BezpiecznaCiaza112023

Grudnióweczki 2013 :)

10 lata 5 miesiąc temu #793267 przez WhiteBlackberry
Kristi Tylko 3 dziennie? :D Ja ostatnio cały 1 kg sama zjadłam w jakieś 2 godziny :lol:
Teraz też kupiłam sobie 1 kg i już pół zjadłam :D
Ja mam tak, że codziennie przed pójściem spać muszę zjeść 2 kiwi i 1 pomarańcze, zrobić sobie herbatke na noc i moge iść dopiero wtedy spać :D
Ja chodze do szkoły zaocznie na studium. Technika administracji robie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793282 przez Kristi
Ostatnio to jeszcze miałam hopla na punkcie soku z pomarańczy takiego wyciskanego na świeżo i też codziennie piłam :silly: Ja zrobiłam Technika ekonomistę i myślałam żeby coś jeszcze robić ale podobno drugiego technika mieć nie mogę więc tylko kursy jakieś by zostały ale to może w przyszłym roku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793295 przez WhiteBlackberry
Kristi Mmm soczek z pomarańczy uwielbiam! :)
Ogólnie coś do owoców strasznie mnie ciągnie w ciąży :D Ale to dobrze!
Rób kursy, rób, ja jestem zdania, że zawsze lepiej mieć więcej takich papierków, bo zawsze coś ogarniesz :)
Ja w ogóle przed ciążą miałam marzenie żeby zrobić prawo jazdy dodatkowo na tiry... teraz raczej będę musiała poczekać :D
Wiem, że dziwne marzenie, ale ja ogólnie interesuje się tym do czego normalne kobiety by nie podeszły :D
Ja lubie siedzieć z moim albo ze szwagrem w garażu, interesuje się autami, mam hopla na ich punkcie, lubie się ubrudzić przy aucie, sama sobie przed ciążą grzebałam przy aucie... w ciąży to pozostało mi dolewanie sobie płynu do spryskiwaczy, bo mam ograniczone ruchy z brzuszkiem haha :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793296 przez GOSIA82
Hej!
Anitka90-to ja też wbijam się na krokiety-od dawna za mną chodzą,tyle,że grzybów suszonych już nie mam,a ja lubie dodać sporo do kapusty.Naszczęście mama ma mi wysłać w liście suszone prawdziwki(w tym roku był wysyp i nazbierali duuużo).
Gosica-zazdroszczę Ci snu,już nie mogę się doczekać kiedy Jasiek będzie na świecie i po nakarmieniu będę w stanie powrócić do spania:teraz mam to samo co Kristi,siku,picie,przewracanie itd...
WhiteBlackberry-ja przez całą ciążę zajadam się mandarynkami i kiwi.Ogólnie cała ciąża jest owocowa i warzywna(mięsko dalej lubie,ale nie jest priorytetem).
Ja poprasowałam i idę do parku z pieskiem,który właśnie patrzy błagalnie.Na obiad mam dziś karkówkę z warzywkami, a jak Martynka wróci z koleżanką ze szkoły to dla nich mam frytki i nuggetsy(koleżanka nie jada świnek-religia)
Dziewczyny czy Wy także czujecie takie ciągnięcie w dół jak chodzicie i zaraz siku się Wam chce? Ja tak mam cały czas jak chodzę i siedzę nawet plus coraz więcej skurczy przepowiadających,ciekawe kiedy się zacznie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793301 przez Gosica
WhiteBlackberry nam sie udalo i dostalismy ocieplacze do gondoli i spacerowki plus wlasnie ten spiworek,ktory normalnie kosztuje ok 100zl :) Ja tak zaypiam nad ksiazkami :laugh: co zaczynam czytac,to po kilku stronach juz jestem ululana :blink:

Kristi no w sumie to mam zaplanowane umyc i uporzadkowac reszte szafek,ale tylko 2 zostaly :lol: ale ze spania zgadlas ze lipa bo gosci bedziemy miec niespodziewanie to trzeba ogarnac jakos tą "gospodare" :silly:

White,Kristi widze ze umysly scisle ;) tylko pozazdroscic bo ja to humanistka i od przedmiotow scislych trzymam sie z daleka ;) Chociaz Mam technika żywienia zrobionego,gdzie tych przedmiotow scislych byla masa a z podstaw ekonomi nawet jako jedna z nielicznych 4 mialam heheh :laugh:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793324 przez moofka
to jutro trzymamy kciuki za martę :) będzie pierwsze rozpakowanie :ohmy:

ja się właśnie zastanawiam czy inwestować w elektroniczną nianię i monitory oddechu.

strasznie robicie mi smaka na różne rzeczy :cheer: u mnie dzisiaj duszony łosoś bo musi być zgodnie z dietą i zdrowo :) ale jeszcze tydzień z hakiem i mam urodzinowy odpust obiadowy i zamierzam w końcu zjeść lazanię co była o niej mowa jakiś czas temu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793354 przez mała82
GOSIA82 mnie ciąża nauczyła drzemek w dzień :)

moofka czyli po stresie skoro wyniki prawidłowe. Mnie to czeka za tydzień.

motylek270 termometr wygląda fajnie. Już na sobie wypróbowywaliśmy i mierzyliśmy temperaturę w pomieszczeniu. Oby tylko na małym się dobrze sprawdzał :)

anitka90 też nie lubię jak mały dłuższą chwilę nie daje o sobie znać.

monisia100100 no to już tez niedługo będziesz miała ze sobą swoje maleństwo. Do mojego terminu jeszcze ponad miesiąc. A na kiedy masz termin z OM? Mnie czasem męczą takie bóle jakby okresowe i to już dla mnie wcale przyjemne nie jest. A co dopiero takie bóle jak Ty masz. Aż się boję kiedy mnie to dopadnie i jak to wytrzymam :(

WhiteBlackberry też planuję się zaopatrzyć, a właściwie małego w folię przeciwdeszczową :) My mamy lateksowo-kokosowy materac i najpierw kładzie się kokos. U nas materacyk już się wietrzy z nowości od jakiegoś czasu. Prawko na tiry? Chciałaś jeździć w trasy? Niezły pomysł :)

anitka90 to ja też wbijam na obiadek :)

Gosica oj to zazdroszczę, ja już nie pamiętam kiedy przespałam całą noc. Może jakieś pojedyncze noce się takie trafiają. Ale normalnie to kilka wizyt w toalecie w ciągu nocy i nie zawsze potem udaje mi się zasnąć od razu. I rano pobudka.

A ja może się wezmę za pranie ciuszków małego zaraz, chyba, że wena mnie opuści :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793389 przez moofka
mała82 no na szczęście po stresie, z cukrem jest zabawa to chociaż to dobre wyszło :) u Ciebie trzymam kciuki żeby też wyszło "na czysto" :)

wrzuciłam ostatnie pranie do pralki i jestem mega szczęśliwa, że to na razie koniec :)

naszykowałam też już rzeczy do spakowania do torby i nie wiem czy ja mam taką krótką listę czy co ale moja torba wcale nie będzie ogromna :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793401 przez Pyśkaaaa
a ja znów z doskoku :P
dziewczyny dzis rano sie budze a tu krew mały sie nie rusza i zawał na miejscu pojechaliśmy do dr(synus zaczął sie krecic po śniadanku) okazało sie że szyjka sie rozwiera i skraca rozwarcie mam na 1,5 cm więc czekamy na rozwój sytuacjo jutro KTG jak dotrwam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793413 przez monisia100100
mała82 u mnie w sumie nie ma czegos takiego jak termin z OM a to z tego powodu że pod koniec lutego poroniłam i nie miałam kolejnego cyklu, ( czekałam na miesiączkę jak na zbawienie pamiętam) tylko udało mi sie od razu zajść w ciążę, i tak ten termin był wyliczony troche na chybił trafił, raczej sugerując się dniem poronienia i to było na 4 grudnia. Na usg malutka jest tak tydzień starsza.
Nic się nie martw tymi bólami często dziewczyny mówią że od razu odczuwają te porodowe.
Ja może trochę za dużo zaczynam panikowac bo wiem jak bolało właśnie jak poroniłam, nie mogłam z toalety do łóżka się dowlec. Ale nie będę straszyć bo to zupełnie inna sytuacja.

Pyśkaaaa ale wiadomość, nie posłał Cię lekarz do szpitala w razie w. Masz jakieś objawy, skurcze? Dawaj znać co u Ciebie. Trzymam kciuki żeby synuś jeszcze pomieszkał w brzuszku.

gosia82 ja wychodząc z toalety mam tak że zrobię kilka kroków i wydaje mi się jakby pęcherz miał mi pęknąć z przepełnienia. I tak latam cały czas.

Zazdroszczę że możecie tak dziewczyny spać jak nie w nocy to w dzień, ja tak jak byłam strasznym śpiochem to tak teraz nie mogę usnąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793418 przez WhiteBlackberry
monisia100100 Przepraszam, że zapytam... w którym tygodniu poroniłaś?
Ja też poroniłam pierwszą ciążę z tym, że w 5 tygodniu. Ale muszę przyznać, że u mnie ten ból był jak przy większości miesiączek, bo miesiączki miałam na prawde strasznie bolesne... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793454 przez mała82
Pyśkaaaa o jaa, no następna. Nie spieszcie się tak :) Czekajcie do grudnia z nami :)

moofka u mnie z cukrem ok. Już na diecie nie jestem, tzn. trochę się pilnuję. Jak na ostatniej wizycie pokazałam lekarce moje miesięczne pomiary to mówiła, że nawet mierzyć już nie muszę tak często, co kilka dni tak w razie czego. Ja tez już kilka rzeczy do torby podszykowała, i też wcale mi się dużo tego nie wydaje, ale okaże się jak włożę tak wszystko :)

monisia100100 No to trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie za tydzień ;)

WhiteBlackberry moje bóle okresowe co miesiąc to też była jakaś masakra nie do wytrzymania. Mam nadzieję, że po ciąży już takie nie będą :ohmy:

Trochę poprałam ciuszków, jutro może pościel w łóżeczku ubiorę :) A teraz czas na obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793465 przez Kristi
moofka my kupujemy monitor oddechu co by spokojnie spać a nianię elektroniczną zaoferowała sie moja siostra kupić :) (chrzestną będzie)

Pyśkaaaa Trzymamy za Was kciuki dawaj znać na bieżąco jak tylko to będzie możliwe ;)

mała82 jeszcze nie spakowana całkowicie? :ohmy: optymistka z Ciebie :blink: ja juz od 2 tyg. spakowana jestem i czekam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793488 przez anitka90
Pyśka trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo :) wygląda na to, że będziesz pierwsza :)

moofka ja nie kupuje jak na razie tego monitora i niani elektronicznej. Jak będzie potrzeba to wtedy kupie

No no no dziewczyny, bo zaraz zamiast grudnióweczki będziemy wszystkie listopadóweczki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #793501 przez motylek270
No to u nas się dzieje.

moofka ja nie kupuję niani elektronicznej bo mamy małe mieszkanie 50 m i uważam że to będzie zbędny wydatek w naszym przypadku. Myślę, ze monitora oddechu też nie będę kupowała.

Pyśkaaa trzymaj się, no i rychłego rozwiązania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl