BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #790610 przez nefeli
co do szczepien to moja opinia jest taka ze wiadomo jak zrobil sie nalot na szczepienia to teraz beda chcieli wszystko odkrecic,naprawic i zachecic znow do szczepien wzbudzajac oczywiscie strach w ludziach...czytalam dwie ksiazki o calej prawdzie o szczepieniach,wiem ze 2 sa w necie bo kiedys przez przypadek widzialam...
czlowiek rodzi sie mocnym systemem imunologicznym,ktory takimi wlasnie wprowadzeniami syfu oslabia sie i zaczyna chorowac...a bzdura jest ze jest mniej zachorowan czy chorob,pomyslcie wrecz przeciwnie jest coraz wiecej nowych chorob,wirusow...nie nadazaja nad wymyslaniem nowych szczepionek...to czysty biznes...musi byc choroba,wirus,pozniej strach spoleczenstwa i nastepnie reklama nowej szczepionki...dlatego kiedys ludzie zyli 90 lat,a teraz padaja w wieku 50ciu...oczywiscie szczepienia nie sa jedynym tego powodem...ale znam osobiscie 3 przypadki dzieci ktore do konca zycia beda cierpiec i chorowac po szczepionce,moj syn jako czwarty rowniez ma poszczepienne problemy,ktorych oczywiscie nikt nigdy nie kojarzy ze szczepieniem,bo przeciez ilu lekkarzy tyle diagnoz zaden nie powie prawdy bo to i dla niego kasa....przepraszam sa wyjatki...
oczywiscie to tylko moja opinia i doswiadczenie...nie probuje nikogo przekonywac,czy tlumaczyc..tak jak z piciem mleka...ktore zabija i wykrada wapn,a ludzie ktorzy nie chca sie obudzic pija je litrami...wiec nie ma sensu tlumaczyc czy wyjasniac :( uwazam ze kazdy ma prawo do swojej opini i decyzji...kiedys pisalam ze znam rodziny ktore maja super zdrowe dzieci i nigdy nie szczepione...kiedys chorowalismy na wszystkie choroby i nic sie nie dzialo,bylo kilka szczepien,a nie kilkanascie....
nie zlinczujcie mnie tylko,to moja opinia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790611 przez kalina
magda ją widziałam ale z chęcią zobaczyłam jeszcze raz:-) strasznie fajne pomysły z ta czapka. tak słodko w nich wygląda

agamo zakochałam się w pierwszym kotku.. a dokładniej w tym dużym nosku :-) chyba pomarańczowy byłby fajny:-)
a co do młodej to kiedyś troszkę gruszek dawał podpalić ale troszkę płakała przed zrobienie kupy bo z tym jest problem. leci rzadka ale czasem prawie cały dzień steka i wysrać się nie może. dało się koperkowej herbaty czy wcześniej delikolu i było. dopiero od tygodnia to się zaczelo porządne wycie na brzuszek . chyba kolki bo cóż innego. polona mówi że to z nietolerancji laktozy najprawdopodobniej. ale już jest lepiej. nawet rano zaczęła strzelać usmiechami bo przestała ostatnio się cieszyć
a co do spotkania w krakowie to jak przyjedzie do pl to możemy zrobić zlot krakowianek. :-)

znów usunęłam z tel. dobrze że chociaż część wiadomości przeszła:-)

iva serduszko mnie rozbroilo :-) ale masz rację.. nie musi świecić dupka :-)
ale uśmiech to chyba jednak po tatusiu

donatka ale mnie wkurzyla rodzinka twoja. przykro żebyś nawet zdjęć z małym nie miała. masz kobieto cierpliwość. ale jak się szwagier obraził to przynajmniej może będziecie mieć spokój na chwilę.

kasia moja też zwykle spiochy albo body i spodenki bo wygodniej. ale czasem coś innego też założymy:-)
a skarpetki do spodniczki to taka nowa modę lansujemy :-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790657 przez nike84
Witajcie dziewczynki :)
Nefeli zgadzam siew 100% z tym co napisałaś o szczepieniach. Dlatego ja szczepie to co obowiązkowe a cała resztę odpuszczamy. W szpitalu rozmawiam z dziewczyną która dwa tygodnie wcześniej też była w szpitalu ale z córką chorą na rotawirusa - i co najlepsze dziewczynka była szczepiona na rotawirusa a i tak zachorowała :dry:

Co do gąbki do wanny, wiadomo każde dzieciątko jest inne. Ale ponieważ nie jest to drogi gadżet to spróbuje. Jak się małemu nie spodoba to trudno ;)

Madzia zarąbista sesja małego Antosia :cheer:

My dzis z rana musieliśmy biec do lekarza, bo mały wił się i prężył, a po każdym bączku od razu płacz i to taki ze w histerię wpadał :( Pani doktor stwierdziła, że to przez mleko i tym sposobem wróciliśmy z bebilonu pepti na nutramigen :huh: Boże czy to się kiedyś skończy? No ale najważniejsze, żeby małego brzuszek nie bolał. A po nowym roku będziemy powoli wprowadzać normalne mleko :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790783 przez zuzuzanta
nike84 współczuję tych brzuszkowych problemów. Życzę, żeby skończyły się szybciutko.

Donata, że Ty tą swoją rodzinę zniosłaś, to medal dla Ciebie.

Iva - zdjęcie Luśki w wanience świetne. I mnie serduszko powaliło na kolana.

agamo jeśli Twoja mama zacznie masową produkcję maskotek szydełkowych, to ja się piszę na sówkę.

Kupiłam dzisiaj na necie mufkę do wózka. mammooni.pl/product.php?id_product=521 Kupiłam, bo mnie jest wiecznie zimno w ręce, a mam nadzieję, że grube rękawiczki + mufka = ciepłe dłonie na spacerze z Wojtasiem. Do kompletu dokupiłam jeszcze pasujący kocyk (nie mogłam się powstrzymać) :silly:

A tak z innej beczki. Kiedy wybieraliśmy imię dla naszego syna, to nie zdawałam sobie sprawy z tego ile wariantów i wariacji tego imienia stworzę. Wy też tak macie? U nas jest Wojtek, Wojtuś, Wojtunia, Wojcisław, Wojtisimo i wiele, wiele innych :laugh: .


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790830 przez kalina
nike no u mnie przy pepti tak reagowała. znaczy wcześniej czasem też tak miała ale przy pepti dolegliwości się zwiększyły dlatego szybko zrezygnowałam..
a teraz rzadko pije sztuczne a problemy się zwiększyły:-(

daga jak czytam cię o tych szczepionkach to ma to sens. znaczy wiadomo jakieś rożyczki świnki czy gruzlice to ok bo dawniej całe masy ginęły na epidemię. ale te dodatkowe to nikt tak nie trzepie kariery jak koncerny farmaceutyczne..
my się zastanawialiśmy nad rota ale polona mówi że bez sensu więc daliśmy se dupię siana..

zuzu zanta no ją myślałam natalia natusia natka a teraz jest natalcia natalinka natuska :-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790835 przez Kasia :]
Kalinka, nowa moda mi się podoba :silly: My na razie skarpetki zakładamy ale pod śpiochy :silly:

Co do spotkania to ja jestem na TAK :) Bardzo chętnie w Krakowie albo okolicy. Jeśli gdzieś dalej się zdecydujemy to też postaram się jakoś dotransportować. Tylko myślę, że najwcześniej pod koniec wiosny, żeby cieplutko już było :blink:

Zuzuzanta, u nas też odmian jest mnóstwo :blush: I to nie koniecznie związanych z imieniem :blink: Zosia, Zofia, Zofija, Sofia, Zosiek, Zosiunia, Zosieńka, no i jak jest dożarta to Zośka :silly: a oprócz tego cała masa jaka wyjdzie na szybkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790842 przez iwonta_kg
hej dziewczynki!

jakby ktoś za mną tęsknił kto nie ma fb to u mnie wszystko ok :) Kacperek rośnie i jest zdrowy :)
częściej jestem na fb niż na forum. ale chyba zacznę znów tu wpadać bo jakoś nas mało na facebooku.

później się odezwę bo księcia trzeba nakarmić :)
buziaki! ;***



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790850 przez Kasia :]
iwonta_kg napisał:

hej dziewczynki!

jakby ktoś za mną tęsknił kto nie ma fb to u mnie wszystko ok :) Kacperek rośnie i jest zdrowy :)
częściej jestem na fb niż na forum. ale chyba zacznę znów tu wpadać bo jakoś nas mało na facebooku.

później się odezwę bo księcia trzeba nakarmić :)
buziaki! ;***


Właśnie zastanawiałam się co tak nasza Iwonka tu nie zagląda ostatnio :blink: Ale czytałam na bieżąco wpisy na FB, więc się nie odzywałam nic :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790851 przez izula
CZeść dziewczyny

mam pytanko czy jest wśród nas ktoś co się zna na kredytach w banku itd. Chodzi o dużą kwotę. Musimy wybrać najlepszą ofertę i boję się, że bank nas wyroluje i jak podpiszemy to potem będzie bieda bo się okaże, że czego nie doczytaliśmy albo nie wiedzieliśmy o tym, że o to trzeba spytać. Mam ofertę z ALior Banku i Pekao.

W ogóle ostatnio mam doła i kiepski humor.

Sory, że tylko o sobie ale tyle mam na głowie a do tego jeszcze Piotruś śpi godzinę a potem 2 godziny chce się bawić. :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790858 przez donata
Dobry :)

Izunia, my mamy kredyt w Pekao i tylko tam tam dali, więc nie pomogę. Może skorzystaj z internetowego zestawienia banków i kredytów. Jest coś takiego, bo sama kiedyś porównywałam tam oferty.

Agamo, życzę powrotu do zdrowia!

Nike, współczuję problemów brzuszkowych! Niestety człowiek musi testować na swoich dzieciach te mleka, bo nie wie, które dobre. Każde dziecko inaczej reaguje.

Niżej zdjęcia ze chrztu :) Jak wszyscy pojechali to narobiłam trochę zdjęć z mężem :D hehe
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790863 przez izula
Dziękuję Donatka :) zdjęcia prześliczne a mały wyglądał przecudnie. Mały gentlemen :)))

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790875 przez kocham_cie
Antonio śpi mi na klacie więc biorę się za nadrabianie :)

Dziękujemy za miłe komentarze odnośnie sesji:) ja też jestem bardzo zadowolona z efektów tej sesji... a właśnie monia jak u was masz już fotki?

ulalal nubi jak dalej jesteś zainteresowana zwataniem anciocha z zo... to mój syn jest zdecydowanie zainteresowany tą ofertą... och jaka ona rozkoszna, a te oczęta nas powaliły:)

Nike kacperus ma superancką czape z uchami... uwielbiam takie misiowe szmatki:)

Kasiu przykra sprawa z psiakiem :( a co do rodzeństwa dla naszych szkrabków to jak się nie trafi co chcemy to się powymieniamy :silly:

Iva dobrze ze piszesz o tych krzesełkach drewnianych bo się nad nimi zastanawiałam, a babci roma to szaleje na całego:)

Iga oooo wspomnienia brzuszkowe :laugh: śliczny babolec z ciebie :blink:

asiek a jesli mogę zapytać: tata patryka nadal się nic nie interesuje nie jest ciekawy jak malutki??? a o co chodzi z pracą bo chyba coś mi umknęło czemu musisz wracać wcześniej, przez to że mam straciła pracę tak?

Kalinka buziak dla natki bo rozkosznie wygląda w tej różowej spódniczce:)

Donatka yyy... ja pie****e dobrze że masz ten chrzest za sobą... brak mi słów :ohmy:

kurka iva tak patrzę na lusie na tej gąbce, tak wygodnie sobie leży, i zastanawaiam się czy nie kupię dla młodego bo mu przecież tak niewygodnie jak się go trzyma pod paszki a lubi się kąpać więc na tym mógłby sobie spokojnie poleżęć:) a serducho mnie powaliło :lol:

Agula jak się czujesz biedaku :kiss:

kalinko ja też się strasznie wkurzam jak ja walczę z anciochem a D. sobie w najlepsze śpi :cheer: w takich chwilach strzeliłabym go patelnią w łeb :huh:

zuzanta nie umiem zobaczyć tego co kupiłaś a jestem ciekawa co to takiego :unsure: możesz jaką Fotkę wrzucić???

Iza ja pracowała w banku i jeśli chodzi o kredyt to nie skupiaj sie na tych wszystkich procentach tylko przemnóż sobie ilość rat przez kwotę raty i wyjdzie ci całkowity koszt kredytu i wówczas będziesz wiedziała ktora oferta jest najbardziej korzystna, bo jedni dają niskie oprocentowanie inni dają bez prowizji a ty z tego co pamiętam pracujesz w budżetówce prawda??? bo jak tak to idz jeszcze do getibanku bo oni mają niskie oprocentowanie dla pracowników sektora publicznego :)

Dziewczyny które karmią piersią... czy wasze dzieci też tak dziwnie patrzą na wasze cycki... dziś więłam antka pod prysznic w huśtawce i jak wyszłam nago to ten taki zastój na moje cycki złapał że aż się poczułam nieswojo i zawinęłam się w ręcznik :blush: potem to samo było jak się nad nim schylałam patrzę a ja cycyki na wierzchu a ancioch gały w nie wlepia :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790883 przez Alivva
Aga,ze spokojem jeśli o tę czapę chodzi ;) A koty jakie fajne heh :)
A Ty Kochana jak się w ogóle czujesz??
Madzia-ja foty juz widziałam ale na takie foty można patrzeć i patrzeć bez końca :) Czapowa sesja wyszła extra :) Model przystojniak więc nie ma się co dziwić :D
O tych szczepieniach to ja już nie chcę czytać,oglądać.....mam na ten temat takie samo zdanie jak Daga i też mam znajomych,którzy w ogóle nie szczepili swoich dzieci...a dzieci jak łatwo się domysleć-zdrowe okazy. Dodam,że mają od 5 do 13lat! Zazdroszczę tylko odwagi i cierpliwości tym rodzicom bo mi tego zwyczajnie brakuje a decydując się w PL na NIE szczepienie trzeba się przygotować na długą i upierdliwą "walkę"
Dlatego ja wybierając mniejsze zło-tylko szczepionki podstawowe i dziękuję :) Mam nadzieję,że ALusiek będzie równie zdrowym dzieckiem jak jej starszy brat.
Kalinka-uśmiech Lusi....różnie mówią ale ja jak patrzę na tę jej roześmianą śnupę to widzę Barta więc moim zdaniem i uśmiech ma jego :)
Marta życze,żeby się Wam wreszcie skończyły problemy brzuszkowe.... A normalne mleko to jakie masz na mysli??
Kasia ja tez taki zmarluch jestem jesli chodzi o dłonie więc może i zaopatrzę się też w ten wynalazek do wózka :D
Nie dziwię się że imię dla małego ma tyle..."odmian" bo u nas jest: Alicja,Aluśka,Alunia,Luśka,Lucinda,Lucek,Alusiek,Lucia,Lusi,no i...Bartolinka :D
Izulka ja też niestety nie pomogę :/ Nie znam się na pożyczkach. Jedną jedyną jaka miałam to już dawno o niej zapomniałam ale to niewielka kwota była....
Donata cudne foty :) Widać radość na mamy twarzy....pewnie poniekąd spowodowane wyjściem "gości" hahaha i BARDZO DOBRZE :D
Moja terrorystka się budzi...czas przygotować kąpiel bo jak zacznie się darcie o jedzenie to przestanie być sielankowo hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #790886 przez Alivva
kocham_cie napisał:

Dziewczyny które karmią piersią... czy wasze dzieci też tak dziwnie patrzą na wasze cycki... dziś więłam antka pod prysznic w huśtawce i jak wyszłam nago to ten taki zastój na moje cycki złapał że aż się poczułam nieswojo i zawinęłam się w ręcznik :blush: potem to samo było jak się nad nim schylałam patrzę a ja cycyki na wierzchu a ancioch gały w nie wlepia :silly:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Magda........PADŁAM I NIE WSTAJĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pytanie tylko czy patrzył na nie z pożądaniem czy jak wygłodzony wilk na swoją ofiarę hahahaha


HAHAHAHA NIE NO NIE MOGĘ HAHAHAHA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #790893 przez izula
Kocham cię dzięęęęki bardzo. Tak ja pracuję w budżetówce. CO do pytania o cycki to powiem ci od razu, że mój Piotruś jak mnie widzi to od razu ma rogala na buzi a jak go wezmę na ręce to od razu głowa w bok i szuka cycka. Tak to jest jak się karmi piersią. Podobno dzieci wyczuwają zapach mleka, my go nie czujemy ale one tak i od razu wiedzą gdzie mama z wodopojem :)))))

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl