BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 8 miesiąc temu #31487 przez sylka
Megi nie wrzucisz fotki bo jest awaria na forum, ale jak naprawią to chętnie zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31514 przez magda d
Megi gratuluje synusia .. Tymoteusz to ładne imię a dlaczego właśnie takie wybraliście?

My z mężem zdecydowaliśmy, że nie chcemy znać płci maluszka. Ale ja coś czuje, że będzie chłopczyka Wojtuś:) ale dziewczynkę też bym chciała Walerie :) zobaczymy w marcu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31543 przez bombel779
Megi gratuluję!!! Też bym chciała syna ;) Dosyć szybko lekarz Ci powiedział,ja jeszcze nie wiem co będzie..? No i faktycznie duży chłopczyk :) Moja dzidzia w zeszłym tyg. (w 13tc) mierzyła 59mm :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31557 przez sylka
Megi także dołączenm się do gratulacji. Najważniejsze, że synuś jest zdrowy i rośnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31566 przez megi23
juz u tatusia pokazalam mu usg tesciowej tez hehehe zapytala po kim ma takie duze jajka mowie po tatusiu hehe bo napewno nie po mamusi dzieki za gratulacje
a czemu takie imie hmm mamusia od zawsze chciala miec Tymcia nie wiem nawet poczytalam znaczenie tego imiona i chyba dobrze wybralam a maly no wlasnie jakis grzeczny byl bo slyszalam tyle rzeczy ze dzieci jak wyczuja usg to rozne dziwne rzeczy robia zeby plci nie mozna bylo znac hahah ale go capnelismy wczoraj a duzy to po nas bedzie bo ja mam 180 a maz ma 183 :D wiec nie moze byc malutki :)grunt ze zdrowy reszta malo wazna poza tym duze dzieci z obu stron rodzily sie rekord moj mlodszy szwagier 5 kilo ! :d moj w 10 tyg mial juz 27 milimetrow to sporo urosl :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31573 przez sylka
U nas synek będzie miał na imię Jakub- od x lat podoba mi się to imię a z córeczką mam problem bo nie mam dziewczęcego imienia które by mnie fascynowało, mężowi podoba się Natalia. Więc jak narazie mamy dwa typy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31575 przez bombel779
A my już mamy dawno wybrane - Jaś i Zosia :) :D Teraz tylko niecierpliwie czekamy na "diagnozę" lekarza ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31576 przez karotka18
Witam serdecznie ja tez zaliczam sie do marcówek 2011 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31578 przez bombel779
Karotka a coś więcej ?? Na kiedy dokładnie masz termin? Który to już tydzień jesteś w stanie błogosławionym ?:)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31581 przez karotka18
z wliczenia wyszło ze 27 marzec a z USG 29 obecnie jestem w 12tc 4dn. Jak na razie można powiedzieć ze przechodzę ciąże bezobjawowo jedyne co to to ze nie mam okresu badania prenatalne wyszły bardzo dobrze wyniki badan tez są świetne wiec nic tylko nosić
dzidzie teraz miałam własnie wizytę w ten wtorek a następna mam dopiero na 19 października
zdjęć z usg mam już tyle ze mogę album zakładać ;) moja pani doktór podejrzała maleństwo i wszystko wskazuje na to ze chłopak ale dowiem się na 100% za miesiąc. Maleństwo ma 6cm długości i po ostatniej obserwacji usg urządził sobie plac zabaw z mojego brzucha ;) a wstydzioch straszny nawet nie chciał mi buźki pokazać. A ja mam na imię Karolina i jestem z Pruszkowa obecnie na L4 do końca ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31594 przez magda d
Cześć Karolina fajnie, że jest nas coraz więcej:)

Ja jutro mam wizytę więc dowiem się jak tam cytologia i moja waga:) Mam nadzieje, ze mimo kiepskich wyników badań będzie dobrze. Już nie mogę się doczekać 16.oo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31595 przez karotka18
trzymam kciuki na pewno będzie wszystko dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31619 przez Magdalena
Witam! Mi wyznaczono termin porodu z usg na 12marca2011. Jednak z powodu ciazy mnogiej cesarskie ciecie bedzie pewnie szybciej. W ciaze zaszlam po hormonach. Beda trojaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 8 miesiąc temu #31620 przez karotka18
no to tylko sie cieszyć trzy szczęscia ;) jak sie czujesz z tą wiadomoscią ze beda to trojaczki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl