BezpiecznaCiaza112023

Listopad 2011 cz. 2

10 lata 4 miesiąc temu #811827 przez vestusia
Dżem dobry wieczór :D

Dorciu, jak ja się cieszę, że „rośniecie” Cudnie wyglądasz, naprawdę. Aż chce się brzuszka, gdy się na Ciebie patrzy. Oby do przodu i oby Blanka była mniejszym brojem od Lenki :D Lenka to faktycznie ma energii sporo, jak na całe dnie zabaw, bez drzemki, to naprawdę jest wytrzymała. Zuzia jeśli się nie wyśpi (a zdarza jej się to bardzo rzadko), to pada najdalej o 19, sama potrafi powiedzieć, że jest zmęczona i że chce iść spać. A Lenka to naprawdę jest nie do pokonania ;-)

Dorciuś do miasta troszkę pewnie tęskno, ale poradzicie sobie. Z dwójką to faktycznie przez pewien czas będziesz troszkę „uziemiona”, ale z czasem wszystko zaczniesz sobie dobrze organizować i nawet wypad na miasto będzie czymś normalnym.

Madziaska, ja to zachęcam do pisania. Lapka masz już sprawnego, bo się pogubiłam?
Co do mieszkanka to ja cieszę się przeogromnie, ale myślę, że i Wam się uda. Nawet nasza beznadziejna sytuacja okazała się do przejścia, a sama wiesz, że historia Piotrka nie wyglądała najlepiej. No ale fakt faktem, że mieszkanie nie jest może jakieś super pod względem chociażby piętra (bo 3 bez windy) no i bez balkonu. Metraż też nie powala, bo 45 mkw to naprawdę mało, ale mimo to cieszę się, że będzie to nasze małe ciasne mieszkanko. Wam też się uda, zobaczysz.

Madziaska a ja z kolei cieszę się, że święta spędzamy gdzieś indziej, bo czasami to mi smutno, że tak nikogo tu nie mamy i my praktycznie ciągle albo sami na przemian z Zuzią, albo we troje. Dlatego cieszę się, że jedziemy do teściów :)
Zuzanka uradowana, że będzie jechać pociągiem, zaznacza mi, że nie autobusem ;-)

Dziś była bardzo grzeczna, dała się ubrać w żłobku (miałam dla niej aniołka – upieczone ciasteczko), więc jej się spodobał i mówiła, że jest grzeczna jak aniołek Potem nawet dała sobie obciąć paznokcie! Cały dzień historii o dobrych aniołkach i też wymyślałam bajki, aby tylko chciała obciąć paznokcie. U rąk poszło gładko, u nóg nie chciała, ale jakoś się udało. W międzyczasie i Zuzanka mi obcinała paznokcie, więc jakoś poszło. Na koniec pomalowałam jej na szaro u nóg, bo tak wybrała, i na różowo u rąk. Jejor no oszaleć można z tą Zuzanką.

Muszę jeszcze popakować prezenty, ale to za chwilkę, bo padnięta jestem. Pranko ostatnie się suszy, spakowana jestem wraz z Zuzanką, dorzucę za chwilę jeszcze szczoteczkę, pastę do zębów i żel do kąpieli (dla Zuzanki) a rano jeszcze moje kosmetyki i powinno być dobrze.

Mieszkanie ogarnięte, więc mogę spokojnie iść spać (jak już zapakuję te prezenty)
Życzę wszystkim Wesołych i Spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, w atmosferze radości i miłości.

Jutro nie będę miała jak tutaj wejść, więc piszę już dziś.

Do napisania po świętach!

Buziole :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #811974 przez Dorciaition
Kochane zdrowych i spokojnych Swiat.

Pozdrawiam

My dzis do tesciow a mi tam nigdy tel nie działa :(


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #812499 przez vestusia
Dżem dobry :)

Święta, święta i po świętach ;-)

Jak tam żyjecie? Czy może się kulacie? :D

Miłego piąteczku życzę i liczę, że któraś w końcu tu zajrzy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813262 przez Dorciaition
Dobry

Vestusia o tak- ja to się kulam, dosłownie ;)

Jestem u tesciow. Krzysiu mnie wygonil bo robotę ma w mieszkaniu. Ale ostatni raz- Lenia ma tu ogromny problem ze spaniem a jak ona to i ja. Padam

Buziaki


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813263 przez Dorciaition
Aa Vestus mialam pytac juz dawno- masz moze na zbyciu zamkniecie do tego kubeczzka niekapka co ma Zuzia? Ja gdzieś Lenkowe zgubiłam a szkoda mi kupowac nowy kubek.


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #813290 przez vestusia
Dorcia kurka, ale ze mnie Sierotka, a z Ciebie jeszcze większa. Wyobraź sobie, że ze 3 dni temu kupiłam nowy kubeczek dla Zuzi, też różowy, co by Piotrek nie zauważył, a ten stary wywaliłam u babci do śmieci. I też sierota jestem, bo potem pomyślałam, że mogłam zostawić choćby uchwyty i właśnie nakrętkę, ale nie chciałam, żeby Piotrek sapał, że nowy kubeczek kupiłam - a uznałam, że trzeba, bo tamten się zużył. Kurka, gdybym wiedziała wcześniej to tym bardziej bym zostawiła i uchwyty i tę nakrętkę, bo przecież mogłaby się przydać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #813383 przez Dorciaition
Oj Ty Pipko :silly:
Ale w sumie rozumiem Cię, bo też często kombinuje żeby Krzysiu nie widział moich wszystkich wydatków ;)
A kubeczek będę też musiała zakupić ;)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816613 przez vestusia
Oj, pogubiłam się w tych postach, już za Wami nie nadążam ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #816706 przez Dorciaition
To tak samo jak ja. Za dużo do odpisywania ;) Chyba dziś nie dam rady :silly: :silly:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #827911 przez Dorciaition
O wow! Jaki ruch!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #828602 przez madziaska
Oooo tak Dorciu, ruch jak w Rzymie, hehehe...ale i na fb malo nas ostatnio. Tutaj chociaz kazda wiecej pisala co sie u niej dzieje, a tak juz zupelnie nie wiem co u WAS slychac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829799 przez vestusia
To prawda Laski, ruch nieziemski ;-)

Ja już kilkakrotnie proponowałam powrót tutaj na forum, ale zaledwie kilka osób wyraziło również taką chęć, ale w praktyce to bywało same wiemy jak ;-)

Ja tam nikogo nie przymuszam a pisać sama ze sobą nie będę, choć zaglądam tu stosunkowo często ;-)

Miłego wieczoru Wam życzę, ja odpoczywam po pracy, znaczy się gotuję zupkę :) Mąż na budowie i tak leci :) Zimno jak nie wiem co, ja to jestem jednak zwierzątko ciepłolubne i wolałabym inną porę roku :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #829946 przez madziaska
Vestus, no fajowo tu bylo... ;)

Kazda kazdej odpisywala ;) Wiecej o sobie pisalysmy, na fb raczej sie komentuje czyjes posty i do nich odnosi przez to moze czasami pomija sie osoby "po drodze" ;) Moze tylko ja mam takie wrazenie, choc tutaj tez w sumie mialam niejednokrotnie takie odczucie... Ale namieszalam, hehe ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830134 przez Dorciaition
Ooo :)

Laski tez wole pisac tutaj. Jakos przejzysciej tu jest.

Madzia ha ha wiem o co chodzi i masz racje.

Vesta a nic nie mow. Ja tez chce lato- siedziec z dziecmi na kocyku. Lenke bede mogla juz w miare sama wypuszczac a z Blanka bede sie na trawce wylegiwala. Wprowadzili sie nowi sasiedzi z 3 miesieczna corka wiec Mloda bedzie miala towarzystwo :)

Wczoraj w koncu "zaliczylam" fryzjera. I w koncu znalazlam tutaj fajna babke u ktorej juz zostane. Choc pol wizyty przezywala moj odrost ;)

Dzis jestem z dziewczynkami w domu. Po poludniu do lekarza. Lena nas wykonczy tymi nocami. To chyba kurcze powinny byc nieprzespane noce przez Blanke a nie Lenie. Ach masakra.

Milego dnia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #830135 przez Dorciaition
Ooo :)

Laski tez wole pisac tutaj. Jakos przejzysciej tu jest.

Madzia ha ha wiem o co chodzi i masz racje.

Vesta a nic nie mow. Ja tez chce lato- siedziec z dziecmi na kocyku. Lenke bede mogla juz w miare sama wypuszczac a z Blanka bede sie na trawce wylegiwala. Wprowadzili sie nowi sasiedzi z 3 miesieczna corka wiec Mloda bedzie miala towarzystwo :)

Wczoraj w koncu "zaliczylam" fryzjera. I w koncu znalazlam tutaj fajna babke u ktorej juz zostane. Choc pol wizyty przezywala moj odrost ;)

Dzis jestem z dziewczynkami w domu. Po poludniu do lekarza. Lena nas wykonczy tymi nocami. To chyba kurcze powinny byc nieprzespane noce przez Blanke a nie Lenie. Ach masakra.

Milego dnia :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl