BezpiecznaCiaza112023

RODZIMY W MARCU 2011

13 lata 7 miesiąc temu #30557 przez megi23
apropo lekarzy dobrze ze mam mame pielegniarke ona mi konsultuje wszystko chodz moj gin wie o lekach jakie bralam i powiedzial ze nie zaszkodzi hmm dziwna ta twoja lekarka madziu d hmmm ja jestem spokojna osoba ale na punkcie dzieci mam fiola ;d o nic na to nie poradze w sumie dobry ten farmaceuta ze CI odradzil ja wszystkie leki konsultuje z mama dzwonie do niej ona z lekarzami roznymi a na koncu ja ze swoim gin
magda mysle ze damy rade tylko trzeba troche rozsadku zachowac i bedzie ok hehehe
kuruj sie i dbaj o siebie apropo choroby ostatnio mnie przewialo a myslalam ze to nerka - jako dziecko chorowalam na nerki dzwonie do mamy mowie jejku chyba nerke przeziebilam oan pyta o objamy mowi ze nie zeby meni moj najpierw czyms tlustym balsamem a potem spirytusem natarl ja mowie a dziecko to lakohol ona w smiehc ze ja juz przewrazliwiona jestem i nic mu nie bedzie ale obylo sie bez tego tesc mial cos naturalnego bez alkoholu na mentolu i po 2 dniach moglam juz oddychac normalnie i chodzic no co ja sie tylko boje zeby malenstwo nic nie zlapalo... a krem na rozstepy kupilam w aptece mi polecaly kolezanki z ziaji zielony ale tu nie bylo i cos mi dal z pharmaceris ja bede probowac od nastepnego tygonia jak zacznie sie 4 bezpieczniejszy miesiac dla malensta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30558 przez sylka
Dziewczyny z tymi lekarzami różnie bywa. Miałam zapelenie pęcherza rodzinna przepisała mi furalgin - wiedziałam, że w ciązy nie można go brać, więc zadzwoniłam do swojego ginekologa i on kategorycznie zabronił mi go zarzywać. Kazał kupić mi Urosept - pomógł a dzieciaczkowi nie szkodzi bo ziołowy. Takze jak będziecie mieć przeboje z pęcherzem polecam Urosept i wit. c wszystko 3 razy dziennie do tego herbatka żurawinowa.
Co do kremów ja używam Musteli 9 m-cy podwójnie działający krem przeciw rozstępom. Posiada ładny zapach, dobrą konsystencję łatwą w rozsmarowaniu i wchłanianiu się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30595 przez bombel779
A ja powiem tyle... - Za 2 godz. jedziemy do lekarza!!! :D :D :D :D :D

Zobaczymy ile urosło dzieciątko od ostatniej wizyty :) :D hyhy


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30597 przez sylka
To czekamy na informacje :) Ja do wizyty mam jeszcze 2,5 tyg. doczekać się nie mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30627 przez Madzia89862
bombel i jak po wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30631 przez bombel779
Oh właśnie wróciliśmy :) Widziałam swojego bobaska!!! :D Pięknie mu serduszko bije!! :) Półkule mózgowe rozwijają się prawidłowo :) Od ostatniego badania urósł prawie 4cm! :D :D Dzisiaj mierzy sobie AŻ 5,9cm :D :P hehe
Lekarz troszkę musiał się namęczyć,żeby pokazać Nam dzidziusia bo jak na złość łożysko tak się ułożyło,że zasłaniało nam bobaska :( Częściowo pokazywał,najpierw w badaniu dopochwowym,a później "drugą stronę" dzidzi :P już normalnie przez brzuszek :) Nie wiem czy tym grzebaniem i kombinowaniem mu nie przeszkadzaliśmy,bo maleństwo chyba spało :P :P Od czasu do czasu delikatnie poruszył a to rączką,a to nóżką.. :) echh Piękny widok!! :) Nie mogłam przestać się śmiać!! :)
Noo więc ogólnie wszystko jest w porządku :) Dzidzia rozwija się prawidłowo :) Mama musi się troszkę dożywić i dowitaminować :P ale generalnie nie ma się czym martwić ;)
Następna wizyta dopiero 5.10. :| buuu już nie mogę się doczekać!! :) :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30663 przez magda d
bombel ale fajnie:) ja wizytę mam 17 i będziemy umawiać się na prenatalne badanie. Ciekawe jak tam mój maluszek. Tak bardzo bym go chciała zobaczyć:D

mi to już lepiej jest. Może do czwartku mi przejdzie. Oby jak najszybciej bo nie wiadomo jak to znosi mój mały:) Mąż natomiast ciągle za mną biega i co chwilę "wzięła syrop a ten drugi tez?'. na początku mnie to rozczulało a teraz zaczyna denerwować! ach ci faceci!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30666 przez bombel779
Magda ja też nie lubię takiego zbyt natrętnego zachowania,ale myślę sobie że lepiej to "przeboleć" .W pewnym sensie i stopniu można z tego korzystać ;) nie wiadomo kiedy Naszym mężczyznom się odwidzi i znudzi... :| :P
P.s. Czemu nie masz suwaczka?:) Nie wiemy ile Twoje maleństwo liczy sobie tygodni..? :> :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu - 13 lata 7 miesiąc temu #30683 przez sylka
To świetnie bombel, że z maleństwem wszystko Ok. :) Czy lekarz zdradził wam płeć? Ja bedę miała wizytę dokładnia w 15t3d to może już będzie widać kogo noszę pod sercem :)Jeśli chodzi o USG przez brzuszek (jeszcze nie miałam)to na jakiej wysokości jest wykonywane tuż nad wzgórkiem łonowym czy już wyżej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30692 przez bombel779
Sylka o płci nic lekarz nie mówił,bobasek jeszcze taki mały :P Poza tym trochę Nam wczoraj łożysko przeszkadzało,zasłaniało dzidziusia :( Doktorek mówi,że teraz pójdzie to do góry,więc przy następnym badaniu nie powinno być już przeszkód ;)
Co do USG przez brzuch - tak lekarz kładzie aparat tuż nad wzgórkiem łonowym ;) Dla mnie,jako pacjentki takie badanie jest wygodniejsze od dopochwowego ;) Ale jak lekarz najeżdża tym swoim "dżojstikiem" :P na kość łonową,to jest zdziebko nieprzyjemne :| Szczególnie jak stara się docisnąć..
Ale widok swojego dziecka na ekranie - bezcenny :)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30710 przez magda d
Widok na pewno bezcenny :)

Suwaczka nie mam bo nawet jak wpisuje kody to i tak mi go nie widać. Może jest jakiś błąd?
W tym tygodniu muszę iść znowu na morfologię a jak tak nie cierpię zastrzyków.;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30750 przez bombel779
Magda nie wiem czy czasem nie kopiujesz źle tego pseudo kodu..? Widzę,że w profilu masz taki króciutki.. ja chyba na początku też robiłam tego typu błąd,ale nie pamiętam dokładnie.Może napisz do któregoś moderatora,mi pomogli :)
Ja też nie cierpię zastrzyków :( a niestety w ciąży trzeba co rusz się kłóć :/ Chociaż w tym miesiącu mam luz i nie muszę robić żadnych badań :D Następną morfologię będę robić dopiero w październiku :)
Kupiłam dzisiaj kilka ciuszków dla dzidziusia: skarpeteczki,śpioszki,body i ciepły bezrękawniczek :) ale śliczniuchne!! :) i słodziuchne!! :) Mam ochotę powiesić to wszystko na ścianie :P:P:P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30756 przez sylka
Bombel to szalejesz na zakupach :) Ja wczoraj kupiłam body na dł. rękawek. Z resztą zakupów chyba poczekam aż poznam płeć, choć korci coś kupić. Chciałabym kupić rzeczy większe niż na 1 mies. ale nie znając płci ciężko wybrać bo niektóre są już "podzielone" :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30787 przez bombel779
Sylka ja też muszę się powstrzymywać!:P Jest tyle pięknych rzeczy!! :) To w zasadzie były moje pierwsze takie zakupy ;) ale już bym chciała znowu coś przytargać do domu :) Muszę walczyć z samą sobą :P :P Tak jak Ty nie znam jeszcze płci,więc też wolałabym się wstrzymać ;) Tym bardziej,że nastawialiśmy się z mężem na syna i w zasadzie automatycznie,podświadomie chyba wybieram kolorystykę i rodzaj męski :P :P a jak się okaże że to dziewczynka,to czo ? :P :) :P hehehe


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30820 przez sylka
Dziewczyny jakie wózki myślicie kupić. Mam dylemat: zastanawiam sięczy wybrać gondola + spacerówka (tylko, że wszystkie ciążkie) czy lepszą spacerówkę rozkładaną na płask z pokrowem który tworzy gondolę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl