BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

13 lata 10 miesiąc temu #22530 przez Kinia1
Dzięki za pomoc, teraz to tylko muszę się zastanowic ile paczek mam kupic... Tak myślałam, żeby kupic do szpitala 1 paczkę huggiesów, a mąż najwyżej dokupi, bo boje się, żeby nie było tak, że malutkiej nie podpasują i zostaną mi paczki niewykorzystane, bo będzie trzeba kupic z innej firmy... Jak myślicie?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7393 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu - 13 lata 10 miesiąc temu #22548 przez Emme
ja zajmowałam się jeszcze do niedawna dzieckiem i powiem, że huggisy są o niebo lepsze od papmeprów (te jakby przeciekały). a to że pieluszki są sztywne- wystarczy zgnieść je w dłoniach i po kłopocie. podobno tak powinno się robić za każdym razem (bez względu na rodzaj pieluch).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22558 przez basik_twins
w takim razie jak tak czytam to jak cosik bedzie mi dziwnie z pampersami to bede wiedziec ze w zastepstwo kupic haggisy :)

jakie to forum pomocne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22592 przez whiteeye
Jak dla mnie najlepsze pampersy. huggiesy trudno się zakłada i zdarzyło się że przeciekły.

Maciej ur. 19.06.2010r.
3100g, 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22598 przez sylwus136
dla kazdego inna firma jest lepsza :)
mi np.huggiesy sie zakłada bardzo dobrze ale nie zapomnijamy tez ze huggiesów jest pare różnych ( nazw oczywiscie) ja np.uzywam huggies premium takich w kubusia puchatka i u mnie sprawiaja sie rewelacyjnie :D
Kazda mama jest inna i ma swoje ulubione firmy i kazda pupka maluszka jest inna i inaczej toleruje dany produkt :) wiec jesli chce sie znaleźc te najodpowiedniejsze pieluszki trzeba popróbować wszystkiego a jesli boicie sie tego ze sie nie sprawdza i wyrzucicie kupcie bo takcih malutkich paczkach ( np.Happy w paczce sąpakowane nawet tylko po 9 pieluszek)i inne firmy robia podobnie :D wiec nie ma co sie zamartiwać:)

a jesli chodzi o szpitalja miałam ten plus ze nam dawali pieluszki jako standardowe wyposazenie ( były to akurat happy i dlatego tak je polubiłam ):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #22665 przez Madzia89862
u nas w szpitalu tez dawali happy:)ale w domu mielismy huggesy i pampersy ale maly wybral huggys premium:)nie ma co ukt=rywac trzeba wyprobowac poporstu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 10 miesiąc temu #23712 przez martela89
Ja kupiłam po małej paczce huggysów tych z Kubusiem Puchatkiem i pampersów i zobaczymy,które się lepiej będą sprawowały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23770 przez Kathi
Witam,
ja kupiłam po 1 paczece huggesów i pampersów. Podpasowały mi huggesy bo jakby delikatniejszy, ale własnie przeciekly kilka razy. łatwiej tez sie zaginały pod pępuszkiem. Jak mały podrósł to już przy 2 zmieniłam na pampersy i tak jest do teraz. Jak pampersy przeciekaja to trzeba zmienic na większy rozmiar, chyba ze rozmiar jest spoko tylko mamusia zapomniała zmienic i dzidzia sobie basen zrobiła dla pupci ;)
Pieluchy tetrowe kupiłam, ale tylko po to, żeby mieć czym wycierać buziaka, czy podłozyc przy przewijaniu a nie do zakładania na pupinę. Zdecydowanie wolę wygodę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 9 miesiąc temu #23800 przez Groszek
My używamy pampersów i jesteśmy bardzo zadowoleni... przy takiej ilości jaką robi nasz Michał sprawdziły się rewelacyjnie, nic nie przecieka :D Pod pępkiem zawijają się bez zastrzeżeń :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28649 przez Millerna
Ja teraz kupiłam trzy opakowania Pampers New Baby i będę testować :) zobaczymy czy droższe znaczy lepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28667 przez Madzia89862
wszystkie pieluszki to kwestia zalozenia i rozmiaru odnosnie przeciekania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #28854 przez MF
Jeśli o mnie chodzi to osobiście polecam Babydream Rossmana, tylko, żeby byly w kwiatuszki, sa mieciutkie, chlonne, tanie i rownie dobre jak Pampers czy Huggis,juz drugi raz jestem w ciąży i nie mam zamiaru z nich rezygnowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30466 przez natmur11
ja dostalam od siostry kilkanascie huggiesow ale szczerze jak dla mnie sa troche za sztywne i z tylu przy pupie nie maja tych gumeczek wiec wydajew mi sie ze przy wiekszej kupce przeciekna ale jak dla nas moga byc bo mala i tak nie zalatwia sie w pieluszke ostatnio;d ale i tak zostaje przy pampersach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30471 przez sloneczko
ja nie mam dostepu do huggiesow, ale moja kuzynka wcale ich sobie nie chwialila.

ja od poczatku uzywam tylko pampersow, sprobowalam raz takie z drogerii cenowo byly nawet podobne do pampersow, uzylam tylko dwa pampersy i powiedzialam ze nigdy wiecej.

wiec ja pozostaje na Pampers koniec kropka, tak samo jak chusteczki tez tylko z pampersa!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #30479 przez Madzia89862
zalezy jakie huugiiesy bo te premium maja z tylu gumeczke:)kazdy woli co innego i pupa bobaska rowniez:)nie ukrywam ze my nie mamy problemu a uzywamy tylko huggies ewentualnie happy.i nie ukrywam ze chodzi o cene rowniez a w tabelach porownywawczych pampers i huggies praktycznie sie nie roznia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl