BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #536840 przez Lisia
Chcialam sie pochwalic co bylo w srodku ale zdjacia nie chca wejsc :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536842 przez Jamajka
dziubasek napisał:

Mi się wydaje ze to lekka przesada jeśli karmi się dziecko piersią po roku: po 1sze takie mleko niema juz takich wartości odzywczych
po 2ie po roku czasu to dziecko powinno już jeść normalne posiłki
Po 3cie dla mnie to nie wygląda ładnie jak takie dziecko grzebie ci w cyckach a dla matki też to jest męczące bo im dłużej tym ciężej oduczyć. Takie jest moje zdanie, oczywiście jak ktoras ma ochotę karmić długo to niech to sobie robi, ja będę po 6 miesiącach przechodzić na butle:)
Bisbas twój mały to sobie w życiu poradzi :laugh:


Dziubasku, ja nie będę w punktach pisać o zaletach karmienia piersią nawet po roku, bo jeśli któraś mama będzie chciała się dowiedzieć to sobie rzetelne informacje zdajdzie i przeczyta :) Nie zgodzę się z punktem pierwszym, że mleko po roku karmienia nie ma właściwości odżywczych. Co do jedzenia normalnych posiłków to też jedno nie wyklucza drugiego, a co do estetyki, to nie każdy publicznie obnosi się z rocznym dzieckiem przy cycu... nie wiem dlaczego społeczeństwo to tak strasznie oburza! Ja po 10 miesiącu karmiłam Lenkę już tylko wieczorem i w nocy.. nikt nie musiał publicznie znosić widoku mojego dziecka grzebiącego mi w cyckach i 'jedzącego na mieście' !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536853 przez Qltoorka
Lisia, a skąd dostałaś próbki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536855 przez agusiaa26
Lisia napisał:

A ja wlanie wrocialm z dlugiego spacerku i odebralam swoje paczuszki z probkami dla przyszlych mam :)

Lisia a z jakich stron www. korzystałaś? też mam smaka na takie prezenty;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536859 przez MadMar
jak coś to ja zamawiałam próbki z johnsonsbaby.com.pl/
Zamawiałam także z Bebilonu, ale nie dotarły niestety i pewnie już nie dotrą :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536868 przez kaska1982
MadMar napisał:

jak coś to ja zamawiałam próbki z johnsonsbaby.com.pl/
Zamawiałam także z Bebilonu, ale nie dotarły niestety i pewnie już nie dotrą :/



A czy z jonsona próbki są bezpłatne czy płatne?

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536884 przez agusiaa26
kaska1982 te próbki są darmowe, możesz je otrzymać raz w roku, ja już jakiś czas temu wysłałam ankiete ale czekam i czekam i nic:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536903 przez Lisia
No ja dziewczyny mieszkam w UK i tu polozna daje Ci kupny do wypelnienia i odbierasz paczki w drogerii. A potem po 28 tyg. ciazy dostajesz kolejne paczki no i ostatnie jak urodzisz. Z tego wszystkiego najslodsze byly te mini pieluszki dla noworodkow :) nie moge sie na nie napatrzec :D

Ale wiem ze na stronach tez oferuja tylko trzeba sie rejestrowac. Jakis czas temu ktoras z nas dawala liste stron na ktorych warto sie logowac...

A tymczasem wrzuce fotki na FB :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536910 przez agusiaa26
aale ci dobrze:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536916 przez uniuni
Jamajka dlaczego tak osobiscie odbierasz opinie Dziubaska? Zwykla ciekawosc mna kieruje ;) ja nie mam zdania bo i dzieci jeszcze nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536920 przez Lisia
Nie powiem ze nie :lol: fajna sprawa zwlaszcza ze znalazlam sporo ulotek na temt wozkow itp. wiec zobaczymy co jest najlepszego obecnie na rynku :D no i te male pieluszki ....:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536929 przez MadMar

A czy z jonsona próbki są bezpłatne czy płatne?

bezpłatne, ja wysłałam raz zamówienie i po kilku dniach paczka już była :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536971 przez bisbas
Qltoorka napisał:

bisbas, Ty masz zablokowanie przyjmowanie zaproszeń....i wiadomości na fb też nie można do Ciebie wysłać....

a jak mam to odblokować i gdzie wejść bo ja sie nie znam na fb niestety :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536989 przez emi87
maaaatko 14 stron do nadrobienia :ohmy: damy rade :D odpowiem na wszystko jak tylko ogarne :) szaloooooone ciężarówki nooo :lol:

dzis cały dzień spędziłam w marketach budowlanych uffff męcząca wyprawa ale juz praktycznie wszystkie rzeczy do pokoiku dzieciecego kupione (budowlane takie ) :)
wczoraj byłam u gina - przegląd podwozia w porządku, wsio ok i moge powoli niektóre leki odstawiac rozkurczowe :) usg dopiero poczatek marca (połówkowe) - wytrzymam ! bede twarda i nie pójde wczesniej hehe :D ewentualnie moze na walentynki hihi :P ale trenuje swoja silna? wole :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #537003 przez Jamajka
uniuni napisał:

Jamajka dlaczego tak osobiscie odbierasz opinie Dziubaska? Zwykla ciekawosc mna kieruje ;) ja nie mam zdania bo i dzieci jeszcze nie mam.



Uniuni Ja nie mam nic do opinii Dziubaska, każdy może mieć SWOJE ZDANIE i trzeba je uszanować, ale poczułam się wywołana do tablicy, ponieważ Dziubasek wspomniał coś o 'nawiedzonych matkach, które karmią do 2 roku życia.' Ja karmiłam swoje dziecko przez 14 miesięcy, i zakończyło się to w sposób naturalny... Lena coraz mniej potrzebowała ssać, a ja miałam coraz mniej pokarmu. Ale gdybym mogła pewnie karmiłabym ją nawet do 2 roku życia. Owszem, widok trzylatki, uwieszonej na piersi mamy może jest mało 'estetyczny' ale uważam, że każda matka ma prawo decydować kiedy i jak będzie karmić swoje dziecko, bez narażania się na lincz zniesmaczonego społeczeństwa.
Światowa Organizacja Zdrowia zaleca karmienie piersią do drugiego roku życia :)
Polecam bardzo fajny wpis na odwiedzanym przeze mnie blogu o długości karmienia i jego odbioru przez społeczeństwo. Podpisuję się pod nim obiema rękami, bo tak jakbym czytała o sobie :)
blog.sprytnamama.pl/2012/03/karmienie-naturalne-jak-dugo.html

pozdrawiam Dziubaska i mam nadzieję, że się nie gniewa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl