BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 2 miesiąc temu #320218 przez agnesssa
Madzia jeszcze raz witaj :lol: To cudowna wiadomość, że udało Ci się zajść w ciążę :woohoo: Każda z nas jest pełna obaw więc dziel się z nami swoimi wątpliwościami :) A jeżeli chodzi o płeć to wszystko zależy od naszego dzidziolka i sprzętu lekarza. Z tego co ja wyczytałam to już w 12tc u chłopców zaczyna rosnąć prącie, a u dziewczynek łechtaczka ale widoczne to będzie pewnie koło 15 tc najszybciej i to tedy kiedy dzidzia zechce pokazać :silly: Bynajmniej ja mam nadzieję że w 17 tc będę mogła już poznać płeć :woohoo: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320221 przez Anulka
Witaj Madzia0605 :) Bardzo się cieszymy że dołączyłaś do nas :)
Madziu, dzieciątko to dar, to cud. Nie zamartwiaj się niczym. To czego teraz najbardziej potrzebujesz Ty i twój maluszek to SPOKÓJ :) . I wiara w to że dzieciątko będzie zdrowe. :) Jesteś młodziutka, więc nie jesteś w grupie ryzyka. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze :)

Trzymaj się Cieplutko. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320223 przez Madzia0605
Dziękuje wam, jestescie kochane;)
Ja tez sie bardzo ciesze ze tu trafiłam, to cudowne że są takie właśnie miejsca;)
Macie racje, bedzie co ma być- wszystko w rękach Boga.
Grunt to pozytywne myslenie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320242 przez 26joanna
Czesc dziewczyny :)
Chasiami wszystkiego najlepszego :)
Madzia0605 witam , najważniejsze to myśleć ze będzie dobrze :blink:
Ja tez od jakiegoś czasu miałam spokój z wszystkimi objawiamy a teraz powrót mdłości , zaparć i wzdęć :unsure: ale wiosna działa na mnie wiec samopoczucie ogólnie dobre :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #320272 przez Stokrotka
Anulka O.Knotz/nie wiem czy znasz/ w swojej książce "Sex dla kochających Boga" pisze ,że młode małżeństwo powinno często współżyć, nie pisze jak często ;) :laugh:
Witaj Madzia nie zamartwiaj się :) To szkodzi dzidziusiowi. Może zaszkodziło przy moim pierwszym niepowodzeniu :( Stał się cud, więc ufajmy, że Bóg go dokończy :)
Któregoś razu na telefon dostałam cytat :" Duch Święty, zaślubiwszy Maryję, utworzył w Niej, przez Nią i z Nią Arcydzieło, jakim jest Jezus Chrystu." św. Ludwik. Ja biorę Pana Boga za serce, bo w końcu ma nieskończenie wielkie, i modlę się tak :"Utwórz Boże cudownie dzieciątko w moim łonie tak jak cudownie utworzyłeś Jezusa, w końcu jesteśmy stworzeni na Twój obraz i podobieństwo :) " Może wymięka co? :unsure: ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320380 przez siteczko
Chasiami Wszyskiego Naj,spokojnej ciazy i cudownego dzieciatka:)
Mialam miec wizyte 1.03 ale dzisiaj sie dowiedzialam ze zostala odwolana:( a tak bardzo chcialam zobaczyc ze wszystko jest ok,a tak to musze czekac do 12.03... Zastanawiam sie czy to nie za duzy odstep bedzie od ostatniej wizyty bo 5 tyg? Mam wyniki badan z krwi i moczu i te wszystkie podstawowe,nie ma nic niepokojacego,wiec moze z dzidzia tez jest ok...
Piekne historie milosne,milo sie czytalo ja opowiem kiedys swoja jak bede miala chwilke,a tym czasem ide lulu;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320420 przez chłopek
siteczko ja zawsze mam 4-5 tyg różnicy między wizytami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320421 przez siteczko
Czyli nie stresować się że ostatnio byłam w 6t6d a teraz jak pójdę będę 11t6d ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320423 przez patys
siteczko ja też chodzę co miesiąc do gin...a teraz idę dopiero na pierwsze swoje usg w 12 tyg....o matko to już jutro nie mogę się doczekać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320446 przez chasiami
Witajcie dziewczyny :) Dziękuję z całego serduszka za życzenia :) Dzisiaj wstawalo sie troszke lepiej :) mam nadzieje ze te mdłości odchodzą powoli na dobre...:) zazdrosze tym co wogole nie miały mdłości :) A co do wizyt to też mam co 4-5 tygodni wizyte. Teraz przypada mi na 17 tydzień ciąży :) I przełomowa chwila będzie bo dowiemy sie czy to Kacperek czy Alicja :) Ale niestety musimy poczekac jeszcze 3 tygodnie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320469 przez patys
ja miałam jeden dzień mdłości jak na razie i to jakoś w 7 tygodniu:) ale za to sa zaparcia :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320483 przez agnesssa
Siteczko to cię lekarz w ciula zrobił :huh: Ale ja też mam tak wizyty co 4 tygodnie, tylko teraz mam już po dwóch tygodniach, żeby przezierność karkową zrobić. Czyli już w piątek, tak bardzo się nie mogę doczekać :woohoo: Strasznie mnie w nocy jajnik lewy bolał, aż spać nie mogłam... zastanawiam się czy to normalne w ciąży :huh:

Patys fajosko, zobaczysz swoje maleństwo :laugh: ale pochwalisz się fotą :unsure: ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320512 przez patys
no pochwalę się fotką:) a co do jajników to mnie też z jednej albo z drugiej strony czasem bolą...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320515 przez chłopek
a ból jajników to chyba normalne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #320533 przez andra88
Witam wszystkie mamusie :)
Jak Wam dzionek mija?
Śledzę Wasze wpisy, ale jestem jakoś za leniwa by napisać na forum :P Oglądałam Wasze brzuszki- prześliczne są :):) Mnie od rana męczą mdłości i brzuszek boli :( Ja mam wizytę za tydzień 10 marca. Z jednej strony się boję a z drugiej cieszę bo zobaczę naszego maluszka. Mam badania prenatalne i bardzo się boję czy będzie wszystko ok :( Od prawie pół roku miałam e coli w pęcherzu. Początkiem ciąży brałam silny antybiotyk ( może do 3 tyg ciazy - nie wiedziałam że będziemy mieć dzidziusia i teraz męczą mnie wyrzuty sumienia że to mogło dzidzi zaszkodzić :(((( ) Moja ginekolog mnie przestraszyła że jak się bierze silne leki początkiem ciąży to może zaszkodzić kruszynce, i dlatego wysłała mnie na badania prenatalne. Dziennie modlę się żeby było wszystko dobrze- mam nadzieję że Bóg wysłucha moich próśb.
A tutaj mój brzuszek:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl