BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #859072 przez dziubasek
Magda a dlaczego ja nic nie wiem o Tiffany? Co to za jedna? Czy ty się pochwalilas kolazankom swoja twórczością? Czy ja mam to zrobic :unsure:
Kasiak czytałam wczoraj twojego posta na fb, faceci to dziwne stworzenia
byłam z Majka u dentysty, pruchnica jest juz na 6 zabkach :angry: posmarowal jej czymś na wzmocnienie, niestety bedzie z tym można coś zrobić dopiero jak ona bedzie na to gotowa bo na razie to fisiuje na fotelu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859087 przez uniuni
Magda co za twórczość? Ja chętnie się dowiem :) a Michaś jak dziewczynka śliczny :cheer: A może się spotkamy w Krakowie? :D

Kasiak pisz do mnie jak masz coś na wątrobie :kiss:

Nala i mi się wydaje, że Alicja to Twoja mała kopia :) Do schrupania :)

Villcia kiedyś nawet zastanawialiśmy się nad morzem, ale jednak morze to tu mamy praktycznie wszędzie ;) Przez okno fjordy zaglądają ;) A Kraków taki dla J. nietypowy, bo płasko :D

Dziubasku zazdroszczę zrzutu kg. Szkoda, że za dużo, bo najważniejsze byś Ty się dobrze czuła. Ja za to biegam, biegam i biegam, a kg jak zaklęte ;) A może mi się tłuszcz spala i mięśnie budują? :lol: Brzuch wygląda dużo lepiej, ale waga niewielkie zmiany wskazuje. Nadal 6tka z przodu :(

Mleczna nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałam Roberta i czy w ogóle! Nie wiadomo kiedy, a te nasze dzieci takie już duże i takie komunikatywne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859103 przez MlecznaMama
Michaś jest cudowny!!! jakie oczęta wielkie, buźkę ma jak Aniołek :)
Dziubasek nie znasz Tifanny? Też ją ćwiczę, szczególnie boczki i sexy back, podobno na boczki daje świetne efekty :) miła babka :)
Oj tak właśnie myślałam jak Maja da radę u dentysty. To niełatwa wizyta ;)
Uni dałam tu kiedyś zdjęcie Roberta podczas kąpieli ;) to mówisz że biegi dobre są na brzuch?... oj jak ja bym chciała.... jak Ty to zrobiłaś że Ci sie to podoba :P????
Kasiak!!! pewnie że Ci łyszujemy!!! ćwiczenia dobze Ci zrobią,,,, lepiej sie poczujesz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859108 przez dziubasek
Uni ja zawsze jak za zaczynam ćwiczyć na silce to pierwsze tyg waga idzie w gore a potem spada. Trener mi właśnie mowil zeby nie patrzeć na kilogramy tylko na to jak się wygląda bo tkanka tluszczowa jest lżejsza od mięśni.
Mleczna ja z Majka u dentysty co 3 m-ce odkąd skończyła 8 miesięcy bo wtedy zauważyłam czarne plamki na zabkach. Była dzielna ale jeszcze nie jest gotowa na oczyszczanie i inne zabiegi.
Jadły wasze dzieciaki śliwki i mandarynki? To ostatnio ulubione owoce Julki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859110 przez tysiiiak
Hej dziewczyny :) Jestem z Majówek 2013 i tak podczytałam nieśmiało, że ćwiczycie :) Założyłam wczoraj wątek dla mam ćwiczących :) Było by miło gdybyście chciały dołączyć :)
www.zapytajpolozna.pl/45-mamy-dziela-sie...ie-tylko-cwicza.html

Pozdrawiam i buziaczki dla Waszych maleństw :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859114 przez uniuni
Mleczna najważniejsze nie zacząć zbyt ostro, bo się zniechęcisz na starcie. Ja zaczęłam od szybkiego spaceru z audiobookiem 'w uszach' (obowiązkowo). Jeszcze na tym samym spacerze zaczęłam truchtać płaskie odcinki i wróciłam do domu po 30min mimo iż chciałam więcej. Tak żeby zostawić nutkę niedosytu ;) I z dnia na dzień zaczęłam sobie zwiększać tempo, przedłużać odcinki truchtu i robiłam sobie 2 wolne dni w tygodniu. Tego też było mi mało i od 3 tyg nie opuściłam ani jednego dnia niezależnie od pogody :) Podobno potrzeba 21dni by wyrobić w sobie nawyk. Ja myślę, że mniej. Ćwiczenia uzależniają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859124 przez MlecznaMama
Uni, no popatrz... ja kiedyś postanowiłam biegać, to było chyba w listopadzie.. był wieczór, mróz a ja wróciłam do domu to się ze mnie lało... Mąż pytał czy pada na polu :) to był mój pierwszy az i przeholowałam... oczywiście na dzień następny nie mogłam wstać, i jakoś to odpuściłam... a szkoda, może byłoby to najlepsze na mój bęben...
Dzięki za odpowiedź w temacie, może łatwiej mi będzie zacząć taką aktywność

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859132 przez jorgus_krk
Wchodzę i aż miło tyle nowych postów i widzę że wszystkie praktycznie ćwiczące, biegające a ja kompletnie nie mogę się zebrać pojeździła parę razy na orbitreku ale jak już wróciłam do pracy to kompletnie mi się odechciało muszę coś z tym zrobić

śliczne te wasze dzieciaczki i tak szybko rosną, jeśli chodzi o wagę to chyba nasz synek przoduje bo waży 10 kg przy 74 cm a czekolady oczywiście nie papa :P

mandarynek jeszcze nie dawałam małemu bo mówią żeby uważać na cytrusy ale śliwki lubi tak umiarkowanie u nas króluje jabłko z bananem

piękna dziś pogoda a ja oczywiście do 16:00 w pracy ale tatuś spacerował z małym 3 godzinki i nawet pranko zrobił, naprawdę super sobie radzi ten mój chłop a miałam troszkę wątpliwości...

u nas na obiad nic specjalnego ziemniaki cycki z kury i surówka z pekinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859136 przez Qltoorka
W końcu COŚ się na tym forum dzieje :)

Dziewczyny, śliczne dzieciaki :)

Uniuni, ja mam godzinkę do Krakowa. Jak napisałaś o planach ślubnych to pomyślałam, że z chęcią bym przyjechała do Krakowa złożyć Ci osobiście życzenia na Nowej Drodze Życia :)
Masz jakieś ulubione miejsca w Krakowie?

Wy tu próbujecie schudnąć biegając, ćwicząc, a ja cholera nie mogę patrzeć na swoje przeszczepy. Pewnie Dziubas tylko by mnie zrozumiała... Zważyłam się i oczom nie mogłam uwierzyć - 45kg. Nigdy tak mało nie ważyłam. To 4 kg mniej niż przed ciążą. Sama czuję na sobie ten zanik wagi. Jestem taka jakaś słaba... Karmię już coraz mniej, a waga nic się nie podnosi... Mąż radzi mi ćwiczyć, żeby nabrać masy, ale nie wiem, czy to dobry pomysł... Przy ćwiczeniach na masę nie chudnie się w pierwszej kolejności, by dopiero potem jej nabrać?

nala, mój synuś też przybierał na cycku 1kg na miesiąc. Aż miesiąc temu przekroczył pierwszą dziesiątkę... :ohmy: Ja go nie noszę, bo za ciężki dla mnie :P

Madzia, Juvit C. W aptece na doz.pl ta sama pojemność Cebionu i Juvitu, a różnica 7 zł.

Mleczna, faktycznie przeholowałaś z tym bieganiem na pierwszy raz. W necie bez problemu znajdziesz plany treningowe dla początkujących. Zaczyna się dość lajtowo - więcej marszu niż biegania, ale potem skraca się systematycznie minuty z marszem i więcej biega. Polecam tym sposobem, bo łatwo się zrazić na początku. Wiem po sobie :P

Dziubas, magda, co to za tajemnicza twórczość? Czyżby magda bloga założyła? :)

Dziubas
, a Ty się obraziłaś na mnie, czy co...? Napisałam Ci co usłyszałam w wiadomościach o Legnicy, a ty - echo...

Jamajka, come back! Tęsknię....

karolinap, miałam chwilę czasu wczoraj i przeglądałam sobie różne blogi mamowe i jakież było moje zaskoczenie, gdy na jednym z nich w liście obserwowanych blogów z prawej strony zobaczyłam Twój :) Normalnie, duma mnie rozpiera, że Cię znam :silly: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859148 przez MlecznaMama

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jogus! wow no to ładnie waży Kubuś! ośnie nam silny chłopak
Qltooka no miło Cię widzieć. Dziwiło mnie że Cię tu nie widać jak z tego co pamiętam wolałaś nasze oum niż acebooka. Soko że tak czasem pisze, ale nie mam kilku literek na klawiaturze... no widzisz, przesada w każdą stronę nie jest doba... ja nie wiem jak to jest ważyć tak mało bo raczej mi się nie zdarzyło mieć niedowagi. najlepiej jest utrzymać się w nomie..
ale jak to zrobić?:) też nie dawałam mandarynki.. ale coaz odważniej włączam podukty do diety Roberta :)
wow Qltooka ile Mikołaj ma ząbków! Super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859159 przez magdalenagal
Dziubasie ja Ci nie mówiłam o Tiffany?? Nie może być!
Boczki to najlajtowsze z lajtowych ćwiczeń dla takich pałek leniwych jak ja ;-) s
Si zapodawałam śliwkę- taką czerwoną z Biedrasi. Wsysnął z siatki i posiekaną bez skóry. Cytrusów się boję bo uczulają a poza tym zawsze mi się przypominają opowieści i pomarańczach dojrzewających 10 tyg. w ładowniach statków ;-)

BADAJ :-) dają efekty.

Moja radosna twórczość to blog kulinarny- na razie w powijakach ;-) ale postanowiłam pisać o tym co lubię- to będą ćwiczenia w systematyczności ;-)

Uni a bardzo chętnie ale standardowo nic nie obiecuję :-) Bo Stary musi mieć wolną niedzielę (tak tak, wolną niedzielę bo czasem jeszcze w niedzielę obrabia tę !@#$% budowę). Ale jeśli tylko będę miała krakowskie plany to jak najbardziej :)

Karolinap i pozostałe Panienki dziś zapodano w njusach na blogu taki pomysł na DIY- ja się skuszę :) może moje drewniane rączki sobie z tym poradzą :-)

Mleczna Misiorek dziękuje za komplementa ;)

Qltoorka dzięki :-) jutro śmigam do apteki to zakupię. Faktycznie jest różnica.

Spore Wasze Dziecięcia...Mój to szczypior, nieco ponad 8 kg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859166 przez uniuni
Qltoorka a jakby tak zlot zrobić w maju? Ty, Magdalena G. i.. może ktoś jeszcze się znajdzie? Jorgus? Ty też z okolic Krakowa jak dobrze pamiętam :) Bo wiesz.. zanim dojdzie do mojej 'nowej drogi życia', to ja zamiast panną młodą, to będę panną ..no, panną po prostu ;)
Moje ulubione miejsce. Hmmm.. Collegium Maius ma szczególny urok. Coś mnie tam ciągnie. Pamiętam jak siedzieliśmy na tym małym placyku i czekaliśmy na przewodnika. Przeszło mi przez głowę, że nic więcej mi do szczęścia nie trzeba. Tylko kawa i to poranne słońce :)
A Synek niedługo Ciebie wagowo dogoni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859269 przez Qltoorka
Mleczna, taaa, cztery zęby, ale wiesz jakie? Mamy, w kolejności: dwie dolne jedynki, potem górną lewą dwójkę i zaraz po niej wyszła dona lewa dwójka... A ja jak głupia wypatrywałam górnych jedynek, a te dwójki tak znienacka się pojawiły :P

magda, to dawaj linka! Co się nie chwalisz?

Uniuni, ja jestem za, nie wiem jak inne mamuśki. W maju wybieram się też do Krakowa na wystawę poświęconą Stanleyowi Kubrickowi w Narodowym ze znajomymi ze studiów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859304 przez MlecznaMama
Qltooka my mamy dwie dolne jedynki i wypatrywałam właśnie górnych jedynek,,, a tu widzę wcale nie ma reguły co wyjdzie. :)
Magda ja też jestem ciekawa co tam twozysz! pokaż! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859405 przez dziubasek
Wpadlam tylko powiedziec moje cwiczeniowe kumpelki ze ta wasza cala Tiffany jest nudna jak flaki z olejem, nie wiem jak wy mozecie z nia cwiczyc, rusza sie jakby kusila operatora ;) czulam sie jak jebnieta jak tak machalam dupka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl