BezpiecznaCiaza112023

Maty edukacyjne

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224585 przez ecia
My mieliśmy taką fimry Bright Starts i synek był bardzo zadowolony.
Najbardziej podoba mi siew niej że są różne możliwości rozkładania jej, dzięki czemu można dostosować ją do możliwości dziecka. Jak dla mnie tanie one nie są więc sami kupiliśmy używana w bardzo dobrym stanie:).


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224673 przez radosna
U nas też super sprawdza się mata FP Rainforest - ta duża. Darek uwielbia zwłaszcza świecące się światełka i latające motylki :) Dużo się na niej śmieje :)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #227895 przez Gosia_Krupa
Dziewczyny,które mają matę Rainforest(tą okrągłą)czy można ją złożyć? W sensie spakować i schować. Bo ja nie mama zielonego pojęcia jak to zrobić :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228111 przez agf
A jakich firm maty polecacie? Ja właśnie rozważam zakup. FP ma fajne, ale drogie. Nie wiem jak one jakościowo? A canpol?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228401 przez radosna
Gosia - nie spotkałam się z okragłą matą. tylko kwadrat i prostokąt. Ale kwadratową polecam :)

Canpola mat nie znam, więc nie pomogę. Mi się zawsze marzyła na rainforest no i kupiłam (używaną na allegro :D)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228412 przez muchowa
Dziewczyny, gdyby która była zainteresowana.

mam do sprzedania nową matę Kolorex Zoo!!
nówka nie rozpakowana. Kupilimy na prezent a międzyczasie Ci którym chcielimy sprezentowa, kupili sobie taką ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #228737 przez Gosia_Krupa
radosna napisał:

Gosia - nie spotkałam się z okragłą matą. tylko kwadrat i prostokąt. Ale kwadratową polecam :)

Canpola mat nie znam, więc nie pomogę. Mi się zawsze marzyła na rainforest no i kupiłam (używaną na allegro :D)


radosna,no mamy kwadratową. Kurcze,nie wiem czemu sobie ubzdurałam,ze jest okrągła :blush: A składałaś ją?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229318 przez radosna
jasne, że składałam. Pałąk się wyczepia z maty i jakby oddala od siebie te dwa pałąki. Wtedy można je przekręcić tak, by złożyć na płasko. Nie wiem jak to wytłumaczyć... Chwyć skrzyżowane pałąki i spróbuj jakby je odciągnąć od siebie (jakbyś chciała wyjąć jeden z drugiego, bo one są sczepione takim bolcem). Jak już je odciągniesz, po prostu przekręć względem siebie tak, by jeden ułożył się pod drugim.
No a materiał to jak materiał - na cztery i tyle :)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229326 przez Gosia_Krupa
Pamiętam,że jak ją składałam to jeden pałąk byl podzielony na dwa,ale nie pamiętam który to i w jakim miejscu :( W tym miejscu już się nie da chyba rozłożyć?!

A ja przekręcam te pałąki względem siebie jak chowam matę np. na noc czy na czas "porządku",tyle,że po rozłożeniu jej z powrotem na podłodze pałąki są strasznie zzwichrowane :( Robi się z nich "s" i jeżeli je naciągnę żeby miały odpowiedni kształt to mi się faluje mata :( Ach,nie wiem czy jasno piszę,najlepiej by mi było foty strzelić,no ale to już nie dziś :_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229356 przez radosna
wklej jutro fotkę. Jak będę miała chwilę, też postaram się wkleić.
Mi się wszystko normalnie rozkłada. Mata to dwa połączone na środku łuki. Każdy łuk stanowi całość i jest złączony z drugim takim bolcem na środku. Nic na siłę się nie przekręca, tylko ten pałąk, który biegnie górą, podnosi się jeszcze bardziej do góry, a dolny ciągnie lekko w dół. Wtedy się od siebie odsuwają - widać, jak ten bolec się wysuwa. No i wtedy lekko, bez użycia siły, można je względem siebie przekręcić.

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229508 przez madzia0507
Ja dostałam w prezencie matę z BabyOno:
allegro.pl/babyono-mata-edukacyjna-safari-i1891240873.html

Całkiem fajna, tylko zebrą trzeba bardzo mocno potrząsnąć, żeby ten dzwoneczek w środku zadzwonił, a lew wogóle żadnych dźwięków nie wydaje, więc zastanawiam się nad kupieniem jakiś innych zawieszek i zaczepieniem ich na macie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229898 przez gosiatko81
u nas maty, zwłaszcza te leżące, bez pałąków się nie sprawdziły, nieliśmy też FP taką 3 w 1 ale jakoś też szału nie zrobiła, hitem natomiast okazała się mata z dmuchanym kołem w środku ułatwiająca maluszkowi naukę siadania.Pawełek się świetnie bawił i bawi, a ja nie martwię się o jego wywrócenie, bo jakby co wyląduje ma miekkim :)Mata ma w sobie zamatowane różne elementy szeleszczące, odstające i z różnymi fakturami i powiem szczerze super się sprawdza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #229919 przez muka
my mamy taką www.tublu.pl/Zabawki/Zabawki_dla_najmlod..._Funky_Farmyard.html i jestem z niej bardzo zadowolona, jest miękka, nie wygląda jak tandeta plus melodyjki nie są jakieś natrętne dzięki czemu jeszcze nie zwariowałam;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230184 przez radosna
fajna ta mata, tylko cena powala niestety :/

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #230195 przez radosna
Gosiu - udało Ci się z matą?
Nie miałam jak zrobić dziś zdjęć, bo cały dzień miałam mega zabiegany...

No i nie pisałam Wam jeszcze, że mamy matę k's kids :) Czy jakoś tak. W każdym razie mata boisko, którą też można wykorzystać na różne sposoby.

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl