BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2013

9 lata 3 tygodni temu #975119 przez pani_p
Cześć dziewczyny :-*

Nie odzywalam się bo każdego dnia po pracy nie mam na nic siły... Tyle co przejrze co u Was na fb i tyle. Jedyne na co mam siłę to leżenie i zabawianie Zuzi. Poważnie myślę o poproszeniu o L4, nie wiem może ja jestem za słaba, ale nie daje rady fizycznie.

Cortezia ojjj na mnie też źle działa to przesilenie, czuć ze coś jest nie tak. Uważaj na siebie :-*

NatB hehe tez bym się chciała nudzić w pracy :-D fajnie masz.

Aga ale ten czas szybko leci! Już połowa za Tobą :-) ja też nie wspominam wesoło rozchodzenia się tych kości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975150 przez natB
Pani_P Ty się nawet dziewczyno nie zastanawiaj!! bo ja Ciebie tam nawiedzę i sama pójdę do Twojego gin po L4!! masz kopa w tyłek.. do końca kwietnia masz iść na L4... ja swoim przykładzie wiem, że było co raz gorzej... także wypoczynek i chwile z Zuzią, keidy możesz właśnie teraz jej poświęcić tego czasu najwięcej jest mega ważny!... później już, jak maleństwo się urodzi nie będziesz miała aż go tyle dla Zuzy... bo ona będzie starsza i sama będzie musiała też sobie zagospodarować czas, kiedy Ty będziesz z dzidziusiem...

co do mojej pracy... jest jaka jest... ale eee beznadziejnie czasem jest haha :P... tak na poważnie, coś muszę robić, a taka praca czasem doprowadza mnie do stanu, gdzie nie potrafię się logicznie wypowiadać :/ bo człowiek zamiast się rozwijać to się cofa, albo stoi w miejscu buuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #975350 przez cortezia
Kurcze dobrze Pani P że wzięłaś L4 przeziębienie w ciąży to nie przelewki, a jeszcze kaszel do tego. Uważaj na siebie i dbaj o Was.
Nat ja to bym Chciała powiedzieć że się nudzę nie ma w ogóle takiej opcji dziś zamiast iść na spacer to położyłam Bibi w domu i sama teraz leżę. Bo przez ten niedobór witaminy D mam omdlenia i zawroty głowy :/ zaraz pewnie dojdą znów wymioty. Ehhh ale dziś bez wyrzutów sobie leżę Bianka w nocy nie dała mi w ogóle spać ciągle wstawała, płakała była masakra. Wiec mam prawo do odpoczynku. Ja ostatnio od trzech tygodni uczę Bibi czytać :) fajnie pomaga nam to w nauce mowy.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #976084 przez agnieszkazst
hihi Nat nic nie mów, naprawdę ten czas tak leci, że tak jak piszesz - niedługo zacznie sie pakowanie torby do szpitala........ ;) ;)

Pani_p zdecydowanie warto iść na L4, bo tak jak piszesz nie dość że mega osłabienie to jeszcze mamy szkrabka u boku który wymaga nie lada uwagi.... Kochana uważaj na siebie, na Was.... jestem tego zdania co Nat

cortezia też dbaj o siebie. Zafascynowałas mnie tym uczeniem czytania Bibi - rewelacja. Na czym robisz te napisy? Papier techniczny??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976700 przez pani_p
Hello :-)

Cortezia kurka nieciekawe te Twoje osłabienie. Podziwiam za ogrom wiedzy, w życiu nie myslalabym o niedobrze Wit D u dorosłego. Dużo się można od Wad nauczyć :-)

Agnieszka córcia cudowna :-) juz teraz to z górki hehe

Ja wychodzę juz z przeziębienia, tzn. Ogólnie czuje się już dobrze, ale kaszel jeszcze trochę męczy. Dawno tak bardzo chora nie byłam. Szkoda tylko, że musiało to na czas ciąży przypaść... ;-) Zuzia ma fazę na "nie". Wszystko co by jej nie zapytać to jest nie. A tak to chodzi i pyta "a co to?" :-D muszę się na nowo nauczyć jak to jest być z nią cały dzień hehe nie lada wyzwanie :-D ale uwielbiam tą moją madrale :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976708 przez natB
Eh tak Wam zazdroszczę tego.samopoczucia, Brzuszków.itp. Kurka ciężko się to wszystko czyta... Myślami cały czas jestem przy Waszych cudownych fasolka eh :)...

agnieszka jeszcze raz gratuluję córeczki.:)

pani i jak Tobie mija czas w domu? Pogoda coraz ładniejsza to pewnie na nudę nie narzekacie... A Zuzka zaraz Ciebie przegada heh :) u nas dalej etap gadania,, mama,, i koniec... Coś tam próbuje, ale po swojemu :) są lepsze i gorsze dni, ale tak kocham tego babla, że codziennie się nim zachwycam i końca nie widać heh :).. Wczoraj jak byliśmy na zakupach kupiłam mu mały traktorek z przyczepą to tak chodził po sklepie i opowiadał jego radość BEZCENNA :))

No a tak stara bieda u nas.. Liczę, że wknd majowy fajnie spędzimy, a na razie Dumam co zaplanować na ten wknd.. Takie samotne spacery z małym, bez S. Są smutne, ale w soboty S. Ma tyle roboty, że hej.. A my musimy sobie radzić jakoś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977013 przez agnieszkazst
Pani-p oby to przeziębienie u Ciebie już sobie poszło.... Kiedy Kochana masz kolejną wizytę?? Jakoś chyba na dniach, prawda? :) :)

Nat głowa do góry, Dzieciątko przyjdzie i do Was w najodpowiedniejszym czasie :* nota bene też już nie mogę się doczekać :) :) :)

Cortezia napiszesz mi tu trochę o tej metodzie nauki czytania? Albo jakiś link zapodaj jeśli znajdziesz chwilkę :) naprawdę mnie zainspirowałaś i cały czas mi to chodzi po głowie

Ja się dziś dowiedziałam że moja znajoma jeszcze ze studiów też jest w ciąży i też w 6 miesiącu, tak się cieszę że brak słów.... Termin mamy w odstępie 5 dni ;) ;) więc i może razem będziemy rodzić ;) tyle że na dwóch krańcach Polski ;) Ale naprawdę tyle radości mi ta wiadomość dała.... Ona jest już Mamusią dwóch córeczek a teraz trzeci będzie chłopczyk :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #977308 przez pani_p
Hejo.

Dzisiejszy dzień zaliczam do tak gownianych, że aż szkoda gadać... Z rana stres bo mąż problemy w pracy ma, później wgniotlam trochę próg w aucie bo najechalam na barierke, później te wyniki badań... Porażka. Jeszcze się okazało, że w nocy mąż wyjeżdża do rodziców na Kujawy w te i spowrotem bo musi jakieś papiery załatwić. Ja mam weekend w szkole. No porażka.

W domu przyjemnie jest być, fakt,że Zuzia ma napady wymuszania, ale lubię z nią spędzać czas. Trochę mi dziwnie hehe i nie umiem się zorganizować, ale dojdziemy do tego ;-)

Nat trzymam kciuki żeby plany majowkowe się udały :-) należy Wam się zmiana otoczenia.

Agnieszka u mnie też koleżanki wkoło w ciąży :-) jedna z pracy i dzieli nas jakieś 7 tyg, druga z osiedla jest w 4tc. Wesoło będzie hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 dni temu #978324 przez natB
Pani i widzisz wszystko jest dobrze!! :) tak się ciesze...

A mąż jakie ma problemy? Wyjaśniły się?

Jak już napisałam na fb czeka mnie zastrzyk... Jery dziewczyny Pokładam mega nadzieje w tym, że znajdę w końcu w ciążę... Ze wszystko się ułoży, że nie będę musiała szukać dla Włada niani...itp itd

U mnie też w koło ciężarnych od gro i trochę...

agnieszka jak się czujecie? Kiedy usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 dzień temu - 9 lata 1 dzień temu #978699 przez agnieszkazst
Nat ja jestem pewna że już niedługo będziesz nosić Dzidzię pod sercem <3

U nas Nat usg gdzieś dopiero ok. 31-32 tygodnia. Ja nie robię na każdej wizycie, tylko wtedy kiedy jest szczególnie zalecane, moja gin zaleca przede wszystkim dla stwierdzenia ciąży, potem w 13 tyg., potem połówkowe ok. 21-22 tyg., i potem ok. 31-32 tyg. i tego się trzymam :) czas leci jak nie wiem co, tak więc tak naprawdę to już "lada dzień" będzie ten 31-32 tydzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 19 godzin temu #978723 przez natB
Aguś zamotałam się :P.. przecież Ty wiesz, że nosisz pod serduszkiem Esterkę <3 :) :)... a ja cały czas myślę o tej płci u Was :)...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #978801 przez agnieszkazst
Suuuuuuper Nati!!!!!! Niech pękają, pękają ;) ;) oj coś czuję że będzie się działo..... "do biegu gotowi start!!!!!! hihi ciekawe który pierwszy trafi?? Chromosom X czy Y? :) :) :)" Trzymam moooooooocno kciuki, jestem pewna że będzie "trafienie", a jaja by były jak berety gdyby trafienie było nie jedno ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978824 przez natB
Agnieszka dwójkę ogarnę :P więcej nie, dziękuje :P wszyscy mi życzą mnogiej ciąży heh, ale byłby niezły,, ubaw,, wole nawet nie myśleć :lol: B)

Ja na razie czuje się dobrze, jakoś teraz ten wknd majowy przed nami, szybko zleci :) potem mamy i bierzmowanie w rodzinie, komunie,wesele, roczek... Na samą myśl mnie juz mdli heh:P

Dzisiaj idziemy z Wladem na szczepienie mmr :/ ale się boje... Miałam okropny sen, że Władek nie umiał po tej szczepionce chodzić i nie było z nim kontaktu grrr straszne to było... Juz na samą myśl o jego płaczu serducho mi się kraja, już mu tlumaczylam rano, że pójdziemy do Pani Doktor, ale kiwal główka, że nie... To mu Pow. Ze dostanie naklejki u Pani Doktor i bardziej widziałam był śmiały i chętny... On jak juz widzi stetoskop to płacze eh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978895 przez agnieszkazst
Nat wyobrażam sobie jak przeżywasz....... :( Oby wszystko było dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl