BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #319879 przez patys
dzień dobry:) ja dzisiaj spałam aż do 8:30!!!1więc jak dla mnie to sukces:) a mąż właśnie poszedł po dżemik, serek biały i chałkę:)więc będzie pyszne śniadanko i do tego kakao:)no cóż nawet przed ciążą jedzenie to była dla mnie wielka przyjemność :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319884 przez makrelcia
patys zazdroszcze tego śniadanka :) U mnie skończyło się na kanapce z dżemem :)

Nadal mnie coś tam podszczypuje :/ Martwi mnie to. Ale udało mi się umówić w końcu na to usg i w czwartek na 14 idę podejrzeć maluczka :lol: To mnie chyba najbardzie cieszy :)

hehe i załączyło mi się nocne podjadanie :D Może dlatego, że mąż wraca późno z pracy i zawsze z czymś do jedzenia do łóżka przychodzi :) a jak już się rozgadamy jak minął dzień no to zawsze z nim podjadam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #319980 przez chasiami
Witajcie dziewczyny :) Nie żebym się chciała chwalic, ale dzisiaj moje urodziny i chyba z tej okazji moj maluszek chciał mi tez zlozyc zyczenia, bo cale rano miałam spotkanie bliskiego stopnia z kibelkiem...masakra, a miałam juz prawie 4 dni spokoju, bez wymiotów. No nic ale na szczęscie rozpoczyna sie 2 trymestr i mam nadzieje ze szybko odejdą te mdłości i wymioty, a jak tam u was? Wymiotujecie dalej? a mdłości macie?
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320006 przez Anulka
Droga Chasiami

W Dniu Twych Urodzin,
Wszystkiego co najlepsze,
co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w malutkim słowie "Szczęście"
Życzy Anulka :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320037 przez patys
chasiami z okazji urodzinek dużo słońca na każdy dzień no i oczywiście zero mdłości :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320053 przez chasiami
Dziękuję Wam dziewczyny :) no a zero mdłosci przyda sie jak najbardziej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320074 przez agnesssa
Chasiami Spełnienia marzeń, zdrowej kruszynki i wszystkiego co naj naj


Dziewczyny super historie miłosne :woohoo: Miło sobie takie piękne opisy poczytać, na poprawę humoru :kiss: :kiss:

Chasiami ja nadal mam mdłości, i też już się ucieszyłam bo nie wymiotowałam od dwóch dni, ale dzisiaj była powtórka :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320082 przez makrelcia
Chasiami no to wszytskiego naj naj naj :) Też życzę mniej mdłości a dzidzia niech daje o sobie znać w milszy sposób :) Spełnienia marzeń !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320130 przez agnesssa
O mamo :dry: Dawno się już tak kiepsko nie czułam :dry: Nie dość, że mdłości i wymioty to jeszcze mam dreszcze, jest mi zimno :huh: :dry: Chce do domu :ohmy:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320158 przez Stokrotka
Chasiami ,z okazji urodzin życzę Tobie, żeby Ci bocian przyniósł śliczne i zdrowe dzieciątko ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320182 przez Stokrotka
Anulka i Patys wszystko dzięki Bogu, ma się rozumieć :)

A odnośnie zabawek to ja sama lubię kolejki i klocki, latające helikoptery też :) Jak nawet będzie dziewczynka kupimy kolejkę, klocki lego i będziemy budować super trasy, jak ja z siostrami w dzieciństwie, i z tatą oczywiście ;)

Anulka temaperament to, rzeczywiście niezły z mężem macie, jak kiedyś pisałaś:) My się bardzo kochamy, ale często po prostu padamy ze zmęcznia :(

Patys odnośnie współodczuwania z bliźniaczką... Ja mam siostry bliźniaczki. Jak kiedyś jedna zemdlała i nie wiedzieliśmy co z nią, bo nie było oddechu, cała sina, to druga też zasłabła i huknęła głową o tapczanik, tak się przejęła. Pogotowie jak przyjechało zabrało obydwie. Wszystko dobrze się skończyło. :)

Aganio szykuj się,że bliźniki to niby dwa oddzielne "ludzie" a zupełnie inne "ludzie" niż nie bliźniaki :) To jest jakaś specyficzna więź, której my nie bliźniaki, nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320196 przez Stokrotka
Aganio czy Ty też tak reagowałaś na bliźniaki jak w poniższym filmie ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320205 przez kasia7775
Chasiami wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i słodkiego maleństwa i w ogóle spełnienia marzeń. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320211 przez Madzia0605
Witajcie dziewczyny;)
Mam na imie Magda i jestem w ciazy;) Nie ukrywam ze ciąza byla dla nas niesamowitym zaskoczeniem dlatego ze lekarze nie dawali mi szans na to abym kiedykolwiek mogla zostac mamą a przyznam ze jestem młoda bo mam dopiero 21 lat takze taka diagnoza była dla mnie szokiem ale jak sie okazalo udalo sie i bardzo sie z tego ciesze;););) Termin mam na 17 wrzesnia, i jestem pełna obaw co do tego czy dzidzia bedzie zdrowa, zważając na moją chorobe ale musze byc dobrej myśli;) Juz sie nie moge doczekac kiedy sie dowiem czy to chłopiec czy dziewczynka. No właśnie kiedy lekarz moze to stwierdzic..?
Pozdrawiam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320216 przez Anulka
:lol: :lol: Oj Stokrotko, przed ciążą potrafiliśmy TO robić prawie co 2 godziny, gdy mąż miał wolne i był cały dzień w domu :lol: :lol: . Mąż nawet zaczął się zastanawiać czy wszystko z nami jest w porządku. :lol: :lol: Ale wytłumaczyłam mu, że oboje jesteśmy w wieku na który przypada największy wzrost aktywności seksualnej, więc cieszmy się dopóki możemy, potem będziemy się tylko przytulali :lol: :lol: :lol: :lol: .
Od kilku dni zauważyłam że znowu mam coraz większą ochotę na sex. :blink:
Do tej pory przez pierwsze miesiące nie czułam wielkiej ochoty na to, nawet zdarzało się że czasem pocałunki mnie irytowały. :dry:
Więc czekam na mojego "Pana" :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl