BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #617689 przez dzidostwo
Małopolanka grupa jest zamknięta tylko dla grupy i tylko ty widzisz grupe ;p

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617749 przez julitav1
Hej dziewczyny ja juz po wizycie wszytsko jest dobrze:) dostałam skierowanie na badania i za 2 tygodnie mam przyjsc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #617752 przez dzidostwo
Julitav1 no to super a zdjecie usg masZ???


ja dopiero w czwartek na 17 :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618141 przez JustynaNL
Dobry dzień :) wyniki odebrałam wczoraj i niestety do poprzedniego lekarza czekać nie będę bo mocz nie za bardzo, liczne bakterie, kryształy fosforowe liczne i ph 7,5, ale oczywiście jak wspomniałam mojego lekarzowi, ze potrafią mnie aż nerki zakuć to olal. Dzisiaj dzwonie do drugiej, mam nadzieje, ze trafie na lepsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618299 przez Gravity
Czesc :)
ja dzis 1 wizyta u poloznej:( przed 11.Co sie dowiem napisze Wam.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618329 przez małopolanka
Julita cieszę się że wszystko ok. Oby tak dalej.

JustynaNL oby wyleczyli Cię szybko i żebyś w końcu trafiła w dobre ręce. Czasami tak jest że w ciąży jest trochę pod górkę ale trzeba być dobrej myśli. Obyś jak najszybciej wróciła do pełnego zdrowia.

Gravity trzymamy kciuki żeby wszystko było ok. Daj koniecznie znać. Buziak.Trzymaj się!

Co do grupy dopiero dzisiaj przeglądałam Wasze piękne zdjęcia ;-) wczoraj wieczorem padłam ze zmęczenia. Widzę że coraz więcej nas tam jest. Oby tak dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #618466 przez cortezia
JustynaNL musisz trafić na lepszego lekarza, z tego co czytałam na internecie,o licznych bakteriach w moczu to sugeruje, że może być to zakażenie zwłaszcza że masz ph zasadowe,obecność fosforanów w moczu sugeruje podwyższone ryzyko wystąpienia kamicy, jeśli już nie doszło do uformowania złogów. Podobno najlepiej jakbyś zrobiła sobie USG. Głowa do góry wydaje mi się, że jak trafisz na dobrego lekarza to Cię z tego wyleczy;)

Graviti ja również trzymam kciuki:)

APEL DO LISTOPADÓWEK:D

Dziewczęta zapisujcie się do Grupy na FB jeśli posiadacie konto na FB. Grupa jest całkowicie TOP SECRET, nawet dodawanie zdjęć jest TAJNE i nikt inny oprócz nas ich nie widzi, nie widać, że w ogóle do takiej grupy należysz:) więc nie ma się czego obawiać osoby niezainteresowane niczego nie zobaczą nic nie ściągną i z niczego nie zrobią użytku chyba że będą to hakerzy ale wtedy z tych zdjęć tutaj i wpisów mogą zrobić użytek:)

Jeśli was namówiłam napiszcie do DZIDOSTWO tylko swoje dane, a ona was odnajdzie i doda do grupy:)

Także KOBIETY PRZYBYWAJCIE TŁUMNIE, jeśli macie ochotę:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618856 przez Koliberek
Witajcie :)

U mnie wszystko dobrze, małopolanka dziękuję za zainteresowanie! Rozpoczełam pracę na dniówkach i odpukać jesteśmy dzielni z maleństwem :D Zobaczymy co dalej. Okazało się, ze siostra koleżanki w pracy straciła dzieciątko w 8 tygodniu (w pracy próbowała coś wsadzić na wysoko umieszczona półkę!) wiec dziewczyny po pieć razy każda mnie ostrzegały a później tylko pytały czy wszystko dobrze i chciały wyręczać..

Na początek gratuluje wizyt i pierwszych zdjęć tym które mają to już za sobą!

Zdjęcia są niesamowite!! :D Takie maleństwa a już powoli wszystko jest na swoim miejscu!

małopolanka muszę przyznać, że obie wyspy są ładne ale dla mnie Irlandia bardziej urokliwa,zielona i wiejska :) Poza tym ludzie bez porownania! Irlandczycy są do rany przyłóż, otwarci, weseli i zawsze chętni do pomocy!Przynajmniej tak dali mi się poznać. Anglicy to zupełnie inna rzeczywistość :silly: haha

JustynaNL mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i porządny lekarz się Tobą zaopiekuje.

Gravity czekam na wieści z pierwszej wizyty u polożnej!

Nie często korzystam z FB, ale skoro corteziatak namawia :lol: Spróbuje i ja. Jeśli to wszystko top secret to czemu nie? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #618892 przez małopolanka
Koliberek trzeba uważać z tym sciąganiem albo wsadzaniem czegoś na górną półkę. Ja też słyszałam o podobnym przypadku. Niestety człowiek czasami się zapędzi chce coś zrobić szybko i tak to się kończy. Współczuje jej z całego serca. Co do Irlandii to masz racje. Ludzie tu są całkiem inni. Mili i otwarci dla każdego. Czy w pracy czy sklepie gdziekolwiek się jest ludzie są uprzejmi i witają Cię ze szczerym uśmiechem. Taką mają naturę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619116 przez pani_p
Cześć :)

Ale u mnie dzisiaj ładna pogoda była :) Nareszcie ciepełko, słoneczko. No aż miło!
Byłam na spacerku, dotleniłam się, ale chyba był ciut za długi bo po powrocie byłam wykończona i brzuszek mnie troszkę ciągnął. Odespałam, poleżałam i jest już ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619315 przez małopolanka
super ;-) u nas tak było cały tamten tydzień. Niestety od dzisiaj ma być pogorszenie pogody ;-( oby nie na długo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619318 przez julitav1


Hej dziewczyny po pierwszym USG dopochwowym wystąpiło u mnie niewielkie plamienie...:( Czytałam, że u niektórych to normalne za tydzien mam byc na wizycie u mojej Dr. Czy według was to normalne czy podczas tego USG mogło dojść do jakiegos podrażnienia??
:(:(
Pomóżcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #619360 przez dzidostwo
julita kurcze nie pamietam zbym cos takiego mialam, ale z tego co pamietam to ze kiedys mowil mi lekarz to czyli chyba mozliwe

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #619379 przez wielomama
Witam Was kochane!!!Tak wiem, nie było mnie długo, ale cały czas podczytywałam. Oczywiście bardzo miło mi się Was czyta, chcę nadal pisać. Ostatnio w ciągu dnia nie miałam czasu, bo wiadomo ciągle coś do załatwienia.Wieczorem już nie mam zupełnie siły i na dodatek wszystko zależy od pogody jaką mamy. Jak jest ponuro i pada to cały dzień nie mam siły.Troszkę później jeszcze odezwę się,teraz tylko na szybko do julitav1

Ja po usg nie plamiłam nigdy.Uważam, że nie należy się zamartwiać, oczywiście zależy ile trwało to plamienie i jak było mocne, ale piszesz, że nie wielkie. Oczywiście zaznacz koniecznie na następnej wizycie. Lekarka może stwierdzić, że nie będzie ci narazie robiła usg dopochwowego tylko dopiero za kilka tygodni przez powłokę brzuszną. Jeśli masz takie skłonności to radziłabym uważać podczas współżycia, bo ja przy pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu w 16 tyg. z powodu mega krwawienia po stosunku.
Teraz widzę, że Ty masz dopiero ponad 6 tyg. to raczej pewne, że na następnej wizycie będziesz miała usg, przynajmniej powinnaś mieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #619563 przez Brunetka
dzidostwo napisał:

Małopolanka grupa jest zamknięta tylko dla grupy i tylko ty widzisz grupe ;p


Jeśli jest to grupa zamknięta i nikt z moich znajomych nie zorientuje się przez ten profil o ciąży to również bardzo chętnie się do Was przyłączę
Niestety nie mam dobrych wieści. Byłam dzisiaj u lekarza i wykryto u mnie bakterię escherichia coli:(
Martwię się bo tyle się dzisiaj na ten temat w necie naczytałam,że aż się boję. Bakteria ta nie ma niby tyle negatywnego wpływu na mnie co na płód:( Lekarz przepisał mi antybiotyk ale na chwilę obecną nie mam nawet zamiaru go przyjmowac. Antybiotyk we wczesnej ciąży- w głowie mi się to nie mieści. Chcę w czwartek wybrać się do jeszcze innego lekarza,zobaczę co mi poradzi. Martwię się bardzo. Nie chcę zaszkodzić dziecku.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53655

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl