BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #291722 przez majsterka
Olcia wykąpana, śpi... chwila dla siebie :)
Aganio, nie martw sie utratą wagi, moja koleżanka w pierwszym trymestrze schudła 6 kg tak ją mdłości męczyły, dziś ma ślicznego zdrowego już dwulatka, a co ważniejsze jej figura nie pamięta o ciąży :) co z tego, że ja mdłości nie miałam jak przytyłam tyle, że potem musiałam się męczyć na siłowni 4 miesiące, żeby wrócić do siebie :). Jutro trzymam mocno kciuki :)
Chłopek moja córa miała te piżamki i byłam z nich bardzo zadowolona :D
Ja w weekend śmigam do rodziców, a dokładniej do mojej siostry na szóste urodzinki mojego chrześniaka :D
A w niedziele pewnie będę odpoczywać i cieszyć się mężem.
Czekam dziś cały dzień na niego... i już tak mi się dłuży... nie lubię jak pracuje w delegacji :(, a jeszcze bardzo jak jeździ tak daleko po nocy...
Dla mnie tez kompletnie nie ma znaczenia płeć... ważne, żeby było zdrowe i żeby się donosiło... ale muszę przyznać, że mam córcie... i jakby była druga dziewczynka wcale bym nie marudziła :D :D

Chłopek, jak Ty to zrobiłaś, że tak mało przytyłas?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292415 przez chłopek
majsterka nic nie robiłam po prostu na poczatku wymiotowałam i waga mi spadła, teraz przytyłam 3kg.

mam nadzije że siostra też będzie zadowolona z tych piżamek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292419 przez kamila85
hejka jak tam się kochane dziś czujecie?
aganio a jak Twój egzamin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292422 przez chłopek
kamila nie pytaj ja sie czuje tragicznie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292527 przez majsterka
Dzień dobry :)
Piękny dzień :D

Ja dziś czuję się bardzo dobrze:). Oby tak dalej :)

Aganio właśnie, jak tam egzamin :)

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292629 przez aganio87
Kochane wyniki egzaminu bedą dopiero 18 marca...

a mdłości i wymioty już ustały jak ręką odjął wczoraj ok 22 jak sie obudziłąm zjadłam klopsy z ziemniakami co nie zjadłam na obiad i do tego pół słoika grzybów w occie.... hmmm pycha i ogórek konserwowy z miodem.... pycha :)

dziś pije od rana sok z cytryny i limetki zajadam chrupkami z cebulką i kotletami z buraczkami... :)

Miłego weekendu....




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292708 przez kamila85
aganio wyniki masz w moje urodziny:)
Mi powróciły mdłości,za 2 dni wizyta mam nadzieje że zarodek już będzie widać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292926 przez majsterka
Dzień dobry..
Kochane, u mnie dziś -17 brrryyy..... nie wiem czy wyściubie nosa z baraku...
Lepiej, jak sie nie musi to z domu nie wychodzić.

Ja oczywiście czuję się świetnie, piersi już nawet bolą znacznie mniej niż na początku.
Dziś planuje umówić się do gina.

Buziaki i miłego dzionka Wam życze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292933 przez aganio87
Majsterka u mnie za oknem -16 :ohmy: ja dziś nie wychodze...... za zimno mam nadzieje że jutro bedzie troche cieplej :)

Kamila to mam nadzieje że ta Twoja urodzinowa data przyiesie szczęście,,, :)

Jutro do gina wiec zarodek musi być widoczny Kama innej opcji nie ma :) :kiss:

Ja już nie mam objawów troche mnie to martwi ale nie żebym na siłe tak znów chciała wymiotować... :) :silly: :silly: :silly: :woohoo:




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #292942 przez Fk
A u mnie "tylko" -15. Brr. Niestety muszę myknąć do okulisty medycyny pracy (zmieniam pracę, ale nowy pracodawca wie o ciąży), po zakupy, a wieczorkiem na lekcje języka. A chętnie zostałabym w ciepłym łóżeczku. Na szczęście słoneczko świeci co trochę dodaje energii.

Aganio, u mnie też brak objawów i podobne wątpliwości jak u Ciebie, ale właśnie przygotowałam melisę i powtarzam sobie, że nie mam na nic wpływu więc muszę być spokojna i pełna nadziei. Troszkę pomaga :)

Kama - zazdroszczę, że czekasz jeszcze tylko 2 dni i wierzę, że już zobaczysz zarodka
Kamila - też trzymam kciuki za pomyślny wynik egzam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293086 przez agnesssa
Hej dziewczyny :woohoo:

FK witaj kochana i wielkie gratulacje :kiss: Nie denerwuj się tyle bo tylko szkodzi, praktycznie wszystkie jesteśmy po przejciach, więc doskonale Cię rozumiemy, ja na początku strasznie panikowałam, ale jak już zobaczyłam zarodek to mi ulżyło i teraz jestem dużo spokojniejsza. Będzie dobrze kochana, trzymam kciuki :kiss: :kiss:

A ja w weekend w Bydgoszczy u rodziców byłam i tym razem nawet trochę wypoczęłam :silly:
Mdłości dokuczały ale troszkę mniej niż w zeszłym tygodniu i cycki mniej bolą za to swędzą :unsure: :huh: Co do płaci to ja zawsze marzyłam o pierwszej córci i strasznie mi na tym zależy, ale wiem, że nie mam za dużego wpływu na to więc najważniejsze, żeby zdrowo się rozwijało :woohoo: A imion nie mam wybranych coś mi się tam podobało, jak w poprzedniej ciąży byłam ale teraz już nic nie wiem :lol:

Dziewczyny już jutro 31 nie mogę się doczekać wieści od Waszych ginów :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293136 przez gorla
Agnessa dobrze, że sie upokoiłaś :lol: bedzie dobrze. Ja już zaczynam staranka na nowo i mam nadzieję,że nie bede musiała znów dłuuugo czekać na fosolinkę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293140 przez kamila85
hejka mam nadzieję że już będzie zarodek jestem jak narazie spokojna już jutro o 18 mam wizyte,koleżanka jutro przyjdzie do małej zawsze sie świetnie nią zajmuje mała aż piszczy z radości bawiąc sie z nią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #293174 przez agnesssa
Gorla musi się udać :woohoo: I tym razem będzie dobrze zobaczysz :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #293181 przez majsterka
Ja dzisiaj właśnie się umowiłam do gina na czwartek, też nie mogę się doczekac :)
Ciekawa jestem jak u Was będzie po wizycie :)

Gdyby nie ta temp. to piękna pogoda... ale na mrozie dosłownie aż szczypie cała twarz... kiepsko.

Gorla trzymam kciuki za starania :) :) ahh... pamiętam z jakim przejęciem robiłam testy ciążowe, a troche ich było :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl