrze :) ja tez kupie termometr na allegro i problem z glowy




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #663416 przez magdalenagal
Qltoorka to powiedz Ślubnemu, że dacie Oskar a jak znajdzie się więcej czasu to wtedy zmienicie nazwisko. Poza tym, to chyba nie Ty tylko Monsz powinien śmigac po urzędach i to załatwiać... :P to jego scheda ;-) a jeśli Ci nie specjalnie zależy na zmianie to trzymać kciuki żeby sprawa umarła śmiercią naturalną... (czyt. zdechła po drodze ;-)) I chyba musiałabyś mieć faktycznie Pierdzidupka na nazwisko żeby zrobić OSKARKOWI krzywdę ;-)

Piczki Piekarnisie w imieniu cukrzycówek dziękuję za narobienie smaka :P Kasiak zwarzony krem to za karę i absolutny brak empatii :P :kiss:

kasiak powiedz Staremu że żądza mordu w oczach nam jeszcze nie przeszła. I że grill jest rakotwórczy. A od leżenia można dostać odleżyn i dupa robi się płaska :P I tresuj Gada!

bea2a śliczna Mała :cheer: takie słodkie wałeczki :kiss:

nala witamy :-) tu się nie da popełnić faux pas (ja mówię fondu ;-)) tu jest tak swojsko że uzależnisz się jak prawie każda z nas ;-) Termometr mam bezdotykowy, taki strzał w czółko i mierzy temperaturę. I raczej nie kupię innego, mam traumę z dzieciństwa właśnie z mierzeniem tepm w dupsko ;-)

kaska1982 Kochana kolejna ciążowa sprawa która nas łączy- swobodny lot na schodach. Nie denerwuj się Kochana i faktycznie połóż się i odpoczywaj. Póki Mateuszek skacze wiem że będziesz spokojniejsza. I nie śpieszymy się z porodem i wizytką w szpitalu :kiss: donosimy do 8 lipca ;-)

Patrizia życzę żebyś się grzybka pozbyła szybciej niż ja :P i fajnie że wszystko ok :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl