BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 6 miesiąc temu #774098 przez dziubasek
Karolinkanicee to chyba nie mam po co jechać do Dublina bo te same sklepy są u mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774100 przez karolinkanice16
dziubasek no właśnie tak myślałam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774208 przez dorkiszon
Mleczna dzieki twój syneczek też jest śliczny.
Kubuś już po kapieli i zasypia godzinę wcześniej :P ciekawe kiedy się przestawi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774215 przez jorgus_krk
My też właśnie wykąpaliśmy teraz tata karmi i zaraz Kubuś idzie spać, też jestem ciekawa kiedy przestawi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774225 przez dorkiszon
Czyli wszystkie Kubusie śpią. Mamy raj, bo godzinę więcej mam dla siebie wieczorem.
Pewnie rano za to obudzi się godzinę wcześniej ups :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774227 przez jorgus_krk
Dokładnie teraz jest fajnie ale nad ranem już tak wesoło nie będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774272 przez dorkiszon
Damy radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774354 przez NataliaK
Cześć mamuśki :) za nami weekend trochę płaczliwy. Płacz na rękach i przy jedzeniu ale nie ciągle tylko 2-3 razy dziennie chwila intensywnego płaczu. Nie wiedziałam co jest grane a tu moja kolezanka dziś mówi "przecież on ma ząbek" :ohmy: wiedziałam, że się ślini na ząbki i wkłada łapki ale ząbka nie widziałam bo krył się po boku...Niuniek śpi już od 6 ostatnie dni wszytsko ma poprzestawiane i tak szybko mi zasypia. Żal mi mojego maluszka musze jutro kupić jakaś żel na dziąsełka. Wiem, że ostatnio coś ktos o tym pisał, jakbyście miały chęci to napiszcie co polecacie bo oczywiście nie zapisałam bo myślałam, że mnie to jeszcze nie dotyczy...spadam trochę wypocząć :) zajrzę później.

Wybaczcie, że nic nikomu nie odpisałam ale jestem troszkę zmęczona i zwyczajnie mi się nie chce :( SORKI...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774368 przez karolinap
No i mam zdjecie mojej corci w sukience w towarzystwie kuzynek:)
Na tym najlepiej ja widac :) bo pozniej ją z niej rozebralam, bo bylo jej za ciepło :)

i roczkowa solenizantka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774681 przez askan2
Kasyl witamy :)

pasal
ja też cię podziwiam, nie wiem jak bym ogarnęła dwójkę z takim temperamentem jak mój Ksawek a z tego co widzę Twoje dziewuszki też temperamentne są ;)

karolinap Śliczne wszystkie dziewczyny :), ale będzie super jak będziemy urządzać roczek naszym Robaczkom :laugh:

A za mną ciężkie dni dopadło mnie zapalenie piersi (znowu, ale teraz najmocniej 38 gorączki i trzymało 3 dni, na szczęście dziś już lepiej) Jak by nie mój M. nie wiem jak bym dała radę, kochany jest :) (oby tego nie przeczytał bo w piórka obrośnie :P ) Jak tylko może bierze mi Ksawka rono około piątej jak mały się już budzi na dobre, abym sobie jeszcze pokimała, i tak dziś spałam do 8 ciągiem - 2,5h, omg już nie pamiętam kiedy ciągiem tyle przespałam :lol:
Więc dziś się czuje jak Młody Bóg - bo wczoraj to była ze mnie Emerytka z kulawą nogą ;)

Have a nice day ladies :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774732 przez uniuni
Nasze dzisiejsze pomiary: 63cm i 6245g :) Szczepienie za nami, Nils był dzielny popłakał z minutę na jedną i na drugą nogę, ale co mu się przypomni to pochlipuje biedactwo moje kochane. Nie pójdziemy dziś na spacer, bo pogoda okropna więc dokończę robić przeciery mojego smyka. Znalazłam foremki do lodu z przykrywką w jednym ze sklepów i są idealne do porcjowania przecierów. Pierwsze już mam w zamrażarce :)

Miłego dnia ciocie :kiss: idę tulić moje dziecię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774809 przez dorkiszon
uni, a jak robisz te przeciery ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774831 przez uniuni
Dorkiszon gotuję na parze dynię aż zrobi się miękka. Rozdrabniam blenderem i zrobione ;) to samo z marchewką lub jabłkiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #774884 przez mami_nka
Dzięki za porady laski:) Czytając o J. wypadłam z butów i prawie turlałam sie po ziemi jestescie szalone :D w lodówce hahahaha

Z innej beczki dołączycie do sierpniówek??

Zalożyłam skarbinkę dla chorej Gabi i Hani. Na poczatku byla sama Gabi ale koło Hani nie mogłam przejść obojetnie... ma oczka jak moja Lili!

Postaniwiłam pomóc i zebrac do Wigilii po 500zł na każda, ale moi znajomi nie garna sie do pomocy.
Jestem Matką mam zdrowie dziecko wiec chce pomóc

Rok temu robiłam szlachetną Paczkę i znajoma powiedziała mi niech ci bóg w dzieciach wynagrodzi hihi 2 tyg później miałam dwie kreski na tescie :D śmiałam się bo przypomniały mi sie jej słowa

Dobro powraca pamietajcie :) Fajnie by bylo zrobić małym prezent pod choinkę wejdzcie chociaż i poczytajcie historie ja łzę uroniłam...

Nie naciągam wiadomo nie kazdy ma ale daje ten co nie ma zazwyczaj :D taka nasza Polska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #774919 przez dorkiszon
I co mrozisz to ? Dobry pomysł.
Uni , a jakie porcje robisz ? I jaki czas można mieć zamrożone jedzenie miesiąc, dwa ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl