BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 9 miesiąc temu #713645 przez Gro-szek
we Wrocławiu w poniedziałek 35st. nie wychodze z domu i siedze pod wiatrakiem :P
pogoda rzeczywiście nam nie sprzyja...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713647 przez bronchilda85
drogie mamusie, chciałabym Was prosić o głos malyszkrab.blog.pl/2013/07/25/czy-mnie-wesprzecie/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713655 przez Gro-szek
Pisała któraś z mamusiek o torbie do wózka... nie pamiętam która....
Ja w dalszym ciągu szukam... jak nie miałyście w komplecie z wózkiem dajcie znac gdzie kupowałyście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713696 przez mami_nka
a ja szukam karuzelki polecacie?? torbe mam w komplecie ale mi sie nie widzi i ogladalam na allegro :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713708 przez Gro-szek
Mi się torby podobają z BabyBjorn... tylko są potwornie drogie... ale ponoć bardzo funkcjonalne :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713833 przez Niesia
Zasnęłam ok 7.20 -.- Właśnie wstałam. Ale zmulona się czuję. Na szczęście koleżanka z niemiec przyjeżdża dziś wieczorem i zobaczymy się jutro, bo dziś nie nadaję się do niczego.

Rolety zasłonięte, okno uchylone, wiatrak chodzi... i tak mam zamiar cały dzień nic nie robiąc. Jutro z Paulą się nagadam, więc dziś muszę zbierać siły :P

Co do mojej siostry... ona jest tak nieporadna życiowo. Chciała bym jej pomóc ale ja nic nie mogę, jestem tylko starszą siostrą, która się wymądrza i czepia. Ona potrzebuje matki. Ciężko.

Grill w zupełności udany. Ponieważ tak na prawdę sama zorganizowałam spotkanie absolutnie zabroniłam kupowania prezentów. Ale dziewczyny jak to dziewczyny, musiały i kupiły parę drobiazgów. :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713842 przez MZS
No ja dziś nawet pospałam :) upał jest niezły, więc nie wychodzimy na razie. Jutro przyjeżdżają teściowie:/ Udało mi się trochę posprzątać. Podłogi pomyję popołudniu bo do 15 ma nie być wody. W poniedziałek jedziemy na wizytę do ginka :) zobaczymy na którego tym razem mam termin :) Już się nie mogę doczekać :)Wy jak często macie wizyty w tych ostatnich tygodniach ciąży??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713847 przez EwelinaB87
ja moge chodzic sobie co tydzien, ostatnio mi sie nie chcialo wstawac z lozka, ale jak nie urodze do wtorku to pojde skontrolowac co tam sie dzieje,

upralam moja sfatygowana do granic mozliwosci posciel i wietrze poduszki oczywiscie na oknie bo nie mam balkonu, potem przewleke na nowa, poodkurzam umyje podloge wymienienie obrus umyje naczynia i chyba tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713851 przez MZS
wszystkie mają jakiegoś wielkie chęci do sprzątania :) zobaczymy jak będzie później jak już będą maluchy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #713853 przez Niesia
Bigos, będzie bigos. Taka radość dnia. Może jak zjem, to nabiorę trochę sił to tez posprzątam, w końcu jutro przyjmuję ważnego gościa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713858 przez mami_nka
ja miałam ostatnio i kolejna po 2 tyg... czyli idziemy 1.08 :) ale normalnie co 3 tyg tylko musze wczesniej bo musi zobaczyc co ze skurczami i czy odstawiamy Fenoterol czy nie... jak szyjka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713859 przez Gro-szek
My mieliśmy teraz wizyte we wtorek i w następnym tygodniu tez idę we wtorek...

Właśnie umyłam okna :lol:

Dzis idę na działke na urodziny mojego siostrzeńca, żar leje się z nieba, za bardzo nie chce mi się wychodzić z domu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713860 przez EwelinaB87
po bigosie to bym zaczela latac na wlasnym podwojnym gazie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713861 przez cukierecek27
ojjj ja chęci mam duzo do sprzatania tym bardziej ze trzeba poukladac ciuchy malej do nowej komody wiec wszystko bym sobie ladnie poukladala popakowala tam gdzie juz powinno zostac ale coz ... jak nie moge:(

upał niesamowity u mnie w cieniu pokazuje 30 stopni na balkon nie ma nawet jak wyjsc na sekunde bo kafle tak nagrzane wiec rolety zasloniete wiatrak chlodzi i lezymy, czytamy
dzien zleci czekam na rodzicow z dostawa rzeczy dla Niki od kuzynki :)) poprane poprasowane :) ajj chyba zaraz do nich zadzwonie kiedy beda heheh

Malutka dziś tak dokazuje znow mi wypycha nogi w bok aż skacze czasami z takim zapałem i siłą to robi z nienacka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #713872 przez MZS
pytam o te wizyty bo ostatnią miałam trzy tygodnie temu. Teraz idę w poniedziałek i będzie to już 36 tydzień i nie wiem czy jeszcze po tej wizycie czekają mnie kolejne czy tylko już ktg :)
W sumie to chyba będzie zależało od lekarza i czy wszystko jest oki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl