BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

11 lata 10 miesiąc temu #390282 przez Kredka
ok Vestusia ze mną jak z dzieckiem :P ;) za rączkę i do baru :laugh: :laugh: :laugh:

Powoli zbieramy sie do kolezanki i dziemy we czwórke na spacerek :)

[url=http://
[img]http://[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/c8ikk1j5nifg5obk.png[/img]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390284 przez chłopek
pochwale sie wam moim drugim cudem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390313 przez vestusia
No ja już po drzemce :D

Chłopek cudasek, na FB już widziałyśmy. Poprosimy nowe fotki. No i jak w końcu Maleństwo będzie miało na imię? :)

O, widzę! Sebuś! Fajne imię, Sebastian! :D

Chłopek,no to opowiadaj jak było :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390340 przez vestusia
Kredka miałam zapytać, bo piszesz, że Twoja lekarka mówi, że na biegunkę można dawać Smectę. A to taką tą normalną jak dla dorosłych, czy jest jakaś wersja dla dzieci? Bo tak się zastanawiam, akurat mam jeszcze jedną saszetkę w domu, bo została mi po mojej jelitówce i tak właśnie się zastanawiam czy piszemy o tej samej Smekcie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390349 przez vestusia
No gdzie Wy się laski podziewacie! :D

Powiem Wam, że moja Zuzia to lada moment powinna raczkować. Pięknie już jej to wychodzi. Momentami uda jej się ręce do przodu przemieścić za nogami, ale traci troszkę równowagę i robi to chwiejnie i woli za chwilę rozłożyć się jak żaba rękami do przodu. Ale idzie jej coraz sprawniej :D A teraz gada do kaczuchy! :D

Zuzia pomaszerowała za mną aż do kuchni :D Coraz szybciej jej idzie to przemieszczanie się :D Ale zmęczyła się :D

Dorcia ten Lenor to jeszcze lepiej - w sumie 3l za te 19 zł. Więc nieźle. Ale kuźwa proszku nie ma, a zawsze kupowałam w Biedronce E w gelu. Grrrr... Babka powiedziała, że czasami jest ten proszek, a to ciekawe, bo ja to zawsze kupowałam tam. Dziwne.

Zuzia dziś je w zasadzie deserki. Coś nie podchodzi jej nic innego, obiadu nawet nie dawałam, bo ona się krztusi.

Zjadła dziś rano mleko (o 6), o 9 zjadła kaszkę, ale nie całą mieseczkę, i jeszcze 2 słoiczki, w tym pierwszy na raty. Ech.

A Wy nie wiem co robicie, że Was tu nie ma :D Pewnie na dworze gdzieś jesteście, bo pogoda cudna :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390394 przez Batmanik
vestusia moja tak je bo jej nie wystarczalo sama zupka deserek i mleko...i zaczelam jej tak dawac bo jak miala jeszcze mleko na recepte to ktoregos razu nie chcieli mi wypisac recepty bo stwierdzili ze ostatnio bralam( a to bylo 2 tyg juz) wiec teraz je mleko tylko rano i wieczorem a reszte to obiad i deserek
lece bo juz mi sie spac chce...a mala trzeba kapac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #390422 przez vestusia
Batmanik rozumiem już :)

Moja Zuzia coś ostatnio mało je. Wcześniej jadła 5 posiłków, a teraz jak zje 4 to jest dobrze. Też rano i na noc mleko, na drugie śniadanko kaszka, jeszcze obiadek i czasami deserek i to wsio. Ale nie zawsze uda się wpakować deserek, a od kilku dni to ciężko z obiadkiem. Albo ząbki, albo gardło boli, nie wiem, ale woli wciągać deserki niż obiadki.

Zuzolek wykąpana, zasypia.

A Tu nadal cisza.

Batmanik a co Ty na spotkanie?? Piszesz się??? :D Miejsce to Powidz (hi, hi, hi) :D

W ogóle u wrześniówek też wygrywa Powidz. Może jeszcze z nimi zrobimy zjazd? Ha, ha, ha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390442 przez Dorciaition
Hey

Kredzia
ile Ty masz km do tego Przywidza?
D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A kupiłam pudełeczka różne i takie torby do pakowania ciuchów po Lence. A no i te bieżniki, które są brzydkie. Zła jestem.
Oj, ja nie lubię burzy. Boję się, że we mnie walnie;)
No pewnie, najwyżej sama przyjedziesz, albo jakoś przekup małża.

Mój się zgodził dziś oficjalnie ;) Ale coś za coś :/

Kurde Vestusia mam nadzieję, że obędzie się bez szpitala. Choć jeśli miałby pomóc Zuzi to trzeba będzie . Oby szybko nam wyzdrowiała.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jesteś kochana, że o mnie pamiętasz. :kiss: Szczerze to wolałabym tego 31.08. Jednak będę musiała się obrobić po tym Zakopcu.
Kurka, a będę mogła wziąć Daisy? Nie chciałabym specjalnie jej zawozić do taty. Chyba, że nie będzie wolno. Ona grzeczna i czyściutka. Zreszą ciągle śpi. Starośc. ;)

Kredzia zazdroszczę spacerku z koleżanką.

Chłopek
cudny Twój Synuś, no i imię tez ładne. Podoba mi się :)

Vestusia
no mówiłam, że Zuzia za chwilę będzie raczkować. Zdolna jest Pipulka :)
Lenor sobie odpuszczam, bo wczoraj kupiłam, proszek też.

Używacie jeszcze proszku dziecięcego? My już nie i nic się nie dzieje.

Musze do Reala. Chcę ten basenik :) Tym bardziej, że 10go przyjeżdza moja bratowa z córką, jedziemy do mojego taty i na działce Lenka mogłaby się potaplać.

Zuzi na pewno wróci apetyt. Później nadrobi, zobaczysz. Dobrze, że chociaż coś je, no i pije. A może to faktycznie od ząbków.
Lenka ostatnio bardzo mało je. Rano 120 ml mleka, poźniej kaszka- połowę tego co zawsze, obiadek, ale bardzo malusio, no i deserku już prawie nic. Chrupki jej najbardziej smakują. Myślę, że może mniej je, bo więcej pije, nie wiem.

Batmanik pokazuj nam dzieciaczki.
No właśnie- i co ze spotkaniem? Jedziesz?

He he Vestusia no to by było wesoło. Normalnie przedszkole :)
Ale lepiej żebyśmy były tylko my :lol:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390458 przez vestusia
Dorcia, a czym przekupiłaś Krzysia? :D Przyznaj się :D Albo jaki on warunek postawił? :D

No a powiedzcie mi, bo ja będę szła na to wesele. Ile dać w kopercie? Masakra, zbankrutuję he, he, he :D I chyba zrobię sama wesele, co by mi ktoś do koperty dał kasiurę buehehhee :D

Kupiłaś bieżniki, które są brzydkie? Jak to. To mi brzmi podobnie do chustki, którą kupiła Kima, a która była za mała he, he, he :D

Jak dla mnie może być ten 31 sierpnia do 2 września. A co reszta na ten termin?

Też wolę jednak same bez wrześniówek. Tak sobie zażartowałam, zresztą, może one nas wcale nie lubią he, he, he Bo je tak podczytujemy bezczelnie :D

A Daisy no pewnie, że bierz :D Toż to nasza Waćpanna Przekochana :D Może Malina niech weźmie Batmana i nie wiem kto jeszcze ma psa? Chyba Aniaa_. Kredzia, możesz wziąć kota :D To będzie wesoło wtedy :D

Daisy taka mała, że nawet jak ją jakoś schowasz do walizki, to nikt nie zauważy :D

Ja proszku dla dzieci nie używam w ogóle. Był ten moment, jak Zuzia miała te plamy dziwne, że nie wiedziałam od czego to, to prałam jakiś czas w Lovelli, używałam płynu Lovella i nic nie pomagało. Myślę, że miała te plamy po Silanie, bo jak powróciłam do Lenora to plamy zniknęły i już ich nie ma. I jak tu być mądrym. Ach.

Dorcia - mojej Zuzi jak wychodził pierwszy ząbek to bardzo mało jadła. Ale też może być przez upał, że Lenka ma mniejszy apetyt. Choć ja stawiam na ząbki. Myślę, że coś się pojawi. A sprawdzałaś tą łyżeczką czy jest ząbek??

Zuzia ma już fajne ząbki, jutro zrobię jej fotkę, to zobaczycie różnicę :)

Piotrek robi tatara :D Kurka, a ja miałam się dalej odchudzać, ale jak mam to zrobić? ;)

Ps. Dorciu, to jest Powidz, nie Przywidz he, he, he :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390503 przez Dorciaition

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


He he bieżniki kupiłam za wąskie, no i kolor mocno różni się od tego co był na zdjęciu.

Ha ha weźmy wszystkie zwierzątka. Ale będzie wesoło :)

Sprawdzałam, ale sama nie wiem. Krzysiowi też się wydaje, że coś tam jest, ale to tylko taka malusia kropeczka. Jutro sie okaże.

Nooo koniecznie pokaż zdjęcia Zuzia ząbków :) Muszą być cudaśne :)

Ojeju tatara :huh:

No no Powidz.Przywidz jest koło mnie.

No to mamy wstępnie ustalone tak? Dziewczyny co Wy na to? Data 31.08-2.09??
Może do Sarny napisać co?
Fajnie byłoby już organizować. Pewnie będzie trzeba zaliczki wpłacić.
U wrześniówek też Powidz. Oby naszej daty nie ukradły ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390513 przez vestusia
Ogłaszam wszem i wobec, że my jedziemy! Piotrek właśnie się zgodził, ładnie poprosiłam, więc super!

Teoretycznie 31 sierpnia Piotrek według grafiku ma 2 zmianę, więc od 15 pracuje, ale najdalej w sobotę rano moglibyśmy przyjechać i być np. do poniedziałku, bo w niedzielę normalnie musiałby iść na nockę, ale wtedy postara się z kimś zamienić, albo urlop i wtedy byśmy wracali np. w poniedziałek z rana, żeby na nockę zdążył iść. Albo piątek sobie z kimś zamieni, to w zależności jak my ustalimy ten termin.

Myślę, że trzeba się pospieszyć, bo faktycznie jeśli i wrześniówki planują tam zjazd, to może być problem z domkami. No i trzeba też wziąć pod uwagę, że jest to jednak sezon letni jeszcze.

A kiedy Sarna wraca?

Madziaska, odezwij się i pisz nam tu szybciutko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390525 przez vestusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390528 przez kima
Yo yo women B)

Uśmiałam się z Was :laugh: lubie Was czytać mucios mucios :kiss:

Kurczę, zaraz chyba skrobnę do Madzi, bo już jajko zniosę bez tych fotek! A ona pewnie się
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
zajmuje :laugh:

Vestusia musisz odpokutować wyjazd, nie ma co :laugh:

mojemu mówiłam to chyba mi nie wierzy, powiedział, ze pewnie tylko tak gadamy a do skutku nie dojdzie :huh: ojjj, żeby nie miał racji!

Głosujta dziewuchy, bo nie wiem czy na wyjazd mam się szykować, czy nie, ja piszę otwarcie, żeby później nie było, że Powidz dla mnie odpada, bo to 500km i 7 godz. jazdy, nie wyobrażam sobie Kubusia w aucie tyle czasu, bo on nie lubi jeździć ;)

Vestusiu szkoda tego wniosku, ale wiesz, uruchom znajomości, może
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Batmanik wklejaj foty maluchów, rzadko zaglądasz i fotek nic nie dodajesz! Proszę się poprawić, bo masz minusa, zaraz wpiszę do dzienniczka :laugh:

Kredzia widzę, że możemy sobie podać ręce, ja też lubię burzę :P i nie widzę w tym nic złego :S

czytałam Was na raty i pustka w głowie, nie pamiętam co komu i za ile :laugh:

aha Kredeczko, krzesełko kupiliśmy w ToysRus na promocji było za niecałe 170zł, nie zajmuje dużo miejsca, ale zrobie Ci fotki całego, jestem bardzo zadowolona, za taką kasę naprawdę niezłe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390541 przez kima
Vestolini starczy już tej pokazówki z wagą :ohmy: już 52 na liczniku, niezła jesteś :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #390559 przez kima
iii dziękujemy za życzonka :)

idę pod prysznic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl