BezpiecznaCiaza112023

Mamusie październikowe ;)))

9 lata 5 miesiąc temu #942299 przez P@ul@
JAk już tutaj jestem to może zaraz zapytam. Czy te które mają suwaczki na pierwszezabki.pl też mają problem, żeby wejść i zmienić ustawienia? U mnie wyskakuje ERROR, a mamy kolejne 2 ząbki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944381 przez nuśka09
Witajcie :* jak miło że coś w końcu ruszyło :P
Paula mi tez wyskakiwał jakiś error i zmieniłam suwaczek :P My dopiero 5 zębów mamy :)
Co u Was kochane? Jak dzieciaczki?
Wasze maluchy też mają napady złości? Maks rzuca się na podłogę albo wali w coś głową, czasem mnie pacnie ;/
Nie wiem już jak się zachować. Jak chce mnie uderzyć to staram się odwrócić uwagę i przeważnie mówię żeby mi piątkę przybił, nawet pomaga, albo żeby mnie przytulił. Ale jak się rzuca na podłogę to nie wiem co zrobić, przeważnie go podnoszę i mówię że robi sobię krzywdę i przeważnie on się wtedy wtula we mnie...
A wy jak się zachowujecie ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #946452 przez ewe88
OJ my to mamy przeboje z zębami! Właśnie idą trzy 4 i małej poszło na migdały. Przez 4 dni gorączka dochodząca do 39 i zapalenie gardła! Masakra!!! W sumie mamy już 8 zębów no i te trzy 4. W sumie jedna z nich już na powierzchni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1048758 przez karola89
Przepraszam, że tak się wcinam, ale ktoś wcześniej poruszał temat kaszek, a ja mam pytanie, czy serwujecie kaszki dla dzieci instant czy takie "normalne", które się długo gotuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl