BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #741091 przez Pyśkaaaa
witam :)
Jeta jak tam? przeszedł ci ból pleców? a ubranka sliczne :)chyba lidla napadłaś :blink:
Pradisie super że sie udało zaciskamy z całych sił :)
Milady wydaje mi się że to te przepowiadające ale moge sie mylić....
Nutka rośnie mały muzyk
moofka cieszę sie że wyjazd udany my w sob nad morze jedziemy :lol:


Dziewczyny ale mialam dzis poranek.... Poszlam na glukoze w 1 ciazy wypilam posiedzialam i poszlam i była pyszna.... A w teraz ypilam ledwo co siedze siedze i w pemnym mamecie goraco zaczelam sie pocic i trzesc wiec poprosilam pania zeby zawolala pielegniarke i nie pamietam jak mnie wniosly za gabinetu....juz chcialy lekarza wzywac ale ozylam zadzwoniłam po męża przyszedł dociagnelam do tych 2 godz ledwo co :ohmy: wrocilam do domu a mam 5 minut ze szpitala mąz sie bał że nie dojdę zjadlam zaczal mnie bolec zoladek maskarycznie dopiero jak sie zdrzemnelam czuje sie lepiej.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741101 przez jeta
Pyśkaaaa - z lidla dwie pary spodenek, trzecie z taniej odzieży. Reszta z tesco :) No ze 4 bodziaki jeszcze z taniej odzieży siostra wyszperała po złotówce :silly:
Kurczę, ale miałaś przygodę! Oby wyniki wyszły jak należy!
Ból pleców prawie zniknął, ale biodra nie :(

Nutka - ale mi smaka narobiłaś!

U nas weekend też słoneczny, w sobotę porządki, w niedzielę grill na obiad i prawe cały dzień na dworku. Niestety bez spacerów, bo biodro dokucza...

A w piątek wizyta!!! Już nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć co u maluszka słychać! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741145 przez mała82
Witajcie ;)

WhiteBlackberry ja też się zastanawiam właśnie nad tymi otulaczkami Motherhood i też mam zamiar dokupić jakiś śpiworek z długimi rękawkami na zimowe nocki

Małgo witaj :laugh: Fajnie, że nasze grono cały czas się powiększa ;) U nas też Filip będzie, jeśli nic do czasu porodu się nie zmieni :) Ja tam w przesądy żadne nie wierzę, choć też jeszcze nic dla małego nie mamy, ale to nie z tego powodu :) Ostatnio nawet usłyszałam, że będąc w ciąży nie powinnam zostawać chrzestną :ohmy:

Pyśkaaaa ojoj, ale dobrze, że już ci przeszło i się lepiej czujesz, oby tylko wyniki były w normie. Mnie też niedługo czeka ta glukoza



Co do znieczulicy... To jak chciałam zaświadczenie na lot samolotem od mojej ginekolog to kazała przyjść bez umawiania się na wizytę i wejść między pacjentkami bo to tylko minutę zajmie. Chodziło o to żebym się jej pokazała że ja to ja i ona puści w tym czasie drukarkę i podpisze papierek. No więc pojawiam się w gabinecie, położna każe mi wchodzić bez kolejki tylko mam tak profilaktycznie spytać pań przede mną czy im to nie przeszkadza. No i się zaczęło. A to, że się spieszą, a to, że kolejka każdego obowiązuje. A ja myślałam, że w gabinecie ginekologicznym to jakieś bardziej te kobiety wyrozumiałe będą, mój błąd :ohmy: No więc sobie grzecznie usiadłam z zamiarem czekania na swoją kolej, ale jak to usłyszała położna to poleciła do mojej ginekolog. Więc po wyjściu pacjentki z gabinetu ginekolog sama po mnie wyszła i zabrała mnie do gabinetu. Kobiety się zdenerwowały, jeszcze w drodze do gabinetu jedna mi rzuciła, że "tylko bez grzebania się tam". Nawet moja lekarka była w szoku na takie zachowanie jej pacjentek.
Przed kolejnym lotem to już na wizycie poprosiłam o wypisanie pisma na zapas, żeby się znowu nie użerać w kolejce.
Za to na wakacjach spotykałam się z samymi miłymi sytuacjami. Wszędzie z uśmiecham miejsc mi ustępowali, w restauracjach pytali jak się czuję, czy chłopak czy dziewczynka, życzyli powodzenia, normalnie nie to co u nas. Podobno co kraj to obyczaj :D:D

Wczoraj wybraliśmy się na zakupy z zamiarem kupienia w końcu czegoś dla małego, ale nic nie dostaliśmy takiego jak chcieliśmy. Jak mi się już coś spodobało to cena kosmos. Więc zostanę przy zakupach internetowych chyba :) A wy gdzie robicie zakupy dla maluszków? Macie jakieś ulubione sklepy stacjonarne bądź internetowe?

Wybraliśmy wózek Roan Marita na stronie sklepu mamaija i pojechaliśmy, żeby na żywo oglądnąć ale okazało się, że akurat wszystkie wykupione i czekają na dostawę <pech>. Ale chyba i tak zdecydujemy się na niego ze względu na dużą gondolę i kilka innych funkcji które mi odpowiadają :)

Dziś wieczorem wybieramy się na wizytę, już nie mogę się doczekać. Niestety teraz czekają nas dwie wizyty u innej pani doktor bo moja przygotowuje się do egzaminów i wzięła ponad miesiąc wolnego. Ciekawe jaka będzie? Ale może to dobrze, zawsze druga opinia na temat małego. No zobaczymy

Miłego popołudnia B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741151 przez mała82
A jeszcze miałam spytać czy słyszałyście o buteleczkach Dr.Browns? A może któraś Was ich już używała? Bo tak się zastanawiam czy ich nie wypróbować.... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741177 przez Nutka
Witam w poniedziałek :)

Pyśkaaaa nie zazdroszczę przejść porannych. Sama zastanawiam sie jak ja to zmiosę... W tym albo w przyszłym tygodniu moja kolej.

Jeta jakby co jeszcze trochę zostało :) zapraszam :) kawkę bezkofeinową zrobię :) (jeszcze ją zlokalizuję w kartonie).

Mała82 tez zastanawialiśmy się nad tym wózkiem. Bardzo fajny, wprost płynie. Dla mnie ma jeden minus. Rączkę regulować mozna tylko w 2 pozycjach. Dlatego tez zdecydowaliśmy sie na Tako acoustic. Ma tak samo dużą gondolę :) (przystawilismy jeden do drugiego i porownywaliśmy).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741218 przez Marta82
Hej Dziewczyny,

Przepraszam ze sie tak malo odzywam w ostatnich dniach ale jakos enrgii mi brak. Poza tym za pare dni spodziewamy sie gosci na dwa tyg. wiec ja szleje w miare mozliwosci i ogaraniam mieszkanie. Idzie mi to bardzo wolno niestety :(

W sobote zakupilismy dla synka komode i jak tylko skonczymy malowac jego pokoik to zabieram sie za pranie i prasownie tych cudnych malutkich ciuszkow.
Boje sie ze w 9 miesiacu juz nie bede miala sily na nic. ehhh

Pisalyscie o twardniejacych brzuszkach wiec ja mam to samo od paru dni.
Na poczatku troche sie wystraszylam ale mysle ze to sa wlasnie skurcze przepowiadajace. Moje doswiadczone przyjaciolki mowia zeby sie nie martwila. Skurcze nie bola i trwaja tylko kilka sekund. Brzuszek twardnieje od dolu do gory.
Zadzwonilam dzisiaj nawet do mojego lekarza i powiedzial zebym wiecej odpoczywala.

Za tydzien zaczynam urlop wiec wtedy troche odpoczne.

A tak wogole nasz synus chyba tez zostanie Filipem chociaz jeszcze ostatecznej decyzji nie podjelismy.

Milego popoludnia i wieczora

P.S. ParadiseGratulacje :) Trzymam kciuki zeby tym razem wszytko bylo dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #741241 przez paulainka
A czy Wy dziewczyny, może któreś z was, też nie mają apetytu?
Nie chodzi oto, że odrzuca mnie od jedzenia, zapachu itp. Tak miałam w I trymestrze. Po prostu nie mam żadnych zachcianek, jest mi obojętne co zjem na obiad, na śniadanie itd. Gdyby nie burczał mi brzuch to w ogóle nie miałabym na nic ochoty, za dużo się nie martwię, bo waga i tak mi rośnie, tylko tak po prostu z czystej ciekawości pytam czy któraś z was ma taki sam problem.
Chwilami chciałabym mieć jakąś ciążową zachciankę, tak jak mają niektóre kobiety w ciąży... a ja nie mam na nic.

Mój wózek dzisiaj dotarł na polski adres. Wyślę Wam zdjęcie, ale katalogowe, bo sama go zobaczę dopiero za 2 tyg.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741266 przez moni31
Witam mamusie


Widzę, że macie już wiele rzeczy kupionych dla swoich maluszków. Ja mam ciuszki, które kupiłam w pierwszej ciązy od 0 - 3 miesięcy.Jakiś kocyk, ręczniczek... Innych rzecz nie mam ale tez nie kupuje. Zakupy beda przed samym porodem, tylko wózek i łóżeczko muszę zamówić wcześniej.Wózek wybraliśmy już raczej, będzie to bebetto luka... O taki : www.smyk.com/bebetto-luca-wozek-wielofun...6,swiat-niemowlaka-p i do tego fotelik maxi cossi. Co myslicie o tym wózku?

Paradise gratuluję ciąży:) Zdrówka życze

Witam nowa mamusię:)

Nutka ja ostatnio mało mojego synia czułam, oczywiscie nerwy mi sie załączały... I wtedy idzie w ruch detektor, całe szczęście, że go kupilismy, bo chociaz moge się troche się uspokoić. Serduszko pięknie bije. Wystarczy, że maly się ułozy nisko i mimo tego, ze się wierci słabo go czuje, a jak wyżej to jest super... I teraz nadrabia zaległości w wierceniu się...

Mała moja przyjaciółka używa dr brownsa i jest bardzo zadowolona, zreszta polecała mi je...
A ogladałam tez roana ale Teo, ale jakoś bebetto dla mnie wygrywa, bo ma lepszą amortyzację i wieksze koła...

A mnie cały czas męczy zgaga, mdłości, wymioty nawracają ech...jak nie dupa to...
A jutro chyba się wybiorę na glukozę... trochę się boje wyników...


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741432 przez monisia100100
cześć dziewczyny
Ja na dziś tak się cieszyłam bo miałam zacząć pierwsze zajęcia w szkole rodzenia a nic z tego nie wyszło. Niestety trafiłam do szpitala, w zeszłym tygodniu dwa dni byłam nie do życia takie miałam zawroty i spadki ciśnienia nale jakoś przeszło , a dziś straciłam przytomność ciśnienie znowu bardzo niskie, do tego ekg cos nie w porządku no i odrazu skierowanie do szpitala. Jeszcze próbowałam wyprosić aby porobili mi badania i wypuścili no ale się nie dało. Czekam do jutra do wizyty mają mi coś więcej powiedzieć, ma tylko nadzieję że wszystko w porządku,
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741475 przez Kristi
Hejcia :)

jeta Super ciuszki:)

Pyśkaaaa Trzymaj się tam i odpoczywaj ;)

mała82 ja tak trochę w sklepach trochę w internecie ale w necie jest duzo taniej jak sie zamawia kilka rzeczy na raz ja tak mam zamiar kupic prawie wszystko na allegro u jednej osoby bo akurat ma i wyjdzie duzo taniej niz w sklepie. My się chyba zdecydujemy na TAKO Captiva polka dots ale najpierw chcemy go jeszcze w sklepie zobaczyć.

Marta82 Ja zauważylam że mój brzuch twardniejee jak za dużo chodzę. Wydaje mi się, że u mnie już się zaczeły te skurcze braxtona-hicksa tylko że piszą że one są bezbolesne praktycznie a mnie bolą i to czasami konkretnie :dry: w środę mam wizytę więc juz wszystko bede wiedzieć czy wszystko jest ok.

paulainka Ja tak miałam jakoś z 2 tygodnie temu ale za to teraz nadrabiam ostatnio narzekałam że dopiero 5kg do przodu a tu już 6 i rośnie:silly:

monisia100100 Trzymaj się w tym szpitalu to nic miłego napewno trzymamy za was kciuki :laugh:

A dzisiaj urodziła moja koleżanka :) :) śliczną córeczkę co prawda 2 tyg. przed czasem ale już wszystko jest ok były małe komplikacje ale wszystko się szczęśliwie skończyło mała jest śliczna i najważniejsze zdrowiutka :)

Pozdrawiam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741493 przez moni31
Monisia trzymam kciuki. Napewno bedzie wszystko w porzadku...


25.12.2008 40 tc (*)(*)(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741495 przez motylek270
Paulainka jeżeli chodzi o mnie to nie mam tez zachcianek, ale sama sobie dogadzam. Ostatnio znów na słodycze powrócił mi smak, więc nie odmawiam sobie batonika czy kilku kostek czekolady.Burczenia w brzuchu to jeszcze w ciaży nie zaznałam, a to dlatego że jak zaczynam odczuwać głód to maluszek zaczyna kopać :) Słuchaj, świetny kolor wózka, mój ulubiony...

Moni 31 ja wybrałam wózek bebetto solaris b, no ale z zakupem wstrzymuję się do listopada może października. Tych swoich 50 m nie chcę zagracić totalnie. Męża powoli już przekonałam do swojej koncepcji przemeblowania. Będzie przytulnie :) O tych wózkach bebetto czytałam dużo dobrych opinii. Zobaczymy, jakie będą. Mnie najbardziej podoba się funkcja kołyski, którą posiada gondola po zdjęciu ze stelaża.

monisia100100 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, wyniki poprawne a i Ty z nowymi siłami witalnymi.

Pyśka nie zazdroszczę Ci przeżyć. Daj znać jak wyniki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741588 przez Nutka
Monisia100100 trzymaj sie kochana... A ja trzymam kciukasy żeby wszystko było ok, będzie bo jak ma być :) głowa do góry!! Informuj nas :)

Mnie moje drogie dopadła mega zgaga.. Tak jak nigdy zgagi nie miałam tak w ciazy mi sie pojawiła, a dzisiaj to jakiś armagedon... Pali, cofa, bekam... Czuje sie jak świnka :/
Rennie nie pomaga...zaraz będę próbować ciepłe mleko... I może jakaś kanapkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741590 przez Brukselka
U mnie na zgagę pomaga rumianek i cola zero. Polecam.
Dziś dopadła mnie rano - wszystko było w porządku, a potem... kichnęłam, chyba coś mi podskoczyło i się zaczęło, koszmar :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #741594 przez moofka
paulainka mnie już tylko czasami nachodzi na coś ochota, ale naprawdę rzadko. widzę, że nie tylko ten sam model wózka nam się spodobał ale nawet w tym samym kolorze :)

monisia trzymam kciuki aby wszystko było ok i żebyś szybko wróciła do domu :kiss:

mi też czasami trochę twardnieje brzuch, staram się wtedy położyć na trochę. no i niedawno było tu o zgadze i pisałam, że nie mam a wczoraj mnie dopadła i dzisiaj to samo :/ rennie poszło w obroty.

dzisiaj zaliczyliśmy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, jestem bardzo zadowolona. położna bardzo sympatyczna, było trochę teorii i trochę ćwiczeń. mąż się zaangażował i robił wszystko ze mną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl