BezpiecznaCiaza112023

wózek

10 lata 6 miesiąc temu #769556 przez beata25
To ja mam wózek RIKO PRIMO i jestem z niego zadowolona. Ma duże pompowane koła i regulację twardości zawieszenia. Mieszkam na obrzeżach miasta i wózeczek sprawdza się w każdym terenie czy spacer dookoła bloku czy po lesie bardzo łatwo się prowadzi. Co najważniejsze gondolka ma aż 80 cm. Mój synek jest dużym dzieckiem i do 6 mies spokojnie jeździł w gondolce. Spacerówkę można wpinać zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, a oparcie rozkłada się całkowicie na płasko. Ma też fajny daszek nie musiałam już kupować parasolki żeby osłonić dziecko przed słońcem. Ja kupowałam go razem z fotelikiem. Fajne jest te to ,że to nie jest jakaś chińszczyzna tylko wózek całkowicie wyprodukowany u nas w kraju.
Niestety jest dość ciężki, ale za to solidny, nic mi w nim nie skrzypi, nie lata. W zestawie z wózkiem jest wszystko co nam do szczęścia potrzeba pokrowiec na nóżki, folia p.deszczowa, moskitiera, torba,a nawet pompka do kół :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770288 przez betka555
witam
nie widze dzialu sprzedazy wiec wlepie to tu, jesli ktoras chetna na uzywane mutsy z holandii w naprawde dobrym stanie to zapraszam na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ceny od ok 800 zl wzwyz zalezy od modelu i ilosci czesci w zestawie... jestem w Pl raz w miesiacu badz raz na dwa miesiace pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822217 przez PannaAnna
my Mamy Graco Evo i muszę przyznać, że jest po prostu świetny :) na początku wydawało mi się, że nie da sobie rady z naszym aktywnym trybem życia ale jestem mega pozytywnie zaskoczona. Wózek sprawdza się w każdym terenie, a jednocześnie jest lekki i zwrotny :) no i kolorki ... <3 nie zamieniłąbym na żaden inny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #822278 przez frotka
Decyzję o wyborze wózka podejmowałam już w pierwszym trymestrze ciąży, wszyscy podchodzili do tego sceptycznie, ale ja wiedziałam, że wybór dobrego wózeczka na pewno pomoże mi przy tych czasami ciężkich wyprawach na spacer (tym bardziej, że mąż wyjeżdża w delegacje, więc nie zawsze miałby mi kto pomóc w zniesieniu itd), wybrałam prosty wózeczek, leciutki, bo właśnie taki dał mi możliwość zejścia z 3 piętra razem z synkiem na rękach.No i przeszkody w dojeździe do różnych miejsc na pewno były łatwiejsze z lżejszym wózeczkiem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857333 przez meggi27
Witam,
szukam opinii na temat wózka mamas&papas solo city, czy może ktoś go posiada lub też się na nim zastanawia? W necia jest mało opinii na jego temat. Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865972 przez PannaAnna
ja myślę że wybór wózka to kwestia bardzo mocno indywidualna i bardzo mocno zalezy od naszych warunków, piętra, terenu po którym będziemy się poruszać z wózkiem itp :) ja np chodzę z psem (owczarem) i wózkiem więc ptrzebne mi było coś o szerokim rozstawie kół i z dobrą amortyzacją, tak na wszelki wypadek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #867387 przez malenks
zgadzam się każdy ma inne wymagania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869492 przez ana36
my z mężem po długich poszukiwanaich zdecydowaliśmy się na wózek Primo firmy Riko w zestawie kupiony od razu z fotelikiem, jets bardzo funkcjonalny, wygodny i co wazne bezpieczny. Osobiście duży plus daję za 4-stopniową regulację oparcia siedziska łącznie z pozycją w pełni płaską

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869539 przez emilia1410
no ja wlasnie mysle nad 3 w 1 w przyszlosci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869572 przez Magdalen
Heey :)
Polecam wozki ROAN MARITA :D najlepiej na duuuzych kolach swietnie sie prowadza sa wygodne wysokie i warte kazdego grosza .;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #870654 przez natalia_cabaj
Magdalen napisał:

Heey :)
Polecam wozki ROAN MARITA :D najlepiej na duuuzych kolach swietnie sie prowadza sa wygodne wysokie i warte kazdego grosza .;D

Zgadzam się :) moja koleżanka ma taki i świetnie się sprawuje :)

Pościel dziecięca to jeden z ważniejszych elementów wyprawki dla niemowlaka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 dni temu #877616 przez PannaAnna
Jane muum to też świetny i piękny wielofunkcyjny wózeczek :) bardzo mi się podoba jej design i to że tak łatwo i lekko się prowadzi :) ma też duży i praktyczny kosz na zakupy co się przydaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883376 przez KarolineCZ
A zastanawiam sie któraś z was nad wózkiem stąd www.lulajbaby.com/wozki-spacerowe-c-28.html ? Alfa czarny, moim zdaniem prezentuje się bardzo fajnie, tylko nie wiem jak mógłby sprawować sie pod czas zakupów na mieście.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #886751 przez ankaka
Wózek spacerowy? dla noworodka? ehhh....

Jako zagorzała fanka wszystkiego co polskie, również polski wózek sobie sprawiłam - Jedo Bartatina. Wyjeździło się na nim moje pierwsze dziecię (słusznej wagi chłop - waga urodzeniowa 4300 kg), a teraz moja maleńka kruszynka. To, co mi się naprawdę przydało to cicho (!!!) zamykana budka, spacerówka rozkładana do pozycji całkowicie leżącej oraz możliwość zamontowania fotelika. I cały świat stanął przed nami otworem...

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #887500 przez Anabelle
Polecam Baby Jogger City Elite i Baby Jogger City Mini GT
Nasz syn jeździł w spacerówce od 3 miesiąca. Oczywiście jest to możliwe jeśli spacerówka rozkłada się na płasko, a najlepiej dodatkowo jeśli ma wkładkę. Baby Jogger City Elite ma pod daszkiem możliwość otwarcia siedziska tak, aby wsunąć usztywnienie, może być nawet kartonowe.

Mieliśmy wcześniej gondolę od szwagierki, ale jak mały miał 3 miesiące to już się w niej nie mieścił. Następne dzieci od razu będziemy wozić na płasko i z usztywnieniem w spacerówkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl