BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #973317 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973319 przez asiekasiek
Mysia śliczny maluszek:):)

A co do facetów. Mój też nie za bardzo jakoś przeżywa tą ciąże, w końcu to facet więc nie chcę na siłę mu się narzucać, kiedy przyjdzie to przyjdzie przytulić nasłuchac brzuch ale rzadko zdarza się to:) ale nie narzekam może jak brzuch urośnie i będzie czuć małego to prędzej zżyje się z dzieckiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973327 przez jurada
Mech. No cudna fotka. Ja takich ładnych nie mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973338 przez agatagama
hej dziewczyny ;)
mam pytanie, mam nadzieję, że się orientujecie.Odebrałam wyniki toxo i moim zdaniem są dziwne. Proszę o opinię ;) Przeciwciała IgG <0,130 IU/ml, przeciwciała IgM 0,192 S/CO. Myślałam, że wyniki mogą być albo dodatnie albo ujemne a tu tak dziwnie...
Mech piękne zdjęcie ;)
asiekkasiek rozumiem, że nie możecie już zamieszkać w tym domku od męża? podziwiam Twą wytrwałość, ja bym nie dała rady...
mój mąż jak zobaczył test to nie wierzył dopóki mu nie pokazałam wyniku z laboratorium bety...teraz mam wrażenie, ze też go zbytnio nie rusza. Jak nie mógł ostatnio ze mną jechać na prenatalne to nie przejął się zbytnio...ale jakieś postępy są, bo coraz częściej napomyka o małym Jasiu, mam nadzieję, że nie nastawiam się za wcześnie i się lekarz nie pomylił ;) płeć mu też jest całkiem obojętna, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że facet zawsze chce syna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973341 przez kasia_asia
Jestem tu nowa i witam serdecznie. Miło się Was czyta :) Rozpoczął się u nas 17 tydzień i już wiemy, że 1 września czekamy na Piotrusia :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973351 przez asiekasiek
agatagama wyniki masz idealne :) ja mam IgG <0,13 (granica do <1,0) i IgM <0,176(granica <0,8) czyli mam niereaktywny czyli nie mam toxoplazmozy, Wyniki mamy takie same wręcz więc nie masz co się martwić :D
a co do mieszkania tam u mojego męża.. obecnie mieszka tam jego siostra z mężem, mają jeden pokój i nie chcemy już robić zamętu, oni też buduj dom i tak sobie myślę, że może w przyszłym roku juz wyprowadzą się to my byśmy się tam wprowadzili...ohh jaka ja głupia byłam, że tak to zrobiłam po ślubie, ale sama sobie jestem winna...

Witaj Kasia:) no to opowiedz nam coś o sobie :) ile latek skąd jesteś, czy to pierwsza twoja ciąża:) Tak jak pesq kiedyś napisała tak jak w klubie aa witamy się :)

A i moja Lolita ma cieczkę!!! Byłam z nią na spacerze i pies taki zawzięty jest na nią że szok!! Heh pekińczyk jeden mały (w sumie mojej szwagierki pies przylatuje do nas) i podkopuje się pod kojec!! Nie da się iść na spacer bo ten ciągle chce po niej skakać a ta warczy i denerwuje się :P a i jeszcze nogą przez przypadek uderzyłam ją w oczko :( a bidula nie widzi i ciągle oczka ma opuchnięte albo coś się z nimi dzieje a ja jeszcze ją uderzyłam :( i tak zabolało ją :( kurcze mam wyrzuty idę dać jej kiełbaskę :)
Podziękowania: agatagama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973355 przez jurada
Kasia witaj!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973356 przez basiek149
kasia_asia witamy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973358 przez pesq
Witaj Kasia - podtrzymując moją teorię o aa (dzieki Asiek, że mi przypomniałaś ;) ;) ;) ) czekamy na więcej o sobie :)

Asiek Twoja Lola (pewnie Lola, mojej mamy Lolita to Lola ;) ) ma cieczke, a mój Lucjan po kastracji - jutro jedziemy zdejmować szwy. Mimo, ze to maly piesek zrobil sie jakis troche agresywny. Nie taki jak bywaja male szczekacze, ale taki jakis dziwny więc postanowilismy go wykastrować. Troche sie boje jak to bedzie, jak bedzie juz maluch i pies.

W ogóle co do warunkow mieszkaniowych my mieszkamy w mieszkaniu na ktore mamy kredyt (na szczescie w rodzina na swoim wiec nie placimy tak duzo narazie) 44 metry - sypialnia + kuchnia z salonem. Dzidziusia planowalismy bo nie ma co czekac na lepsze czasy, wiem ze conajmniej przez najblizsze kilka lat i tak nie zamienimy mieszkania, ale tez cieakawe jak sie pomiescimy... Tymbardziej ze chcialabym w przeciagu 2-4 lat miec drugie dziecko. Myslimy zeby odgrodzic jakos salon od kuchni, ale wtedy kuchnia bedzie slepa i nie wiem.. Ciezko nam bedzie na tych 44 metrach ale w sumie ja wychowalam sie z rodzicami siostra i babcia na podobnym metrażu i jest dobrze


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973359 przez pesq
Basiu czy moge Cie zapytac o Twoją Haneczkę - jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj OK? Bo spojrzałam na Twój suwak i zobaczylam ze 7 miesiecy i 2 tygodnie zostaly do rocznicy odejścia Twojej córeczki, to znaczy że ona zmarła dość niedawno, prawda? Strasznie to smutne i przykre :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973362 przez asiekasiek
pesq tak lolita =lola :) ja żałuję że nie wysterylizowalam jej. tera z ma 9lat jest ślepa ciągle jej oczy coś łapie albo ma z jej skutków ropa leci to jakieś miesniaki ma do usunięcia. taka bidula jest. wiec nie chce jej na starość przysparzac bólu. a dostalam ja od męża na 18-stke no wtedy od chłopaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973367 przez jurada
Popatrzyłam właśnie na marcowki... Boziu jak im fajnie... Chwalą sie dzieciaczkami, opisują co i jak... Kurde chce juz wrzesień jak my będziemy sie powoli sypac :woohoo:

Wiecie co... Mam takie cos jakby mnie delikatnie łaskotało na dole brzucha. Czy to maluch czy gazy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #973368 przez kasia_asia
Dobrze, przedstawię się :) Mam 36 lat i oczekuję pierwszego dzidziusia.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Od kilku dni zaczynam czuć zniecierpliwienie, że jeszcze tyle musimy na niego czekać.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973371 przez agatagama
Dziękuję asiekkasiek !!! uspokoiłaś mnie :)
co do facetów to właśnie wypróbowałam swojego ;P stanęłam przed lustrem i mówię: patrz jaki mam brzuch! na to M: zaczyna się?? zaczęłam tak się macać i dotykać, a M: zostaw, bo zaszkodzisz :PPP
witaj kasia_asia!! bardzo się cieszę Twoim szczęściem :) witamy w klubie! :)
jurada a łaskotało Cię tak już kiedyś?:) ale Ci zazdroszczę :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973376 przez jurada
Nieeee :woohoo:

Jejku albo tyje na potęgę albo mam zepsuta wagę... Pokazała mi 73!!!! W sobotę bylo 70!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl