BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576279 przez agniesia1604
juz wstawiłam fotkę...
znalazłam program w necie i zmniejszyłam do 800pixeli tak jak chcieli:)
Edit: Idę spać... bo jutro trzeba wstać:)
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576280 przez mami_nka
Nooooo ewidentnie przesadziłyście :lol: czytam i czytam i czytam :)

Śliczny brzusio:)

Juz sama nie wiem o czym pisać za duzo tematów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576292 przez MamaBąbelka
My też mamy 14 marca usg połówkowe, to będzie 20 tydzień i 4 dzień. Ostatnie usg jakie miałam było jeszcze w styczniu :/.
Robimy zwykłe usg, dopiero zapytamy, kiedy warto zrobić 4d, ale myślę, że zrobimy je na początku maja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576303 przez mami_nka
Ja mam USG 9.03 w nastepna sobote o 18 :) juz nie moge sie doczekac oby zleciało szybciutko... musze wam powiedziec ze mąż pracuje do 22 i czekam bo mam smaka na wieśmaka :P

Wiem ze to grzech ale tak mi sie chce czegos takiego... :dry: raz nie zaszkodzi...

Na połówkowe sie nie umawialam jeszcze zapytam co mysli o 4d i czy on robi czy moze kogos poleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576329 przez mami_nka
kochane a jak wasza Linea Nigra pojawia się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576407 przez ziii
U mnie póki co się nie pojawia. Ani rozstępy. Ale przy takim mikrym brzuścu to nawet ich nie wypatruję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576426 przez Martazytka
U mnie wczoraj na kolację spagetti z sosem bolońskim z czosniem i bazylią- nie z torebki :) mniam. Chodziło za mną od 2 tygodni. Dokonałam odkrycia, że po herbatkach owocowych mam taką straszną zgagę- przestawiłam się na zieloną herbatkę i jest super :)
A dzisiaj mam ochotę na łazanki z mięskiem i kapustką kiszoną.... smak dzieciństwa. McDonald będzie w niedzielę- i dalej mam wkręcik na kanapkę Drwala, która wszędzie jest wykupiona :(
Śliczne macie te pieski :) każdy ma inny charakterek, a najlepsze jest to, że przywiązują się do właściciela i są ja przyjaciele. Mój ostatnio przeszodził nam w przytulankach- jak tylko zobaczył, że coś się zaczyna dziać to wyskoczył ze swojego wyrka i stał na oparciu kanapy i się przyglądał :) - odeszła nam ochota na bycie cieawostką przyrodniczą dla psa. To jego zemsta za to, że my gapimy się jak on gwałci swoją "dziunie"- masotke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576481 przez cukierecek27
Witam serdecznie w dość ciepły poranek :)
Samopoczucie dopisuje tylko szkoda że pospać nie można było dłużej ale coż chociaż pretekst do "Ogarnięcia się " wyjścia do ludzi hehe bo wczoraj to nawet nosa nie wyściubiłam z mieszkania...

Życzę miłego spokojnego dnia i ropoczynającego się weekendu :laugh: dla tych ktorym sie rozpoczyna właśnie dziś.

Mamin_ka u mnie jeszcze nie zauważyłam tej linii ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576515 przez MamaBąbelka
Kurczę, to tylko ja mam tą linię? Mi się zrobiła już kilka tygodni temu, choć miałam nadzieję, że jej nie będzie. Na razie jest bardzo blada, więc na zdjęciu Wam nie pokażę, ale widzę ją nie tylko ja, więc na pewno ją mam ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576520 przez cukierecek27
MamaBąbelka napisał:

Kurczę, to tylko ja mam tą linię? Mi się zrobiła już kilka tygodni temu, choć miałam nadzieję, że jej nie będzie. Na razie jest bardzo blada, więc na zdjęciu Wam nie pokażę, ale widzę ją nie tylko ja, więc na pewno ją mam ;).


Niby nic ja bym chciala by sie pojawiła ale coż musze cierpliwie czekac chyba ze wogole nie zawita na moim brzuszku...... a moze i tak być

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576529 przez mami_nka
U nas pogoda okropna chłodno wieje i pada z nieba mgiełka... ogólnie beznadzieja nic sie nie chce. Byłam w sklepie po rybkę na obiad i zrobiło mi sie duszno i słabo eh ale juz ok.

Wczoraj jak leżałam juz w łóżku trzymając się za brzuch nad pępkiem poczułam taki skurcz lekki jakbym miala tam podłączoną ekeltrodę jak na zajęciach na kosmetologi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576541 przez EwelinaB87
Witam dziewczyny,
Noc srednio o polnocy przebudzil mnie straszny bol gardla, tak mocny ze musialam przeplukac gardlo woda z sola, na szczescie pomoglo, ale przy okazji mialam straszne przeczucie ze jestem uczulona na cos cale piersi mialam poczerwienione, nie wiem czy to od topu z elastynu(watpie) czy od emulsji na rostepy? nie mam pojecia, mam cienka skore na piersiach i moze jest wrazliwa ?

Ale sprawdzilam raz jeszcze emulsje w innym miejscu i nic...
Dziwne, tak strasznie boli mnie bark z lopatka ze siedziec normalnie nie moge, chyba mam za mala poduszke a spie coraz czesciej na bokach bo mi zaczynaja nogi dretwiec na plecach..

spalam do 9 wiec generalnie w miare jestem wyspana ale mecza mnie takie przebudzenia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576545 przez agniesia1604
Witajcie
nie ma to jak wstać i być od razu głodnym ... ech... idę do sklepu .... mam ochotę na świeży chleb a nie wczorajszy:))))

Muszę jeszcze jajeczka i jałowcową na jajeczniczkę kupić ( zawsze w sobotę jemy jajecznicę ), rybkę na dzisiaj ... i oczywiście jakąś dla mnie zachciankę.

Ach w sobotę albo niedzielę zabiorę męża do MCDonalda hehehehehehe:) bo normalnie na samą myśl ślinka mi cieknie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576555 przez mami_nka
Dziewczyny dziwne ale ja mam w tabeli tylko 2 chłopców a tyle sie deklarowało ze chłopiec ja tez nie bede zmieniac tego co chwile bo to nie jest 5 min :P siedze już ponad poł godziny zeby to bylo ok pozneij musze jeszcze na serwer i dla was wiec troszke to zajmuje kolenja akutalizacja nie nastąpi szybko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576557 przez cukierecek27
Dziewczyny zlitujcie się hehehe nie mówcie tak o MCdonaldzie bo mam taka ochote też... a kawałek mam niestety :( chyba trzebabedzie sie wybrac na wycieczke do wiekszego miasta hahaha ale probem ze nie mamy za bardzo jak ja uczelnia moje pol tez ... i lipka troche u mnie wiecej czasu ale moj ma tak zawalony plan zajec ze szkoda gadac.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl