BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #689963 przez moonia154
Ojjj... Chyba się u Ciebie zaczęła akcja "rozpakowywanie" :) Nie panikuj i pamiętaj o oddychaniu! Jejku, ja bym chyba zawału dostała :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689968 przez agusiaa26
Jamajka pyszny torcik, z chęcią bym się w niego wgryzła- uwiebiam czekolade :)

Joanna mata super, taka wyjątkowa akurat dla małej księżniczki :)

karolinkanice16 bidulko, trzymamy kciuki, silna dziewczyna jesteś, wytrzymaj jeszcze troszke :kiss:

pasal twoje córcie są takie słodkie:) podwójne szczęscie kochane:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689987 przez Patrizia
karolinkanice stan sobie w rozkroku i przechyl biodra w ktoras strone i zobaczysz czy ci wylewaja sie kropelki wody i sciekaja po nodze ja tak mialam i wlasnie wtedy wiedzialam ze to zaczynaja mi wody odchodzic polozna mi tak doradzila bo nie zawsze wylewaja sie calkiem




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689990 przez karolinkanice16
A mój A. na pocieszenie znalazł za 100e przewijak z półeczkami i szafa do tego. Na zdjęciu nie widać całej szafy i tego przewijaka ale jak za 100e prawie nowe to się opłaca a sama komoda którą chcieliśmy kupić kosztuję 300e. Niestety nie jest pewne czy możemy to kupić bo ktoś tam był pierwszy z ofertą ale jesteśmy dobrej myśli :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #689995 przez !sylwia!
kasiak gratulacje.
karolinkanice mam nadzieję że i u Ciebie nie długo się rozkręci, życzę powodzenia.
Asia jak zawsze świetne zdjęcia i mata bardzo fajna.
patrizia tulam Cię bardzo i podziwiam, co do ludzi to im kijki w tyłki nie powinno ich obchodzić co zamierzasz robić. trzymam kciuki i życzę szczęścia i powodzenia.
karolinap kurcze fajnie stópki w morzu pomoczyć taki masaż przez fale to w sam raz na opuchnięte nóżki, zazdraszczam.
qltoorka oj biedna dupka mam nadzieję że te leki Ci jakoś pomogą, a co do remontu to Cię pocieszę że u mnie dalej lipa i nic nie ruszone więc możesz się cieszyć że Twój robi jakiekolwiek postępy, choć ja bym wolała żeby już było po temacie i to z miesiąc temu.
o właśnie pisałam jakiś czas temu że byłam ustalić datę cięcia to siur kierownik mi kazał czekać do terminu no ale byłam później na oddziale u cioci i dogadałyśmy się z jednym dr stanęło na tym że 11.07 po południu mam mieć cięcie jedyne co mnie przeraża to wizja głodu.
co do tematu rodziców to u mnie raz wzloty a raz upadki, szczerze współczuje im że musieli mnie znosić w okresie tzn buntu bo nie było łatwo dopiero na studiach spokorniałam, mój tata ma napady albo zimny wychów albo do rany przyłóż a mama to taka poczciwa dobra dusza tylko strasznie narzeka (a to że pada, a to że pracy dużo, a to z kasą czasem ciężko, a to to i tamto) ale ogólnie jest ok. Ogólnie teraz ich wnusio jest oczkiem w głowie i robią wszystko żeby nam pomóc. jak kiedyś mogłam z mamą i tydzień nie rozmawiać to od jakichś 3 lat na odwrót codziennie no góra co 2 dni sesja telefoniczna. nawet teraz u nich jestem bo M wyjechał do turcji i bał się żebym sama w domu była, więc cieszę się wiejskim powietrzem nawet nasi sąsiedzi się starają o dobry poziom moich witamin bo wczoraj sąsiadka wysłała do nas córkę z wałówką truskawki i czereśnie w prezencie. No i bratowa (tzn żona brata ciotecznego ale my mamy bardzo zażyłe stosunki rodzinne i on na mojego M też szwagier mówi) też spełniła obietnice i dostałam masę ubranek po bratanku fajne jest to że Franek urodził się w czerwcu 2010 a wtedy też były takie upały więc rzeczy jak najbardziej ok a wiele z metkami bo nawet mu założyć nie zdążyli o i jeszcze leżaczek dostaliśmy praktycznie nie używany bo młody go nie lubił a wygląda tak: aaabyniezwariowac.blogspot.com/2013/01/l...r-price-cudowna.html
no i chcę ponarzekać że u nas była dziś straszna burza, a grzmoty to tak waliły że aż się Olek wystraszył i podskakiwał a przy takim najgłośniejszym to aż skurcze mnie dopadły i musiałam nospe brać masakra, dzięki bogu postępowi u nas sadownicy kupili armaty gazowe do rozpraszania chmur więc w miarę szybko przeszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690005 przez emi87
karolinka piekny komplet!! trzymam kciuki żeby sie udało :) a co do tych bóli i skurczy może pojedź na ip żeby ktg zrobili? ja to bym już zeszła chyba zwłaszcza że masz parcie na kibelek...

sylwia o super ze sie udało z tym terminem cc :) ten kierownik to jakis dziwny :dry:
bujaczek sliczny :)
u nas też rano była burza (o 5.30 :dry: ) i tak waliło że mimo gorąca to sie kołdrą nakrylam haha

u mnie jednak 25st w cieniu nie 20....wiatraczek i zimny prysznic ratuje sytuacje...zmieniłam pościel (bo w nocy budze sie mokra-bynajmniej nie z podniecenia haha),wstawiłam pranie,opierdzieliłam fasolke (to jest to czego mi trzeba w taka pogodę-lekkie warzywa gotowane na parze).teraz leże ale pewnie zaraz sie za cos wezme znając życie. i jak tylko mąz mi przywiezie sznurek i patyczki wezme sie za robienie karuzeli dla Mili :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690006 przez kasiak
Dziendoberek drogie ciocie. Jestem na tel wiec zdjecia za bardzo nie wstawie ale nadrobie jutro jak wrocimy do domu. Albo sprobuje na fb.
Oboje czujemy sie gitez. Mezu odsypia w domu, ale nalezy mu sie bo sie spisał, bez niego nie dałabym rady.
No i pobiłam chyba wszelkie rekordy :laugh: od pierwszego skurczu w sobote wieczorem do ostatniego mineło, uwaga! 52 godz!!! Hardcore :ohmy:

Moja fascynujaca historie porodowa chyba wydam w czesciach :lol: zaczne jal wrocimy do domu, potrzymam was troche w niepewnosci B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690009 przez Joanna89
Karolina super ten zestaw i faktycznie za małe pieniądze:)
Kasiak jak ja Ci zazdroszczę... u mnie brak jakichkolwiek objawów... :(
Dużo zdrówka dla Was ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690014 przez karolinkanice16
mój A. dzwonił na ip ale oni tu tak robią że jak się nie ma silnych i regularnych skurczy to nie ma co jechać bo i tak do domu odeślą mimo to jeśli będą się nasilać wieczorem tam pojadę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690016 przez Jamajka
Pasal no bo na tych kursach przedmałżeńskich to takie głupoty właśnie opowiadają.. a później nie dziwota, że co niektóre rodziny po 10 dzieci mają i w wiadrach topią :angry: Na 100% po porodzie płodność jest bardzo zwiększona, nawet jak się karmi piersią i nie ma się okresu to nie jest się zabezpieczonym przed ciążą.. Dziewczyneczki masz przesłodkie :) Chyba nawet ciut podobne do siebie :)

Kasiak No dałaś radę Kobito!! Gratuluję i cieszę się razem z Wami :)

Bea widzę, że u Ciebie kontakt z mamą też nie za dobry.. przykre to. Ja naprawdę nie mogę narzekać, bo moi rodzice zawsze we wszystkim nas (mnie i mojego brata) wspierali i do dziś wspierają. Zawsze słyszeliśmy na co dzień bez okazji, że nas kochają, że są z nas dumni.. Zawsze mieli do nas zaufanie, puszczali na dyskoteki, wakacyjne wyjazdy choć na pewno się bali o nasze bezpieczeństwo, jak sobie poradzimy, czy nie zrobimy jakichś głupot. Traktowali i traktują nas zawsze po partnersku - przyjacielsku i za to ich zawsze podziwiałam i ceniłam.. to się nie zmieni.
Jedyne co kochane babeczki to postarać się teraz w swoim rodzicielskim życiu dać swoim dzieciom maksymalnie dużo z siebie i nigdy nie dopuścić, aby nasze dzieci musiały się kiedyś za nas wstydzić.. wszystko przed nami :) NASZE DZIECI W NASZYCH RĘKACH.. czysta karta, którą zapiszemy tak jak chcemy :)

Karolinap ja mam dwie takie lampki jak Emi u Milci i kupiłam je normalnie na allegro, nawet chyba taniej wyszło niż w sklepie.. dobrze zapakowane, myślę, że nie masz się co bujać po Ikea'ch tylko kliknij sobie i Ci pan do domu przyniesie :)

Karolinkanice takie przewijaki najbardziej mi się podobają, bo jest dużo miejsca wkoło i ogólnie ślicznie się ten zestaw prezentuje. Oby udało Wam się go zdobyć :) Co do bóli krzyżowych to nie zazdroszczę :( Akcja chyba rzeczywiście się będzie rozkręcać skoro skurcze nie przechodzą.. Trzymam kciuki za Was.. dacie radę, jeszcze chwila :)


Dziewczynki bardzo dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęcia z sesji :) Qltoorka - oczywiście Lenka tez brała w niej udział choć łatwo nie było :P Ogólnie to jest jedna aranżacja zdjęcia.. było ich dużo i różne, więc zdjęcia nie będą tylko w jednym tonie. Jedyne co, to na pewno wszystkie będą na czarnym tle, bo takie mieliśmy rozłożone.. ale mi się to nawet podoba, bo wyszło tak studyjnie :) Jak dostanę linka do galerii to się pochwalę :) Dziękuję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #690029 przez judytejsza
Kasiak serdecznie gratuluje narodzin synka;) super ze w koncu jestescie razem;)

Pasal dziewczynki cudne:)

Karolinkanice moze juz nedlugo bedziesz z synkiem, 3mam kciuki za was;) ja od wczoraj na kibelku to z 10 razy juz bylam

A ja wocilam z ktg i od lekarza, juz wiem czemu od 3 dni maly taki skoczny jest, skurcze kochane i to coraz to czestsze, dzisiaj bolesne, na ktg czynnosc skurczowa jest, polozna mowila ze chyba maly zaczyna byc w gotowosci. Lekarz na wizycie stwierdzil ze czekac w domku, szyjka skrocona, jak sie skorcze nasila i beda czestsze , to zapraszamy na ip z haslem ... rodze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690032 przez NataliaK
jamajka pierwsze zdjęcie z sesji piękne reszta na pewno też będzie zachwycająca :)

joanna mata śliczna na pewno się przyda :)

kasiak czekamy na dokładną recenzję z porodu :) długo Cię trzymało ale dałaś radę

karolinkanice mam nadzieję, że rozkręci się i szybciutko urodzisz. Komoda do przewijania i szafa piękne, moja koleżanka ma takie same z przewijaka później można zrobić półkę, oby udało się zakupić ;)

nie wyłoniłam się dziś z domu bo cały czas leje...zabrałam się za porządki w szafach i stertę różnych rzeczy, butów i jakiś pierdół z którymi zawsze cięzko było mi się rozstać wyrzuciłam. Chyba coś się we mnie obudziło, żeby niepotrzebnych rzeczy w domu nie było jak się maluszek zjawi bo tylko miejsce zajmują :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690034 przez agusiaa26
kasiak hardkorówo:):) opowiadaj jak było i dawaj zdjęcia małego bo ciotki czekają!!

Joanna89 u mnie też brak objawów no poza wczorajszym skurczem, ale to chyba dobrze bo mamy przed sobą jeszcze kilka tyg do godziny 0 :blink:

karolinkanice16 może i ty będziesz rodzić długo jak kasiak?? jesuu ale ci fajnie :) trzymamy kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690035 przez Joanna89
Agusia 30 dni.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #690036 przez Patrizia
karolinkanice ale to wody ci sie sacza w koncu ??bo z tego co ja wiem polozna mi mowila ze jak juz zaczynaja sie saczyc lub ulewac to jest parenascie godzin do rozwiazania nawet jak nie ma skurczy to musza cesarke robic nie mozna dluzej zwlekac bo wtedy jak sie wylewaja lub sacza to jestes otwarta i moga tam dostac sie bakterie i dlatego jest tylko te 12 godz chyba od momentu odejscia wod




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl