BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

11 lata 1 miesiąc temu #611538 przez Gravity
wielomama widzisz nie ma sie co na zapas martwic bedzie dobrze tez bym chcial by mi zrobili dodatkowe badania:(

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611633 przez małopolanka
hej Ellie ;-) cieszę się że mamy ten sam termin. U mnie identycznie ostatnia mies. była 2 .02.
Witam pozostałe dziewczyny. Nie sposób przeczytać wszystkich postów, mam nadzieję że z czasem zacznę Was poznawać.
Może parę słów o mnie. Mam 24 lata. Jest to moja pierwsza ciąża. Planowana. Ogólnie czuje się świetnie. Pierwszy mies minął bez żadnych objawów. Drugi też oprócz mniejszego apetytu i lekkiego kłucia. Czasami zdarzy mi się że mnie mdli, wymiotowałam raz do tej pory. Muszę przyznać że myślałam że będzie dużo gorzej. To nic w porównaniu co przechodziły moje znajome które już mają dzieci. Zauważam już powoli zmiany u siebie. Spodnie musiałam zmienić na luźniejsze bo brzuszek robi się większy. Jestem drobna więc może dlatego tak szybko widać na mnie każdy kg. Nie miałam jeszcze robionego USG. mieszkam za granicą i tutaj dość późno jest USG w szpitalu bo między 18-20 tyg. Postanowiłam że zaczekam do 9-10 tyg i zrobię USG prywatnie. W przyszłym tyg umówię się a wizytę. Nie mam konkretnych zachcianek. Zauważyłam że bardziej w stronę słodkiego mnie ciągnie ale zamiast słodyczy sięgam po owoce. Tak na pewno jest zdrowiej. Jeśli chodzi o tabelkę to chętnie dołączę jeśli dalej chcecie ją zrobić. Na innym forum widziałam podobną. Były tam podstawowe dane typu nick wiek miejscowość data porodu ile dzieci w sumie i propozycje imion dla chł i dz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611642 przez Gravity
małopolanka napisał:

hej Ellie ;-) cieszę się że mamy ten sam termin. U mnie identycznie ostatnia mies. była 2 .02.
Witam pozostałe dziewczyny. Nie sposób przeczytać wszystkich postów, mam nadzieję że z czasem zacznę Was poznawać.
Może parę słów o mnie. Mam 24 lata. Jest to moja pierwsza ciąża. Planowana. Ogólnie czuje się świetnie. Pierwszy mies minął bez żadnych objawów. Drugi też oprócz mniejszego apetytu i lekkiego kłucia. Czasami zdarzy mi się że mnie mdli, wymiotowałam raz do tej pory. Muszę przyznać że myślałam że będzie dużo gorzej. To nic w porównaniu co przechodziły moje znajome które już mają dzieci. Zauważam już powoli zmiany u siebie. Spodnie musiałam zmienić na luźniejsze bo brzuszek robi się większy. Jestem drobna więc może dlatego tak szybko widać na mnie każdy kg. Nie miałam jeszcze robionego USG. mieszkam za granicą i tutaj dość późno jest USG w szpitalu bo między 18-20 tyg. Postanowiłam że zaczekam do 9-10 tyg i zrobię USG prywatnie. W przyszłym tyg umówię się a wizytę. Nie mam konkretnych zachcianek. Zauważyłam że bardziej w stronę słodkiego mnie ciągnie ale zamiast słodyczy sięgam po owoce. Tak na pewno jest zdrowiej. Jeśli chodzi o tabelkę to chętnie dołączę jeśli dalej chcecie ją zrobić. Na innym forum widziałam podobną. Były tam podstawowe dane typu nick wiek miejscowość data porodu ile dzieci w sumie i propozycje imion dla chł i dz.



Jesli mozna wiedziec to gdzie mieszkasz za granica?

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611696 przez małopolanka
W Irlandii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611741 przez dzidostwo
Hej jak naraze Gravity napisała informacje :) czekam czekam :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611789 przez Gravity
małopolanka napisał:

W Irlandii.

Suzi tez W Irlandii.

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611802 przez allehandra
Przede wszystkim witam nowe koleżanki.

Nie było mnie jakiś czas bo jestem w trakcie przeprowadzki. Udało się nam wreszcie wykończyć mieszkanie, robią się jeszcze meble w kuchni ale do jutra powinni skończyć.Roboty huk. Ale przynajmniej nie będę musiała nosić tych wszystkich rzeczy na trzecie piętro... hi hi hi.A książek trochę nazbierałam przez całe życie...

Co do tabelki to piszę się oczywiście i podeślę info.Też nie wiedziałabym jak ją zrobić.

Ja mam mdłości teraz głównie po południu i wieczorem.Teraz czuję się okropnie, apetytu też specjalnie nie mam, czasem na jakieś konkretne rzeczy, a to jogurt, sorbet owocowy, potem kapusta kiszona i śledzie.Przytyłam już trochę ale znajomi nie zauważyli żeby jakoś dużo.Twierdzą że ponieważ jestem szczupła i drobna to będę nosiła przed sobą piłkę do siatkówki (może do kosza:))A co do spodni do też mnie zaczynają uciskać i niedawno kupiłam sobie takie dżinsy ciążowe.Są tak wygodne że w innych już nie chcę chodzić (po domu to w dresie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611929 przez pani_p
Hejo :-)
My po wizycie :-) maluszek ma 2,5cm rusza nóżkami i rączkami, serduszko bije :-) na zdj mało co widać, ale obiecałam to daję :-) a i ciąża jest o tydz młodsza. Termin na 11 listopada :-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja nie wiem w koncu co do tabeli podać :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611936 przez Gravity
allehandra napisał:

Przede wszystkim witam nowe koleżanki.

Nie było mnie jakiś czas bo jestem w trakcie przeprowadzki. Udało się nam wreszcie wykończyć mieszkanie, robią się jeszcze meble w kuchni ale do jutra powinni skończyć.Roboty huk. Ale przynajmniej nie będę musiała nosić tych wszystkich rzeczy na trzecie piętro... hi hi hi.A książek trochę nazbierałam przez całe życie...

Co do tabelki to piszę się oczywiście i podeślę info.Też nie wiedziałabym jak ją zrobić.

Ja mam mdłości teraz głównie po południu i wieczorem.Teraz czuję się okropnie, apetytu też specjalnie nie mam, czasem na jakieś konkretne rzeczy, a to jogurt, sorbet owocowy, potem kapusta kiszona i śledzie.Przytyłam już trochę ale znajomi nie zauważyli żeby jakoś dużo.Twierdzą że ponieważ jestem szczupła i drobna to będę nosiła przed sobą piłkę do siatkówki (może do kosza:))A co do spodni do też mnie zaczynają uciskać i niedawno kupiłam sobie takie dżinsy ciążowe.Są tak wygodne że w innych już nie chcę chodzić (po domu to w dresie).


zakaldaj to co wygodne.ja tez szczulpa 36 zakaldalam i juz nie wejde i widze ze cos szybko brzusiu rosnie.Chce pileczke jak dziewczynki wyzej!

Mama Anioleczkow [*]

Jessica Kocham Cie Nad Zycie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611947 przez małopolanka
haha ojej jaki słodki maluszek. Już się nie mogę doczekać mojego pierwszego USG. Już nawet nie o to chodzi żeby zobaczyć dzidzie ale chce się upewnić że wszystko jest ok, że serduszko bije. Na razie staram się nie martwić za bardzo bo i tak będzie co będzie. Zamartwianie się w niczym nie pomoże ale dobrze byłoby już wiedzieć że wszystko jest ok. Muszę poszukać takiego suwaczka jak macie tutaj z informacjami co dzieje się z dzieciątkiem w danym tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #611952 przez dzidostwo
dziewczyny proponuje zalozyc na fb taka grupe mam listopadowych co wy na to?

chcialam wam wkleic zdjecie sibie z brzuchem w 9 miesiacu i nie moge zmniejszanie nic nie daje...




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612004 przez dzidostwo

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Kolejno_do...ania.doc
Wielkość pliku:37 KB

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612008 przez suzi001
pani_p slodkie zdjecie maluszka :-) to musi byc super uczucie jsk macha raczkami do mamusi hehe :-) .

malopolanka tak jak wyzej Gravity mówiła ja jestem z Irlandii :-) moze wyladujemy na tej samej porodowcr kto wie :-)

fajny pomysl z ta tabelka tez sie na to pisze :-) tylko kto zrobi tabelke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612283 przez małopolanka
hej Suzi to by było ciekawe haha napisz na priv skąd dokładnie jesteś.
Gravity ja też pomału nie wchodzę w ulubione ciuchy ale spodnie mnie już tak nie gniota jak na początku. Mam wrażenie że dzidziuś przemieścił się trochę wyżej. Podziwiam dziewczyny które przez całą ciąże noszą swoje dawne ciuchy. Już teraz mogę zauważyć że raczej nie będę miała "piłeczki" a mój brzuch będzie rozlany na boki. W sumie to powiadają że to znak na dziewczynkę ;-) zobaczymy ile w tym prawdy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #612435 przez dzidostwo
Małopolanka ja miałm piłkę od kosza w 9 miesiącu :) i była dziewczynka :) to zalezy od budowy ciała :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42640



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl