BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

11 lata 3 miesiąc temu #563419 przez Mandygraf
Hej :) jestem mama z wrzesnia 2012:) Mam do Was ogromną prośbę: może miałybyście ochotę nam pomóc i oddać glosiki na zdjecia?? glosowac mozna raz na 24 goidziny:) ponizej przesylam linki, w kazdym linku jest osobne zdjecie . z gory dziekujemy:)

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7146

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7318

www.bobovita.pl/home/o-klubie/galeria/7315

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #566714 przez chivas
Witam Mamuski!
Równiez jestem na październik, narazie umownie na 14.10.13 :) skończony 6 tydzien, leci mi 7 jak szalony, :) dzis pierwsze USG, serducho jest i bije, a ja płacze za truskawkami, tak mnie szaleńczo na nie wzięlo :)
Pozdrawiam i mam nadzieje ze milo spedzimy razem te najblizsze tygodznie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567822 przez patio
Chivas - jak zobaczyłam w sklepie truskawki to omal się nie posikałam ze szczęścia. Po czym mój luby szybko sprowadził mnie na ziemię, i powiedział, że te zimowe truskawy (sprowadzane) mogą uczulać i kategorycznie zabronił kupować :( No i muszę obejść się smakiem :(



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568803 przez Anielicja
Hej dziewczyny kochane!

Ja też jestem październikową przyszłą mamusią. Mam termin na 10.10.
Teraz jestem w 7 tc !!!
Byłam tydzień temu na usg potwierdzającym ciążę, maleństwo miało 4mm.
A dzisiaj już wybrałam lekarza prowadzącego i było drugie usg, 10,1mm. Bije serducho.
Postaram się niebawem wkleić zdjęcia usg:)

Poza tym mam nudności, od samego początku:( może miałam jeden lub dwa dni bez, to skakałam
ze szczęścia myśląc że przeszło... o naiwna babo! Nic nie przeszło. A dziś rano wylądowałam w toalecie namiętnie rozmawiając z klopem... eh! Senność na początku bardzo mi dokuczała, ale powoli mija. Za to cycuszki oj bardzo bolą... czy ja narzekam?:))))) Chyba trochę:P

W weekend bolał mnie ząb. Byłam w poniedziałek u dentysty i leczenie kanałowe mi zafundowano. Było bezbolesne (ząb martwy), ale co się na stresowałam!!!! W ten poniedziałek
będzie kończyła.

Ok. nie piszę więcej bo zanudzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #568854 przez patio
Anielicja - skąd jesteś?



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569019 przez Anielicja
patio napisał:

Anielicja - skąd jesteś?


Z Jastrzębia-Zdroju, ale przebywam też w Pszczynie :)
Śląsk się kłania";)

Pozdrawiam i dobranoc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569239 przez ewitkun
Witam,

chciałabym dołączyć do październikowych mam :) Jestem w 5 tc. Potwierdzona przez lekarza teraz tylko czekać na serducho :) To moja druga ciąża, jestem mamą 19 miesięcznego synka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569262 przez Anielicja
ewitkun napisał:

Witam,

chciałabym dołączyć do październikowych mam :) Jestem w 5 tc. Potwierdzona przez lekarza teraz tylko czekać na serducho :) To moja druga ciąża, jestem mamą 19 miesięcznego synka.


Witamy serdecznie!
Dużo zdrówka życzę i wspaniale bijącego serduszka:)

Pozdrawiam ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569309 przez Anielicja
Mam pytanie.
Robiłyście już badania?

Ja dostałam wczoraj od ginekologa polecenie na zrobienie badań:

mocz
morfologia
Wasserman

Bardzo mało... Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Zapytam co i jak.
Badanie na toksoplazmozę nie jest refundowane prawda?

Zastanawiam się czy zrobić je na własną rękę... Bardzo lubię koty!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569341 przez patio
Anielicja - ja dostałam pakiet badań (wszystkie możliwe), ale mam kartę w Lux Med i wszystko robię prywatnie. Nawet grupę krwi chciał zrobić, ale mam aktualne badanie krwi, więc obyło się bez. Chyba cały pakiet badań kosztowałby mnie 470zł, no ale mam wszystko w pakiecie.
Pytałam skąd jesteś bo szukam dobrego lekarza z Warszawy (najlepiej z Lux Medu, lub z NFZ - szukam kogoś dobrego i dostępnego). Jak znalazłam w rankingu polecanych lekarzy z Lux Med to pierwszy termin na kwiecień, maj..



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #569670 przez ewitkun
Patio jestem z Warszawy, mam pakiet w placówkach typu luz med, mogę polecić lekarzy ale oni w luxmed nie przyjmują tylko w cmp Białołęce lub cm bemowo. Nie wiem z jakiej dzielnicy jesteś i czy oplacaloby się Tobie jeździć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570329 przez chivas
Patio: ja mialam to szczeście żeśmy dorwali u teściowej truskawki z Jej własnego ogródka, tyle, że zamrozone :) Nie mialam problemu ze strachem o chenie, ale neistety wypiłam juz wszystkie :D więc do czerwca mam narazie szlaban :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570656 przez MartiO
Hej Dziewczyny ;)

dołączamy do Październikowych Mamuś ;) na razie przed wizytą u lekarza (w środę) ale dwa testy raczej nie kłamią....

to moja druga ciąża ;) trochę szybciej niż miałam nadzieję, ale cóż.... Młody ma niecałe 9 miesięcy... jak urodzi się druga niunia będzie miał ok 17 m-cy... boję się jak dam sobie radę z dwójką maluszków bo Młody to takie małe "adhd" :silly: wszędzie go pełno...

klikamy ze Szczecina ;) a termin... to bardziej skomplikowane... gdzieś pomiędzy 16 a 22.

a co do truskawek... Młody urodził się pod koniec maja, ale tak na końcówce za mną chodziły, że jak pojawiły się takie w miarę ok kwietnia to jedliśmy... jakoś nie odczuliśmy tego do tej pory....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #570780 przez ewitkun
Witaj Martio :)

fajnie, że nas przybywa bo trochę cichutko tu :(
tez mam małego adhd-owca jest wszędzie i teraz jeszcze ma okres buntu więc jest wesoło, nie ukrywam trochę się martwię jak ogarnę to wszystko sama, mąż dużo pracuje a za 3 tygodnie przeprowadzamy się do domku ale kto to ogarnie jak nie my kobiety :D będzie dobrze, musi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #571768 przez patio
ewitkun napisał:

Patio jestem z Warszawy, mam pakiet w placówkach typu luz med, mogę polecić lekarzy ale oni w luxmed nie przyjmują tylko w cmp Białołęce lub cm bemowo. Nie wiem z jakiej dzielnicy jesteś i czy oplacaloby się Tobie jeździć.


bemowo i białołęka - ok :) jestem z woli ;)
Kogo zatem polecisz? Ja właśnie dzwoniłam na inflancką do przychodni (chciałabym tam urodzić zatem warto znać lekarzy), ale terminy albo na za dwa tyg do obojętnie jakiego lekarza, albo koniec marca do wybranego lekarza... powoli zaczynam mieć dość tych poszukiwań :/ Jeszcze nawet nie mam karty ciąży :/



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl