BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #389763 przez luska
Vestusia ja ci sie podoba ten basenik tak bardzo to od grom tego maja w realu za 39.90 ja kupowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389767 przez Batmanik
hejka
wkoncu mam dla Was chwilke
u mnie wsio oki
15 czerwca mala miala szczepienie i wazyla wtedy 10 kg;)
je juz rosol pomidorowke krupnik szpinakowa i dostaje drugie danko , deserek i rano i wieczor mleko... probuje sama wstawac w lozeczku i mamy juz jednego zabka:))
igor mowi coraz wiecej jest opiekunczy ale czasem pokazuje rozki ale ogolnie tuli mala pomaga mi ja kapac daje recznik myje ja , podaje pieluche, do zdjec ja tuli
a w pracy oki wlasnmie mialam sie zwalniac ale zaproponowali mi ze zostane liderem wiec jeszcze poczekam i zobacze jak bedzie...
a jak tam Wasze malenstwa?
Madziu wszystkiego najnaja najjjjjjjjjj!!!!!!!!!! widze ze drobne spoznienie bo chyba slub mial byc w maju jak dobrze pamietam??
widze ze jakis wypad szykujecie?? wrzesniowki byly? wogole nie jestem w temacie ale nie dosc ze zawsze mam cos do zalatwienia a jak nie to tylko jak mam chwile to szukam sobie zajecie a i sezon na sloiki sie zaczyna wiec juz mam dzemy z truskawek zrobione i soki z jogod,... a w tym tyg planuje wisnie obrobic:)
pamietam jak w zeszlym roku wymienialysmy sie cenami truskawek hehe ale ten czas leci nie wiadomokiedy ale takie zycie...
no nic zycze milej nocki do kolejnego napisania buzka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389795 przez kima
Witam i ja! :)

Nie wiem o czym Wy mówicie.. Dorcia ja diablica? Właśnie się obraziłam :S

Mecz oczywiści oglądam, bo muszę zobaczyć kto wygra, choć za Włochami jestem to chyba z Hiszpanią jednak nie wygrają ;)

Dorciu Lenia cudnie sobie plumka w baseniku, strój czadowy, szkoda, że ja mojemu takiego nie mogę założyć, bo kąpielówek to prawie nie widać jak usiądzie :P

MAdzia wrzucać proszę fotki, bo umieram z ciekawości :laugh:

Vestusiu ucałuj Zuziaczka ode mnie, bidulka namęczy się okrutnie ;) ale każde dziecko podobno odchorować musi swoje ;)

Ach.. zazdroszczę i ja wrześniówkom :dry:

Wklejam i ja troszkę foteczek, co by tu nudno nie było :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389852 przez Kredka
Dziękujemy za życzonka. Wybaczam gapom co zapomniały, jest weekend wiec każdy o czyms innym mysli niż wertowanie tabelki na forum.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Madziaska
ale jestem ciekawa jak się imprezka udała. Dzisiaj już pewnie po poprawinach. Na pewno wyglądałaś zjawiskowo, tak samo Hanulka. Grzeczna była??? Czekam z niecierpliwością na fotki.
100 lat dla Hani 

Emkapl oj cóż się dziwic, że masz taki sny. W podświadomości obawiasz się wyjścia do pracy.
Super, że Oli powoli życie się zaczyna układać. Wy to macie wieeelkieee seeerrrddduuuccchhhooo. Ja tak samo jak Vestusia nie wiem czy byłoby mnie stać aby na tak długo komus pomagać. Chyba zbytnio cenię sobie prywatność. Podziwiam.
Niestety te nasze dzieciaczki umęczą się przez te zęby. Że też Natalka musiała odziedziczyć „rzyganie i kupklowanie” po tobie przy tych zębiskach..oby szybciutko wyszły i dały spokoj Natalce.

Vestusia oj marzy mi się taki wypad na miasto przy piwku. Mikołaj niestety jak się przebudzi wieczorem jak usnie po kapieli i nie zobaczy mnie to tak płacze, jakby go ze skóry obdzierali. Mój mąż może go bujać, śpiewać, tulić i nic nie pomaga, musi być mamusia. Wiec póki co mogę zapomniec o takim wypadzie… a szkoda..
U nas tez tak cieplo. Mikus caly ugrzany mimo ze w bodach na ramiączkach tylko. Mnie tez siem po cyckach lalo. A majty mokre..
Oj biedna Zuzia…oby szybko jej przeszlo. Buziaki ode mnie i Mikolaja :*

Kima oj naprawdę Ty wyglądasz na osóbkę z temperamentem, taką babkę z ikrą ;)Kubus niezły cwaniak :) Jak sie rozłozył w krzesełeczku. A moze jakiegos linka podeslesz tego krzesełeczka? ja sie przymierzam do kupna ale nie wiem jaki...jaki polecacie??Najlepiej taki z bajerami co mało miejsca zajmuje, bo w kawalerce kady cm to na wagę złota. hheheheh :lol:
Czy mi sie wydaje ale Ty Kimus zrzuciłas pare kg co???

Dorciaition ale fajny mialas pomysl z tą kąpielą w baseniku w domciu. Lenia miala jak wypad nad wodę ;)Lena ma śliczny strój kąpielowy  no całe mnóstwo zabawek  jest słodka.
Takie zakupki na kilka miesięcy są dobre jak się ma gdzie schować rzeczy. U nas ciasno..wiec ja na bieząco robie. Dobrze bo na jakis czas będziesz miala z głowy zakupy.

KAtka
widziałam zdjęcia na fb. Widać dzieciaczki mialy super zabawę. Fajny ten basenik.

Lusia
ale Aurelka jest śliczna. Mikusiowi jutro pokaże  Super że Aurelka już zaczyna raczkować. Nie przejmuj się pomału kroczkami do przodu i będzie raczkować.
Olus zdrowiej nam szybciutko. Aurelka ma biegunkę czy tak po prostu wali w pampka?? Miki to 4-5 kup robi codzien. Ale takich normalnych.

Batmanik gratuluję ząbka :) no i zawsze mnie rozczula jak starsze rodzenstwo jest takie opiekuncze wobec młodszego brata/siostry.Gratuluję również awansu.

A u nas pogrzmiało, postraszyło i cisza. Nadal duszno. Eh mialam nadzieje na burzę z piorunami :evil: nie wiem czemu ale uwielbiam burzę.
Widzialam zdjecia wrzesniowej i naprawde fajny pomysł aby sie spotkać. Miło by było spotkać sie na żywo. Nie chce wybrzydzac z miejscem. Kochane ale jak sie ma auto grata to zanim człowiek wyjedzie w taki upał w daleką podróż to się najpierw glęboko zastanowi :unsure: NO i musze z moi pogadać.Będę wszystko robic aby pojechać.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389880 przez Kredka
Osz Wy niedobre! Juz poszły spać
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


ZMykam i ja papaap dobrej nocki bayyyyyyyyyyyyyyyy

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389887 przez kima
Kredzia Ty strażniczko rozkroku :laugh: :laugh: :laugh:

ja właśnie się idę kłaść.. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389912 przez Kredka
witam jako pierwsza :)

W nocy była burza a dzis rano i tak daje w palnik..
Zaraz zbieramy sie do tesco na zakupy.
Miłego dnia ;)

heheh Kima uczę się od mistrzyni ;) ;) ;)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389914 przez Dorciaition
Cześć Mamuśki.

Luśka
gratuluję przeraczkowyanych kroczków :)
Aurelcia słodka.
Byłam w sobote w H&M i już nie było tych opasek :/

Luśka
o jakim baseniku mówisz? Ja mam w planie kupić ten co KAtka ma- superowy jest. 50 zł na allegro.

No witaj Batmanik. Wow, ale Nadzieja waży. Chyba nasza rekordzistka :)

Kubuś jak zawsze brak słów. Jest boski. No i widzę Kima, że zdecydowałaś się na krzesełko. No i fajnie. Kubuś siedzi nim jak król ;)
A jak ładnie sam zajada :) Mamuśka – wariatka wymiata i pięknie wygląda.

Kredzia
ja to przed grillem też bym nie mogła się powstrzymać. a jak Szwagierka? Ma chrzestnego?
Kredka moje krzesełko jest fajne, ale właśnie dużo miejsca zajmuje więc do Ciebie nie polecam.
A co do jazdy w upałach to pewnie na początku września gorąco już nie będzie, więc damy radę w podróży :)

Miłego dnia Rybki :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389917 przez katka
o dzis ja pierwsza
:kiss: :kiss: :kiss: dla Kubunia
Ale u nas wczoraj była burza nawet Robert co nigdy sie burzy nie bał to sie popłakał, ja to miałam wrazenie ze nad samym naszym domem tak wali Normalnie masakra była. A moja Olinka w tym czasie jak gdyby nigdy nic udała sie pełzając po pilota :woohoo: Pierwszy raz ruszyła dupsko bo tak to tylko turlanki były


Batmanik gratulujemy ząbka i powiem ze masz co nosić 10 kg to juz nie przelewki

Luśka gratki raczkowania i trampoliny. I nie mnartw sie ja tez zanim wezme aparat to zawsze jest juz po zabawie.

O widze ze jednak nie byłam, pierwsza

Ciekawe jak tam Malina i Sarenka na wyjazdach

Uciekam sie ogarnac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #389920 przez vestusia
Witam Mamuśki!!!!

Aurelko Kochana przyjmij od cioci życzonka najlepsze, moc buziaczków i uścisków :* Od Zuzanki oczywiście też i przy okazji ucałuj od Zuzanki mojego zięcia :D

Lusia Kochana, super, że Aurelka przeraczkowała dwa kroki, normalnie zdolna z niej dziewczynka. Bardzo szybko wszystko robi, podobnie jak Misia. No i cudna jest, nie ma co :)

Ja będę miała podobne stracie z Piotrkiem jak Ty ze swoim. Już mi marudzi, ale jak będzie wszystko dogadane, to postawię go przed faktem dokonanym a potem też zagrożę. Nie wiem czym, bo rozwodem to ciężko przy konkubinacie, no ale użyję swoich sposobów ;-)

Kimuś no Kubunio cacunio. Jaki zadowolony w tym krzesełku. On to zawsze robi świetne miny, jakby zawsze był zdziwiony. No a przecież tyle zdjęć mu robisz, że już powinien przywyknąć :D No i jeśli się nie mylę, to ta łyżeczka w miseczce jest taka plastikowa z kompletu z dwiema innymi? Bo wydaje mi się, że mamy takie same :)

Pięknie wyglądasz, też mi się coś wydaje, że ten aero zaowocował i zrzuciłaś kilka kg?

Batmanik zabiegana Kobieto. Zaniedbujesz nas. Co Ty na spotkanie?
Ja poproszę jakiś słoik pyszny z dżemem :D No i Nadzieja nieźle waży. Boziu Kobieto przystopuj z tym jedzeniem u niej, bo zrobisz z niej kluskę :P He, he, he. Moja Zuzia jest na etapie jedzenia obiadów, no ale jedno danie ma. Jak je obiad w żłobku, to w domu jej już nie daję, bo nie chcę jej jakoś zapychać. Wolę jej dać jakiś pożywny deserek. No i gratki dla ząbka. Zuzia ma już dwa :D

A propos laski, dziś Zuzia zjadła śniadanie, wzięłam ją do odbicia (właśnie mam pytanie do Was - bierzecie jeszcze dzieci do odbicia po jedzeniu? Bo ja biorę po wypiciu butelki, ale po obiadkach i deserkach nie), no i najpierw poleciała fontanna z buzi, ale to nic. W końcu przyssała się do mojej ręki tak mocno i zagryzła swoimi zębami!!! Aż zapiszczałam a ona w śmiech. I mam dwa małe ślady od ugryzienia. No co za królik :D

Kredzia Boziu jak możesz uwielbiać burzę? Ja to chowam głowę pod kołdrę, cała się trzęsę ze strachu, wyłączam wszystko, co możliwe i boję się. Masakra he, he, he.

Myślę, że jeśli idzie o tę podróż, to powiem Ci, że my też będziemy mieli grata - prawdopodobnie to Cinquecento. I myślę, że wybierzemy się jakoś nad ranem, albo już w nocy, co by Zuzia przespała i żeby właśnie nie było skwaru w aucie, bo też bez klimy.

No to już mamy 4:3 ;-) Powidz wygrywa :D

Lusia mówisz właśnie o tym baseniku od Katki? Bo jeśli tak, to chyba teściów zmolestuję, aby kupili he, he, he. Ja tu nie mam reala :(

Kuźwa ale się wkurzyłam wczoraj na meczu. Ale nie ma co, Hiszpania grała naprawdę pięknie, te cztery gole to po prostu mówią same za siebie. Mistrzowie Europy sprzed 4 lat, Mistrzowie Świata sprzed 2 lat no i obronili teraz tytuł Mistrza Europy. Pięknie, nie ma co :)

Zuzia rozbudziła się w nocy rozpalona jak nie wiem co, gorączka ponad 39 stopni. Dostała czopka, zlała się na łóżko, bo Piotrek tak umiejętnie ją przewijał, że zaczęła sikać, jak tylko zdjął pieluchę. Na szybko przebieranie prześcieradła (dobrze, że mam taką ceratę zawsze, to materac nie został zasikany). Rano wstała, stan podgorączkowy, dałam jej syrop i jest oki. Na kontrolę na 12:10 idziemy, więc dobrze, bo zdążę się ogarnąć. Nie sądzę, że jutro pójdę do pracy. Będę męczyć lekarkę, co by dobrze osłuchała Zuzię, bo zawału dostanę i tak mi jej szkoda :(

Po lekarzu jedziemy do tego UM po to pismo. Dziś wiele się wyjaśni. Piotrek na 10 jedzie podpisać papiery, więc dowiemy się czy w związku z tym, że będzie pracował bezpośrednio z firmą a nie za pośrednictwem firmy pośredniczącej, to czy dostanie coś więcej kasiurki, wyjaśni się co z Zuzanką, no i to pismo z UM. Spodziewam się tej odmowy, ale wykorzystam wszystkie swoje kontakty sądowe i prawne aby kuźwa odwalić takie odwołanie, że w końcu mi przyznają to mieszkanie ha, ha, ha :D Nieskromnie powiem, że w pisaniu pism procesowych to jestem niezła he, he, he :D Mogłam iść na to prawo, gdy się dostałam, ale zrezygnowałam. Głupia ja ;-)

Piję kawkę, Zuzia leży obok i gaworzy. Bidulka moja mała. Nochal cały zawalony zielonymi i zaschniętymi gilami, ciężko było doprowadzić nos do porządku...

Miłego dzionka Kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #389935 przez vestusia
Podczytałam wrześniówki znowu. Kochane, one planują kolejny zjazd, bo tak świetnie było. I napiszę więcej - też mają za propozycję Powidz, podobno to najczystsze jezioro w Polsce!!! Więc Malinko myślę, że tam może być naprawdę super!!!

Kurdę ale mają super zdjęcia, normalnie im zazdroszczę i przywołuję Was do porządku, bo musimy się naprawdę spiąć i zgadać co do zjazdu, bo będzie mi bardzo smutno.

:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390009 przez luska
Hej kochabe

Docia no szkoda , z ta opaską w tobie była moja nadzieja hehe ;)
Tak pisze o tym baseniku co ma Katka ja byłam jakos przed dniem dziecka , czy po i kupiłam małej w realu i nie za 50zł tylko jak pisałam 39.90.Superasny jest , nam co prawda na razie słuzy za kojec na podwórku.No i mała bardzo lubi zabawki od niego , są 3 grzybki i 3 matylki na rzepy do tych pałąków od grzybka

Kredeczko mała nadal męczy to rozwolnienie , wali jak szalona , naet w nocy.Od robienia tego kupska już nawet zmizerniała ehh , no ale lekarz nas uprzedzał , że to moze potrwać .Kontroluje tylko czy się oby nie odwodniła , ale nie jest oki .Je ładnie pije tez , nawet nie jest jakos specialnie marudna , więc czekamy.

Kimus cudasnyten twój synek :kiss: :kiss: :kiss: Z niego naprawde jakis model bedzie!!!!1

Vestusia ja stram sie mała brac do odbićia ale tylko po cycu.
A to zuzanka mały gryzoń ;)Ale sie do niej przyplatały te chorubska , buziaczki dla niej i 3 mam kciuki za tą decyzje na pewno sie uda , już z góry nie zakładaj, będzie dobrze

Dziewczyny to jak w końcu z tym głosowaniem ten Powidz ma przewage tak??
No a może juz coś z terminem byśmy ustaliły??

Ach i dziekuje za życzonka dla mojego skrzacika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390021 przez vestusia
Kurdę zaczepisty ten basen, naprawdę.

Lusia kurka to niefajnie jak Aurelka takie rozwolnienie ma. Masakra.

Lusia podoba mi się, że tak konkretnie podchodzisz do spotkania :D

Sytuacja kształtuje się tak:

1. Powidz:
- Dorcia
- Vestusia
- Malina
- Luska

2. Sielpia:
- Katka
- Kredka
- Kima


Poczekamy jeszcze na Madziaskę, może się skusi. No i Różyczka jeszcze się nie opowiedziała. Aniaa_ chyba rzadko tu zagląda a reszta pewnie to samo. W sumie niewiele nas tu jest he, he, he :D Sarna na wakacjach, Suari czeka aż się zdecydujemy, wtedy da nam znać. Anyanka chyba nie jest zainteresowana :P A Mia????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390028 przez madziaska
Hej hoooo :)

Nadrobie w wolnej chwili, wpadam tylko juz jako "ŻONA" ;)

Bylo cudnie!!!!!!!!!! Potem napisze wiecej i wkleje zdjecia :):):)

Buziaczki dla Aurelki i Kubaska!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390031 przez vestusia
Madzia, Żono Ty :D

Super, że było cudnie :D Czekamy z niecierpliwością na relację no i zdjęcia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl