BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #957797 przez Lidziun
Gatta muszisz najpierw na stronie głównej poszukać napis żuwaczki i tam wpisać wszystkie dane w ostatnim etapie musisz skopiować odpowiedni link i opcjach chybaprofilu jest ggdzieś podpis i tam go trzeba wkleic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957813 przez 25malinka
Lidziun no w sumie dzwiganie tez bo mam takiego małego bąka, który non stop na rączki woła, a tak to tylko obowiązki domowe, wogóle to będe próbowała znalesc sobie kogos kto mnie zarejstruje, oplace sobie składki zeby pojsc na chorobowe i macierzynski, ale nie wiem czy mi się uda, bo oboje z męzem bezrobotni jestesmy, w lato maz przy ociepleniach domów robi , ale niestety teraz przestój przez pogode, takze zobaczymy jak to dalej będzie...


Gatta wystarczy ze klikniesz na czyjs suwaczek i ci wyskoczy i tam wprowadzisz sobie swoje dane a potem w ustawieniach profilu wprowadzis link jako podpis i będzie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957814 przez jurada
hej. Mam 29 lat i to moja 4 ciaza. Pierwsza zakonczona szczęśliwie, dwie kolejne niestety... Druga w grudniu 2013 puste jajo plodowe. Trzecia w kwietniu 2014 zapadniete jajo plodowe obie zakończone w 6/7 tc. Teraz 5 tydzień i 3dni i jest dobrze. Wizyta 27.01...
Mam nadzieje ze tym razem sie uda! Musi!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957816 przez 25malinka
jurada witaj
bardzo współczuje Ci, ale teraz na pewno będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957820 przez jurada
25malinka tez mam taka nadzieje... W tych dwóch nieudanych nie miałam żadnych objawów... A teraz ból piersi, latam do toalety jak głupia, brak apetytu i non stop chce mi sie pić. Wypijam 4-5 litrów wody z cytryna dziennie a kiedys 1,5 l było ciężko... Wiem ze kiedy przyjdzie przełomowy moment 6/7tc to będę się stresować bo to ten czas kiedy się nie udawało... Ten kiedy zauwazylam krew... Mysle pozytywnie.. Bedzie dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957821 przez 25malinka
Ja w tej ciązy mam takie same objawy czyli bolące i nabrzmiałe piersi, latanie do toalety, apetyt i non stop bulgotania w brzuchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957823 przez jurada
A miałaś juz wizytę u lekarza??? Ja sie zastanawiam czy nie pójść prywatnie na usg ale chyba jeszcze za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957825 przez 25malinka
W poprzedniej ciąży jak zrobiłam test to najpierw poszłam do przychodni potwierdzic, byl to 5 tydz a potrem za jakies 3 tyg poszłam prywatnie i tak juz do konca chodzilam i teraz chyba tez tak zrobie, jutro do przychodni a za jakis czas do mojego gina prywatnie( bo on pracuje w szpitalu i był poprzednio przy porodzie) a Ci lekarze z przychodni nie pracuja w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957835 przez asiekasiek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957836 przez asiekasiek
ja tez testuje te suwaczki. dziewczyny trzeba być dobrej nadziei! ja zaczynam robić tak jak lidziun czy bolą mnie piersi czy czasem nie krawie itp... nie to jest moja pierwsza ciąża i mam nadzieje ze będzie dobrze. moja mama nie miała żadnych problemów moja siostra tak samo urodziła dwóch zdrowych chłopaków mama nadzieje ze że mną tez tak będzie... chociaż stres i tak jest jest:(
[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php? sid=71158

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957843 przez 25malinka
Ja się trochę boje czy wszystko będzie ok, wiec postanowiłam, że jutro pójdę do przychodni się przebadać, a potem zrobie sobie test beta hcg

Dziewczyny napiszcie cos o sobie ile macie lat skad jestescie itp

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957848 przez Lidziun
Ja juz tez z rozpaczy chce iść zdobić bete HCG tylko w sumie zrobię HCG bo wynik jest dokładniejszy a jak zrobię beta HCG to pokazuje w przedziałach dwutygodniowych tak przynajmniej wyczytalam w mecie. Ja jestem z waży mam 30 lat i obecnie nie pracuje to moja 4 juz ciąża 1 poronienie w 2006. Córka z września 2007. Syn z czerwca 2010 no i teraz mam dokładnie taki sam termin jak z córka na 18 września tylko ze ja urodziłam 4 dni przed terminem. Syna 2 tyg przed terminem pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957850 przez Lidziun
Wiecie zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz dzisiaj strasznie dokucza mi prawy jajnik nie jest to mocny bol ale myślę sobie ze może boli mnie dlatego bo mam na nim torbiel 2 na 3 cm czy któraś z Was ma podobna sytuacje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957851 przez 25malinka
Lidziun nie wiem nie maiałam takiego problemu to moze zrob sobie to Hcg albo idz do gina bo będziesz sie martwiła

Ja w tamtej ciąży miałam termin na 6 marca a urodziłam 7 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957855 przez asiekasiek
mnie też pobolewa prawy bok. jajnik mam w porządku bo ostatnio sprawdzała mi jak byłam na wizycie.

ja mam na imię Asia (jak juz moglyscie wywnioskować z nazwy profilu) mam 26 lat jestem z okolic Krakowa. to jest moja pierwsza ciąża. pracuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl