BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1020759 przez asiekasiek
Ją padam na ryjek dzisiaj :/ mąż uspil Laurę a ją jeszcze prasowalam żeby nie zalegalizowane na święta i całym dzień w kuchni :/

Dziękuje za życzenia i również życzę Wam dużo ZDROWIA i miłości. Niech nasze dzieciaczki rosną silne i dużo. I abyśmy się w przyszłym roku spotkały :D Rok te u nasze dzieciaczki powstawały a dzisiaj już są z nami :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020764 przez basiek149
Dziewczynki... Meldujemy sie ze szpitala :( Kuba po szczepieniu byl strasznie marudny, tak plakal ze nie moglam go uspokoic a poznoej jeszcze zobaczylismy ze ma cala sina lewa stopke... :( i byla akcja przychodnia a oni nas skierowali do szpitala :( nie tak mialy wyglafac te puerwsze swieta :( porobili mu badania i jutro zobaczymy na czym stoimy bo nie wiedzielu dzis skad to zasonienie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020768 przez jurada
Basik przykro mi. Z Kubusiem będzie wszystko okej i jutro pewnie wyjedziecie do domku- tego Wam życzę
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020769 przez asiulek_dolls
Kochane dziękujemy za życzenia i również zyczymy zdrowych, cudownych, wspanialych świąt po brzegi wypełnionych uśmiechem i radoscia, cudownej cieplej i rodzinnej atmosfery i duuuuuuzo miłości :kiss: :kiss: :kiss:

Basiu mam nadzieje ze to nic poważnego i ze szybko pomogą Kubusiowi i ze święta spedzicie tak jak zaplanowaliscie, to o czym pisalas to chyba ten syndrom nieutulonego płaczu, tak mi się przynajmniej kojarzy bo zawsze nam lekarka przypomina jakie objawy mogą wystąpić ale to sinienie to tez mnie zdziwilo, przy miejscu wkłucia to się zdarza ale stopka? Biedny Kubuniu, trzymamy kciuki oby jak najszybciej mu pomogli
A po szczepieniu od razu do domu pojechaliscie? Czy odczekaliscie jakiś czas? Pytam bo u nas minimum pol godziny zawsze musimy zostać na wypadek jakiś nagłych reakcji na szczepienie.
Podziękowania: asiekasiek, me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020771 przez kropka 889
Cześć mamusie.
U nas sprzątanie gotowanie pieczenie ciast pakowanie prezentów ale już wszystko gotowe.
Również życzymy wam Wesołych Świąt w gronie najbliższych.
Juradka wzruszylam się tym co napisałaś.
MECH u nas tez ok 20 osób na jednej wigilii bo mamy dwie a tam już dużo mniej osób.
Basiek mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze!!!!!!Mocno trzymam kciuki!

Aaa przypomniało mi się. Pisałyscie o oglądaniu tv. Nasza Zuza tez często odkreca głowę w str tv ale od razu zasłaniam.
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020772 przez Sylwia-89
Radosnych Świąt kochane :) Chyba dla nas wszystkich będą one wyjątkowe i najpiękniejsze <3

Ostatnio rzadko się udzielam, ale zawsze mam Was w pamięci :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020775 przez Sylwia-89
Basiu, trzymamy kciuki za Kubusia. Mam nadzieję, ze szybko wyjdziecie do domku
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020777 przez me.ch
Muszę przepchnac bo nie widzę co się stało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020778 przez me.ch
Dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020779 przez me.ch
Basiek! Bedzie dobrze, trzymamy kciuki! Daj potem znać co i jak z Kubusiem...

Przypominam sobie, że kiedyś syn szwagierki po szczepieniu miał dosłownie sparaliżowana nóżke, okazało się to tylko tymczasowe i spowodowane było tym że pielęgniarka źle się wbila i w mięsień źle trafiła. Dość szybko mu przeszło, mam nadzieje ze U Kubusia też już ok!
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020786 przez asiekasiek
Basiu kurcze ale Wam się trafiło... mam nadzieję, że szybko minie zasinienie stópki i spędzicie bez stresu święta!! Trzymajcie się i daj znać co i jak bo aż człowiek będzie myślał co z Kubusiem :(
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020794 przez Magdalena9t
Hej :)
Pamiętacie mnie jeszcze? :P
Nie odzywałam się bo zeszły tydzień Tomek gorączkował, Laura na szczęścieJe tylko katarek, odbrze,że zamówiłam ten katarek bo od jednego dziecka do drugiego latałam tylko i wyciągałam fluki,teraz mnie dopadło,ale powoli wychodzę na prostą.. mam dość choróbsk :angry:
Teraz jak Tomek pójdzie spać,to Laura buszuje,wczoraj przed 1 w nocy dopiero usnęła :whistle: :pinch:
Chyba przeżywamy skok,bo marudzi,nie chce cycka,chociaż wiem,że głodna,prześpi się na głodnego i później zje. Uspokaja się w sumie w bujaczku Tomeczka:http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19809351/ nie najlepiej dla kręgosłupa ale chwila spokoju :blush:

Basiu,zdrowia dla Kubusia,bardzo mi przykro,że znów macie problemy ze zdrowiem(najpierw guzek,teraz NOP u Kubusia) :( oby szybko lekarze pomogli)

Pesqu,nie stresuj się małymi przyrostami Agat panikaro :kiss: Tomek też w dolnej granicy mi przybierał,a z kolei Laura to mała grubaska. Każde dziecko inne, ważne ,że waga jest kontrolowana ;)
Ps. pamiętaj o mnie z promocjami ;) a tutaj widzę promocję na tulę,Asiek zobacz:
www.ekomaluch.pl/tula-nosidelko-ergonomiczne-fawn

Zaz moja Laura szuka kawalera podobnych rozmiarów :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020809 przez agatagama
Basiu zdrowiaa dla Kubunia życzymy :* obyście szybciutko wyszli i święta spędzili w spokoju w domku z rodziną :**:*
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020813 przez basiek149
Dziekujemy z Kubusiem za tyle wsparcia :) mielusmy przed chwila obchod i wychodzimy do dooomu :woohoo: Wszystkie badania wyszly pozytywnie, nie maja sie do czego przyczepic. Powinni nas jeszcze dobe na obserwacji potrzymac ale z racji swiat udalo sie przymknac na to oko i swieta spedzimy w domku :)
A pierwsze co zrobie po powrocie to wskakuje do wyra bo cala noc nie spalam :/ i polamana jestem potwornie bo nic na krzesle i na podlodze na zmane spwdzalam :/

To jeszcze raz wesolych rodzinnych swiat wszystkim zyczymy :)
Podziękowania: asiekasiek, me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020819 przez asiulek_dolls
Basiu musialam na chwilke zagladnac i sprawdzić co z Kubusiem, super wiadomości :) cieszę się że ta reakcja po szczepieniu nie zepsuła wam świat :)

No to jeszcze raz zdrowych wesołych świat dla wszystkich :kiss:
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl