BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #957988 przez 25malinka
Heh hej z rana!!
Właśnie szykuje się do ginekologa a potem zrobię jeszcze może beta hcg,
Miłego dnia ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957995 przez jurada
Hej malinka! Trzymam kciuki za ciebie... Ja dzis miałam koszmar! Snilo mi się ze znów sie nie udalo:'( boje sie teraz jeszcze bardziej... Chce juz żeby minął ten 12 tydzień...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957997 przez sabina
hej :) mam na imie sabina jest to moja druga ciaza chyba....Antos ma juz 3 lata i 4 mies
pisze chyba poniewaz mieszkam w uk i nikt nie sprawdzi nic do 12 tyg czy z dzieckiem ok a ja robilam 4 testy na dwoch pierwszych kreski po czasie wyszly na kolejnych dwoch juz normalnie w czasie mierzenia wiec raczej tyle testow sie nie pomylilo :)
wg obliczen kalkulatorow internetowych termin bd miala gdzies okolo 25 wrzesnia
przy pierwszej ciazy rowniez bylam na tym forum zarejestrowana
sentyment pozostal
wiec wracam i witam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958010 przez emi22
jeju co ja wczoraj napisalam w 2012urdzilam corke:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958022 przez Lidziun
hej dziewczyny ja jestem po pobraniu krwi ale wynik dopiero jutro po 13 ale jestem juz jakos bardzie spokojna, lekarz w piatek, mam nadzieje ze szybko ten czas zleci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958025 przez pesq
Jeju dziewczyny ja to samo, tak się boje, byle do 12 tygodnia!
Dziś byłam rano na becie i boje się, że zobaczę coś niepokojącego. I jak tu się nie stresować ?! Zastanawiam się kiedy powiedzieć mamie.... Na razie jakoś siedzę w pracy ale taka praca to ja dziękuje, na niczym nie mogę się skupić! A u Was jak? Któraś z Was musi też wytrzymywac w pracy, chociaż chciałoby się przeleżeć ten najgorszy okres? ;)

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958027 przez jurada
Ja akurat za godzinkę idę do pracy i 8 godzin na stojąco... Tez najchętniej bym się zawinela w koc i przelezala ten czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958049 przez 25malinka
Byłam u giną w przychodni ale w końcu się nie przepadam bo od razu zapytał czemu do niego przyszłam a nie tam gdzie poprzednio, na co odpowiedziałam ze chciałam spr czy wszystko ok bo jeszcze jest wczesnie, a on ze to nie ma tak ze chodzę gdzie chce, wkurzył am się i wyszlam... zrobiłam sobie tylko wynik na bete i musze czekać do 14 po wynik, a do mojego giną prywatnie pójdę za 2 lub 3 tyg oczywiście jak wynik będzie dobry, takze tyle...wrr ale się wkurzył am na tego starego capa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958052 przez bratka
A co go to interesuje gdzie wcześniej chodziłaś do lekarza. Przyjmuje w przychodni i to jego obowiązek cię przyjąć i zbadać. Faktycznie bucek jakiś. Ja idę w czwartek może już bedzie widać serduszko bo narazie nie dostałam karty ciąży chociaż pęcherzyk było widać ostatnio...Jutro badam progesteron bo poprzednim razem nie chciał się utrzymać jak należy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958145 przez Kasia888
Dziewczyny ja już poszłam na zwolnienie. To moja pierwsza ciąża i zamierzać dbać o siebie, nie ma sensu się zapracowywać tym bardziej, że to praca stojąca po 12h w hałaśliwym centrum handlowym. Dziecko jest dla mnie najważniejsze. Dlatego uważam, że jeśli nadal pracujecie powinnyście powiedzieć swojemu pracodawcy o ciąży i zatroszczyć się o swoje prawa. Jedna dziewczyna u mnie w pracy milczała do końca trzeciego miesiąca aż pewnego dnia zemdlała w pracy i trafiła do szpitala, później lekarz wystawił jej od razu zwolnienie (ciąża była zagrożona a dziecko miało niedowagę). Także dbajcie o siebie i nie ukrywajcie ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958165 przez pesq
Odpoczywaj Kasiu!
Ja zamierzam powiedzieć kierowniczce po piewszej wizycie u gin. czyli w czwartek. Za chwilę lecę po wyniki bety - proszę trzymajcie kciuki! :dry: :dry: <boje się>

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958178 przez Lidziun
PESA i jak wyniki? Ja dopiero jutro do odbioru i najgorsze ze dopiero po 13 a jak się czujecie mnie juz to wszystko przerastawolalabym nie bbyć w ciąży ale tylko dlatego bo się strasznie wszystkim denerwuje ale ogólnie cieszę się ze jestem to najszczęśliwszym okres w życiu kobiety szkoda tylko ze te tygodnie tak wolno leca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958180 przez gatta
Co za lekarz wrr, ma obowiazek cie zbadac mozesz i do trzech lekarzy naraz chodzic i nie moze ci odmowic. Ja dzis poszlam na L4 narazie mam do soboty, przez ten czas porZądnie się wygrzeje i wylecze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958184 przez Sylwia-89
Ja tez jestem juz na zwolnieniu ze względu na to, ze pracuje w przedszkolu, a wiadomo ze w okresie zachorowań lepiej nie ryzykować pracując. Dobrze, ze tak się stało, bo mimo oszczędnego trybu i tak dostalam tych plamień, o których wczesniej pisalam. Dlatego też jestem tego zdania zeby od początku isc na zwolnienie, mamy takie prawo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958189 przez asiekasiek
hej dziewczyny:) ja dzisiaj po pracy i trochę stresu było bo przeszłam gdzie indziej i wszystkiego musze uczyć się:( ale dam rade :) ja nie pójdę na L4 bo w sumie nie mam co narzekać bo siedzę sobie i tylko dużo papierów i nie wiem na razie co z nimi zrobić :) zamierzam iść na urlop mam nadgodziny itp. a czuje się bardzo dobrze tylko senna jestem:/ dzisiaj w pracy to zapomnialam nawet ze jestem w ciąży:/ a mój mąż dba o mnie lata kolo mnie żebym nie przemeczala się kupuje smoczki itp :) nie doczekam się środy kiedy pójdę do ginekologa:);)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl