BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

14 lata 1 miesiąc temu #6816 przez Madzia89862
ja szukałam ale nie z nalazłam co prawda prosiłam w kontakcie
o darmowe probki ale nadal czekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6819 przez kasiora
tez sie zastanawiam czy po jednej czy dwoch pieluchach (probkach) wyjdzie uczulenie u dziecka (o ile jest uczulone na nie) :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6821 przez Madzia89862
mysle ze raczej nie wyjdzie.a chciałam próbki z tego wzgledu by sprawdzic ktore lepsze.jednak przyzwyczailam sie do huggies-ow i tak nam zostało.jak sa promocje to i cena przystepna duzej paczki:)ale warto prosic ich o darmowe probki czasem przysyłaja:)my ostatnio dostalismy z nestle ale ankiete wypełnialam w szpitalu i dostałam 2 czesc.ksiazeczka,mleko nan.kaszka oraz soczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #6826 przez sara125
ja uzywam pampkow z pampersa. huggisy dla mnie zbyt sztywne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13821 przez olapelc
dawno się tu nikt nie wypowiadał, a ja właśnie mam wolną chwilkę i szperam po różnych tematach :)

my używamy huggiesów i jestesmy zadowoleni, kupilismy na poczatku po jednej paczce pampersów i huggisow i wybralismy huggisy. po 4 miesiacach tatus dzidzi kupil znowu po jednej paczce zeby "zweryfikowac" nasz wczesniejszy wybor i znowu padlo na huggiesy. jak dla mnie sa milsze, przylepiec nie "czepia" sie skory dziecka jak w papmersach i nie sa takie całe z ceraty jak pampery. widzialam we wczesniejszych wypowiedziach, ze huggiesy przeciekaja, ale nam sie to nie zdarza. takze ja polecalabym huggiesy ale w sumie to indywidualna decyzja rodzicow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13823 przez sara125
No nam raz przeciekaly a dwa to pampersy nie sa z ceraty.ta powloczka jest bardzo delikatna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13829 przez Madzia89862
oleplec my tez uzywamy wciaz huggiesow premium.nie zdazylo sie by nam przeciekly jeszcze ani razu i sa chlonne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13840 przez sylwus136
hej powiedzcie mi cos własnie odnosnie huggiesów.jakie sa i jak sie je uzywa.
ja uzywam teraz pampersow i heppy i bardzo mi sie sprawdzaja
a hugiessów nie kupie całejpaczki by mi sie nie spodobało i lezały :D A niestety firma huggies nie wysyła próbek ;/
prosze o pomoc i rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13848 przez Mirella
Huggis to nasze ulubione :) No i pupcia po nich śliczna, a w pampersach Pampersa wcale tak nie było....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13856 przez Madzia89862
zalezy od skory tez dziecka.nam pasuja huggiesy sa chlonne i wydaje mi sie ze ajnie przewiewne.u nas najbardziej sie sprawdzily.sylwus chcesz wyprobowac to kup mala paczke albo moze jakas kolezanka ma dzieciaszki i uzywaja tej wlasnie firmy?my uzywamy premium bo clasiki co prawda tej samej firmy nie pasowaly mi.premium maja przyjemniejsza strukture z zewnatrz jak i wewnatrz,fajnie rozciagliwa gumeczke i zapiecia sersze niz w clasikach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13915 przez kaska80
ja mam dwoje dzieci i tylko papmersy uzywalam raz kupilam huggis bo nie bylo innych w sklepie i uzylam tylko jeden dzien jak dla mnie dziecko szybko ma mokro i jak sie zciagnie to jest mokry w srodku pampersy tak nie maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13917 przez Madzia89862
no sory ale troche dziwneego uzylas okreslenia"szybko mokro"moze poprostu wiecej zrobil ci siku?a przy tym jeleli uwazasz ze mokro ma w srodku to przynajmniej przebierzesz szybciej.kazdy ma inne zdanie i wyprobowane pieluszki w kazdym badz razie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #13922 przez kaska80
''szybko mokro'' to znaczy ze w czase gdy normalnie przebieralam dzieciom pampersa ich pupcia byla sucha i pampers po dotknieciu w srodku tez huggis byl mokry i pupcia tez raczej dyskomfort dla dziecka jesli zrobi siku i odrau ma mokro
ja uwazam ze po to te pieluszki sa zeby dzieci dupek nie odpazaly jak wychodzimy na spacerek i zeby nie trzeba bylo wracac do domu po godzinie lub dwuch bo moze dzidzi juz ma mokro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu - 14 lata 1 tydzień temu #13929 przez jedynaczka
ja podpisuje się obiema rękami tylko i wyłącznie pod PAMPERSEM. wypróbowłam już wiele innych pieluszek i żadna PAMPERSOM nie dorównuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 tydzień temu #14037 przez Moniq
a ja dołączam się do wielbicielek huggiesów, wypróbowalam kilka marek i tylko huggiesy, na pampersy niunia miała takie uczulenie że szok i do tego "przesikiwała" je w nocy a z huggisami się nie zdarza; a tak wogóle to huggiesów używam tylko na noc i jak wychodzimy na spacerek, bo w domku używam wielorazowych pieluszek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl