BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

11 lata 3 tygodni temu #625974 przez mefiana
Mi lekarz dał skierowanie na badania, ktore mam zrobić na 2 dni przed wizytą. wizyte mam 23maja :ohmy: Szalony czlowiek, ale cóż :)
Moja waga startowa teraz to 49kg i pochodzę z lubuskiego nieopodal Zielonej Góry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626248 przez Paradise1982
Jeta ja tez będę chciała pracować jak najdłużej, mam nadzieje może do dwóch tygodni przed porodem ale to wyjdzie w praniu... Chyba sie uzależniilam od tego naszego forum, bo wiecznie tutaj wchodzę popatrzeć i poczytać hehe.
A tera idę spać, bo mi sie oczy kleją...
Dobranoc mamuśki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #626412 przez Nutka
Dzień dobry :)
czuję że u mnie dzisiaj będzię ciężki dzień... Jakaś niespokojna jestem, na dodatek krótko spałam :S czas się chyba zebrać na badania jak już mąż pozwolił :) może jak wrócę to mnie trochę zmuli na spanie.
Dam znać później jak wyszła Beta.

A tym czasem życzę Wam miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626474 przez Milady_de_Winter
Ale się dużo postów uzbierało od mojej ostatniej wizyty na forum :) I kilka nowych wątków :laugh:
Ja mieszkam w małym mieście w Kujawsko-Pomorskim. Waga początkowa 68 kg + 1kg ciążowy :) w maju skończę 27 lat i jestem w pierwszej ciąży.

Bety nie robiłam jeszcze ale mnie zachęcacie. W przyszłym tygodniu robię całą masę badań więc przy okazji :)

Nutka - ja też nie spałam najlepiej - jakieś koszmary i poranny ból w podbrzuszu - od wczoraj mnie męczy. Nie jest nie do wytrzymania ale stale coś pobolewa.

Jak już pisałam w pracy zamierzam powiedzieć w maju po drugiej wizycie. Pracować będę pewnie do Listopada. A później możliwe że z domu będę nadzorowała co się dzieje u moich kochanych klientów ;)

Pozdrawiam. Trzymajcie się dziewczyny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626512 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

ja spalam za to od 22 do 8 haha, ale tez mialam jakies koszmary :(

Nutka - mam nadzieje, ze jednak Twoj dzien bedzie lekki :)

Milady - ja tez jestem z kujawsko-pomorskiego (jak tam mieszkalam: z Bydgoszczy, teraz rodzice mieszkaja w Brzozie)

U mniw pogoda pod chmurka, wiec jakos tak depresyjnie sie czuje.. ech.... trzeba sie zbierac do pracy... moje ukochane cyferki na mnie czekaja :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626592 przez Nutka
Ja właśnie doczłapałam się z Bety. Wyniki mają być niby na 14 ale znając życie będą wcześniej, ale to już mąż będzie nadzorować.
Zauważyłam że moja godzina na spanie to ostatnio jest 21-22 ale wczoraj ją niestety przesiedziałam w poczekalni i gabinecie mojego lekarza pierwszego kontaktu, bo zaczął mi się robić jakiś stan zapalny pęcherza.
Ogólnie zasnęłam po 24 i standardowo mój pęcherz ma nastawiony budzik na około 5:30 :) później już zasnąć nie mogłam. Zbyt dużo myśli w głowie siedzi...

Ja szefowi już powiedziałam o ciąży :) ale u mnie nie ma problemu bo moja praca zaczyna się od kwietnia i kończy się pod koniec września :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626603 przez Agacior
Cześć kobitki :kiss:

U mnie jest piękna słoneczna pogoda, wiec przesyłam Wam trochę słońca na umilenie dnia :)

Z tymi koszmarami nocnymi to i ja mam udrękę :dry: Aktualnie jestem na etapie zmarłych, co raz ktoś mi się śni świętej pamięci :(

Zazdroszczę Wam, że pracujecie :) Ja też miałam w planach pracować całą ciąże. Niestety wyszło inaczej.

Chyba czas coś poczytać :)

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626749 przez moofka
Cześć dziewczyny :)

dołączam się na kolejną grudnióweczkę, dzisiaj odebrałam pierwszą betę więc już śmiało mogę się tu pokazywać. w piątek kolejny pomiar i oby wszystko się dobrze rozwijało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #626822 przez monisia100100
Cześć kobitki
Z tego co dziś czytam ty chyba większość z nas ma problemy ze spaniem, Ja w nocy co chwilę sie budziłam , a to mi ręka gdzieś dretwiała, a to noga gdzieś wystawała i zmino było, a to jak juz wygodnie się zrobiło to siusiu sie zachciało, i tak kilka godz wyjętych. Rano wstałam tylko zjadłam śniadanko i dalej spać. Tak więc w sumie o 13 zaczynam dzień.
Moffika witam wśród grudnióweczek
Nutka czekamy niecierpliwie na bete

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626886 przez jeta
Czeeee!!!

Witam nową grudnióweczkę - Moofka :laugh: Musisz nam teraz wszystko o sobie napisać :)
Skąd jesteś, ile masz lat, ile ważysz - oczywiście jeśli chcesz ;) wcale nie musisz.
Jaką masz betę?

Kurde, ja też dziś miałam koszmary. Ale zaczęły się od tego, że wieczorem się poprzytulaliśmy troszkę z M. Wszystko bardzo delikatnie. No i po wszystkim poszłam do łazienki a tam widzę ślady krwi. Nie było tego dużo, ale takie różowe wszystko było. Od razu panika, łzy w oczach. No ale jakoś usnęłam. Śniło mi się, że strasznie krwawiłam i straciłam dziecko. Rano bałam się pójść do łazienki, no ale wreszcie musiałam. No i wszystko było ok. Później wyczytałam, że możliwe są takie rzeczy po współżyciu, bo wszystko mocno ukrwione i mogła jakaś żyłeczka pęknąć. Ale teraz strasznie się będę bała sexu...

A Wy? Współżyjecie w ciąży?

Byłam też na becie dziś, ale wyniki dopiero jutro po 13.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #626901 przez monisia100100
Jeta nic się nie martw też słyszałam że niewielkie plamienie nie świadczą o niczym złym. Chociaż my z M mamy kilka już dni postu,ja się bardzo obawiam choć lekarz mówił że nie ma przeciwwskazań. Będę spokojniejsza a to chyba najważniejsze, tylko druga połowa traci.

Dziewczyny macie poza dotychczasowymi dolegliwościami czyli m.in powiększone bolące piersi, jakieś nowe. Bo u mnie bardzo mocne mdłości dochodzą, i zawroty głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626909 przez moofka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


moja pierwsza badana beta to 1177.

jeśli chodzi o objawy to mnie tylko na razie bolą piersi i jestem śpiąca, na mdłości za wcześnie jeszcze. mam nadzieję, że może w ogóle mnie ominą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626914 przez monisia100100
moofka a na kiedy masz planowany termin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #626919 przez moofka
21 grudnia, ale zobaczymy co powie usg w przyszłym tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #626929 przez Nutka
moofka witaj w naszym gronie ;) ładniutką tą Betę masz:) w którym dniu cyklu robiłaś? Podobny termin u mnie :) ale też dokładnie będę wiedzieć po USG

Ja jak wróciłam z badania to mnie tak zmuliło, że dopiero się przebudziłam, ale poszła bym spać dalej. M w między czasie zadzwonił i podał mi wyniki :lol: tak więc 34 dc i Beta dzisiaj 1642 (poprzednia w 32 dc - 833,7) także rośniemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl