BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

12 lata 3 miesiąc temu #287521 przez chłopek
kamila ja sie nawet nie zastanawiam czy mam problemy ze snem, bo w nocy wstaje do młodego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287696 przez majsterka
Witam kochane mamuśki... ja dzisiaj mam jakiegoś strasznego doła :(, płakać mi sie chce... mam jakieś dziwne lęki... i przez to właśnie śpię w nocy bardzo niespokojnie, kręcę sie strasznie....
Życzę miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287726 przez aganio87
Majsterka ja mam podobnie raz doła że lecą mi łzy jak grochy a za jakiś czas sie śmieje ale lęki cały czas są...

Co do snu to ja co 2 godziny wstaje na siusiu a potem nie moge długo zasnąć i tego snu zostaje 30 min do następnego siku ale w ciągu dnia odsypiam 2 godzinki :)... ale ja duuużo pije wody bo jakiś tydzień temu miałam zaparcia i mi teściowa poradziła że mam pić dużo wody i pomogo ale to picie mi pozostało do teraz pije ok 3 litrów wody dziennie...




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287733 przez agnesssa
Hej Hej :woohoo:

A ja mam dobry humorek :lol: Ale też miałam doły jakieś 2 tygodnie temu :dry: Ja w nocy niby śpię ale to jest taki lekki sen, też na siusiu wstaje i nie mogę zasnąć. a znowu rano się budzę i nie mogę dospać, chociaż w tygodniu to nawet fajnie bo nie zasypiam do pracy, ale w weekend to bym chciała sobie pospać i nie idzie :angry:
Jeżeli chodzi o witaminy to ja łykam zestaw witaminowy VitaBtabs, w których jest też kwas foliowy :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #287811 przez majsterka
cd. mega doła.... właśnie policzyłam sobie wstępnie, ile będą nas kosztowały materiały na budowę domu i załamka totalna... porywam się z motyka na słońce, jeszcze wyczytałam na wp, ze materiały bud. mają zdrożeć od 5 do 15%... masakra... :(

Może któraś z Was budowała domek??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287821 przez chłopek
witam no my niestety nie budowalismy mamy zamiar ale kiedy to nastąpi nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287824 przez agnesssa
Majsterka nie dołuj się kochana :ohmy: Niestety ja się nie budowałam, bo poszłam na łatwiznę i kupiliśmy mieszkanie, więc nie pomogę :huh:

Na poprawę humoru






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #287832 przez kamila85
hejka czuje sie masakrycznie usnęłam ok 3 obudziłam się o 6 usnełam ok 7 potem usnęłam znowu właśnie się obudziłam mdli mnie dziś na maksa zgagi nie mam aż dziwne cycuchy bolą i nie bolą,dziewczynki hormony szaleją stąd ta huśtwaka nastrojów,ja dziś nie mam humoru:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288021 przez agnesssa
Dziewczyny bez dołowania mi tu :woohoo: Jesteśmy w upragnionej ciąży i musimy być twarde dla naszych maleństw :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288337 przez majsterka
uff... w końcu mam chwilke dla siebie... VAT zrobiony, grudzień prawie zamknięty....
Ola umyta, leży w łóżeczku i pije mleczko....
Mam ogromny problem oduczyć ja pieluchy... masakra... dzis 3 pary rajstopek i majteczek zalane...
Humorek nadal kiepski, podatek wyszedł ogromny....
Zastanawiam się, dlaczego nie mam mdłości.... za to ciągle głodna jestem, co na moje okrągłości nie jest zbyt dobrym objawem...

Agnesssa filmik słodziutki... :)
Kamila, ze spaniem mam bardzo podobnie, tylko szybko zasypiam, a potem budze się koło 1 i krece sie, zasypiam o 4 i o 5 pobudka...

Przetrwać dzień bez kawy.... bardzo ciężko :) ale sie udało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288416 przez kamila85
hejka super znowu sobie urządziłam drzemkę ciekawe o której dziś zasnę, mdlić mnie zaczyna i boli lewy jajnik
hmm dziewczyny 31 na wizycie lekarz ma wykluczyć ciąże pozamaciczną boje się trochę ale czy jakby było coś nie tak to beta by wtedy rosła czytając w necie oszaleć można
majsterka a ile Ola ma?
Pochwale się ja dziś też cały dzionek bez kawki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288436 przez majsterka
Olcia ma 2 i pół roku, także powinna już chodzic bez pieluchy, dla dziewczynki to bardzo niedobre... ale kurcze juz brak mi pomysłow, co zrobic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #288674 przez majsterka
Dzień dobry dziewczyny :)
Ale coś tu cichutko, czyżbyście jeszcze spały??
Jak samopoczucie?? u mnie dzis zimno... na minusiuku... a na drogach ślizgawica, trzeba uważać.

ja czuję sie bardzo dobrze, dziś weszłam na wagę i zobaczyłam, że ubyło mi 1kg :D
z tego o to powodu mam dobry humorek :)

Miłego dzionka :)


Doczytałam, że w 5-6 tygodniu zaczyna bić serduszko dzidziusia, a wiec Mamuśki, to najważniejszy okres ciąży, głaskać brzuszki ;) i dbać o siebie :D.
Pewnie wiecie, ale co tam napisze, bardzo ważny jest teraz kwas foliowy, nie może go nam zabraknąc.
Znajduje się w liściastych warzywach, szczególnie zielonolistnych (sałata, szpinak, kapusta, brokuły, szparagi, kalafiory, brukselka), a także w pomidorach, grochu, fasoli, soczewicy, soi, burakach, orzechach, słoneczniku, drożdżach piwnych, wątrobie, żółtku jajka, pszenicy, pomarańczach, bananach, awokado.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288719 przez kamila85
hejka wstałam dopiero brzuszek troszke boli
co do kwasu foliowego łykam go codziennie odkąd zrobiłam test i wyszedł pozytywny
mam dziś mega lenia a jak u Was dziś samopoczucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #288738 przez aganio87
Hejka :)

ja kwas łykam po poronieniu przez czały czas. :)

Co do samopoczucia jest źle bo nie moge nawet zjeźć kawałka chleba bo co wezmę chleb do buzi to mam odruch wymiotny ale zmusiłąm sie i 1 kromke z masłem zjadłam popijając dużą ilością wody z cytryną.. miałyście coś takiego?? wczoraj na śniadanie kawałęk suchego chleba na obiad 2 ziemniaki z sosem + 3 gryzy kotleta i na kolacje gryz parówki... chyba musze przejśc na jedzenie chrupków kukurydzianych by cosik mieć na żołądku...

Majsterka my zmężem zaczynamy od marca się budować...:)

miłego dzionka życze bez mdłości i bardzo dobrym samopoczuciem :) :) :) :) :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl