BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 3 miesiąc temu #539810 przez agusiaa26
dorkiszon spoko,mi tam się podoba julian, julek, juluś, ale raczej nie nazwe tak dziecka, z drugiej strony nie podobają mi się też pospolite imiona jan piotr i paweł itp bez urazy;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539827 przez Kamilka22
hej:)

My zrobiliśmy listę jakie nam się podobają imiona a potem braliśmy pod uwagę te imiona które podobają nam się obojgu. Dlatego padło na Blankę:) A jak byłby chłopiec to miał być Igor.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539832 przez Kasik88
Blanka też mi się bardzo podoba :) A u nas jak będzie dziewczynka to będzie na 90% Julia, te 10% zostawiam sobie dla Hani :) bo też mi się podoba. A co do chłopca to nie zmieniamy, będzie Maksymilian :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539834 przez dorkiszon
No to kamilka my zrobiliśmy identycznie, a o Igorze mi nie mów ja bym bardzo chciała , a mój jak słyszy to go trzepie no i ja zawsze chciałam tez Dominika chłopczyka, ale wiesz co może wiesz skąd brałas tą liste, bo ja w necie wydrukowałam dla faceta chyba 4 strony i dla dziewczynki, ale np. blanki tam nie widziałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539841 przez patrysia305
My zdecydowaliśmy się na Tymoteusza :)

Julian piękne imię mój bratanek - bardzo mądry chłopak ma takie imię.

Życzę koleżance która ma plamienia aby wszystko się unormowało, ja niestety też miałam tą przypadłość, ale na szczęście od 8 tc po leżeniu w szpitalu i wykryciu krwiaka wszystko jest ok. Najważniejsze to duuużo odpoczynku i spokoju - wiem łatwo mówić ale nie stresować się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539853 przez dorkiszon
Za to dla dziewczynki Lenka nam się wszystkim zgodnie podoba mimo tak dużej popularności.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539856 przez dorkiszon
Tymek też słyszałam kilka razy nawet fajne takie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539905 przez Kamilka22
Dorkiszon nie pamiętam co to za strona internetowa była gdzie było imię Blanka;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539955 przez !sylwia!
ja kiedyś dla chłopca myślałam o imieniu Aaron, ale teraz raczej mam 2 typy Zygmunt i Kacper i oba mężowi się podobają choć Kacper bardziej, a mi Zyga więc pewnie jeszcze będziemy o tym rozmawiać. a dziewczynka to ja bardzo chcę Helenka a mężowi nie bardzo leży i wolał by mieć małą Ale.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539964 przez Jamajka
Laseczki, bo z tymi imionami już tak jest :) Nie da się wszystkim dogodzić, czy w rodzinie czy wśród znajomych. To jest rzecz gustu... jednemu się podoba to, innemu co innego :)
Najważniejsze znaleźć wspólną wersję, którą akceptujemy i my i małżonek, tylko z tym ciężko :) Najgorzej to konsultować imię, ze wszystkimi których się zna. Bo wtedy zawsze znajdzie się ktoś kto powie, "no co Ty, żartujesz?" i już z tropu nas zbija. Na każde imię znajdzie się jakieś przezwisko.
Co do popularności imienia to też zależy kto jak do tego podchodzi. Np. z imieniem Lenka, które jest ponoć bardzo popularne.. no i co mnie to obchodzi. Ja osobiście nie znam żadnej Lenki poza moją, na podwórku też każde imię inne, może w przedszkolu, albo kiedyś w szkole czy na studiach będzie się powielać, ale moje pospolite imię Anna też nosi co druga dziewczyna w moim wieku, a mi i tak nigdy to nie przeszkadzało, pomimo, że w liceum w mojej klasie było 7! Anek :D Ale każda inna, każda miała jakąś ksywę, nie raziło to, że tyle nas o tym imieniu :)

Zależy czy przywiązujemy wagę do oryginalności imienia, bo wtedy można wymyślać Dżessiki i inne stwory, czy wybieramy imię, które po prostu nam się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539969 przez Jamajka
U nas chłopczyk będzie na pewno Mikołaj Marcin, a dziewczynka albo Emilka albo Maja Marianna :) I guzik mnie obchodzi, czy w moim otoczeniu powiedzą, czy ładnie czy brzydko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539971 przez MadMar
Jamajka napisał:

Laseczki, bo z tymi imionami już tak jest :) Nie da się wszystkim dogodzić, czy w rodzinie czy wśród znajomych. To jest rzecz gustu... jednemu się podoba to, innemu co innego :)
Najważniejsze znaleźć wspólną wersję, którą akceptujemy i my i małżonek, tylko z tym ciężko :) Najgorzej to konsultować imię, ze wszystkimi których się zna. Bo wtedy zawsze znajdzie się ktoś kto powie, "no co Ty, żartujesz?" i już z tropu nas zbija. Na każde imię znajdzie się jakieś przezwisko.
Co do popularności imienia to też zależy kto jak do tego podchodzi. Np. z imieniem Lenka, które jest ponoć bardzo popularne.. no i co mnie to obchodzi. Ja osobiście nie znam żadnej Lenki poza moją, na podwórku też każde imię inne, może w przedszkolu, albo kiedyś w szkole czy na studiach będzie się powielać, ale moje pospolite imię Anna też nosi co druga dziewczyna w moim wieku, a mi i tak nigdy to nie przeszkadzało, pomimo, że w liceum w mojej klasie było 7! Anek :D Ale każda inna, każda miała jakąś ksywę, nie raziło to, że tyle nas o tym imieniu :)

Zależy czy przywiązujemy wagę do oryginalności imienia, bo wtedy można wymyślać Dżessiki i inne stwory, czy wybieramy imię, które po prostu nam się podoba :)


AMEN! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539973 przez bisbas
U nas dziewczynka na 90% będzie Natalka a to 10% Ania moja mama ma tak na imie i bylo by po babci dla chłopca niestety nic a nic mi sie nie podoba ewentualnie Bartuś ale mojemu T sie nie podoba :( więc z chlopcem bedziemy mieli problem już przy pierwszym synku był problem bo ja byłam pewna że to dziewczynka :)i wcale nie myślałam nad męskim imieniem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540007 przez alba77
u mnie w kalendarzu chińskim w pierwszej ciąży wychodził chłopak i urodziłam dziewczynkę, teraz też wychodzi niby chłopak więc może znowu dziewczynka ? :)
jak będzie chłopiec to Bruno lub Leon a dla dziewczynki Nel, Kalina, Zoja albo Natasza, ogólnie z dziewczynką mam większy problem :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540021 przez dorkiszon
Jamajka dobrze gadasz masz racje to samo mi mama mówiła, a dogodzić wszystkim to można zwariować ja tylko się jedynie licze z mojej mamy zdaniem na ten temat, bo z nami mieszka, a tak to już tez mam w dupie co inni mówią na ten temat.
Nareszcie zjadłam sobie snickersa :) dziś na obiadek fasolka szparagowa, ziemniaki, paluszki rybne 100% filet nie jakieś zmielone odpady :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl