BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #580926 przez uniuni
karolinap napisał:

Uniuni w piątek oddawalam mocz i krew do badania, jutro idę odebrać wyniki. Myślisz że ten bol to moze być spowodowany jakas infekcja?
Mnie nic nie boli jak siusiam, chyba ze coś w środku się dzieje.
Oby dziś juz było lepiej, bo to byla straszna noc :(
Jeszcze mowilyscie o tych ćwiczeniach i ze kto poronil to się boi ćwiczyć, ze uważa. A ja byłam na takim długim spacerze wiec jak poczułam bol to panika :( na szczęście krwawić, nie krwawilam. Wierze ze z Polcia wszystko ok :kiss:


Możliwe, że jakaś infekcja, ale nie zamartwiaj się na zapas. Z tymi ćwiczeniami, to oczywiście jeśli się boisz, to po co masz się denerwować? Wiem, że jak się ćwiczy czy chodzi to nie powinno się forsować. Puls nie powinien przekraczać 140, jeśli osiągnie się 140 uderzeń na minutę, to ma się jakieś 15-20min żeby przestać, zatrzymać się, uspokoić oddech. Inaczej jest, to niebezpieczne dla malucha. Spacerując raczej nie osiągniesz takiego tętna, nie martw się :)

Poza tym pisałaś, że Pola kopie :) Czyli jest ok, może to jednorazowo? Może niunia się ułożyła niefortunnie, że było to bolesne dla Ciebie? Daj znać czy się powtarza czy to jednorazowo było. Ściskam kochanie, nie zamartwiaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580931 przez dziubasek
Karolinap mi sie wydaje ze to wiezadla albo zwyczajnie Pola sie tak ulozyla i naciska na jakis nerw albo cos... tez tak czasami miewam(polozna powiedziala ze na tym etapie ciazy to calkiem normalne)
Uniunijuz jutro wizyta i wreszcie zbada cie ktos kompetentny... staraj sie odpoczywac i troszke zrelaksowac(Nils sie rusza wiec z nim wszystko ok :) )
Nie pamietam kto to dzisia ma wizyte ale czekam na wiesci ;)
Moja Miss dalej ma katarek a ze ona jest mala lekomanka-witaminkowa to od rana wymysla co to ja niby boli zeby dostac wiecej witaminek ;)
Sloneczko cos ucichla :( ... ciekawe co u niej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580933 przez magdalenagal
Słoneczko jest aktywna na FB więc myślę że wszystko :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580940 przez uniuni
Dziubasek czekam jak na szpilkach.. staram się o tym nie myśleć, ale się nie da :blink:

a Słoneczko, chyba się obraziła za uwagi dotyczące jej marudzenia :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580943 przez siwa342
Jamajka z tym tyłozgięciem jest tak że mogłaś przy pierwszej ciąży go nie mieć a dopiero po ciąży,niektórym po porodzie się prostuje,niektórym wraca a jeszcze inny wygina sie do przodu. Do 13 tygodnia ciąży ona się prostuje ale dzidziuś może być już troszkę tam głębiej ułozony. Czytałam też że mamy niby mają mniejszy brzuszek no i gorszy poród(nie chce straszyć ale akurat to prawda i u koleżanki sie cesarką skończyło). No ale jak wiadomo każdy poród i ciąża jest inna.
Więc mam nadzieje że mi się po porodzie wyprostuje bo wiadomo że w ciąże trochę trudniej jest zajść-napewno zaraz po porodzie będze się zarzekać że więcej nie chce ale za jakis czas napewno postaramy się o rodzeństwo dla córci.


Co do dotykania to ja nie mam zastrzeżeń ale może dlatego że "obcy" mnie nie macają tylko bardzo dobre koleżanki które ja też wymacałam w ciąży :),jedna moja koleżanka ucieka ode mnie i nawet nie myśli aby dotykać brzuszka bo jak to mówi-boi że się zarazi :)

MAJA


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580956 przez kaska1982
Witam z rana :)

Ja też mam tyłozgięcie, i w chwili obecnej jest wyprostowana i do porodu tak zostanie, ale niestety poźniej wróci do stanu sprzed ciąży :( tak powiedział lekarz :dry: nawet dlatego pozniej czulam ruchy niz inne dziewczyny, ale wazne ze czulam :)

Mateuszek rozpycha sie juz bardzo aktywnie i nawet w nocy nie daje mi spac czasami :) uwielbiam to uczucie :* Już chyba przyzwyczailam sie nawet do ego immienia i sama mówię już do brzuszka po imieniu :)

taka ładna pogoda za oknem, że za chwile spacerek i zakupy. Mam dziś dużo do załatwienia ale dzieki słoneczku za oknem nawet specjalnie z tego powodu nie marudzę :P

Też nie lubię jak mnie ktos obcy po brzuchu głaska :angry: brzuch jest mój i tylko mój i głaskać może go S i ewentualnie moja mama, nikt pozatym :P

Naszła mnie ostatnio ochota na kiwi... to kolejna zachcianka owocowa, pewnie przejdzie jak poprzednie (były juz pomarancze w zawrotnych ilosciach, jabłka, truskawki mrozone, a teraz kiwi :) )

Miłego dzionka :) bez nerwów :) i udanych wizyt życzę :)

Kocham Cię syneczku!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580958 przez dorkiszon
kasiak napisał:

dorkiszon napisał:

Ja tez nawet o sporcie nie mozna sobie pogadac ups
Tez uwielbiam czytac :)


A co czytasz? Ja mam takie swoje etapy w czytaniu. Głównie lecę z fantasy, ale czasem mam takie dni kiedy z dołka wyciaga mnie denne romansidło nad którym mogę popłakać :silly:
Mój mąż to na książki reaguje jak diabeł na wodę święconą, więc mam nadzieję, że Sebek przejmie czytanie po mnie ;)




"Złodzijka Książek" Markus Zusak, oraz "Okaleczona" Cathy Glass , Grace i Grace Margaret Atwood (tą książke kocham i jest moja ulubiona)
Fantasy wogóle nie czytam, bo nie lubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580962 przez dziubasek
Dorkiszon a ty dzisiaj masz wizyte???? czy mi sie cos pomylilo... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580976 przez dorkiszon
Ja mam jutro wizyte :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580978 przez uniuni
dorkiszon napisał:

kasiak napisał:

dorkiszon napisał:

Ja tez nawet o sporcie nie mozna sobie pogadac ups
Tez uwielbiam czytac :)


A co czytasz? Ja mam takie swoje etapy w czytaniu. Głównie lecę z fantasy, ale czasem mam takie dni kiedy z dołka wyciaga mnie denne romansidło nad którym mogę popłakać :silly:
Mój mąż to na książki reaguje jak diabeł na wodę święconą, więc mam nadzieję, że Sebek przejmie czytanie po mnie ;)




"Złodzijka Książek" Markus Zusak, oraz "Okaleczona" Cathy Glass , Grace i Grace Margaret Atwood (tą książke kocham i jest moja ulubiona)
Fantasy wogóle nie czytam, bo nie lubie.


Oooo Złodziejkę książek też przeczytałam :) Margaret Atwood tylko 'Ślepego zabójcę' do tej pory. O 'Okaleczonej' nie słyszałam, ale zaraz sprawdzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580984 przez karolinap
Uniuni Dziękuję :kiss:
Mam nadzieje, ze to było jednorazowo :)
Właśnie kopniaczki Poli mnie trochę uspokajaly bo wtedy wiedziałam ze się tam rusza.
Moze masz racje, zmieniła pozycje ale czy to by aż tak bolało. Moze tak, w sumie brzucho rośnie ale dzidzia też wiec ma coraz ciaśniej.
Dzis sobie poodpoczywam, bez spacerku, jutro odbiorę wyniki to dam znac:)
Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580986 przez dorkiszon
Dobra słońce tak praży, że zbieram się i idę precz :P
Kubuś strasznie juz mocno mnie kopie cały brzuch mi faluje, ale to już chyba sie powtarza juz to pisałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580993 przez kasiak
Kurde zmierzyłam się i mam w pasie 92cm, zważyłam się i dobiłam do 59,2 kg. Nie jest źle :) brzuszek w normie waga też :laugh:

Zostałam chwilowo sama w domu i zakaz kąpieli! Nic mi nie pozwalają robić, mam tylko leżeć :dry: w domu się wyleżałam a teraz znowu to samo? Czuję się dobrze, mały też bo kopie regularnie, pogoda piękna ale nie mogę wyjść na spacer bo zaraz panika, że padnę po drodze...wykończą mnie te ludziska...
Siostry mają dzisiaj do mnie przyjechać, ogólnie to pomieszkuję teraz u teściowej, więc jeszcze się z nimi nie widziałam. Jutro na zakupki może się wybiorę jak mi pozwoli teściowa auto poprowadzić!

No i podgrzewacz powinien dzisiaj przyjść, więc dam znać czy warto zamówić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #580994 przez dziubasek
A ja dzisiaj siedze w domku, musze Miss wykurowac bo jej z nosa cieknie :angry: ...
Czy wam tez tak szybko wlosy rosna???? Ja co 4 tygodnie musze robic odrosty :angry: , dzisiaj farbnie mi wloski szwagierka i moze grzywke mi ciachnie(musze cos zrobic bo sie w lusto strach popatrzec ;) )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581003 przez karolinap
Dziubasek, ja zauważyłam ze paznokcie mi szybciej rosną ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl