BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu #581007 przez dziubasek
karolinap napisał:

Dziubasek, ja zauważyłam ze paznokcie mi szybciej rosną ;)

Mi chyba tez ;) , jedno wiem na pewno wlosy i paznokcie mam mocniejsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581010 przez Patrizia
Czesc kobitki :)

kasiak no to ladnie wszystko w normie ja sie az boje mojej wizyty tzreba bedzie wejsc na wage u gina zobaczymy ale mam wrazienie ze sporo poszlo na duzo sobie pozwalalam przez te 3 tyg :)

dziubasek wlosy rosna mi normalnie ale ja zawsze musialam farbowac co 3-4tyg wiec nie widze roznicy, ale niestety nadal mi wlosy wypadaja a biore witaminy powinny byc mocniejsze

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty dziewczyki:)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #581028 przez Lacrijka
Dostalam właśnie pake z ubrankami z allegro. Moge szczerze polecic, ubranka sa śliczne, kolorowe i miękutkie. Zamawiałam tu jakby któras cos chciała - allegro.pl/babaluno-3pak-body-krotki-rek...-56-i3050088132.html

Patrizia - Ty chyba chciałas opinie o przewijaku, tak ?? Ja kupiłam z Klupsia, usztywniany i jest ok..ma w zestawie kołki do mocowania na lóżeczko, ja bedę miała na komodzie więc moge odstąpic komus jak cos :) Na allegro jest pełno Klupsiowych przewijaków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581034 przez bea2a
Ja też się cieszyłam, że włosy nie będą mi wypadać w ciąży (bo przed ciążą dużo mi wpadało) ale mimo, iż wypada trochę mniej, to i tak wypadają :( Ja staram się nie farbować włosów bo mam jedyną okazję, żeby wrócić do naturalnego koloru. Na szczęście moje odrosty nie rzucają się mocno w oczy i o dziwo dobrze się czuję z takimi jakie są :laugh:

Tak się zastanawiam od czego zaczynacie zakupy dla dzieciątka?
Kupujecie raczej w internecie, czy w sklepach stacjonarnych?
Czy różnice cenowe pomiędzy w/w sklepami są bardzo duże?
Może któraś z mam może już jakiś zakup polecić?

Zaczynam już powoli zastanawiać się nad zakupami. Nie znam niestety jeszcze płci mojego maleństwa, dlatego powstrzymuje się do momentu jej poznania. Ale jak tylko się dowiem, to na pewno jakieś duże zakupy zrobię :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581047 przez bea2a
Pisałyście coś o tyłozgięciu macicy. Ja również takowe posiadam. Znalazłam fajny artykuł na ten temat, który pozytywnie nastawia do porodu mamy z tyłozgięciem :)

ebobas.pl/artykuly/czytaj/716/starania-o...-i-nie-zagraza-ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581067 przez sloneczko33
witam nowe mamuski kochane sory ze mnie nie było no ale coz teraz postaram sie czesciej bywac dzis dostałam to z jonsona i mam szampon 3w1 50 ml krem na odparzenia 15 ml i krem pielegnujacy 15 ml

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581095 przez sloneczko33
Lacrijka napisał:

Dostalam właśnie pake z ubrankami z allegro. Moge szczerze polecic, ubranka sa śliczne, kolorowe i miękutkie. Zamawiałam tu jakby któras cos chciała - allegro.pl/babaluno-3pak-body-krotki-rek...-56-i3050088132.html

Patrizia - Ty chyba chciałas opinie o przewijaku, tak ?? Ja kupiłam z Klupsia, usztywniany i jest ok..ma w zestawie kołki do mocowania na lóżeczko, ja bedę miała na komodzie więc moge odstąpic komus jak cos :) Na allegro jest pełno Klupsiowych przewijaków :)


chodzi mi o przewijak jaka cena by byla tego przewijaka ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581110 przez Patrizia
Lacrijka wlasnie te przewijaki ostatnio mam upatrzone :)

sloneczko witaj :) na allegro te przewijaki kosztuja ok 60zl z przesylka

ja za tydzien ruszam na jakies zakupki dla maluszka zobacze jakie sa ceny i czy lepiej zamowic czy kupic na miejscu, mam u siebie sklep urwis i tak ostatnio zagladnelam na chwilke to zauwazylam pare rzeczy tanszych niz na allegro np kocyki :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581130 przez uniuni
Patrizia napisał:

Lacrijka wlasnie te przewijaki ostatnio mam upatrzone :)

sloneczko witaj :) na allegro te przewijaki kosztuja ok 60zl z przesylka

ja za tydzien ruszam na jakies zakupki dla maluszka zobacze jakie sa ceny i czy lepiej zamowic czy kupic na miejscu, mam u siebie sklep urwis i tak ostatnio zagladnelam na chwilke to zauwazylam pare rzeczy tanszych niz na allegro np kocyki :)


Ja muszę pomacać, poprzytulać, nacieszyć oczy dlatego lubię kupić w sklepie :) Jeśli chodzi o droższe rzeczy, to macam i dotykam w sklepie, a pózniej sprawdzam on-line czy jest ktoś kto sprzedaje ten sam produkt taniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581138 przez dziubasek
uniuni napisał:

Patrizia napisał:

Lacrijka wlasnie te przewijaki ostatnio mam upatrzone :)

sloneczko witaj :) na allegro te przewijaki kosztuja ok 60zl z przesylka

ja za tydzien ruszam na jakies zakupki dla maluszka zobacze jakie sa ceny i czy lepiej zamowic czy kupic na miejscu, mam u siebie sklep urwis i tak ostatnio zagladnelam na chwilke to zauwazylam pare rzeczy tanszych niz na allegro np kocyki :)


Ja muszę pomacać, poprzytulać, nacieszyć oczy dlatego lubię kupić w sklepie :) Jeśli chodzi o droższe rzeczy, to macam i dotykam w sklepie, a pózniej sprawdzam on-line czy jest ktoś kto sprzedaje ten sam produkt taniej :)

Ja robie dokladnie tak jak Uniuni, w UK chyba ceny sa bardzo zblizone online do tych w sklepach.
Sloneczko gdzies ty byla :unsure: martwilam sie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581141 przez kasiak
Kurczę, łapię doła :( i szczerze powiedziawszy to już bym chciała wracać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581143 przez Patrizia
chyba trzeba bedzie wyruszyc do sklepu z notesem i dlugopisem i porownac ceny na spokojnie w domu :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581145 przez bea2a
Tak chyba będzie najlepiej:) Jak ostatnio byłam w SMYKU, to zauważyłam, że takie małe gadżety, typu aspirator do nosa, wkładki laktacyjne itp. lepiej kupić w sklepie stacjonarnym bo licząc z przesyłką internet wychodzi drożej. Natomiast, co do droższych akcesoriów, typu niania elektroniczna lepiej obejrzeć w sklepie a kupić w internecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581195 przez sloneczko33
dziubasek napisał:

uniuni napisał:

Patrizia napisał:

Lacrijka wlasnie te przewijaki ostatnio mam upatrzone :)

sloneczko witaj :) na allegro te przewijaki kosztuja ok 60zl z przesylka

ja za tydzien ruszam na jakies zakupki dla maluszka zobacze jakie sa ceny i czy lepiej zamowic czy kupic na miejscu, mam u siebie sklep urwis i tak ostatnio zagladnelam na chwilke to zauwazylam pare rzeczy tanszych niz na allegro np kocyki :)


Ja muszę pomacać, poprzytulać, nacieszyć oczy dlatego lubię kupić w sklepie :) Jeśli chodzi o droższe rzeczy, to macam i dotykam w sklepie, a pózniej sprawdzam on-line czy jest ktoś kto sprzedaje ten sam produkt taniej :)

Ja robie dokladnie tak jak Uniuni, w UK chyba ceny sa bardzo zblizone online do tych w sklepach.
Sloneczko gdzies ty byla :unsure: martwilam sie :angry:



chociaz jedna co sie martwila nie czulam sie najlepiej a jeszcze w niedziele mialam klotnie z tesciowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #581203 przez jabluszko
CZESC MAMUSKI! ja juz obiad zrobilam i godzine wertuje wasze wpisy ahha
Joanna89 sliczny brzusio! Tez taki chce mieć!
Kasik88 dochodz szybciutko do formy bo już wiosna się zaczyna  dotleniania czas zaczac hihih
Kasiak fajnie ci ze już zaczynasz powoli zakupy. Ja musze zaczekac jeszcze ze dwa miesiące bo kuzynki z USA się uparly ze przysla mi paczke ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami no i w sumie nie wiem co mogę sama kupic żeby potem nie mieć dwóch takich samych sprzętów ;/ a już mnie rece świerzbią żeby na allegro zaczac zamaiac wszystkie te pierdółki.
Magdalenagal ciesze się ze wszystko Oki z dzidzi uszkiem. A ten swiad to może być taka choroba ciazowa… mama jak była ze mna w ciazy to miala ta dolegliwość zero snu i wszystko swędziało jak diabli. Cholestaza czy cos takiego A co do dotyku nnych osob to jeszcze mnie nikt nie tykał wiec nie wiem jak to ze mna będzie ale mysle ze będzie to troche irytujace
Patrizia uhhhh denerwujecie mnie z tymi swoimi duzymi brzuszkami  ja przy was to plaska jak deska. W niedziele spotkalam się ze swoja znajoma to nie mogla uwierzyc ze ja w 20tym tyg ciazy jestem bo nie mam wcale brzucha. Nie mogę się doczekac swojego bebeka
Wszystkie mamuski ja zawsze bylam antyaktywna fizycznie no i teraz jest tak samo. Spacerowac zaczynam teraz sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl