BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #973052 przez 25malinka
No Zazanna z tym remontem zejdzie bo teraz mieszkamy u mojej mamy a mamy dom który babcia s przepisała i robiliśmy plany jak na nowy dom, ale cieszę się że już zaczęliśmy.....
Czas szybko leci i nie długo tez będziecie tulic dzieciatka, gdyby to była moja pierwsza ciaza to na pewno byłoby mi ciężej a tak mam dla kogo zyc..
A to mój słodziak mały
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973053 przez Kasia888
Zazanka super zdjęcie i brzuszek już widać :) też chce taki.
Wymęczyłam dziś kolejne dwie i pół strony. I tak codziennie powoli do przodu. Jakoś więcej nie potrafię napisać.
Pochwalę się, że tymi małymi kroczkami i mam już 3/4 pracy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973054 przez jurada
Zuzanka tez juz masz spory brzuszek...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973055 przez jurada
Malinka- slicznotka corcia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973085 przez agatagama
no to nie zrobiłam testu obciążenia glukozą...
wczoraj byłam pytać, powiedzieli, że mam przynieść tylko glukozę, dziś okazało się, że mam mieć też skierowanie...którego nie mam;/
ehh informacja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973091 przez ana23
Hej dziewczyny jak tam poranek u mnie super słoneczny. Właśnie zabieram się za pożądki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973092 przez ana23
I mamy dziś pierwszy dzień wiosny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973095 przez Kasia888
Cześć Kochane :P
Dzień dzisiaj wspaniały, dziś robię sobie przerwę w pisaniu.
Wybieram się na zakupy z mamą i siostrą.
Miłego dnia dla Was wszystkich :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973098 przez basiek149
hej :)
ja pierwsze co jak wstałam to rzuciłam się do lodówki po salami :woohoo: i chwilę później wcinałam już kanapeczki z salami i ogóreczkiem pychotka :) pomyłam już też podłogi w kuchni i łazience i wciągnęłam po nich 2 batoniki kinder :)

a na obiad robię makaron z sosem pieczarkowym i kurczakiem :)

ale słoneczko nas znów rozpieszcza :) fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973099 przez basiek149
udanych zakupów Kasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973106 przez Zazanna
Czeeeeść :D

Ja dziś na wagarach :evil:
Ale dzięki temu zaliczyliśmy już sporty ekstremalne -pierwszy raz od 3 tygodni ! :whistle:

Oglądam sobie domki do wynajęcia, chciałabym się przeprowadzić. Nie chcę mieszkać w bloku jak się Maluszek urodzi.. Wiecie co słyszę od godziny? Disco polo. I to nie jakieś wyszukane, tylko takie za przeproszeniem jebitne rżęnicie. Sąsiad na przeciwko sobie słucha i ma balkon otwarty. A ja z sypialni mam widok właśnie na ówże blok :/ I pod nami ktoś pali zawsze "przez okno" i mi ciągle w sypialni śmierdzi papierosami :( Mam już dość mieszkania w mieście. Chcę na ubocze. Chcę mieć mini podwóreczko. Chcę wypuścić piesałka i usiąść z książką na kocyku. Chcę wychodzić z domu boso.
Ja się nie nadaję do miasta. Męczy mnie potwornie. A teraz to już przechodzi wszelkie pojęcie....

A poza tym to piękny dzień dziś mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973108 przez asiekasiek
Zazanna ja mieszkam na wsi i nie mogłabym mieszkać w mieście, zgiełk, ruch, sądziedzi (chociaż na wsi też nie lepiej bo o miedzę kłócą się, albo tam gdzie budujemy się to mamy sąsiadów takich upierdliwych, wchodzą nam na nasz teren i komentują co my robimy to jest wujek i ciotka mojego męża już starsi więc nie oddzywałam się, ale teraz jak przylezą to nie wiem co im zrobię!! Bo mój mąż w końcu mi powiedział, że oni gadali tak do ludzi, ze my to dzieci nie będziemy mieć, że stary dom i cała działka to jest Baski/czyli siostry mojego meza imie zmienione/ jak mozna mówić tak, że ktoś dzieci nie będzie miał!)
Ale z mężem ogrodziliśmy się już prawie i jak wybudujemy dom to już bedziemy chcieli całkowicie odgrodzić się i kupię sobie psa dużego, żeby szczekał na nich :evil:
Basiek co kogo obchodzi co ty na grobie swojej córci kładziesz, ludzie to by się zasatnowili. no ale właśnie ja też takich ludzi nie cierpię!!!

Wczoraj byłam u lekarza i kazał mi posiew moczu jeszcze zrobić, przepisałmi jakiś antybiotyk i jeżeli po tym mi nie przejdzie i jak posiew nie zaciekawy będzie to jadę już do szpitala. :( dalej mnie boli prawy bok brzucha i kłuje mnie. Kurcze nieźle mnie wzieło, jak nigdy nie miałam jakiegoś zapalenia tak teraz zdwojoną siłą atakują mnie bakterie :(

Mój mąż pojechał właśnie na działkę coś robić, ja obiadek zrobię i też tam pojadę bo kupiliśmy drzewka owocowe i mamy sadzić dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973110 przez basiek149
w sumie nigdy nie wiadomo na kogo się trafi czy to w mieście w bloku czy to nawet na wsi czy w małym miasteczku jak się ma domek. my mamy dom, działka niby spora ale mamy niestety takiego sąsiada i to nie bezpośrednio obok nas, tylko kolejny domek dalej, co jak zaczyna palić w piecu to taki smród idzie, nie wiem on tam chyba wszystkie swoje śmieci pali bo dym i smród jest nie do zniesienia :/ tak więc nie zawsze u nas można wyjść sobie na taras i pooddychać świeżym powietrzem ;/

ale fakt w bloku to są przygody :) a to jakiś sąsiad postanowi w cudowny sobotni poranek zrobić dzień wiertarki i jedzie z tą wiertarką cały dzień, tak że ci się wszystkiego już odechciewa, albo tak jak mówisz Zazanna ktoś puści ci z grubej rury cudowne utwory i w nosie ma sąsiadów czy gustują w tego typu muzyce :P
heh o mieszkaniu w bloku to można książkę pisać heh :) ale jakiś sentyment mi został, całe dzieciństwo z rodzeństwem i rodzicami tak mieszkałam i się żyło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973115 przez pesq
Hej dziewczyny,

dziś moj mąż zabral mnie z rana na sniadanie na miescie. Paróweczki, jajeczniczka, świeże warzywa, świeżo wyciskany sok, pieczywo pieczone na miejscu... Prawie nic nie ruszyłam takie miałam mdłości :( :( . Przed ciążą bym sie rozpływała i zachwycała, tak zawsze lubilam jeść. Przykro mi strasznie bo to było takie miłe z jego strony :( . Teraz leżę i już 2 razy wymiotowałam :( .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973122 przez Lidziun
kurcze pesq wspolczuje ci ja juz od jakis 2-3 tyg nie mam w ogole mdlosci ani rano ani wieczorem, nie wymiotuje, jak juz kiedys pisalam wiem ze nie masz sily ale naprawde przebywanie na dworze mnie baaaardzo pomoglo, najpierw chodzilam po dzieci a potem kazdego dnia swiezego powietrza dodawalo mi sil, moze tobie tez pomoze, w koncu jestes juz w 14 tyg i powinno przechodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl