BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

10 lata 11 miesiąc temu #767145 przez Dorciaition
Hej Kochane.

cisza nieziemska. Forum umiera :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ha ha nie tylko Hanka będzie sie wyróżniać na śniegu. Lenia też ;) No cała różowa będzie. Jeszcze ja głupia różową czapę jej kupiłam ;) Ale to Krzysiu taki dziwny i mnie zawsze namówi. Wszystko brałby dla niej różowe. Jak ma coś mniej dziewczęcego to mówi, że wygląda jak chłopak. Dziś ma czerwoną bluzkę. Jak ją zobaczył to cały ranek gadał na nią "MAły Krzys". A mnie sie np podobają dziewuszki w turkusie.


U mnie to własnie albumów brak :/ Zdjęcia czekają na albumy ;)

MAdzia mnie się bardzo podobasz w tych krótkich włosach, naprawdę ładnie wyglądasz. Wymyślasz :silly:

Hanka i Zuzia boskie z tym gadaniem. :) Choć u nas już też fajnie. Szczam czasami z Lenki jak coś powie ;)

Vestuś super, że udało się Tobie kupić kombinezon w Lidlu. Kurtek nie kojarzę, bo ruszyłam na spodnie ;) Dobry Zuzi ten rozmiar? Jak spodnie? Bo u nas jednak troszkę za duże, ale to nic.

W ogóle jakie buty kupujecie? Mnie się podobają takie fajne kozaczki, ale zapewne byłyby niepraktyczne i chyba kupię takie za kostkę w Lidlu wiązane- mocno ocieplane i w sam raz na mrozy, choć wizualnie piękne nie są ;)

Mam problem z tą kiecką na urodziny, bo teraz jakieś wymiary są dziwne. Zazwyczaj 98-104, a to jednak jeszcze duże, a te mniejsze za małe ;) Kupiłam ostatnio w HM jedną z Minnie, a drugą taką baskinkę, no cudna- sama bym taką chciała, ale są za wielkie. Moja mama jej kupiła też z Nexta, wynalazłam ją na allegro i taki sam rozmiar :)
Założe jej chyba po prostu jakąś którą ma w domu. W sumie bez sensu na raz nową kupować, choć w sumie na teraz kiecek nie ma. Ale mam problemy ;)

Vestusia no powaliłaś mnie tym, że Piotrek ma tego palca złamanego. Kurde, biedak :/ Czyli jest na zwolnieniu tak? To pewnie troszkę zadowolony, choć się nacierpiał.
Wiem co to znaczy ból palca. Z moim lepiej, choć krzywy strasznie i 3 dni temu płakałam przez niego, ale chyba przeżyję.

Jak ten "Jezyk dwulatka"? Ciekawe?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Suari fajnie, że i Tobie udało się kupić w Lidlu. U nas po południu byłoby to już niemożliwe.
Ja tam liczę, że spodnie za rok będą dobre. Babka była z 3letnią córką i kupowała ten sam rozmiar. Zdziwiona była, że ja biorę niby taki wielki.

Ale zdjęcie torta koniecznie pokaż. Powodzenia :)

Ha ha nie mogę z Igora. A to łobuz. Już Panie podrywa :) Tylko lepiej niech młodszymi się zainteresuje ;)

O kurcze dziwna ta dziewczynka, że aż tak mocno gryzie :/ Mam nadzieję, że zostało zgłoszone to jej rodzicom.

No a u nas po staremu. Mnie coś gardło dziś zaczęło boleć. :/ Lenka usnęła wiec za chwilę sobie cappucinko wypiję.
Mam coraz większy strach i obawy przed porodem :/ Filmuje się :/
A imie dla małej to raczej Laura :)

Buziaki Kochane


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #767599 przez luska
hej mamuie no szału z postami nie ma :P
Ja się usprawiedliwiam , bo wiecie jak ostatnio moje dzieci ze zdrowiem kiepsko codziennie ponad dwie godziny schodzi z inhalacjami , smarkaniem i lekami .ale na szczęście bez antybiotyków tym razy , z czego jestem mega zadowolona , bo wcale to nie fajnie jaki co chwila na antybiotyku.Musze panie z przedszkola tylko ochrzanić , że niech na ola zwrócą większa uwagę z tym posikiwaniem , bo to od tego

Docia co do urodzin jakoś nie jaram się w tym roku .Chociaż przez myśl mi przeszło i nadal się zastanawiam , czy nie zrobić im konkretnie taka dziecięca imprezę .Zaprosić dwie Majki , Kacpra , Filipa i Kubę ,Weronikę tylko o ile pomieszczę dzieciaki to gdzie rodziców :P Ale przemyśle , i po proszę , żeby same mamy przybyły np w sobotę.Prezenty hmm olek dostał łóżko , chyba starczy , co najwyżej kupie mu jakąś piżamkę.On się ze wszystkiego cieszy.Aureska w planach miała dostać kuchnie , bo tez lubi, ma już garnki, robi mi kawe itd .Ma kuchnie jeszcze po Kubie .Tez Smobi ale taka zwykłą , a chciałam kupić taka wypasioną.Tylko chyba to nie ma sensu , wydawać pond 400 na coś co już ma .Chiałam cos takiego ,nie dokładnie ta ale coś w ten deseń allegro.pl/smoby-kuchnia-tefal-duza-fren...13r-i3610705327.html ale chyba odpuszczę .....No i nie wiem co jej kupić

Docia ja tez zawsze wszystko macam , cena podstawa hehehe .chociaż jak czasem coś na serio wpadnie mi w oko to już chociaż żeby mnie bolała , to kupię :P no w granicach rozsądku , chociaż małego

Oj Vestusia i tak masz fajnie, szczerze zazdroszcze , bo nie dość , ze z Łukaszem żyjemy obok siebie to i zero znajomych tutaj.znam zaledwie parę lasek i to tylko tak bardziej na "cześć" .wyjść nigdzie nie mogę , bo Łukasza wiecznie nie ma , czy rano czy wieczorem .Nie gadamy teraz ze sobą , bo zrobiłam mega focha .Dla wszystkich ma czas tylko nie dla nas.Prosiłam go przedwczoraj żeby pojechał ze mną podpisać umowę o szafy i co , nie znalazł 40 minut żeby pojechać do firmy podpisać i wrócić .a wczoraj olał robotę i z bratem za poznań pojechali na cały dzień po jakies płyty dla niego .i tak jest co chwila .Ile można coś takiego tolerować , wczoraj aż się popłakałam , bo ja chce mieć normalne życie , wspólne a nie coś takiego.Oczywiście jak chodzę zafochana , to potrafi i dzieciaka kolacje zrobić i nakarmić i wykapać położyć spać , sam wszystko.I nie ma co chwile "chodz do nich" .Chyba nam będzie lepiej osobno.....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No o łóżku juz pisałam , ale jest super hehehe polecam dla chłopca.

Ta jakieś z avonu dostała od ciotki ten perfumki , ale masz w biedrze z mini i czymś tam jeszcze

No w Lidlu fajne , ale ja u nas nie kupie , bo już od drugiej osoby słyszałam własnie , że jak jakieś rzuty promocij , to rano przy lidlu trzeba stać u nas jak za komuny w kolejkach.a ja sę zawsze dziwiłam , że tam nic nie ma .a swoja droga to chyba hukowy menager jest skoro za mało towaru zawsze jest

ooo boziu Vesta , to niedziel nie miałaś za fanąj . hehe no nie zazdroszczę ci , bo ja bym padła pewnie w koncie gdzieś, a dzieciaki by latały :P

Docia podłącz Leni chociaż naziemna heheh :P Fajnie , że telewizje będzie miała.u nas dla olka by sie przydała , no ale jak na razie nie planujemy.

O nic nie mów mi o tym lego , olo bardzo to lubi , no ale jak mam być szczera , to mnie nie stać , bo ceny sa jakieś z kosmosu.Jak na razie kupujemy mu jakieś podróbki lego city , bo tez lubi i nie narzeka ładnie się tez tym bawi .a nie różnią się zbytnio od oryginału

U nas nadal z bajkami scooby do u olka a aureska nic .....Zero bajek, czasem m jak miłośc z nami obejrzy albo barwy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


suarii i na to ma Igo czas .Z własnego doświadczenia i tu co widzę po znajomych , to chłopcy jakoś większy maja z tym problem

Jejku Igor to juz kawał foceta i do tego jakiego słodkiego .ciekawa jestem jak w realu by aureśka przy nim wyglądała hehhe połowa pewnie :P


hhehe widzę , że w tym Lidlu to wszędzie walka o ciuchy :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


hehee Madzia dobra Hania jest , ona tez super gaduli!!! Z ciebie to będzie i jest taka sexi pieczarka :D

ha ja w tym roku mam luz z kurtkami i spodniami na szczęście , bo aureska w zeszłym roku dostała , co prawda chyba 104 , ale już w tym roku będzie śmigać i fajnie by było jak by na przyszły starczyło , bo na przyszły to musze olkowi kupić , a jak by dwójce trzeba by było to pewnie około 400zł nie moje .Te ceny mnie dobijają czasami

hehe mi tych rzeczy z lidla nie było nawet dane widzieć :P

O fuck złamany!!!!

Vesta mi język dwulatka nie podeszły , niemowlat uwielbiam , ale ta do mnie nie przemówiła

może wezmę się jeszcze raz za lekature i przy auresce coś da , bo co do olka to nic mi nie pomogło

Kurde Suari co z dziewucha !!!!biedny Igor

docia mnie też wkurzaj te rozmiary.Biorę 98 albo 98-104 co jest za duże , ale co zrobić.wole za duże niż za małe .Dzis ze smyka zamówiłam jej kieckę przecieniona z 69.9 na 25,90 i zobaczymy co to wyjdzie , nie wiem dokładnie jak wygląda bo przez tele zamawiałam :P

Kurna Docia jak ty nie pójdziesz z tym palcem do lekarza , to przejadę się do tego Chaszczewa i nakopie ci do tyła ......

Docia Laura też ślicznie !!!!

Ja teraz nie mogę przeżyć i pluje sobie w brodę , że nie wytrwałam w postanowieniu , żeby Aureska była Kornelią :dry:

no i nadziergalam w końcu , a pisałam chyba od 12 hehehe :P Nawet zdążyłam się z Ł pogodzić :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #767605 przez Suari
Rodzice tej dziewczynki już wiedzą, nie wiem czy czasami nawet z psychologiem nie rozmawiali, bo co jakiś czas są u nas w żłobku spotkania z psychologiem.

Czyli będzie 2 x L :) Lenka i Laura, mnie się bardzo podoba :) a porodem się nie stresuj zawczasu. Dorcia- co byś nie ubrała Leni to i tak ślicznie będzie wyglądać :)

A co do butów- ze względu, że Igor ma wysokie podbicie, to w grę wchodzą tylko buty wiązane. O takie kupiłam www.emel.com.pl/prod.php?idg=13&id=593&idp=593&s=&type=&kword= tyle, że poszperałam na necie i znalazłam za 189 zł, więc jestem trochę do przodu. Wprawdzie zamawiałam inny kolor, a jak przyszedł to okazało się, że taki jest, ale i tak dobrze, bo Igor ma kurtkę na zimę w takim kolorze :)

To już wiem co Vestusi zginęło, bo Dorcia napisała :) mam nadzieję, że się znajdą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #767630 przez Suari
Lusia- dostałam przepis na specyfik na przeziębienie z miodu, imbiru i cytryn. Podobno nieźle się po tym można wypocić :)

Lusia- pokaż, jakie łóżko kupiłaś. A z tymi chłopami to tak czasami jest, ja też się wkurzam na K., bo siedzi w domu i czasami jak go proszę żeby coś zrobił, to oczywiście zapomni i nie zrobi.
Ja Igorowi kupiłam już dawno takie klocki qelements.pl/index.php/klocki/magiczne-ksztalty-detail i bardzo lubi się nimi bawić. A ostatnio dostał coś takiego www.hasbro.com/playskool/en_US/shop/deta...9-C5C5A5653864:en_US i też to lubi, układa sobie ludzika z poszczególnych części.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #767721 przez madziaska
Witam :)

Dorcia, mnie martwi ten Twoj paluch :(
Laura, bardzo ladnie :) Jejku, to faktycznie tuz tuz. Bedzie dobrze :) Naturalnie rodzisz??? Lenka chyba cc, prawda? Wlasciwie nie pamietam dlaczego mialas cesarke B)

Hania ma kombinezon rozm 92 i jest ciut za duzy, ogolnie to nosi bluzki na 98, choc troche rekawki podwijam, ale 92 sa za krotkie. Spodnie ma na 92. Wydaje mi sie, ze jest duza w porownaniu do innych dzieci, ale wychodzi na to, ze mala z niej kurka, jak Wy juz takie rozm kupujecie ;)

Dzisiaj jej kupilam kozaczki do kożuszka, o takie:
ccc.eu/pl/kids/catalog/all/320051 i brazowa czape. W rzeczywistosci sa ladniejsze ;)Ostatnio juz mnie wkurza ten róż ;) No, ale kombinezon caluski rozowy, to tak dla rownowagi bedzie ;) Mam tez takie normalne buty zimowe z Bartka, dostalismy w spadku, ale jak nowe, wiec nie bede kupowala.

Sauri, buciki sliczne i te klocki czaderskie :)

Ja ostatnio zamawialam koraliki do nawlekania (drewniane), puzle i domino ze zwierzatkami, czekam na przesylke ;)

Lusia, kocham Cie za ta sexowna pieczarke, hehe :kiss:
Boziu, bidne te Twoje dziciaki z tymi chorobami, zdrowka dla nich !!!
Moj siostrzeniec ma tez to lozko Olkowe, super jest, rewelacja :)

Jak ja Cie rozumiem, ze chcialabyc miec Ł w domu. Sz od tyg wraca jak ja juz spie, a wychodzi jak jeszcze spimy. Dobija mnie to!!! Zyjemy ciagle osobno. Czasami mam wrazenie, ze nie mamy wspolnych spraw, bo nawet o niczym nie romawiamy za bardzo, bo sie nie widzimy :( Echhhh, zycie........

Nie pamietam co tam jeszcze naskrobalyscie ;)Jutro na 7 do roboty, wiec lece ;)

Aaaaa Luska, kuchnia meggga :) Kurcze, tylko strasznie droga. Hania ma taka zwykla z tefala, malutka, ale tez jest ok. Robi mi kawe z mlekiem i gotuje zupe, wiec chyba jej sie podoba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768174 przez Dorciaition
Hejka.

Malwa no dzień dobry chociaż napisz :silly: :silly:

Luśka jak dzisiaj dzieciaczki? Mam nadzieję, że już lepiej.

Taka impreza urodzinowa dla dzieci to może na jakim zamkniętym placu zabaw. 3 godziny- ciasta, paluszki, chipsy, coś na ciepło (np pizza) i dzieci są w siódmym niebie ;)

O matko! Ale droga ta kuchnia. Dla mnie też za wielka.

Luśka jeju nie mów, że lepiej Wam osobno. Coś ten Ł. broi ostatnio, ale może mu przejdzie i się poprawi. Zrozumie, że musi z Wami spędzać więcej czasu, pomagać Tobie.
Krzysiu ostatnio się troszku poprawił, bo kąpie Lenie, ale przez prawie 2 lata ani razu tego nie zrobił, o przewinięciu kupy nie wspomnę- chyba tylko raz jak mnie nie było.

Luśka Leni naziemna nie potrzebna. Ma bajki (Goerga) na pendrivie co ogląda tylko wieczorem a na dzień gdy się bawimy to wgrałam piosenki dziecięce.

Luśa następna córa będzie Kornelką ;)

Suari świetne te butki. A klocki ciekawe. Zapiszę sobie linka.

Madziaska paluch krzywy ale jest coraz lepiej. :kiss: Moim zdaniem ortopedy i tak za dużo nie stwierdzi jak zdjęcia nie można zrobić.

Wszystko wskazuje na to, że naturalnie będą rodzić. Mój gin to w ogóle jest bardzo za naturalnym porodem, w ogóle nie przepisuje antykoncepcji. Sam chyba też nie stosuje- jest na moje oko bardzo młody, a ma 4 córki i syna :)

Z Lenką miałam cc. Przy oksytocynie zanikło jej tętno przez chwilę, no i ze względu na Alanka.

Lenka też nosi bluzki na 98 i często rękawki podwijam. Spodnie 98 są dobre. Ale to też wszystko od firmy zależy.

Śliczne te kozaczki. Oj różu za dużo, to prawda. Ja też ostatnio staram się kupować Lence nie w różu (poza kombinezonem zimowym ;))

MAdzia a Sz w weekendy też pracuje?

U nas trochę lepiej odkąd KRzysiu ma mnie pracy (choć lepiej żeby miał wiecej), no i od kiedy mieszkamy tutaj. Czasami nawet z ciepłymi bułeczkami na śniadanie przyjeżdza :)

LEce się legnąć

Bye


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768190 przez Malina86
Dzien dobry :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768207 przez Dorciaition
Ty Piczko :silly: :silly: :laugh:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #768255 przez Malina86
Witam Was Kochane! :)

Przetrwalam nocki, moje dziecko spalo do poludnia wiec nie bylo zle. Raz wstala tylko o 8:30, ale potem w dzien spala 3 godz. wiec luzik :laugh:

W poniedzialek Adrian jedzie z nia na kontrol, ale nie wiem czy dostanie pozwolenie na pojscie do zlobka... dalej pokasluje i katar ma. Czuje, ze znowu sie skonczy antybiotykiem, a wtedy to juz chyba L4 musze wziac. Boje sie wogole czy jakiejs astmy Miśka nie ma, bo przy kaszlu tylko sterydy w miare jej pomagaja i czesto kaszle po wysilku, nawet jak nie jest w trakcie choroby. No mam nadzieje, ze wymyslam...

Suari Igorek duzy chlopak, superowy jest!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tez chcialam Misi te buty kupi, ale niepraktyczne mi sie wydaly. Miala je dosc obcisle na nodze i ani spodni do srodka bym nie wsadzila, ani na wierzch przez te kokardki, ale podobaly mi sie bardzo. W koncu nic nie kupilam- w niedziele zrobie drugie podejscie.

Co do zimowej odziezy to kurtke kupilismy w Smyku w zeszlym roku na wyprzedazy po zimie, a spodnie dalam mamie do przerobki, zeby Miśce szelki przedluzyla i jeszcze sie nadadza ;) Widzialam te kurteczki w Lidlu i tez mi sie podobaly- spodnie mniej. My mamy duzo ciuchow z Lidla- ostatnio kupowalam jej bluzeczki i swterki w rozmiarez 86/92 i na Misie pasuja. Wiekszosc ciuchow na 92 ma obecnie.

Vestusia biedny Bobson, niezle sobie z tym paluchem narobil...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dorcia ladnie Laura choc skojarzenia mam nie najlepsze, ale nie bede Cie tutaj zniechecac ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do Miśkowych urodzin to rozwazam tort z Dora albo Teletubisiami. Nie chce Minnie znowu. Na prezent moze to jej kupie allegro.pl/smoby-kasa-sklepowa-myszka-mi...akc-i3611925338.html albo to allegro.pl/elektroniczna-kasa-myszka-mik...ney-i3603916036.html No nie wiem jeszcze sama...

Jutro mam impreze integracyjna i nie mam sie w co ubrac. Wogole takie branie mam w pracy ze mowie Wam- no smiech mnie ogarnia :laugh: Jak nastolatka sie czuje prawie, a nie stara dupa w dodatku mezata i dzieciata ;) Jutro tez moja mama 50-te urodziny robi. Integracja na 20:00 wiec troche lipa z tymi urodzinami i wszystkim do kupy... Mama mowi, ze jak chcemy to zebysmy w niedziele przyszli... Nie wiem sama.

Czekam na Meza, z roboty wraca ;) Dzisiaj pierwsza wspolna noc od tygodnia ;)

Buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768406 przez madziaska
Witam sie i ja :D

Dorcia, to Lenka dlugasne ma nozki. Mnie sie wydaje, ze Hania ma jeszcze krotkie, tzn nie do konca proporcjonalne do reszty ciala ;)
Krzys faktycznie sie poprawil :) Super, ze Ci pomaga, oby mu tak zosatlo ;) No, a z tymi buleczkami rano to wogole super :)
Dorciu, Sz w soboty pracuje, stara sie miec niedziele dla nas i z reguly caly dzien spedzamy razem, choc teraz do szkoly jezdze, wiec w niedziele spedza sam z Hania. Niby dobrze, ze ma duzo pracy, ale to juz naprawde jest dosc irytujace. Wiem napewno, ze nie chce tak zyc ;)

Malina, kurka nieciekawie z tym kaszlem Michasi :( Oby to nie byla astma.
No no, podrywaja Cie w pracy, hehehe. No i dobrze :D
Jesli chodzi o te kozaczki, to tez nie mialam zamiaru Hance kupowac, ale jak pisalam dostalysmy porządne buty zimowe. Po siostrzencu tez znalazlam na strychu z elefanta, jak nowki. Tylko, ze czarne, ale sa ok ;) I tylko dlatego jej kupilam, bo tak szkoda byloby mi kasy. zaplacilam za nie o 25 zl mniej, bo mam karte CCC. No i do tego kozuszka beda fajne. To prawda, maja waska cholewkę. Najpierw wzielam rozm 23, ale nie moglam ich zapiac, wiec wymienilam na 24, sa za duze, no ale do zimy nozka pewnie jej jeszcze urosnie. Z gruba skarpeta mysle, ze beda ok ;)

Ja mam wolny weekend :D

Tez juz mysle o ur Hani, szalec nie bede, bo ostatnio caly dzien spedzilam w kuchni. No, ale my mamy jeszcze troche czasu. Osob pewnie bedzie tyle samo jak rok temu.

Jutro Sz ma urodziny, 30-stka na karku, hehehe. Zamowilam mu tort, prezent juz dostal jakis czas temu. Imprezy nie bedzie, bo i tak pewnie bedzie siedzila do pozna w pracy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768444 przez Suari
Madzia- to sto latek dla Sz. :) to już będę pamiętać kiedy ma - wtedy co mój Igor :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768450 przez madziaska
Sauri dziekuje :) wlasnie dlatego pamietam kiedy Igorek ma urodzinki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768466 przez Dorciaition
Malwa Miśka kochane dziecko, że dała mamie pospać.

Oby to nie astma. Daj znać koniecznie po lekarzu.

He he to może teraz lepiej będzie się Tobie kojarzyło to imię, bo z moim dzieciem ;) Choć Zdanek wczoraj powiedział, że nie chce Laura, tylko Julia. No jebły ;)

Malina jak zrobisz z Teletubisiami tort to już strój dla Ciebie nie będzie za bardzo seksowny ;)

Fajne te kasy.

Baw się dobrze na imprezie. Czyli w pracy ok?

MAdziaska dobrze chociaż, że w niedziele nie musi pracować. Krzysiu jak miał dużo roboty to i w majówkę i w Boże Ciało pracował. No dobijało mnie to. Ale jak nie ma roboty to też źle :/

Ja chyba jutro do CCC się wybiorę bo do niedzieli z kartą rabat 20%.

Ooo, sto lat dla Szymona. niech chociaż wieczór zarezerwuje dla Was żebyś mogła mu jeszcze jeden prezent dać ;)

Jeju i Igor jutro. Czas leci

Miłego wieczoru.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768539 przez Malina86
Chcialam odpisac, ale Adrian sie pod koldre skrada :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #768618 przez Suari
Dorcia- nie daj się- ma być Laura ;)

Malinka- Igor też ma podejrzenie astmy, bo jak łapał oskrzela to miał duszności, przez jakiś czas miał wziewy, ale, że nie mu nie było to przestliśmy dawqać, a lekarka na wizycie kontrolnej powiedziała, że jak jest ok to nie dawać. Z tego co wiem to dużo dzieci ma astmę dziecięcą, tak nam mówili lekarze w szpitalu.

Nie mam czasu na więcej, bo robię tort, wpadłam tylko poczytać czy ktoś coś naskrobał,
do jutra !!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl