BezpiecznaCiaza112023

kącik naszego malucha :)

13 lata 2 miesiąc temu #76758 przez SISUNIA88
Śliczne to pokoje dla maluszków.. u nas niestety mały ma pokój z nami bo mieszkamy u rodziców ale jesteśmy w trakcie budowy domu i tam będę mogła urządzić śliczny pokoik:) na pewno się Wam pochwalę:)

Tomuś zdrówka życzę!

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #76767 przez Groszek
Tomuś dużo zdrówka dla Ciebie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #216072 przez sylwus136
odświeżam temat.I jak pojawiły się jakieś nowości u waszych maluchów w pokoikach ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #217662 przez Agnieszka
u nas niestety nie, torchę żałuje, bo mam umyślony wygląd pokoju i kolory jakie bym zrobiła nawet, ale niestety nie nasze mieszkanie to nie bardzo komuś malować ściany na kolorowo ... może u dziadków coś wykombinuję ale tam i tak mało co jesteśmy to nie wiem czy jest sens, a na swoje to pewnie przyjdzie nam jeszcze długo poczekać



Alicja ma już 16 ząbków :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #219703 przez tygrysica
Wrzucam parę linków z wyposażeniem pokoików i nie tylko- może sie komuś przydadzą ;):

strona z mega wyborem tapet:
www.sklepztapetami.pl/

i ładne naklejki:
www.dadum.pl/naklejki-na-sciane-fantastyczny-rycerz-djeco.html

kilka sklepów fajnych:
www.bokado.pl/
kidle.pl/
www.lalalu.pl/
www.joujou.pl/
www.pikinini.pl/
hokus-pokus.net.pl/

i jeszcze świetny pokój dla chłopaka jak będzie większy:
www.domosfera.pl/wnetrza/1,93227,9297184...lego_pirata,,ga.html

o, i jeszcze jakby któraś szukała fajnego kocyka to właśnie kupiłam:
allegro.pl/kocyk-dzieciecy-niki-fusseneg...100-i1882062161.html

A pościel wybrałam Ala i As na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220644 przez paulina*amelia
My niestety mamy male mieszkanie :( i Amelka ma pokoj z swoim 5-letnim braciszkiem ...no a że on był pierwszy to maja tapete w traktorki ..:)
A zeby pokoj wygladal bardziej na dzieciecy to kupilam specjalne naklejki ktore mozna przykleic na meble ..a potem swobodnie odkleic .. i nie ma wogole sladu od kleju ..:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #220654 przez eash
my mamy duzy dom, tylko jeszcze nie wyremontowany. jak 10 miesiecy temu urodzila sie Hania, to w jednym pokoju takim "do wszystkiego" mieszkalismy i my, i ona. urzadzilismy jej tylko taki mały kącik - łóżeczko, orazek z aniołkiem na ścianie, komoda. wystarczyło. teraz spodziewamy się drugiego dzidziusia, a Hania rośnie, rozrabia, ma coraz więcej zabawek... zaczęliśmy robić dwa pokoje na górze - jeden na sypialnie dla nas, drugi na pokoj Hani i jej braciszka/siostrzyczki. ten dla dzieciakow jest ogromny - 35 m kw. :) nie urządzamy go w żaden wymyślny sposób - typowo dziecięce meble za 2-3 lata trzeba by wywalić, o Hanka już będzie "dorosła" :laugh: dlatego oprócz dziecięcych łóżeczek wstawimy tam zwyczajne, niedrogie meble z brw (komody, szafki, dużą szafę, biurko i krzesło), a z typowo dziecięcych akcentów planuję tylko kubusiowe naklejki na ściany, jakiś wesoły dywanik i firankę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221093 przez niusiad25
SISUNIA88 napisał:

Śliczne to pokoje dla maluszków.. u nas niestety mały ma pokój z nami bo mieszkamy u rodziców ale jesteśmy w trakcie budowy domu i tam będę mogła urządzić śliczny pokoik:) na pewno się Wam pochwalę:)

Tomuś zdrówka życzę!


Ja tak samo mam z tym domem. Jeden pokój u rodziców a za oknem budowa! Oby się jak najszybciej przenieść. Teraz właśnie łóżeczko wybieram, rozważam coś ikeowskiego www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00190217/ ślczne różowe, coś bardziej klasycznego www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-7...DREW-Mis-PTILOU.html albo coś z szufladą, tylko ta opcja jest najdroższa www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-5...MIS-z-szuflada-.html NIe wiem, czy jeśli macie te szuflady to one się sprawdzają? Czy warto kupować drogie łóżeczko czy takie najzwyklejsze wystarczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221106 przez Gosia_Krupa
U nas szuflada się sprawdza :)
A łóżeczka są śliczne(ale to pierwsze mi się nie podoba)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221355 przez niusiad25
Gosia_Krupa napisał:

U nas szuflada się sprawdza :)
A łóżeczka są śliczne(ale to pierwsze mi się nie podoba)


No to pierwsze jest z ikei, i w sumie jest gołe. Kolor fajny, ale nie wiem jak z jakością wykonania, bo narazie tylko na stronie ogladałam. Co do szuflady to powaznie rozważam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221757 przez tygrysica
Gosia: z tą szuflada to mi się przypomniało, że moja znajoma jak się urodziła to mieszkała z rodzicami w akademiku i spała... w szufladzie- aż się roześmiałam, jak napisałaś, że szuflada się sprawdza :)

My mamy małe mieszkanie i Adaś będzie miał na razie tylko kącik u nas w sypialni- tzn wzdłuż jednej ściany będzie łóżeczko i komoda- białe, łóżeczko tylko wykończone na górze czerwoną belka i serduszkiem. Ochraniacz i przybornik w paski a na ścianie naklejki w fioletowe koty. Likwidujemy rame z łóżka, żeby się bardziej przestrzennie zrobilo. A za 2 lata albo my się do salony wyniesiemy a sypialnie urządzimy na jego pokoik albo, jak się uda to kupimy większe mieszkanie ;)

A kacik najpierw miał byc w stylu marynarskim, ale w końcu zmieniłam na fioletowe koty- koty- bo to takie bardziej dziecinne, a poza tym koty uwielbiamy z mężem, a fioletowe, bo w mieszkaniu dominują fiolet z zielenią ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221866 przez sylka
Mamy w pokoju synka łóżeczko z szufladą i jak najbardziej ona się sprawdza. Przechowuję w iej różne rzeczy małego np. chusteczki czy pampersy zakupione na zapasik, zmianę pościeli, czy nieodpakowane zabawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #221873 przez Gosia_Krupa
No właśnie my też tam trzymamy tego typu rzeczy. Takie,których nie używa się na co dzień,ale raz na jakiś czas,czyli pościel na zmianę,jakiś gruby koc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224674 przez radosna
Ja polecam właśnie naklejki z Miętowego Kota - są super i naprawdę trwałe :)

Dzieci to moje największe szczęście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #225570 przez aniolek2265
My mieszkamy z teściową i niby w domu jest 5 pokoi my mamy tylko 2. Jak byłam w ciąży zrobiliśmy pokoik dla dziecka i drugi "nasz" miał być np a'la gościnny, ale przed porodem mąż zrobił mi niespodziankę i kupił łoże małżeńskie (o którym marzyłam :D) i z racji wielkości łóża i maleńkości pokoi ( w dodatku w obuch jest komin obity deseczkami co zmniejsza przestrzeń) łóżko jest w "naszym" pokoju i tu przestawiliśmy łóżeczko córeczki i ogólnie wyszło inaczej niż było planowane. Niestety nie mamy dużo kasy i w dziecięcym pokoju nie ma dużo dziecięcych rzeczy.
Mogę pokazać jak wyglądał wcześniej, tam jeszcze póżniej doszedł czarny paluch (z naszego pokoju) z naklejką kubusia + wanienka ze stelażem, leżaczek-bujaczek. stoi tam stare łóżko (na zdjęciu inne niż teraz, teraz jest wersalka) bo tesiowa nie pozwala wyrzucić dobrego łóżka mimo że jest stasze niż mój mąż
kolory jak widać na ścianach łamany pomarańcz i zieleń, sufit żółty (o który teściowa mało zawału nie dostała bo ona nie akceptuje sufitów innych niż biały ;p)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl